DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
htc desire dns ayarları
19
Cevap
0
Favori
10.582
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> htc desire dns ayarları
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      35 Mesaj
      26 Şubat 2011 12:14:29
      dns ayarlarindan open dns numaralarini girmeme rağmen sharebus gibi yasakli sitelere giremiyorum. ne yapmam gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1313 Mesaj
      27 Şubat 2011 09:25:31
      cihazınız s-off değilse girdiğiniz dns ayarları kaydedilmez.

Google Nexus 5 D820 32GB --- Unlocked Bootloader --- Rooted --- Android 5.1.1 Cataclysm ROM + XposedFramework
    • Çavuş
      42 Mesaj
      04 Mart 2011 02:53:47
      S-off nasil olur?

• Çavuş
      44 Mesaj
      04 Mart 2011 03:00:32
      Rootlu mu telefonun ?
      root ne diye sormazsın umarım.

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      04 Mart 2011 09:59:49
      Root olayı harici şu anda yasaklı siteleri açmanın bir yolu yok mudur acaba ? bende bu dertten müzdaripim, root yapamıyorum garanti kapsamı dışına çıkacak diye, böylede yarım kullanıyoruz telefonu umarım rootsuz biz çözüm bulunur.

• Çavuş
      66 Mesaj
      04 Mart 2011 10:35:05

quote:

Orijinalden alıntı: Exalteddivx

Root olayı harici şu anda yasaklı siteleri açmanın bir yolu yok mudur acaba ? bende bu dertten müzdaripim, root yapamıyorum garanti kapsamı dışına çıkacak diye, böylede yarım kullanıyoruz telefonu umarım rootsuz biz çözüm bulunur.

Benimki rootlu olduğu halde giremiyorum. Bir kaç arkadas da bu sorunu yasıyor. Bazı arkadaslar ise sorunsuz giriyorlar ama sebebini bulamadık bir türlü..

• Çavuş
      42 Mesaj
      04 Mart 2011 14:52:54

quote:

Orijinalden alıntı: kanomen412

Rootlu mu telefonun ?
      root ne diye sormazsın umarım.

Rootlu degil

• Yarbay
      3535 Mesaj
      04 Mart 2011 18:20:40
      eğer kendi wireless modeminden bağlanıyorsan, modemin ayarlarından modeme dns adresi girebilirsin böylece o modem üzerinden internete bağlanan cihazlar modemin dns adresini kullanmış olur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
    • Yüzbaşı
      284 Mesaj
      04 Mart 2011 19:01:51
      Ben de aynı sorunu yaşıyorum cihazım rootlu ve s-off olmasına rağmen. Bir türlü anlamadım neden böyle olduğunu ve kimse nedenini bilmiyor galiba forumda

• Yüzbaşı
      831 Mesaj
      05 Mart 2011 16:31:44
      telin dns ini nerden değiştiricez acaba ?

• Yüzbaşı
      321 Mesaj
      28 Mart 2011 23:00:13
      asağıda verdiğim program için s-off olmasına gerek yok sadece root yetkisi yeterli

https://market.android....NS&feature=search_result

ben kullanıyorum gayet memnunum...

• Yüzbaşı
      493 Mesaj
      29 Mart 2011 00:52:21
      kesin çözümü erdem_zeus arkadaş vermiş ve başka yolu yok.
      ya root yapacaksınız yada yasaklara devam...

Opteron 146@2800mhz,AC 64 Pro,DFI Lanparty Ultra-D@280 fsb,leadtek 6600gt extreme,2x512 dual Patriot xblk 400@560 mhz,250 gb samsung sata2,feel 2 ,Enermax Liberty 500w v.s mobil= HTC Desire HD
    • Teğmen
      181 Mesaj
      01 Ekim 2011 04:47:06
      quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

eğer kendi wireless modeminden bağlanıyorsan, modemin ayarlarından modeme dns adresi girebilirsin böylece o modem üzerinden internete bağlanan cihazlar modemin dns adresini kullanmış olur.

Süpersin.Hiç aklıma gelmedi öyle dolanıyordum markette - telefonun ayarlarında DNS varmıdır diye.

Teşekkürü borç bilmeyip direk teşekkür ediyorum

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Temmuz 2012 02:26:59
      Rootsuz cozum lutfen

VODAFONE McLAREN MERCEDES
      _____________________________________________________________________________________________
      Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN
    • Er
      11 Mesaj
      20 Ağustos 2012 00:15:52
      quote:

Orijinalden alıntı: chewrokee

Alıntıları Göster

Süpersin.Hiç aklıma gelmedi öyle dolanıyordum markette - telefonun ayarlarında DNS varmıdır diye.

Teşekkürü borç bilmeyip direk teşekkür ediyorum

onu denedim olmuyor. modemi ayarladım pc oldu, mobil olmuyor

• Yüzbaşı
      609 Mesaj
      20 Ağustos 2012 16:03:39
      quote:

Orijinalden alıntı: sefacıq

Alıntıları Göster

onu denedim olmuyor. modemi ayarladım pc oldu, mobil olmuyor

rootsuz xe kullaniyorum telin kendi tarayicisinda yasakli sitelere girmiyor, opera ilede tam tersi her yere giriyor

• Er
      11 Mesaj
      20 Ağustos 2012 16:24:37
      quote:

Orijinalden alıntı: nilayveren

Alıntıları Göster

rootsuz xe kullaniyorum telin kendi tarayicisinda yasakli sitelere girmiyor, opera ilede tam tersi her yere giriyor

16 mb ye opera indirdim girmiyor. dolpin indirdim yine girmiyor. tel'in tarayıcısıda hiç girmiyor. pc giriyor DNS değiştirince sadece.

• Teğmen
      181 Mesaj
      21 Ağustos 2012 16:07:00
      Kardeş modem içerisinden DNS değiştirmen gerektiği söylendi.

Sanırım orayı kaçırdın. Modeme ulaşamıyorsan hiç uğraşma. Yok ulaşabilirim desen "Marka ve MODEL" bilgisini al sonra gogıl amcada bakın.

Örneğin: "Fishnet AR1100 DNS ayar" şeklinde.

• Er
      2 Mesaj
      20 Temmuz 2013 03:41:40
      Arkadaşlar HTC Desire X telefonumda dns ayarlarını değiştirdim ve yasaklı sitelere girebiliyorum. Ayarlar kısmı biraz zor bulunuyor şu yolu izleyebilirsiniz ;

wireless ı açın, Bağlandığınız ağın üstüne uzun basın iki seçenek gelecektir ağı değiştir ve ağı unut ağı değiştir e tıklayın.Gelen pencerenin altında gelişmiş seçenekleri göster seçeneği var ona tıklayın.Ve sayfa aşağı doğru uzayacaktır aşağı doğru inin ve aşağıda dns1 ve dns iki ayarlarını 8.8.8.8 , 8.8.4.4 olarak değiştirin. wireless ı kapatıp açın artık yasaklı sitelere girebilirsiniz umarım . Not : telefonumu yeni aldım ve hiçbir root ayarı felan yaptırmadım yukarıda anlatmaya çalıştığım işlemi yaptım ve sorun çözüldü.

• Teğmen
      100 Mesaj
      07 Eylül 2013 14:31:56
      quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

Uzun süredir arıyordum kendi modemimden bağlanıyorum hep dediğiniz gibi yaptım ve oldu. Teşekkür ederim.

Eternal Sunshine
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> htc desire dns ayarları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.