Şimdi Ara

A4 Tech X7 XG-760 Kablosuz Fare video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
34.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A4Tech'in özellikle fiyat / performans oranıyla övgü alan X7 ailesinin yeni kablosuz üyesi XG-760'ı test ediyoruz.

• Test sistemi bilgisi satandart olmuş anlaşılan. Fare testinde bile vermişsiniz

A4 tech f/p de çok iyi fakat yazılımda sınıfta kalması firmanın en önemli sıkıntısı. Çok bir şey beklemeden ucuza hoş görünümlü bir oyuncu faresi almak isteyenler için en uygun marka.

Teşekkürler Mesut Bey.
  • Güzel inceleme olmuş... f/p oranı yuksek ama x7 aliesinden mouse kullanmış biri olarak tavsiye etmiyorum... Biraz paraya kıyıp logitech almak daha mantıklı ve güzel bir çözüm olacaktır....

(x7 3. ayın sonunda tuşları ölüyor ve tek tıklamayla çift algılamaya başlıyor sinir bozucu... doğru ucuz bir fare ama yılde 3-4 tane alınca pek de ucuz olmaz sanırım)
  • 1 seneyi aşkındır x7 kullanıyorum pek sorunum olmadı ama 15 cm den düşüp ağırlıkları tutan kapğın dişlerinden biri kırılınca kullanım çok tatsızlaştı. bir sonraki seçimim razer olacak gibi görünüyor. aldığımdan beri ayzılımını beğenmediğimi ve hiç kullanmadığımı ayrıca belirteyim.
  • Benden uzak dursun, aldığım tüm A4-Tech farelerinin üstü soyuldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Benden uzak dursun, aldığım tüm A4-Tech farelerinin üstü soyuldu...

x7 içinde durum aynı :/ karizmatik yılan derisi kaplamasının soyulmaya başlaması pek uzun sürmedi.
  • 4 buçuk 5 yıl önce aldığım x7-710'u hala kullanıyorum. Aslında fena değil 25 tl'ye mi ne almıştım. Ama boya moya kalmadı farede. Tıklamalarda bi sorun yok. 4-5 kere düştü heralde.
  • çok güzel inceleme olmuş ama kalem pil olmamış :D tşkler
  • x7 bozulyo diyen arkadaşlara inanmayın aksine daha pahalı olanlar daha sık bozuluyor logitech, razer, microsoft habu, idezon 2 x7 750 ve bu modelin kablolusunu hala kullanan biri olarak diyebilirki boşuna para vermeyin pahalı mouslara x7 çoğundan kaliteli ve ergonomi olarak bh 750 modeli şimdiye kıllandığım en iyisi
  • Cihansevencan bey fazla abartıyorsanuz.Hatta atıp tutuyorsunuz.Logitech,Microsoft ve Razer gibi bu segmentteki en iyi markaları kötülüyor ve x7'nin daha iyi olduğunu savunuyorsunuz ve ben buna sadece gülerim :)
  • İnceleme için teşekkürler.
  • A4Tech in Oscar yazılımını görüpte kullanıpta hala yazılımda sınıfta kalıyor diyebiliyorsanız cidden yazılımdan hiçbirşey anlamıyorsunuz demektir.
    Logitechin yazılımınıda kullandım ama OSCAR yazılımı cidden oscarı hak edecek kalitede özelliklerle donatılmış olduğunu gördüm.

