Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: süülo

arkadaşlar pilin bir anda düşmesini çok sorum yapıyodum ama kalan %21 i 5 saattir bitiremedim.çokta sorun yapmaya değmezmiş.sadece makine yanlış okuyor anlaşılan

Öyle bir durumda telefonu power tusuna basılı tutup kapat sonra tekrar aç o anda gerçek pil süresi neyse onu gösterir, ben hiç dert etmiyorum rahatına bak :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

Baki hocam eline koluna sağlık, bizi yalnız bırakma bu kadar....Ayrıca rom bana kalırsa görsellik ve stabilite sunsun yeter programlar o kadar önemli değil, onlar bi şekilde zaten tarafımızca kuruşluyor....

Baki hocam bu arada o arka plan resmini paylaşırmısın burda hoş olmuş....

Resimleri daha sonra paylaşsam iyi olur , romu sunmadan parçalarsak olmaz malum :D zaten birçok kişi kullanmaya başlar bitirdigim zaman bu arada ekran kalibrasyonu sorununu da çözdüm , kalibre sorunu yaşayanlar 3-4 gün içinde bundan da kurtulacak. yaptıgım kalibre denemeleri olumlu sonuç verdi şimdilik biraz daha denemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

Arkadaşlar okul biterken tablet alıcam ilk gözüme çarpan bu exper easy pad ekranı büyük rahatca anime izlerim diye düşünüyorum fakat aklıma takılan bir soru var ekranı ile ilgili ekranı en fazla 2 noktadanmı algılıyor ipadde fruit ninja adlı oyunu oynayanlar bilirler 10parmak pençe usulu oynaya biliyoruz bundada öyle birşey varmı yoksa sadece 2 noktamı algılıyor fruit ninjada biri denerse memnun kalırım en eylendiğim oyunlardan biri ipadde :)

Herhangi bir apple urununde fruit ninja oynadinizsa, experdeki performansi begenmeniz imkansiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

Arkadaşlar okul biterken tablet alıcam ilk gözüme çarpan bu exper easy pad ekranı büyük rahatca anime izlerim diye düşünüyorum fakat aklıma takılan bir soru var ekranı ile ilgili ekranı en fazla 2 noktadanmı algılıyor ipadde fruit ninja adlı oyunu oynayanlar bilirler 10parmak pençe usulu oynaya biliyoruz bundada öyle birşey varmı yoksa sadece 2 noktamı algılıyor fruit ninjada biri denerse memnun kalırım en eylendiğim oyunlardan biri ipadde :)

evet 2 nokta algılıyor sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptopril
    evet 2 nokta algılıyor sadece

geçen ben de dikkat ettim buna, sonra gidp mediamarktta son nesil ipod touch'a baktım, 4-5 parmak multi touch var (ekran malum, sadece tek el ancak sığıyor ), ipadda kaç nokta alıgılıyor en fazla?

gerçi ekran da ipad gibi olsa fiyatı bu olmazdı o da ayrı mesela
  • Dokunmatik sapıtıyor diyen arkadaşlar cihaz adaptörü takılı durumda iken elektrostatik iletkenliği arttığından dolayı biraz sapıtabiliyor ve screen kalibre olayıda işe yaramıyor çok sıkıntı yapıorsa şarj dolduktan sonra fişi çıkartıp öyle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

Dokunmatik sapıtıyor diyen arkadaşlar cihaz adaptörü takılı durumda iken elektrostatik iletkenliği arttığından dolayı biraz sapıtabiliyor ve screen kalibre olayıda işe yaramıyor çok sıkıntı yapıorsa şarj dolduktan sonra fişi çıkartıp öyle kullanın...

