DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İphone 4 format atma
8
Cevap
0
Favori
62.784
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> İphone 4 format atma
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      4022 Mesaj
      09 Şubat 2011 21:25:32
      iphone 4 en güncel resimli format işlemi nasil yapiliyor resimli biri koyabilirmi yada bi site adresi werebilirmi acaba tamamen ilk alindigi gibi olmasini istiyorumda bi yardim ederseniz minnettar kalirim özellikle resimli istiyorum

• Yüzbaşı
      714 Mesaj
      09 Şubat 2011 23:20:59
      format diye bise yok ayarlara gir genel - en altta sifirla var ora tum iverikleri be ayarlari sil de ama herseyi siler temizler habern olsn.ayrica tekrar itunese baglayip aktif etmen lazim orda new iphone dersn olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anLhnTa -- 9 Şubat 2011; 23:23:10 >
    • Yarbay
      2725 Mesaj
      10 Şubat 2011 04:29:11
      hocam güncel firmware'ı indirip itunes üzerinden restore edersen daha saglıklı olur.Sıfır olmasını istiyorsan arkadasın dediği gibi new iphone'u secersin eski app'lerin mesajların resimlerinin yüklenmesini istiyosan son backup aldıgın zamanı yükler.resimli anlatımada gerek yok zaten tak usb'ye ac itunesu restore'a bas senin hiç birşey yapmana gerek kalmıyor baska.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 9 0 7 -- 10 Şubat 2011; 4:30:42 >

• Yüzbaşı
      290 Mesaj
      10 Şubat 2011 04:31:53
      Bu arada cihazın yurt dışı ve Simlock lu ise. BUNU YAPMAYI AKLINDAN BİLE GEÇİRME.

• Yarbay
      4497 Mesaj
      10 Şubat 2011 05:09:23

quote:

Orijinalden alıntı: 1 9 0 7

hocam güncel firmware'ı indirip itunes üzerinden restore edersen daha saglıklı olur.Sıfır olmasını istiyorsan arkadasın dediği gibi new iphone'u secersin eski app'lerin mesajların resimlerinin yüklenmesini istiyosan son backup aldıgın zamanı yükler.resimli anlatımada gerek yok zaten tak usb'ye ac itunesu restore'a bas senin hiç birşey yapmana gerek kalmıyor baska.

+

itunes in menusunden iphone kısmına girin telefon resmı fılan oldugu kısımda Shift tusuna basarak Restore kısmına basın ordan indirdiginiz 4.2.1 yazılımını gosterin gerisini telefon ypar

2012 Ford fiesta 1.4Tdci TitaniumX+
    • Yüzbaşı
      635 Mesaj
      10 Şubat 2011 13:11:03
      İndirdiginiz firmware uzantisi .ipsw olmali.eger ipsw olarak gozukmuyor ise belgelerim-duzenle-klasor secenekleri-gorunum-uzantiyi gizle(isareti kaldirin) .ipsw yazin gorucektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oSah -- 10 Şubat 2011; 13:13:42 >
    • Binbaşı
      1282 Mesaj
      02 Eylül 2011 21:32:25
      Arkadaşlar elimde yurtdışı ve simlock lu iphone4 var.Yukarıda bir arkadaş simlocklu ve yurtdışı için yapmayın demiş.Ben bunu sıfırlamak istiyorum.Nasıl yapacağım?

Mechanical Engineering
      "Biz, Fatih Sultan Mehmed Hân Kadar Türk, Said Nursî Hz. Kadar da Kürdüz !! Ve Hepimiz Aynı Kilimin Desenleriyiz ."
      Muhsin Yazıcıoğlu
    • Er
      2 Mesaj
      10 Nisan 2013 23:29:15

bilader bende çin malı iphone 4 varda buna bişey oldu "demo software" diyor ve "gçersiz sim kart" diyor ne yapmalıyım kartı başka telefona taktığımda çalışıyor

Bahsedilenler: 6464756hythht

• Er
      1 Mesaj
      31 Mart 2014 13:28:29
      ıphone 4 var bende apple kimliğimin şifresini unuttum sürekli ekrana geliyor şifre soruyor telefonu düzgün kullanamıyorum kısa format atsam olur mu bir sıkıntı

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> İphone 4 format atma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.