Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O bonus DVDyi DVD playerda da izleyebilirsiniz zaten. DVD menüsü falan olması gerek onun.
    Hocam black editionın ana 4 cdsi farklı diğerinden. Ama torrentlere düşen o sadece 4 cd ve 2.5gb olanlarda zaten black editionun aynısı. Sadece DVD yi çıkarmışlar yani. Bizim trackerda yazmışlardı.
    quote:

Orjinalden alıntı: FaTaLL

bende normal kurdum az önce 1,28 gb bonus dvd isimli dosya indi daemonla açtım sade iki klasör var bunları napıcaz bir bilen varmı black edition eki büyük bir ihtimalle..
    AUDIO_TS
    VIDEO_TS
    iki klasör videonun içinde uzantıları .vob ve bup bazılarını divx oynatan programlar açıyor oyun başlarkenki ufak filmler ve arka plan çekimleri nasıl çekildigi vs.black edition galiba bonus dvdsinde ıvır zıvır var. farklı araba yok yani bence

• quote:

Orjinalden alıntı: selbal

birde oyunun saveleri nerde acaba eskisindeki gibi biraz baktım ama bulamadım ufak bir dosya var ama onu bilmiyorum boyutu az o olabilirmi

belgelerım ıcınde oyunla aynı ısımlı klasör ıcınde
  • Modifiye var bılıyorum ama örnegın undergroundda hıc bır sey yapmayıp sadece tampon takabılıyorduk yanı ayrı ayrı takıyorduk bunda ıste undergrondda en son acılan yan kabarmalarıyla beraber hepsı hazır gelıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: selbal

quote:

Orjinalden alıntı: _Gamemaster_

cevaplar ıcın sagol yakında zaten guc kaynagı alıcam bırde 1280x1024 de degılde 1280x940 da denedım ve antı asıngde az acık bu sefer problem olmadı tabı bunları denemeden once yenıden drıverlaı kurdum ve kasadakı extra fanları devredısı bıraktım bır sorumdaha olucak bu oyunda galıba underground serılerındekı gıbı modıfıye seceneklerı yok? kendımız ayrıyetten tampon v.b seylerı secemıyoruz kendı hazır olanlarından secıyoruz bu boyleyse bence sırf polis var dıye oynanır ...

modifiye var arkadaşlar olmaz olurmu az önce mercedes slk ma modifiye ettim şimdide lamborgini gallordo ile drag yapıyorum oyun muhteşem ah birde şu salak donmalar olmasa neyse inşallah düzelicek

• Arkadasım guc kaynagına baktım +12 yazan degerının karsısında 16.0A (Yellow) dıye yazıyor galıba sorun senın bassettıgın olaylardan kaynaklanıyordu bırde benı ekran katında 2 tane guc gırıs yerı var ben 1 tanesını kullanıyorum bundan bır sorun cıkarmı
    quote:

Orjinalden alıntı: MaTaDoR

quote:

ekran kartında overlock yok ve sadece bu oyunda karsılastım cozunurlugu 1024 e getırdıgımde ve 4x a.a ı actıgımda sorun duzeldı bu sorun psu dan olabılırmı 350 wattlık swichıng markası?
    quote:

Orjinalden alıntı: Madman

quote:

Orjinalden alıntı: EnjoyTheSilence

quote:

Arkadaslar oyunu actıktan 6-7 dakka sonra bu goruntu sorunu cıkıyor bunun sebebı nedır .Ekran kartım asusu 6800 gt nvidia 81.87 driver kurulu.1280x124 full da bırede Prt scr tusuyla resmı aldıgımda paıntte resımnormal cıkıyor bu yuzden telefonla cektım.
    Cevamlarınızı ve fıkırlerınızı beklıyorum

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

sendeki black edition olmasın çözünürlügü düşürmeyi denedinmi ondada aynı sorun oluyormu 1024 e 768 dede taş gibi oynarsın bu oyunu fazla çözünürlük ii degil...ekran kartı kaldırsa bile

Ekran kartında oc var mı?
    Saat ve ram hızlarını biraz düşür

Ewet arkadaşım sorunun PSU'dan. Güç kaynağının üzerinde +12V için yazan amper değerine bak, 18A'dan düşükse yüksek çözünürlüklerde sorun çıkartabilir. PSU'nun watt olarak yetmeyeceğini sanmıyorum çünkü eğer öyle olsaydı ya makina reset atar ya da donar kalırdı. Sende tipik besleme yetersizliği var gibi, bence o kartı riske atma ve sağlam bir PSU al. Saygılar...