Kalibrasyon sorununu hallettim , hazırladıgım romda düzgün çalışacak. hertürlü çok iyi algılama yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEKTUPLA

quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

quote:

Orijinalden alıntı: MEKTUPLA

Arkadaşlar,

Android 2.3.3 Ultimate Droid 3.2 kurulu olan HTC HD2 telefonumun internetini;
    EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC ile kullanmam mümkün olabilir mi acaba.
    ( bu iki cihazı birbirine, wifi ile mi, bluetooth ile mi, usb bağlantılarını kullanarak mı bağlamak lazım )

Saygılarımla,

bendede android yoklu htc hd2 war.içinde yüklü olarak gelen wi_wi hotspot yazılımı var. Ona tıkla. Telefonunu wi-fi modem haline getiriyor. Evin her yerinden de çekiyor. Örneğin telefonu salonda bırak yatakodasından laptop ve tabletinle internete gir. Özellikle yazlık ve seyehatlerde mükemmel. wi-fi hotspot yuklu gelmese bile ki bazı romlarda hazır gelmiyor. htcnin marketinde hotspot diye arat bir suru geliyor karşına. Bence bu özellik varken wın almak çok saçma. akıllı telefonlar artık kablosuz modem zaten.

Hocam böyle bir yorumda bulunmak bana da mantıksız geldi.Mesela benim PDA telefonum yok ya da 3G ile çalışan telefonum o yüzden vınn kullanmak zorundayım, şimdi ben saçma bir iş mi yapmış oluyorum???Herkes imkanları yettiğince ürünler kullanıyor bizimki de bu şuan için....

Sözümü sanırım biraz yanlış anladın. Benim cevabım benim telefonumdan kullanan arkadaş içindi. Yani akıllı telefonu olup da bu özellikten haberi olmayan çok insan var.

Çok teşekkür ediyorum
    Denedim ve telefonumu wi-fi modem haline getirirdim.
    Laptopumu wifi ile telefonuma bağlayıp internete girdim.

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC ile de telefonuma wi-fi ile bağlanmam mümkün olabilir mi acaba.
    deneyebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum
    ( başka marka tabletler ile deneyen arkadaşlarında görüşlerini paylaşmalarını rica ediyorum )

Gerçekten hayatı çok kolaylaştıran bir özellik değil mi :) güle güle kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

quote:

Orijinalden alıntı: jibe

Dokunmatik sapıtıyor diyen arkadaşlar cihaz adaptörü takılı durumda iken elektrostatik iletkenliği arttığından dolayı biraz sapıtabiliyor ve screen kalibre olayıda işe yaramıyor çok sıkıntı yapıorsa şarj dolduktan sonra fişi çıkartıp öyle kullanın...

Kalibrasyon sorununu hallettim , hazırladıgım romda düzgün çalışacak. hertürlü çok iyi algılama yapıyor

Baki hocam benim ekran kalibrasyonu genellikle çok program yukledikten sonra sapıtıyordu, belkide yukarda arkadasın dediği gibi şarzdayken manyetik alandan dolayı yapamıyordu, rica etsek şarzdayken özellikle ekranda sürükle bırak tekniği biraz denermisin çok sıkıntılı oluyor bir iconu felan tasırken...

• Yeni Corvus Rom daha yeni çıktı denemek isteyenleri alalım Clockworkmode ile yükleniyor Vievsonic G tablet Rom dan uyarlanmış süper hızlı ve stabil ayrıca ntfs desteği - ad hoc desteği 3g dongle desteği olduğu söyleniyor
    Cleaning post and new version 0.5

CorvusVegaRom with this features:
    ROM Based in Vegan-Tab done by Gojimi for Viewsonic Gpad
    NTFS, CIFS, and some other kernel tweaks
    New kernel based in Buzz
    Patched against last malware (search xda for info)
    CWM recovery added directly in the installation, and app to access it too.
    Full Market working
    Automount of FAT and NTFS devices
    CIFS/NFS support (download cifs manager or Mount Manager from market)
    VPN support (tun.ko module in /system/lib/module)
    Sqlite3 exec for modify app databases
    gps.conf updated for better fixing
    apns-conf.xml updated for 3G dongles
    Reboot option added to shutdown menu
    Fix BSOD when reboot, no more black screens...
    Multitouch for Google Maps
    Ads blocked using host file. (If you have any problem with this go to /system/etc/hosts and delete any problematic line).
    Performance fix, now in smartbech 2011 we get +3000/+2000 points !!!
    Screen calibration app added.
    Added a script to know if we are in host or slave mode, and GscriptLite that is needed.
    Fixed problem with sd card and usb pens in host mode.
    Some apps moved to /data to free space in /system
    Updated Gallery3d
    Added VTL.launcher
    Added Wfi Ad-Hoc support, so now can connect to ad-hoc networks.

