Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

Orijinalden alıntı: exelans53

quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

Şöyle izah edeyim.Eğer iki kişi kaldıysa yani açık artırmada son iki kaldıysanız,adam iki kere basıyorsa sen son saniyede bir kere bassan bile adamda kalır.Dikkat ettiysen yeşil renk görünür ama kırmızı açık artırmada devam eder.Sen sanırsın ben jeton bastım ama bir daha basmaz ise adam alır oyuncuyu.Yani sen jetonu bastığında sadece yeşil renkli kalırsan bir sonraki tura katılırsrın.Ancak yeşil renk olmasına rağmen kırmızı şekilde açık artırma devam ediyorsa bir kez daha basman gerekir.Bir de adam bastı sen son saniyeye kadar bekle son saniye bastığın zaman adam basmak zorunda kalıyor ama son saniyede basamadığı için sende kalıyor:)Ben alıştım artık bu tür taktiklere.

Jeton meselesine gelirsek bir önceki sayfada aldığım yerleri yazdım.Şu an 260 jeton kaldı:)Şimdi yine oyuncu için gireceğim açık artırmaya.18 yaşında sağlam forvet var.Bakalım bu kaçıncı turda gidecek:)

Yardımın için çok teşekkürler:) Jeton için de anlattıklarına baktım tek bir şey sorcam o konuda mail adresi olarak sürekli facebook hesabına eklediğin maillerimi veriyorsun facebook maili olmayanlardan jeton yine geliyor mu acaba?

Önemli değil.Bak bu taktikle 18 yaşında 6 yıldıza dönük topçuyu 5 jetona aldım.Acayipişe yarıyor.Son iki kişi kalınca son saniye bas ki adam iki jeton basmak zorunda kalsın ve oyuncu sana kalsın.Adam hemen bastı sanıyor ki onda kalacak.Ben son saniye basınca hemen oda basmak zorunda ama süre kalmıyor ve oyuncu sana kalıyor:)

Facebook maili ile alakası yok.4 tane mail açtım.Hep bunları kullanıyorum.Facebook hesabı olan maille alakası yok.Onu da şu şekilde izah edeyimm.Siz zaten facebook hesabı ile bağlanıp,programa giriş yapıyorsunuz ve sponsorları bu facebook hesabı ile görüyorsunuz.Tekliflere bu hesapla tıklıyorsunuz.Teklifleri başka maille yapsanız bile sistem otomatik olarak facebook hesabımıza yönlendiriyor jetonumuzu.Yani facebook hesabına kayıtlı olmayan maillerle de hertürlü jetonu aldım...

bende genelde sabahları oyuncu almak için giriş yapıyorum çok iyi oyuncu görünce kimse teklif yapmamışsa teklifte bulunuyorum son saniyede tabi gıcığın biri kesin teklif yapıyor. Aslanda bu biraz istediğim durum çünkü öyle yapanlar genelde eleme turunda teklif vermeye yanaşmıyor bende son saniyede basıp alıyorum adamı :Dyalnız bazan 2 saniyeden direk 0 olup kaçırdığım da oluyor netimde yavaş değilde bazen takılma olabiliyr sanırım :) çok fazla kişi devreye girdimi zaten adamı almaktan vazgeçiyorum.
  • Ben asla vazgeçmem.Hatta ne kadar kişi girerse o kadar zevkli oluyor:)Tabi çok fazla jeton harcamamak kaydı ile.Genelde bana gelenler çok inatçı oluyor:)
  • beyler bi sorum olacak. 4. seviyeye geldiğimde takımımdaki oyuncuların bazılarını arkadaşıma bedava olarak verebilirmiyim?
  • onu bende merak ediyorum. elimizde 2 adet 4seviye üstü hesap olsa böyle birşey yapabilirmiyiz ?

ayrıca bugün token kazandığınız yerleri yazarmısınız.

ben united kingdom matomy deniyorum ama ne kadar program indirdiysem yaklaşık 50--60 civarı toplam token olan 8-10 program kurdum herşeyi yaptım ama tık yok.

alabilen varsa nerden aldığını falan yazarsa çok güzel olur güzel paylaşım olur.

1 seviyeyim dün 140 token kastım ve hepsini binaya yatırdım
  • dream carther expatschield ile baglaniyrum sponsor felan gormuyorum senin dedigin anlamadimki oyunun bana gicimi var ne
  • Kupa benimm :) ayrinlilar burdaa :) http://imageshack.us/photo/my-images/802/kup.png/

adam 15dk da penaltidan ati bende 44te freekickten :)

muslarada penaltilarda kurtardi beni :) benim salaklar disari atip durdu :)

Lig macinida 5-0 kazandim 2ciye demeki kupayi kazanmak yaramis :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat_g -- 7 Şubat 2013; 17:51:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat_g

Kupa benimm :) ayrinlilar burdaa :) http://imageshack.us/photo/my-images/802/kup.png/

