Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ligde 26.maç 25 galbiyet 1 beraberlik :) attığım gol 122 yediğim gol 9 xD ve ayrıca şam.ligi şampiyonu oldum ;)
  • 06/02/2011 de oyuna başlamışım . En iyi derecem 2.cilik Her sezon lig atlasam 24cü sezonda olmam gerekti , ama bi sezon hesabım çalındı KOCAELİSPOR olan isim L.A LAKERS olarak değiştirilmiş , en iyi forvetim ve diğer oyuncularım kovulmuş jetonları saçma sapan işlere harcamış . Sonrasında 4 5 ay hiç bakmadım oyuna tekrar dönünce en son hali bu .
    Başladığımdan beri ip değişikliği ,yabancı ülkeden jeton kapma gibi olayım olmadı hiç
    Bu sezon fazla ilgilenemedim , zaten ligde atlayamadım . Eğer taktik tavsiyesi olucak arkadaşlar varsa beklerim

Top Eleven Manager - Facebook

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

Ben şunu bilir şunu söylerim;Kalecin çok iyi oacak arkadaş.Adam adama durdurucu ve kalitesi de çok iyi olacak.Şampiyonlar ligi finalinde adam benden çok daha güçlü olmasına rağmen şutlarımla adamı resmen ezdim ama kalecisini geçemedim.70 e kadar 1-0 öndeydim.Adamı şut manyağı yaptım banamısın demiyor.Böyle kaleci görmedim ben.Karşı karşıya vuruyorum yok,forvetim defansı geçiyor pas veriyor yine tık yok hepsini mi alır kaleci.Gözlemciden aldığım adam adama golcüm bile geçemedi.Böyle birşey olabilirmi:)Attığım golü de zorla kornerden buldum:)Gözlemciden oyuncu alacak arkadaşlar kaleci alsın derim...

Oyle degil maalesef gozlemciden adam adama durdurucu kaleci aldim cift yildiz suan ortalamasi 6 bi ismi var ise yarayam rogerio adriano diye gidiyor :) hic oynayamiyor coktan satacam da bakalim cift yildiz oldugu icin satmiyorum belki bir dahaki sezon duzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olay aynen kalecide. gözlemciden aldığım adam adama durdurucu kalecim şampiyonlar ligi+sezonda(3 maç eksik) hiç gol yemedi. o oynamadığı 3 günde 3 lig 2 şampiyonlar maçındada 7 gol yedim yedek kaleciyle. ligde 4 gol yedim sadece söylediğim gibi yedek kaleci ile. aşağıdaki resmi dün atmıştım bugünde 8-0 yendim. 26 maçta 26 galibiyet 135 avaraj. var mı iyisi

Top Eleven Manager - Facebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubyyyy -- 9 Şubat 2013; 23:52:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaorucca

quote:

Ben şunu bilir şunu söylerim;Kalecin çok iyi oacak arkadaş.Adam adama durdurucu ve kalitesi de çok iyi olacak.Şampiyonlar ligi finalinde adam benden çok daha güçlü olmasına rağmen şutlarımla adamı resmen ezdim ama kalecisini geçemedim.70 e kadar 1-0 öndeydim.Adamı şut manyağı yaptım banamısın demiyor.Böyle kaleci görmedim ben.Karşı karşıya vuruyorum yok,forvetim defansı geçiyor pas veriyor yine tık yok hepsini mi alır kaleci.Gözlemciden aldığım adam adama golcüm bile geçemedi.Böyle birşey olabilirmi:)Attığım golü de zorla kornerden buldum:)Gözlemciden oyuncu alacak arkadaşlar kaleci alsın derim...

Oyle degil maalesef gozlemciden adam adama durdurucu kaleci aldim cift yildiz suan ortalamasi 6 bi ismi var ise yarayam rogerio adriano diye gidiyor :) hic oynayamiyor coktan satacam da bakalim cift yildiz oldugu icin satmiyorum belki bir dahaki sezon duzelir

kalecinin adında hayır yok :D
    bu arada size taktik veriyim kaleciye frikik ve korner kullandırın benim kaleci gol ve asist manyağı oldu :d 3 firkikten 2 si gol nerdeyse ;)

• Arkadaşlar 4.seviyeye geçtim 'Görüşmeler' diye bi transfer bölümü açıldı bunu biraz anlatabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kargagöz -- 10 Şubat 2013; 12:04:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurezex

quote:

quote:

bu arada size taktik veriyim kaleciye frikik ve korner kullandırın benim kaleci gol ve asist manyağı oldu :d 3 firkikten 2 si gol nerdeyse ;)

Aslinda denemek lazim ama buyuk rskiplerde is gormez

• arkadaslar ing. ipinde permission research nasil yapiliyor bi bilginiz varmi bilenler cevap yazarsa memnun oluruz bu arada almanya supersonicads de o2 diye 11tokenlik teklif var mutlaka yapin cok kolay