http://android.modaco.com/content/advent-vega-vega-modaco-com/335674/rom-corvusvegarom-0-5-based-in-vegan-tab-from-gojimi/

• quote:

Orijinalden alıntı: drxx

Yeni Corvus Rom daha yeni çıktı denemek isteyenleri alalım Clockworkmode ile yükleniyor Vievsonic G tablet Rom dan uyarlanmış süper hızlı ve stabil ayrıca ntfs desteği - ad hoc desteği 3g dongle desteği olduğu söyleniyor
    Cleaning post and new version 0.5

CorvusVegaRom with this features:
    ROM Based in Vegan-Tab done by Gojimi for Viewsonic Gpad
    NTFS, CIFS, and some other kernel tweaks
    New kernel based in Buzz
    Patched against last malware (search xda for info)
    CWM recovery added directly in the installation, and app to access it too.
    Full Market working
    Automount of FAT and NTFS devices
    CIFS/NFS support (download cifs manager or Mount Manager from market)
    VPN support (tun.ko module in /system/lib/module)
    Sqlite3 exec for modify app databases
    gps.conf updated for better fixing
    apns-conf.xml updated for 3G dongles
    Reboot option added to shutdown menu
    Fix BSOD when reboot, no more black screens...
    Multitouch for Google Maps
    Ads blocked using host file. (If you have any problem with this go to /system/etc/hosts and delete any problematic line).
    Performance fix, now in smartbech 2011 we get +3000/+2000 points !!!
    Screen calibration app added.
    Added a script to know if we are in host or slave mode, and GscriptLite that is needed.
    Fixed problem with sd card and usb pens in host mode.
    Some apps moved to /data to free space in /system
    Updated Gallery3d
    Added VTL.launcher
    Added Wfi Ad-Hoc support, so now can connect to ad-hoc networks.

http://android.modaco.com/content/advent-vega-vega-modaco-com/335674/rom-corvusvegarom-0-5-based-in-vegan-tab-from-gojimi/

bende 0.4 v var hemen indireyim 0.5 i :)) saol dostum, Bir türlü APX moda geçiremedim aleti :S Bu clockworkmode dediğin nasıl oluyor kardeş, yani apx modda kurmuyormuyuz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 5 Nisan 2011; 14:13:49 >

• ntsf çalıştırıyor dedikleri romların nedense çalıştırdıklarını bir türlü göremedim , hepsini denemişimdir clockwordlu , img li ,exeli yada adbli romların , bu convusunda 0.4ü kurdum ama bazı sorunlar vardı silmiştim , ntsf de çalışmamıştı , ne yapmış diye bir ara bakarım geçen gtab.VEGAn romun image dosyasının içine girdim 1-1 onu almış zaten.
  • quote:

bende 0.4 v var hemen indireyim 0.5 i :)) saol dostum, Bir türlü APX moda geçiremedim aleti :S Bu clockworkmode dediğin nasıl oluyor kardeş, yani apx modda kurmuyormuyuz??