• evet orası öyle ne yapalım zaten oyunda undergraund 2 ye göre değişen çok şey var bunuda böyle kabul edicez keşke dediğin gibi ayrı ayrı modifiye olsa yinede güzel oyun oldukça sarıyor

• Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

quote:

Orjinalden alıntı: Faruk-MC

quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Beyler ben %55'e geldim ama artık baymaya basladı beni

Polis görevleri gereğinden fazla zor isanın zvkini bitiriyor

Harbiden baydı ya polisler gereğinden fazla zor yarım saat onlarla uğraşıyom
    Ah bir BMW olsaydı ben sıkılmazdım

Sen kactasın faruk?

bende %40dayım,arkadaşın birtanesi arabaları açtiğını iddia etmiş acaba bu arabalar black edition damı çıkıyo?Kafam karıştı vallaha okadar çok araba varki

• şu harita olayını bir türlü anlamadım önceki oyundaki gibi neden yarş yerleri belli değil haritada.. listeden yarışlara giriyorum ama ordada bişey belli değil hangisi gecilmiş hangisi oynanmamış belli değil harita için bir ayar varmı yarış aramaktam gözlerim şişti yav
  • Valla bu araba lıstesı olsa nfs de ooooooo ordada en az 50-60 var pek zannetmıyorum hatta hıc sanmıyorum bu lıste ancak undergroun1,2 ve most wantettekı arabların toplamı olabılır
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmetfatihy

Neden sallıyorsun
    quote:

Orjinalden alıntı: TaLeNDiL

quote:

Orjinalden alıntı: EnjoyTheSilence

BU OYUNUN TEK EKSIGI VAR ODA FERRARI

ferrari var oyunda.. ilerde çıkıcak ilk başta bütün arabalar gözükmüyor.. hatta bi liste veriyim size:
    1966 AC Cobra 427
    2001 Acura Integra Type-R
    2005 Acura RSX Type-S
    2005 Acura NSX
    2004 Aston Martin V12 Vanquish
    2004 Audi TT
    2001 Bently Azure
    2004 BMW M5
    2005 BMW 740i
    1987 Buick Grand National
    2005 Cadillac XLR
    2002 Chevrolet Corvette Coupe
    2005 Chevrolet Corvette Z06
    1967 Chevrolet Camaro SS
    2004 Chevrolet Cavalier
    1970 Chevrolet Chevelle SS
    2005 Chevrolet Colbat
    1969 Dodge Charger R/T
    1999 Dodge Viper GTS
    2005 Dodge Viper SRT/10
    2005 Dodge Neon SRT/4
    1995 Ferrari F50
    2005 Ferrari Enzo
    2005 Ferrari 575M
    2004 Ferrari 360 Modena
    2005 Ford Mustang
    2002 Ford Mustang SVT Cobra
    1989 Ford Mustang 5.0L
    2001 Honda civic coupe
    2001 Honda Pelude
    2004 Honda S2000
    2001 Honda Integra Type-R JDM (japanesse version)1996 Honda Del Sol
    1996 Honda CRX
    2005 Hyundi Tiburon GT
    2004 Jaguar XKR
    1993 Jaguar XJ220
    2004 Lamborghini Murcielago
    2005 Lamborghini Gallardo
    1996 Lamborghini Diablo SV
    1995 Lotus Elise MK1
    1996 Mazda RX-7
    2005 Mazda RX-8
    2005 Mazda MX-5 (miata)
    2005 Mazda 6
    2001 Mclaren F1
    2005 Mercedes Benz SLR
    2002 Mercedes Benz CLK GTR
    2005 Mini Cooper
    2004 Mitsubishi Lancer Evoloution 8
    1992 Mitsubishi 3000GT VR4
    1999 Mitsubishi Eclipse GSX
    1994 Nissan 240SX SE
    2001 Nissan Silvia S15
    2005 Nissan 350Z
    2001 Nissan Skyline R34 GT-R
    1996 Nissan Skyline R33 GT-R
    1992 Nissan Skyline R32 GT-R
    2001 Nissan R390 GT1
    2005 Plymouth Prowler
    2005 Pontiac GTO
    1969 Pontiac GTO
    2005 Pontiac Sunfire
    2004 Porsche 911
    2005 Porsche Carrera GT
    2005 Saleen S7
    2005 Subaru Impreza WRX STI
    1998 Toyota Supra
    1996 Toyota MR2
    2004 Toyota Celica
    2002 TVR Cebera Speed 12
    2004 Volkswagen Jetta
    2004 Volkswagen Gol

