Şimdi Ara

HANGİ İNTERNET SİTESİNDEN ALIŞVERİŞ YAPILIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar siz olsaydınız hangi siteden ürün alırdınız.Güvenilir bi site var mı?Bilgisayar donanımı vs satışları yapan.Cevaplarımızla tüm kullanıcıları aydınlatalım.

• www.bidolu.comwww.hepsiburada.com her seferinde bu siteleri tercih ediyorum hiç bir sorun yaşamadım 2 senedir

quote:

Orjinalden alıntı: Vol-KAN

Arkadaşlar siz olsaydınız hangi siteden ürün alırdınız.Güvenilir bi site var mı?Bilgisayar donanımı vs satışları yapan.Cevaplarımızla tüm kullanıcıları aydınlatalım.
  • arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır Karizma yı kullanıyorum.
    memnunum. hem fiyatları da öyle abartılı değil.
    http://www.karizmashop.com/index.asp

• Kesinlikle aynı fikirdeyim herhangi bir yamuğunu görmedim
    quote:

Orjinalden alıntı: Climanjaro

arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır Karizma yı kullanıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

Kesinlikle aynı fikirdeyim herhangi bir yamuğunu görmedim
    quote:

Orjinalden alıntı: Climanjaro

arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır Karizma yı kullanıyorum.

Ben'de yıllardır Karizmadan alısh verish yapıyorum adamlar cidden cok anlayıshlı hatta 7 8 ay once ekran kartımın vivo ozelligini kullanacam die dvi, tv en sonnda da normal vga (adı neyse gelmedı) hepsi birden bozulmushtu 100 de yuz kullanıcı hatasıdır dıe yolladım ama 1,2 hafta ıcınde 0'ından yollamıshlardı ( belkide leadtek oldugundandır bilemem )
    (sorun ramdac'dan kaynaklanıyordu-yanmıshdı :)

• www.estore.com.tr dan şaşmıyorum
  • TEKMAR"ın internet sayfasında hem fiyatlar çok uygun hemde arıza konusunda adamlar inanılmaz titiz
    aldığım ekran kartı arızalı çıktı tekmar hemen değiştirdi.bence herkezin tek adresi olmalı burası
    www.tekmarshop.com
  • www.ideefixe.com
    www.hepsiburada.com.
    www.bidolu.com (eski adı bascuda)
  • Hepsiburada, Bidolu, İdeefixe, Deppo, Genpatech, Mavibilgisayar, Hipernex ve Estore dan bugüne kadar onlarca alışveriş yaptım. Sorunlarım oldu tabiki ama öyle çözümsüz kalan sorunlar değil. Yaşadığım sorunlar genellikle gözden kaçma veya tedarik sıkıntısı nedeniyle oluşan sorunlardı. Telefon veya mail le sorunlarınızı telafi ettirebilirsiniz. Öyle paranın üzerine yatma, yanlış mal gönderme, geriye almama gibi bir durumla karşılaşmadım. Son alışverişimde yine Estore.com u tercih ettim. Siparişim 10 gündür gönderilmediği için telefon edip iptal ettirdim. Bekletme gerekçeleri ise ürünün ithalatçı firmada bulunmayışımış. Zaten estore.com hakkında da son günlerde güzel şeyler okumuyorum. Aynı ürünleri bu sabah hipernex ten sipariş ettim bakalım ne olacak...

Eğer Alışveriş yapmak istediğiniz firmalar hakkında 1. ağızlardan yorum almak isterseniz;www.sikayetvar.com a girin. Alışveriş yapmak istediğiniz firma hakkındaki şikayetleri okuyun. Bakın bakalım şikayet çözme başarıları nasıl.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.