clockwork farklı bir olay ilerde anlatımını yaparım yada kolay kurulum vardı onu gösteririm. özet geçersek bu moda alındıgında sistem makine recovery moda geçip kendini kapıyor. ayrı bir bölüm açılıyor. romu siz sd karta yükleyip bu bölümden tanıtıyorsun normal yüklemeye başlıyor. Biraz sıkıntılı şimdilik denemeyin , ms dos komutlarına hakim olan varsa adb üzerinden de kurulur da anlatımı uzun biraz , mesela bu gtab-vegan romun img yani iso dosyasını normal açamıyorsunuz rardan extract eder gibi piyasada çok fazla becerebilen de yoktur. linux üzerinden 2-3 degişik programı karıştırıp png dosyalarına falan bakılabilir , bunuda yapan fazla olmadıgı için bu convus rom yeniymiş gibi millete yediriliyor

• quote:

quote:

clockwork farklı bir olay ilerde anlatımını yaparım yada kolay kurulum vardı onu gösteririm. özet geçersek bu moda alındıgında sistem makine recovery moda geçip kendini kapıyor. ayrı bir bölüm açılıyor. romu siz sd karta yükleyip bu bölümden tanıtıyorsun normal yüklemeye başlıyor. Biraz sıkıntılı şimdilik denemeyin , ms dos komutlarına hakim olan varsa adb üzerinden de kurulur da anlatımı uzun biraz , mesela bu gtab-vegan romun img yani iso dosyasını normal açamıyorsunuz rardan extract eder gibi piyasada çok fazla becerebilen de yoktur. linux üzerinden 2-3 degişik programı karıştırıp png dosyalarına falan bakılabilir , bunuda yapan fazla olmadıgı için bu convus rom yeniymiş gibi millete yediriliyor

o zip dosyasını zipden çıkartıp direkt 1.09 un üstüne ADB modda kursak olmuyor mu?İlla clockworkmodda mı çalıştırmamız gerekiyor??

• quote:

quote:

quote:

o zip dosyasını zipden çıkartıp direkt 1.09 un üstüne ADB modda kursak olmuyor mu?İlla clockworkmodda mı çalıştırmamız gerekiyor??

zipden çıkar dosyayı modaco rom kurar gibi adb ile kur sorun çıkarmaz :) clockworke gerek yok , hatta şuan kurdun bakıyorum ne yapmış diye , pek birşey görünmüyor şimdilik.

• quote:

quote:

quote:

quote:

zipden çıkar dosyayı modaco rom kurar gibi adb ile kur sorun çıkarmaz :) clockworke gerek yok , hatta şuan kurdun bakıyorum ne yapmış diye , pek birşey görünmüyor şimdilik.

Bi de burda data_apps.zip dosyası vermiş o ne için peki...

Bu arada son bir sorum 1.09 ve corvis rom onceden yukluydu tekrar apx modda 1.09 u yükleyip sonramı adb modda 0.5v yi kurayım yoksa direkt ADB modda kursam bir sorun olur mu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 5 Nisan 2011; 15:55:13 >

• quote:

Bi de burda data_apps.zip dosyası vermiş o ne için peki...

onlar birşey degil istersen kur diye ekledigi program dosyası :) kendi seçtigi programları paylaşmış ok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 5 Nisan 2011; 15:54:46 >
  • modaco üstüne kurdum sapıttı ve makina boot ekranda kalıyor açılmıyor :) yeniden apx modda vega kurup kendi düzenledigim roma geçecegim , gereksiz yere başıma iş açtım
  • quote:

modaco üstüne kurdum sapıttı ve makina boot ekranda kalıyor açılmıyor :) yeniden apx modda vega kurup kendi düzenledigim roma geçecegim , gereksiz yere başıma iş açtım

ADB den direkt kurduk diye olabilir mi acaba, bi de 1.09 un üstüne kurayım ne olcak sonuç, Bu arada baki hocam Şimdi apx moda geçemiyorum ya nasıl geçicem o kadar ugrastım adam power + geri tusuna usb hostu atamıs apx moda giremedim bir türlü :S

Volume arttırma tusuna da basmak gerekiyormus apx mod için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 5 Nisan 2011; 16:23:28 >
  • vega romu indiryorum denemedim daha deneyince yazarım :D korkutma beni
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.