Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu feromon parfümler nedir arkadaşlar. Gerçekten denildiği gibi etkisi yapıyor mu? Yapıyorsa en iyi feromon parfüm olarak hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba
    arkadaşlar aşağıda verdiğim siteden parfüm alan oldu mu ?
    Farklı farklı şeyler denemek için :)

http://7nota1parfum.blogspot.com.tr/
  • Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Tahminim Eser ile aynı yerden parfümleri alıyorlar alamadım bu ara niş parfüm klonlarına sardım açıklarına oranla daha doğal ve güzeller en son Afnan aldım Creed Aventusun çok benzeri ve çok memnunum

Hedefim de Rasasi'nin Tom Ford Tuscan Leather klonunu almak

• eser kozmetikle mi ?hocamm

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    hocam eğer ordan alış veriş yaparsanız haberimiz olsun: D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜmitCFTC -- 17 Ekim 2016; 17:04:26 >
  • bugün ilk kez oriflame so fever kullandım, ilk sıktığım birkaç dakika hariç kokuyu kendim bile alamadım, farkedilirliği ve kalıcılığı düşük ...
    aynısının bayan olanını da aldık hanım için, biraz ağır gibi ...
    sipariş vermeden önce sitelere yorumlara falan baktık güya çok beğenilen iki parfümmüş ama ilk izlenim vasat ...
  • arkadaşlar bana edp parfüm önerir misiniz. edt olmasın ortalama kalıcılığı 4 saat civarıymış. bütçem 150-200 civarı. yaşım 19. şöyle kışa uygun bir şey. genelde spor giyinirim. teşekkürler.
  • Beyler Max 50 tl ye parfüm önerebilirmisiniz , xo parfümlerinden olabilir , slazenger parfümlerinden olabilir
  • fullspeed bayanlar çok seviyor ama kalcılık az. arada tazelersen iyi gider
  • bentley for men olabilir, edt olmasına ragmen rochas da olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexumt

bentley for men olabilir, edt olmasına ragmen rochas da olur..
    Evet bentley for men'de karar kılmıştım ama boynerde falan bulamadım. İnternette var ama güvenemiyorum. Bir de bana ağır kaçmaz değil mi?
  • hocam denemeden koku almayın, beğendiyseniz bi kokuyu yaşın önemi kalmıyor...
  • Freş koku olarak ne önerirsiniz? Ama herkeste farklı olmayan bir koku istiyorum.

• İstanbuldaysanız Cevahir Debenhamsta Bentley olması lazım denemek için

• fiyat aralığın nedir hocam??
  • GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Umarım yanlış bir bilgi vererek ya da vermem gereken bilgiyi vermeyerek bir hata yapmam :) Ekonomik durumu çok iyi olan bir insan değilim. Öğrenciyim zaten :) Ama bence parfüm erkeğin imzasıdır sözü çok doğru. Fakat üstümde kalacak parfümün hangisi olduğunu bilmiyorum.2 gün önce Boyner'den ckın2u(edt) isimli parfümü aldım(100ml 120TL). Parfümü üzerime sıkıyorum dışarı çıkıyorum. Kokudan eser yok. Arkadaşlara soruyorum acaba ben mi kokuyu alamadım diye. Hiçbiri alamıyor. Yani üzerimde kalmadıktan sonra para verdim diye kullanmanın bir anlamı yok. Yeni parfüm almayı düşünüyorum. Esmerim cildim çok yağlı(cilt problemimde var bunun için hap kullanmaya başlıyacağım 6 aylık bi sürede cildim biraz kuruyacak).Sigara kullanmıyorum, alkol nadir. Yemek olarakta protein bazlı beslenmeye çalışıyorum çok fazla yağlı yememeye çalışıyorum, baharatlı yiyeceklerde tüketmiyorum. Dediğim gibi öğrenciyim üniversitede okula gidip geliyorum; gece hayatım ya da bir ofis hayatım yok. Eksik bilgi verdiysem kusura bakmayın söylerseniz tamamlarım. Fazla bilgi verdiysemde özür dilerim.
    Bu arada kozmetik reyonunda çalışan insanlar sanki zorla satıyorlar ve çok ilgisizler. Hepsi öyle değildir ama bana hep böyleleri geldi. Özellikle bayanlar heralde onlara yürüdüğümü felan sanıyor :D

• Kalicilik ariyorsaniz porses deneyin

• Merhaba

İlk defa parfüm alacağım ve aklımda şunlar var,

C Dior Fahrenheit

Chanel-Bleu de Chanel

M. Micallef

Capitol Blue

18 yaşında ciddi bir insanım bu doğrultuda fikirlere ve önerilere açığım şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralorti70 -- 24 Ekim 2016; 0:40:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joop? Homme ile ilgili kendi görüşlerimi size aktarmak istiyorum.Uygun fiyatı ve kalıcı güzel bir koku olarak bilindiği için almak isteyenlere umarım yardımcı olurum.