black editiondaki arabaları bilen var mı bu arada

• ben de bit cometle indiriyorum black edition ancak bonus dvd sini iptal ettim 2.5 gb a düştü ama black edition :D ama çooook yavaş indiriyoooo dalgalı kurda bi 20 e çıkıyo bi 0 ıra düşüyo deli olacammm
  • piyasada dvd olarak varmı ??

Bide Deamon tools işinden ne zaman kurtulacaz ben kopyala yapıştır crackleri özledim...
  • Arkadaslar bende du oyunu oynuyordun bu gun oynuyamıyorum cd yı gormuyor deamon tool ıle 1 ıncd image dosyasını gosterıyorum ama hala oyun acılmıyor nazar deydı valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: M E T İ N

forum dostları bi yardım eli uzatın bende asus 9550 var sizce bu yetermi ? teşekkürler

asus 9550 o/clı oalrak 1027*768 de golg e antı alysıngmıdır nedır basımın belsı kapalı olrak 30 fps alıyoum.yanı gayet yeterlı ve tatmın edıcı
  • arkadaşlar sorun var mesela yarışı bitirdin başka bi menüye felan geçecen oyundan çıkıyo masaüstüne geliyo bunun sebebi nedir ???

bu arada ben antialiasing siz oynayamam ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: rodrigo

piyasada dvd olarak varmı ??

Bide Deamon tools işinden ne zaman kurtulacaz ben kopyala yapıştır crackleri özledim...
    kurtulmak senın elınde ımagı cd ye cek ve kurtul ben ole kullanıyorum ugrasamam hıc sanal surucu ıle falan

• quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Black editionda var o arabalar.

neyde var bilemiyorum ama ss sini verdiğim normal versyonu
  • oyunu yukledim daemon ile ve 1.cd yi daemon ile gosteriyorum fakat hala dogru cd yi yerlestir diyor 4 saattir ugrasıyorum bu nasıl is anlamadım yardım ederseniz sevirim dostlarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: x_crazy

oyunu yukledim daemon ile ve 1.cd yi daemon ile gosteriyorum fakat hala dogru cd yi yerlestir diyor 4 saattir ugrasıyorum bu nasıl is anlamadım yardım ederseniz sevirim dostlarım

al bendende o kadar ikidebir CRC hatası veriyo ve yanlış sürücü diyo dün aşşamdan beri uğraşıyorum bi yardım edin
  • Arkadaşlar selam dün kardeşim gitmiş oyunu almış 4cd'lik versionunu ama oyunu kurmayı bir türlü beceremedim daemontool ve winrar makinamda yüklü , oyunu sırasıyla 1-2-3-4 extract ettim ama kurulum olayına bir türlü geçemedim aşağıdaki yazıyı okursanız yolu gösteriyo ama st-nfsmw1.mds den bir sürü var ve hiçbirinde kurulum falan başlamıyor şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

1:"Virtual CD/DV-ROM
    2:Device 0:,Mount image"
    seçeneklerini seçin. CD 1 deki st-nfsmw1.mds SECİN VE OYUNU YUKLEMEYE BAŞLAYIN,SONRA CD 2-3 4 YÜKLEYEREK
    OYUNU KURUN..
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.