Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
7
Favori
379.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Media mark da bugun baktim 349 lira diyorlar. En cok tercih edilen telefon her 10 kisiden 6 kiside gorebilirsiniz. Ornek verecek olursam bende 2 tane var 1 tane de komsumuzun kizinda gordum. Fiyatin sismesi normal. Bide ben alirken benden once 1 kisi daha aliyordu. Gecende otobuste bir kac kiside gordum v.s v.s
  • Ovunmek gibi olmasin zamaninda deri klif 4 gb sandisk hafiza karti usb kablo ve telefon hepsini 282 liraya aldim. Bu kadar ucuza alma nedenim 2 adet olmasi. Bide telefon o zaman aldigim yerde 299 lira iken 282 liraya kurtardim isi. Nasil aldigima gelince buyuk bir sir
  • ben aldım 299 a teknosadan hepsiburada 229 tl ye indirdi o ara peynir ekmek gibi satıldı zaten
  • Şu sorun başkasında da oluyormu bugün yeni usb kablo aldım kies'ten baktım şu ekran ile karşılaştım ben telimi gücelleyemiyekmiyim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Şu sorun başkasında da oluyormu bugün yeni usb kablo aldım kies'ten baktım şu ekran ile karşılaştım ben telimi gücelleyemiyekmiyim :(

ustam böyle dememesi lazım? geçerli sürüm değil falan bi sorun var sanırım ? ben bi deniyeyim resmi atayım karşılaştıralım
  • Merakla bekliyorum hocam sağolun.
  • http://imageshack.us/photo/my-images/834/adszria.png/

buyur kardeş burda foruma resim eklemeyi bilmiyorum malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 29 Eylül 2011; 22:55:17 >
  • Üretici yazılımı aynı sorun nerde onu anlamadım :S
  • kod olarak aynı hiçbir fark yok sorun nerede bilmiyorum detaylı göstermiyor ki :S boşver beya çalışıyomu çalışıyo kullan gitsin ben sadece bilgilendirmek için söyledim
  • Eyvallah :), güncel sürümde çok kral yenilikler geliyormuş ben mağrum kalıyorumuşum :/ neyse telefon işimi görüyo nasıl olsa :)
  • quote:

Eyvallah :), güncel sürümde çok kral yenilikler geliyormuş ben mağrum kalıyorumuşum :/ neyse telefon işimi görüyo nasıl olsa :)

nasıl güncel sürüm bende güncel sürüm ne gibi yenilikler yada yeni sürüm gelecek diyemi duydun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Eyvallah :), güncel sürümde çok kral yenilikler geliyormuş ben mağrum kalıyorumuşum :/ neyse telefon işimi görüyo nasıl olsa :)

nasıl güncel sürüm bende güncel sürüm ne gibi yenilikler yada yeni sürüm gelecek diyemi duydun

Yanlış anlaşıldım, yani güncel bir sürüm gelse ben kuramıyacağım :/

Ekleme: Konuda paylaşılan oyunların bazıları düzgün çalışmıyor, uyumsuzluk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 29 Eylül 2011; 23:36:48 >

• quote:

quote:

quote:

Yanlış anlaşıldım, yani güncel bir sürüm gelse ben kuramıyacağım :/

anladım kardeş

• telefona ne gibi programlar yükleyebiliyoruz??
  • arkadaşlar hafıza kartına dün 200 civarı müzik attım. dün gayet güzel calışıyordu bugünse program çalışmıyor müzik oynatıcısında play tuşuna basıyorum saniye ilerlemiyor 00:00 gösteriyor çözümü bilen var mı yaa servise vermek istemiyorum
  • çözdüm şimdi hafıza kartını cıkarıp tekrar taktım düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamstt12

telefona ne gibi programlar yükleyebiliyoruz??

nimbuzz ebuddy google maps var bende
  • Bugün telefoncuları gezdim, ekran filmine 10tl, silikona 10 tl çekiyolar, hiç birinin ikramı yok.
  • quote:

Bugün telefoncuları gezdim, ekran filmine 10tl, silikona 10 tl çekiyolar, hiç birinin ikramı yok.

abartı ötesi nerede oturuyon kardeş sen ben bursadan 2.5 film 2.5 silikon kılıf aldım ikisini 5 e 6 demişti 5 aldım işte çok pahalı diyolar
  • quote:

quote:

Bugün telefoncuları gezdim, ekran filmine 10tl, silikona 10 tl çekiyolar, hiç birinin ikramı yok.

abartı ötesi nerede oturuyon kardeş sen ben bursadan 2.5 film 2.5 silikon kılıf aldım ikisini 5 e 6 demişti 5 aldım işte çok pahalı diyolar

Hocam istanbuldayım ekran koruyucunun maksimum masrafı ne olabilir, kazıkçılar işte :/
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.