İyi gidiyon aslında penaltıları en iyi kullananlar MC ler onlar kesin atıyor.
  • Bu oyuncu dereceleri neye göre veriliyor? En son orta sahanın soluna birini transfer ettim sezon ortasını biraz geçtikten sonra. Adam nerdeyse her maç gol atıyor. Şu an ligde en golcü futbolcum. Ama derecesi genelde 5-6 arasında gidiyor. Sadece bir kere 6 puanı geçti onda da 6 gol attığı için haliyle 9 puan aldı :) 3 gol atıyor yine 6 puan alıyor adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

Orijinalden alıntı: sedat_g

Kupa benimm :) ayrinlilar burdaa :) http://imageshack.us/photo/my-images/802/kup.png/

İyi gidiyon aslında penaltıları en iyi kullananlar MC ler onlar kesin atıyor.

onlar zaten ati defans ve mr ml kacirdi penalitilari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Bu oyuncu dereceleri neye göre veriliyor? En son orta sahanın soluna birini transfer ettim sezon ortasını biraz geçtikten sonra. Adam nerdeyse her maç gol atıyor. Şu an ligde en golcü futbolcum. Ama derecesi genelde 5-6 arasında gidiyor. Sadece bir kere 6 puanı geçti onda da 6 gol attığı için haliyle 9 puan aldı :) 3 gol atıyor yine 6 puan alıyor adam.

Kilosu kaç elemanın belki ondan daha iyileri vardır. Yada koşmuyodur. Fazla pozisyona girmiyodur girdiğini atıyodur.
  • quote:

quote:

Bu oyuncu dereceleri neye göre veriliyor? En son orta sahanın soluna birini transfer ettim sezon ortasını biraz geçtikten sonra. Adam nerdeyse her maç gol atıyor. Şu an ligde en golcü futbolcum. Ama derecesi genelde 5-6 arasında gidiyor. Sadece bir kere 6 puanı geçti onda da 6 gol attığı için haliyle 9 puan aldı :) 3 gol atıyor yine 6 puan alıyor adam.

Kilosu kaç elemanın belki ondan daha iyileri vardır. Yada koşmuyodur. Fazla pozisyona girmiyodur girdiğini atıyodur.

Boy 1.92 kilo 89. Gol falan atmasa direkt kesicem de. Hem durmadan gol atıyor, hem de formu düşük görünüyor. Huzursuz ediyor haliyle beni :)
  • quote:

quote:

quote:

Boy 1.92 kilo 89. Gol falan atmasa direkt kesicem de. Hem durmadan gol atıyor, hem de formu düşük görünüyor. Huzursuz ediyor haliyle beni :)

O zaman kalsın ya gol atmazsa 2-3 maç kes + kov
  • alt yapıdan özel yetenekli oyuncu çıkma ihtimali var mı?
  • quote:

O zaman kalsın ya gol atmazsa 2-3 maç kes + kov

Evet. En iyisi kötü oynayana kadar devam edeyim :)

@izmitlii çıkma ihtimali var da, sözleşme imzalamak gerekiyor çıkan oyuncuyla. Onun içinde jeton lazım.
  • VPN ile bağlanabilen var mı 1 haftadır bağlanıyorum sürekli türkiye reklamları çıkıyor.
  • ben bir teklifi 4-5 kere kullanıyorum. her seferinde başka bir mail adresiyle üye olup her seferinde aynı anketi dolduruyorum. ama şu sıralar her anket vaat ettiği tokeni vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmitlii

alt yapıdan özel yetenekli oyuncu çıkma ihtimali var mı?

evet oyuncu çıkıyor ama 3 yıldızlı oyuncu için 18 4 yıldızlı için 24 jeton vermen gerekiyor
  • Oyuna güncelleme yapılmış Daha güzel olmuş. Telefon içinde güncelleme yapılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByFincher

onu bende merak ediyorum. elimizde 2 adet 4seviye üstü hesap olsa böyle birşey yapabilirmiyiz ?

ayrıca bugün token kazandığınız yerleri yazarmısınız.

ben united kingdom matomy deniyorum ama ne kadar program indirdiysem yaklaşık 50--60 civarı toplam token olan 8-10 program kurdum herşeyi yaptım ama tık yok.

alabilen varsa nerden aldığını falan yazarsa çok güzel olur güzel paylaşım olur.

1 seviyeyim dün 140 token kastım ve hepsini binaya yatırdım

Ben matomyden banlıyım ama bugün bir arkadaşıma epey token aldım onun hesabı şle.Matomyde yüzlerce teklif var yapın alın.Sadece e mail onaylı bir sürü teklif var.Ben bir kısmını arkadaşım için yaptım.Eğer matomyden banlı olmasaydım en az 1000 token kasardım:)
  • Bendede reklamcı onayı bekleniyor yazıyor onu çözemedim nerede yanlış yapıyorum acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.