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kurezex

quote:

quote:

Aslinda denemek lazim ama buyuk rskiplerde is gormez

ş.ligini bu kalecinin sayesinde aldım diyebilirim..yani güçlü rakiplere karşıda baya etkili oluyor ;)

• Arkadaslar ben tur atladim 1.likle oyuncularimin yildizlari dusmus neden oyle oldu acaba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Arkadaslar ben tur atladim 1.likle oyuncularimin yildizlari dusmus neden oyle oldu acaba :)

her seviye atlayisinda oyuncunun bir yildizi duser.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardday

quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Arkadaslar ben tur atladim 1.likle oyuncularimin yildizlari dusmus neden oyle oldu acaba :)

her seviye atlayisinda oyuncunun bir yildizi duser.

Vah yanmisiz o zaman.

• Bende ilk sezonumda şampiyon oldum.23 galibiyet,2 beraberlik 1 mağlubiyet aldım.Genel olarak güzel bir sezon geçirdim.14 puan farkla şampiyon oldum.Kupada çeyrek finalde elendim vs vs.Şampiyonlar ligi grubunda çok kolay bir gruba düştüm.Bu sene lig 2. planda,bütün gücümüzle Şampiyonlar Ligi'ne yöneleceğiz.

O KUPA BURAYA GELECEK!
  • arkadaşlar bu kupa maçı eşleştirmeleri nasıl oluyor anlamadım ben ilk maçında küçük bir takımla sonra 2-3 kademe yüksek takımla karşılaştım. ama arkadışımın kupa maçlarına bakıyorum. hep kendi seviyesindeki veya 1 kademe küçük 1 kademe büyük takımlarla. bu oyun kişiden kişiye farklımı anlamadım. yardımcı olurmusunuz.
  • arkadaşlar kupa maçları nasıl ayarlanıyor ben anlamadım ben 5. seviyedeyim bana ilk maçlarda düşük rakipler daha sonrakinde 6-7-8-9 seviydeki rakipler geliyor. arkadaşımın kupa maçlarında hiç büyük takım yok ya kendi seviyesinde yada 1 kadem düşük veya büyük takımlar var. hiç büyük takım yok bu nasıl ayrlama anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRESELL

arkadaşlar kupa maçları nasıl ayarlanıyor ben anlamadım ben 5. seviyedeyim bana ilk maçlarda düşük rakipler daha sonrakinde 6-7-8-9 seviydeki rakipler geliyor. arkadaşımın kupa maçlarında hiç büyük takım yok ya kendi seviyesinde yada 1 kadem düşük veya büyük takımlar var. hiç büyük takım yok bu nasıl ayrlama anlamadım.

Ben de geçen sezon aynı soruyu sormuştum. Şöyle oluyor o olay. Mesela arkadaşınız kendisine yakın rakiplerle oynuyor ama maç başına 100 k civarı bir para alıyor. Siz kendinizden yüksek rakiplerle oynuyorsunuz size mesela ilk turda toplamda 3 m civarı para gelecek. 2. turda 5 m civarı para gelecek. ne kadar zor kupaya düşerseniz kazandığınız para artıyor. siz ilk tur elenseniz, arkadaşınız kupayı kazansa bile sizin topladığınız kadar para toplayamayacaktır. ben geçen tur 2. seviyeydim, 2 tur gidebildim ama gelen parayla çok iyi transferler yaptım. bu sezon yine zor kupaya düştüm, yine iyi para gelecek :) yani tamamen şansla alakalı o iş. bana sorarsanız zor kupaya düşmek daha kârlı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem3883

Arkadaşlar 4.seviyeye geçtim 'Görüşmeler' diye bi transfer bölümü açıldı bunu biraz anlatabilir misiniz?

evet bu nasıl olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmitlii

quote:

Orijinalden alıntı: cem3883

Arkadaşlar 4.seviyeye geçtim 'Görüşmeler' diye bi transfer bölümü açıldı bunu biraz anlatabilir misiniz?

evet bu nasıl olcak

o bölümde transfer bölümü oluyor.
    oradaki bir futbolcuya teklif veriyorsunuz karşı taraf teklifinizi kabul ederse transfer gerçekleşiyor.
    eger onay vermezse teklif ettiginiz tokenleri geri alıyorsunuz.
  • 9 tokenlık bi teklif var ingiltereden
  • ingiltere ip adresinden
    Earn big and join the Screenwise Trends Panel today! 62 token var bilginize arkadaşlar.
    ankenti doldurun mail onaylayın dosyayıda indirdiginiz gibi hemen geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbslh -- 11 Şubat 2013; 19:09:46 >
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.