Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.327
Cevap
0
Favori
133.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: djali01

s.a kardeşler:) haydi mayıs 6 gel artik 89 lu olarak bi an once gitmeyi istiyorum bu arada alican diye bi cocuk buraya facete grup acıp tanıtımını yapan cocugun grubuna gitmeyin yerler 5 mayıs gecesi acıklanmaz dedim diye beni banlamış

doğru söylemişsin gece açıklanmıyor zaten cuma sabahı 10-11 gibi açıklanıyor ona göre boşuna geceleyin beklemeyin

• hadiya ben beiklicem ama oyle konusuluyodu dier teritpler gece yarsından sonra eogrenmiş...
  • bencede cuma günü askerlik şubesini saat 08.00 itibaren arayıp öğrenmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderweb

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taraftar59

Kimse kalmaz herkes yolcu gibi. Ses seda yok forumda.

Ayın 3ü geldi ve çok sıkılıyorum artık vakit geçmiyor

Aynen, Bir de günler azaldıkça insan ne yapacağını şaşırıyor. Herşeyi bırakıp gitmek...

Arkamda bekleyenim olmadığını bilerek gitsem belki bu kadar koymaz çekip gitmek 15 ay ama yakın arkadaş çevrem sevgiliyi geride bırakıp gitme düşüncesi içimi yiyor nerdeyse her an her dakika...

Benim sevgilimle olan ilişkim uzun bir süre değil ve 1-2 aydır baya surat yapıyor. Sen gidiyosun ben ne yapacağım falan diye. Büyük ihtimalle ayrılır giderim askere. Ben bekleyemeyeni ben hiç beklemem.

Bu Arada bende Film Arşivcisiyim, filmlerimi bilgisayarımı ve Ailemi bırakıp gitmek ahhh ulan ahh

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kimse kalmaz herkes yolcu gibi. Ses seda yok forumda.

Ayın 3ü geldi ve çok sıkılıyorum artık vakit geçmiyor

Aynen, Bir de günler azaldıkça insan ne yapacağını şaşırıyor. Herşeyi bırakıp gitmek...

Arkamda bekleyenim olmadığını bilerek gitsem belki bu kadar koymaz çekip gitmek 15 ay ama yakın arkadaş çevrem sevgiliyi geride bırakıp gitme düşüncesi içimi yiyor nerdeyse her an her dakika...

Benim sevgilimle olan ilişkim uzun bir süre değil ve 1-2 aydır baya surat yapıyor. Sen gidiyosun ben ne yapacağım falan diye. Büyük ihtimalle ayrılır giderim askere. Ben bekleyemeyeni ben hiç beklemem.

Bu Arada bende Film Arşivcisiyim, filmlerimi bilgisayarımı ve Ailemi bırakıp gitmek ahhh ulan ahh

Senin durum kötüymüş benim 5senelik bir ilişkim söz konusu aileler falan hepsi biliyor sadece resmiyete dökülmedi olay şimdilik
    Dizileri kaçırıcam flimler izleyemicem Nba Maçları Şampiyonlar Ligi Maçları of ulen her şey yok bitiyor

• maçlar falan izleniyo bazı yerlerde fenerbahçemizin şampiyonlar ligini alma serüvenine inşallah askerde biz katılırız:)
  • İnşallah
  • 1 günü daha yedik sayılır. ne kaldıki şursad cumaya :)
  • wuuuuuuuuuuuuuu az kaldı
  • bu sene çok bomba oyunlar çıkıyordu ya kaçıracaz galiba bu gidişle artık geldikten sonra hepsini sıra sıra bitiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

bu sene çok bomba oyunlar çıkıyordu ya kaçıracaz galiba bu gidişle artık geldikten sonra hepsini sıra sıra bitiririm

SBK 2011'de çıktı, oynayamadan gidicem

• quote:

quote:

bu sene çok bomba oyunlar çıkıyordu ya kaçıracaz galiba bu gidişle artık geldikten sonra hepsini sıra sıra bitiririm

haha belli olmaz ya gitmezsin belki bu ay mı gönderiyordu senin şuben ?

• slm benim bi sorum olacak arkadaşlar yanlış yerede yazıyo olabilirm.e devlete 6 mayısta belli olduğu zaman acemi birliği ve usta birliğimi öğrenecekmiyim yoksa sadece acemiliği mi öğreneceğim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdarilmaz

slm benim bi sorum olacak arkadaşlar yanlış yerede yazıyo olabilirm.e devlete 6 mayısta belli olduğu zaman acemi birliği ve usta birliğimi öğrenecekmiyim yoksa sadece acemiliği mi öğreneceğim teşekkürler

sadece acemi birliğini öğreneceksin..usta birliği daha sonra belli olacak
  • quote:

quote:

quote:

Evet, Mayıs'ta gönderiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen kesin gidiyorsun o zaman hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sen kesin gidiyorsun o zaman hocam

İnşallah hocam. Bir an önce gidip gelmek istiyorum yetti artık ya

• 5 mayıs gece yarısından sonra açıklanmaz diyenlere bir çift lafım var ( nihat doğan gibi oldu :)) . Şubat celbine çıkanlara bakarsak gece yarısından sonra öğrenen öğrendi. Şubat ayı asker sayısı fazla olduğu için sistem (e-devlet) kitlendi. Mayıs celbine büyük bir ihtimal bunlar olmayacak. Yani sistem çökmeyecek ve öğrenebileceğiz. Kimse canını sıkmasın..

Anket :
    Aşağıda verilen seçeneklerden hangisi sizi daha fazla heyecanlandırır ?

a) 5 mayıs gecesi e-devletten acemi birliğini öğrenmek.
    b) 6 mayıs sabahı şubeye telefon açıp Tc kimlik numaranı söyleyerek kulağına gelen sesi beklemek( yanında bomba patlasa duymazsın)
    c) 6 mayıs günü şubeye giderek bizzat sormak.

• quote:

b) 6 mayıs sabahı şubeye telefon açıp Tc kimlik numaranı söyleyerek kulağına gelen sesi beklemek( yanında bomba patlasa duymazsın)

E-Devlet şifrem olduğu için ''a'' diyorum.
  • quote:

quote:

E-Devlet şifrem olduğu için ''a'' diyorum.

Bende A şıkkını tercih ediyorum inceden inceden içim depreşiyor
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.