Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tivibu için illa ttnet olmasına gerek yok yazmış baazı internet siteleri bir bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uydusunu alabilirsin bazen ıp tv veriyorlar bazen vermiyor diğer sağlayıcılara.

• msensoy1907 M kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı cihaz. Güncelleme gelmedi. Tivibu ile görüştüm. Yıl sonuna kadar güncelleme devam edecekmiş.😭

• arkadaşlar bende airteis tivibu kutusu var hiç bir sorun olmadan izliyordum fakat bugün bozuldu power ışığı da yanmıyor bir çözümü var mı bunun?
  • IPTV veya Uydu teknolojisine göre sunulan farklı seçenekler ile Sinetivi, Sinetivi Adrenalin ve Sinetivi Karnaval kanallarında 7/24 film izleyin; Fox Life, FX, Fox Crime gibi dünyanın en popüler dizi kanallarındaki dizileri Amerika yayını ile aynı anda veya hemen sonra takip edin; Discovery, National Geographic ve BBC gibi en kaliteli belgesel kanallarına TV, bilgisayar, tablet ya da cep telefonuzdan kolayca ulaşın.

IPTV ile Uydu teknolojisi arasındaki fark nedir?

Giriş paketi yalnızca iptv ile sunuluyormuş. Sinema paketinde ise ikisi de var. Ona göre sinema paketi veya giriş paketi alacağım.
  • Il Giurista I kullanıcısına yanıt
    Sezona erken gel kampanyası aldım uydu üstünden 24 ay taahhüt lü süper paket 24 ay boyunca sinema kanalları da açık olacak değil mi?
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Süper paketin içerisinde bütün kanallar var. Yani 24 ay boyunca sinema kanalları da açık olacak.

Bu arada, ben de bahar şenliği gibi bir kampanyadan yararlanıp süper pakete geçiş yaptım. Normal fiyatı 24 ay taahhütlü 45 lira olan paketi aynı şartlarla 35 liraya aldım.
    Benim ki de sezona erken gel kampanyası idi bu gün son sanırım uydudan aldım evet teyit ettim 24 ay boyunca tüm kanallar açık olacak mış aylığa vurursam yaklaşık 33tl ye geliyor bir kere bir platformun mevcut tüm kanallarını bu fiyata almak zaten tr için bence çok iyi bir fırsat diye düşünüyorum dt de ds de mümkün değil böyle bir şey yok... ancak tivibu da biraz daha kendini geliştirmesi lazım ama şu an bile geneli itabari ile memnun kaldım diyebilirim
  • Durdur izle - geri al izle özelliği sadece İP tv için mi geçerli? uyduda kullanabilirmiyim bilen arkadaşlar?s
  • Sadece ip tv

• yaklaşık 1 haftadır kumandaya tepkisi çok yavaştı. ses ve görüntü dengesi yoktu. ses önce geliyordu görüntü sonradan geliyordu. dün gece herşey normale döndü :)
    Tivibu uydudan Turksat üzerinde olmayan kanalları izleyemezsiniz, yani uydu seçeneğindeki tüm kanallar iptvde var ama iptvdeki bütün kanallar uyduda yok
  • TTNet ve Tivibu kullanıcısıyım. TTNet'i iptal ettirme durumum var. Tivibu'dan memnunum. Tivibu'ya devam edebilir miyim?
  • 1 haftadır kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Fakat tivibunun web sitesinde hd kanallar 300 den sonra başlıyor. Bende 300 den sonra hd kanallar yok. Birde kanal isminin yanında hd yazmıyor. İnfo ya bastığımda bilgi kısmında hd yazıyor. Ama görüntüler güzel sinema kanalları hd bir tek onların kanal isminin yanında hd yazıyor. Sizdede böylemi.

Bir diğer sorunum da sadece kanal geçişlerinde 5–6 saniye kadar ekranda mozaikleşme oluyor sonra düzeliyor. Her kanalda olmuyor bazı kanallarda oluyor bunun çözümü varmı yoksa müşteri hizmetlerini mi aramalıyım

IPTV'ye devam edemezsiniz, Tivibu uyduya geçersiniz ama IPTV yanında çok uyduruk kalır, alıştığınız özelliklerin hemen hemen hiçbiri yok
  • Alalı 8 ay oldu 5 kere açtım sadece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu ıptv üyesiyim. Kanal geçişlerinde 5-6 saniye kadar mozaikleşme oluyor. Daha sonra normal izlerken sıkıntı olmuyor. Cihaz bazen yavaşlıyor. Kumanda çok geç algılıyor. Siyah ekran geliyor 3-4 defa fişi çıkartıp takıyorum ancak düzeliyor. Bendemi sıkıntı var. Çözümü varmı. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Fişi çıkartın modemi kapatın demekten öteye geçemiyolar.
  • Hipernet kullanıcısıyim 24 mbps ye kadar hız alabiliyorum sıkıntı yaşar mıyım iptv de

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKNOLOG1234

Hipernet kullanıcısıyim 24 mbps ye kadar hız alabiliyorum sıkıntı yaşar mıyım iptv de

Sıkıntı yaşamazsınız benimki 16 megabit sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeJaWuu

quote:

Orijinalden alıntı: TEKNOLOG1234

Hipernet kullanıcısıyim 24 mbps ye kadar hız alabiliyorum sıkıntı yaşar mıyım iptv de

Sıkıntı yaşamazsınız benimki 16 megabit sıkıntı yok.

Hah tamam teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.