Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    apps.facebook.com/topeleven/old/ bu linkle giriş yap problem olmaz
  • 30 seviye oyun var satılık 150 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel token kazanma yöntemi bilen var mı
  • vay be oyunu oynayan varmı

• iş inada bindi
    Ben 17. Seviye yim sahadaki bütün tesisler full 260 000 koltuk var deli gibi para geliyo iç sahada
    Bu mesaja eklenen görseller:

Top Eleven Manager - Facebook

• Bende tekrar başladım ancak hesabımı unuttuğum için sıfırdan girdim

• İki gün önce başladım bende ama seviye ve lig atlama olayı ayda bir, lig bittikce olacaksa çok geride kalmışım diye hevesim kaçtı. Hızlı seviye ve lig atlamak için yapılabilecek bir şey var mı? bu seviyedekiler çok güçsüzler tadı yok hiç.

• hala oynayan ve bana teknik manada destek verebilecek var mı?
  • İlgilenen varsa 4 yıldan oynadığım emek harcadığım LEVEL 41 Top Eleven üyeliğimi satıyorum. Lig, kupa, şampiyonlar ligi, federasyon vs derken günde 3 4 maç olunca artık eskisi kadar ilgilenemiyorum. Facebook kullanmadığım için sadece bu oyun için açmıştım, sorunsuz kullanabilirsiniz. Stadyum güncellemeleri tabiki full. Bol bol kupa, başarım, forma, arma, ödül, arkadaş var. İlk günden 6 üyeli federasyon kurdum. Şu an Altın grup2 'de. Takımın tamamı özel yetenekli ve yaş ortalaması 21. İstediğim rakam 1000 lira...

NOT: iPad veya ekran kartı/anakart vb ile takas olabilir. Taksitlendirebilirim.

Token: 640
    Nakit: 6,5B
    Takım değeri: 2.7B
    Tedavi puanı: 1895
    Moral arttırıcı: 1651
    Dinlenme paketi: 1847
    Antreman seviyesi : 56
    Federasyon lig seviyesi: Altın2 (sezonda ekstra 30 token)
  • Sintai kullanıcısına yanıt
    sorması ayıp olmaz ise, Bu kadar token ve iyileştiricileri nasıl topladınız.

Genç oyuncular ve hepsi özel yetenek bunlar kolay değil. Bu konu da yardımcı olabilirmisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yyusa Y kullanıcısına yanıt
    Ben para harcamadan, hile hurda ile uğraşmadan oyuncu yetiştirerek oynuyorum. Belli bir seviyeden sonra daha ölçülü oluyorsunuz. İyi ratingi olan bir oyuncu yakalarsanız ertesi dönem hemen satmayıp 3 4 sezon devam edebiliyorsunuz. Dolayısıyla kimse kolay kolay oyuncu satmadığı için transfer listesi de boş oluyor. Haliyle token'lar cepte kalıyor. Son federasyon eklemesi güzel oldu mesela. Ekstradan 30 token ordan geliyor. 35 te sponsordan geliyor etti 65. Normal şartlar altında bunun yarısını istesenizde harcayamıyorsunuz. İyileştirici puanları meselesine gelirsek. Kadroyu geniş tutarsanız sağlık, dinlenme derdiniz olmuyor. Moral puanı sıkıntı olabilir. Onu da bol bol video seyredip tamamlayacaksınız.
  • Kanalıma abone olursanız sevinirim.
    https://www.youtube.com/channel/UC9XGY2AoRThppGwi5kkny7A
  • Arkadaşlar bir sorum olacak ben şuan 7. Seviyedeyim transfer etmek için bir oyuncuya teklif vermiyorum teklif verdiğim sporcu en fazla 99 gücünde daha sonra diğer teklif verenlere bakıyorum 42. Seviyeden 35. Seviyeden adamlar teklif vermiş bunlar için bu adamın gücü 0 değil midir bu adamı alıp napacaklar neden bu oyuncuyu alıyorlar transfer piyasasında ki her oyuncu her seviyeye de 99 mu gözüküyor nasıl işliyor sistemi bilen var mı

• mephisto83 M kullanıcısına yanıt
    Bence bunlar bot. Tokenlerimiz bitsin para harcayıp token alalım diye yapılıyor. O yüzden ben bi oyuncuya 2 token hadi çok iyiyse 3 token veriyorum. Daha fazlasını vermem gerektiğinde transferi bırakıyorum. Bence sende öyle yap. Her seviyede 99 değil olsa sende 30 lu 150 li oyuncu görürdün dediğim gibi yüzde 99 bot

• Up

Eto bitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: mephisto83

Arkadaşlar bir sorum olacak ben şuan 7. Seviyedeyim transfer etmek için bir oyuncuya teklif vermiyorum teklif verdiğim sporcu en fazla 99 gücünde daha sonra diğer teklif verenlere bakıyorum 42. Seviyeden 35. Seviyeden adamlar teklif vermiş bunlar için bu adamın gücü 0 değil midir bu adamı alıp napacaklar neden bu oyuncuyu alıyorlar transfer piyasasında ki her oyuncu her seviyeye de 99 mu gözüküyor nasıl işliyor sistemi bilen var mı

Evet oyuncu senin seviyende %99'sa 50.seviye gitse orda da %99 gücünde oluyor. Federasyondaki dengeleme gibi diye biliyorum
  • Aynen

• eddy kullanıcısına yanıt
    Hocam bu haksız rekabet olmaz mı ?

• eddy kullanıcısına yanıt
    Ayrıca 1. Seviye birisi 99 gücündeki oyuncuyu açık artırmaya bıraksa piyasa değeri en fazla 1,5m olur .

Ben 7. Seviyedeyim hiç o fiyata 99 gücünde oyuncu goremedim

.

Bu transfer olayı çok farklı bir türlü cozemedim

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.