Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uyduda fazla kanal yok iptv ye önem veriyorlar kota yemez.
  • peki uydutv ile iptv görüntü kalitesi nasıl?
    herhangi bir hd uydu alıcısının görüntü kalitesi ile karşılaştırıldığında ne gibi fark var?
    bazı arkadaşlar uydutv de bazı belgesel kanalları çalışmıyor demiş, varmı böyle bir durum?
  • Sadece besiktas - dinamo kiev macini izlemek icin tek macligina uyelik gibi birsey var mi tivibuda? Mesela digiturkplayde her maci ayri ayri satin alip izleyebiliyosun onun gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet 16mb 150 gb kota taahhütsüz 60 tl ödüyorum...Aynı zamanda Geri al izle özelliği için tivibu iptv kullanmak istiyorum....

Aynı eve ikinci internet bağlatabilirmiyiz.Varmı böyle bir durumla karşılaşan...Turknet de türk telekom altyapısını kullanıyor.Onun üzerinden iptv olarak izleyemeyiz herhalde.

Not:Uydu yayını istemiyorum.Geri al izle için ip tv gerekli...
  • garcy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Turknet üzerinden IpTv hizmeti maalesef alamazsınız. İkinci bir hattıda almanız elbette mümkün. Ancak daire içi tesisatı buna uygun olması lazım. Aksi durumda Ankastre den telefon kablosu çekmeniz gerekebilir. İkinci bir hat almak yerine internet siz diye adlandırılan IpTv hizmetini deneyebilirsiniz. İnternet siz diye adlandırılır ama yine arka planda internet alınıyor. Ancak internet kullanılmayıp sadece IpTv kullanıyor ve bu şekilde internet için ödeme yapmamış oluyorsunuz. Hala bu kampanya devam ediyor mu onu müşteri hizmetleri ile görüşüp öğrenebilirsiniz.

• Superonline fiber kullanıyorum... Bu uyuz Türk Telekom tivibu iptv vermiyor mu Superonline olunca...

• Hala airties 7200 cihazıma yeni güncelleme gelmedi. Özellikle 7 güne kadar geri alma özelliği için bekliyorum. Ama her zaman olduğu gibi yine a cihazı için ayrı , b cihazı ayrı , yok bölge bölge veriliyor gibi bahanelerle bekliyoruz...
  • Arkadaşlar benim taahütüm bugün bitti normal HD pakete 14 diyorlar ben 8 ödüyordum normalde.Aynı fiyattan almam mümkün değilmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gilth

Hala airties 7200 cihazıma yeni güncelleme gelmedi. Özellikle 7 güne kadar geri alma özelliği için bekliyorum. Ama her zaman olduğu gibi yine a cihazı için ayrı , b cihazı ayrı , yok bölge bölge veriliyor gibi bahanelerle bekliyoruz...

7 güne kadar geri alma özelliği her yerde yok mu yani?
    Ben tivibu tablet için baktım. Tablette hala 1 saat.
  • furlaka kullanıcısına yanıt
    Hangi tarifeyi kullanıyorsunuz?
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Bölge ile akakalı olan birşey değil. Cihaz üzerindeki yazılım daha önce farklıydı. Şimdi Ericcsson un yazılımı ile güncellenenler için geçerlidir.
  • 170turgut kullanıcısına yanıt
    Maxi HD olması lazım.Bugün iptal için teslim ettim cihazları.Bakalım teklif gelecekmi..
  • Arris marka cihaz kullanıp da güncelleme alan oldu mu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balliba -- 4 Ekim 2016; 13:17:48 >
    En dusuk Sinema + Giriş paketi ile beraber 24 ay tahhutlu ilk 12 ay 6 ₺ 13. Aydan itibaren 16 ₺ diye bir kampanyası var. Daha dusuk te goremmedim. Birde yeni abonelikleri için 24 ay 5 ₺ diye kampanyası var. Oda giriş paketi oluyor.

• 170turgut kullanıcısına yanıt
    Bana onları soylemediler hiç hd+sinema paketi ilk yıl 14 ikinci yıl 24 dediler.5 liralık varsa alırım onu ama cihazı geri verdim kurulum vs ücreti alirlarmi..

Birde o 5 tl olayında emin misiniz onu nasıl alacagizki sitesinde 9 tl diyor giriş paketine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 4 Ekim 2016; 15:43:20 >
    Musait olunca Pmden donucem hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 170turgut

Musait olunca Pmden donucem hocam

Mevcut aboneler icin süper pakete geçiş için bir kampanya varmı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 170turgut

En dusuk Sinema + Giriş paketi ile beraber 24 ay tahhutlu ilk 12 ay 6 ₺ 13. Aydan itibaren 16 ₺ diye bir kampanyası var. Daha dusuk te goremmedim. Birde yeni abonelikleri için 24 ay 5 ₺ diye kampanyası var. Oda giriş paketi oluyor.

Bu kampanya nasıl alınıyor? Hemen alayım ben.
  • moon74 M kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok hocam.
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Yeni abone olacaklar arayarak Çağrı Merkezinden yapabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.