Ürünü mizudan aldım.Kutuyu açmadan önce fazla güvenmesemde checkcozmetic sitesinden kontrol ettim.2015 yazdı.Bu beni üzdü.Çünkü yabancı bir forumda kokunun 2010 ylından sonra eski çekiciliğini kaybettiğini okudum.Neyse şişesi renginden dolayı bayan parfümlerine benziyordu.Hatta babam kız arkadaşına mı aldın dedi ;) Ama hoş bir şişe.Hemen ilkten koluma sonrada gömleğime sıktım.İlk kokladığımda koku olarak erkeksi bir koku almadım ama çok keskin bir koku aldım.5-10 dakika sonra kokuyu hemen tanıdım.Benden büyük sevdiğim bir abimde bu kokuyu kullanıyormuş.Ama normal birşey çünkü tr de baya bilinen bir kokuymuş.Kokunun açılışını beğenmedim.makyaj malzemeleri gibi koktu.Ama yarım saat sonra hoş bir koku ile karşılaştım.Ama koklayınca nedense başım biraz ağırdı.Kokuyu Jpg Le Male ye benzettim az da olsa.1989 yılında çıkmış bir koku ama modernliğini kaybetmemiş tatlı tatlı kokuyordu.

Farkedilirliği çok iyi.Çok parfüm kullandım fahrenheit dan daha farkedilir bir koku.Erkek arkadaşlarım daha sıkma bunu dediler.Ama kız arkadaşım çok beğendi.Kısaca değişik bir parfüm ben hem beğendim hemde nefret ettim.Bu parfümü kullacak kişiler sıktıktan 1 saat sonra evden çıksınlar.Otobüsteki herkes rahatsız oldu.2-3 fıstan fazlası etrafınızdakileri rahatsız edebilir.Birde tende daha kalıcı.Ama dediğim gibi kokusu erkeksi değil tatlı bir koku ama çok ağır.Birde bendeki (2015) yeni versiyonuymuş.Eskisi gibi bir çekiciliği yok.

Ben bu parfüme 5/10 veriyorum koku olarak.farkedilirlik ve kalıcılık 8/10.Birde fiyatıda uygun ben 85 tl ye aldım.Biraz araştırısanız daha düşük fiyatlara alabilirsiniz.Karşı cinsin beğenebileceği bir koku.Ama denemeden almanızı önermiyorum.Çünkü insan sevdiği bir şekilde kokmak ister.

• kralorti70 K kullanıcısına yanıt
    Hocam fahrenheit ve chanel blue kullandım. kaliteli ve güzel kokular ama 18 yaşındaki birine önerilcek tarzda değiller.Özellikle fahrenheit ağır bir koku denemeden almanızı önermem.Kalıcılığı ve farkedilirliği süper ama salatalık gibi kokuyor.Chanelde sert bir koku ama çok farklı bir parfüm insanın kokladıkça koklayası gelir ama siz yinede deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mekrhn

Merhaba. Umarım yanlış bir bilgi vererek ya da vermem gereken bilgiyi vermeyerek bir hata yapmam :) Ekonomik durumu çok iyi olan bir insan değilim. Öğrenciyim zaten :) Ama bence parfüm erkeğin imzasıdır sözü çok doğru. Fakat üstümde kalacak parfümün hangisi olduğunu bilmiyorum.2 gün önce Boyner'den ckın2u(edt) isimli parfümü aldım(100ml 120TL). Parfümü üzerime sıkıyorum dışarı çıkıyorum. Kokudan eser yok. Arkadaşlara soruyorum acaba ben mi kokuyu alamadım diye. Hiçbiri alamıyor. Yani üzerimde kalmadıktan sonra para verdim diye kullanmanın bir anlamı yok. Yeni parfüm almayı düşünüyorum. Esmerim cildim çok yağlı(cilt problemimde var bunun için hap kullanmaya başlıyacağım 6 aylık bi sürede cildim biraz kuruyacak).Sigara kullanmıyorum, alkol nadir. Yemek olarakta protein bazlı beslenmeye çalışıyorum çok fazla yağlı yememeye çalışıyorum, baharatlı yiyeceklerde tüketmiyorum. Dediğim gibi öğrenciyim üniversitede okula gidip geliyorum; gece hayatım ya da bir ofis hayatım yok. Eksik bilgi verdiysem kusura bakmayın söylerseniz tamamlarım. Fazla bilgi verdiysemde özür dilerim.
    Bu arada kozmetik reyonunda çalışan insanlar sanki zorla satıyorlar ve çok ilgisizler. Hepsi öyle değildir ama bana hep böyleleri geldi. Özellikle bayanlar heralde onlara yürüdüğümü felan sanıyor :D

Arkadasim kusura bakma mesajini yeni gordum illa orijinal kullancam dersen xeryus rouge givenchy pi carolina herrera ch denemeni tavsiye ederim kis icin tekin acar boyner gibi yerlerde pahali olur internetten guvenilir saticilardan daha hesapli alabilirsin. Acik da kullanirim diyorsan forumdan eseri yani tutasteyi tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.