en basiti birçok markanın yazılımında klavyeden tuş atama özelliği için sizin tıklayıp girmenizi ister orada win+d yapmaya çalışın bakalım ne oluyor
  • zamanında logiteche bu kadar para verilmez diye x710 bf modelini almıştım şu an çok pis ve soyuk .Rezil oldu yani fare 27 ye almıştım teee ne zaman ozamanlar logitech 65 felan dı.A4tech den uzak durun derim sonunda doğru yolu buldum g9x farem le.İlk klavle setim de a4 tech kablosuz du pili çok feci yeşil piileri vardı.Tam birşey yaparken cart diye biterdi çok hızlı biterdi.Özellikle oyun faresi için kablosuz tavsiye etmiyorum en iyisi kablo pil derdi yok zaten oyuncuysanız.Pad ebile para veriyorsunuzdur fare gibi can alıcı bir aksesuarın da dandik olması verdiğiniz paraya inanın değmez.Sonuç olarak video güzel ama fare kötü.
  • 3 Ay önce X7 XL-760H Aldım. Alırken üzerindeki kaplamayı çok beğendiğim için almıştım şimdi kaplama soyuluyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Benden uzak dursun, aldığım tüm A4-Tech farelerinin üstü soyuldu...

bide tekeri bozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paratuzağı -- 23 Aralık 2010; 23:28:12 >
  • ben başka bişey soracağım.logitech in harika bi 3. parti programı var.uberoptions.mousun bütün tuşlarını her programda istediğiniz gibi kullanıyosunuz.oyunlarda çok yararlı oluyor çünkü hala çoğu oyunda mousun 5 tuş desteği yok.hatta bırakın 5 tuşu benim logitech mx3200 mousunun üstünde 3 tane yakınlaştırma-uzaklaştırma ve search olmak üzere küçük tuş daha var.onları bile oyun içinde kullanaabiliyorsunuz.

bu program ya da bunun gibi başka bi program a4tech de varmı.x mouse button kontrol var biliyorum ama o çok kötü.her oyuna desteği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarisakal -- 23 Aralık 2010; 23:30:26 >
  • valla verilen para belli 40 45 tl arasında bu kablosuz hadi diyelim 60 tl olsun şimdi az daha verip logitech almak mantıklı diyen arkadaşlarda para bol sanırım ki az daha dediniz fareler 150 200 TL(herkezin bütçesi uymayabilir) şimdi okadar parayı verdikden sonrada zaten yiyosa kalitesiz olsun olay çıkartırım :) ayrıca bu üstü soyulan tekerleği bozulan özelede tuşları laçka olup içine çöken ve iyi basmayan diyen kişilerede hellal olsun diyorum çünki nasıl yapıyosunuz anlam veremiyorum olay bence şu az para verdim hor kulanırım e 200tl veripte logitech yada Razer yiyosa hor kulan hadi kıyamazsın tabi. Ben yaklaşık 4.5-5 senedir x7 x-710 (kırmızı)kulanıyorum üstü kadifemsi bi malzemden ve daha ne bi soyulma nede bi yıpranma oldu hala taş gibi kulanıyorum aynısını int cafelerde gördümde nerdiyese paramparça bi halde oluyolardı veya üstleri soyulma dediniz durum mevcut oluyodu anlıyorum o dediniz olayıda. geçenlerde diğer yeni pc içinde XL-750BH modelini aldım ki oda gayet sağlam bi şekilde kulanıma devam ediyo yıpranma ve bozulam olayı sanırım kulanıcıya göre değişken bi durum o yüzden kötülemek çokda yerinde bi davranış değil! özelikle fiyatı ve sunduğu özelikleri yanında... ayrıca XL-750BH modeli oscar modelinden ve makro kulanıla biliyo ben ben yazılımla ilgili bi sıkıntı yaşamadım şahsen ama bi arkadaşım aynı video daki sorunu yaşadı farklı bi modelde onuda başka bi mause oscar editor ile tanıtmayı başardık gelelim makro olayına şahsen okadar çok işime yarıyoki 40tl aldığım bi farenin yaptıklarını hesaba katınca çok seviniyorum örnek olarak wow oynayan birisiyim ve makroda kayıt seçeneğini başlattım zaman mausenin tıklama ve hareketleri ve kılavyeden hangi tuşa barsam basıyım istediğiniz gibi kayıt yapabiliyo bi nevze bi oyundan video kaydetmek gibi oluyo ve sadece istediğin herhangibi bi tuşa atayarak bunu sürekli tekrarlamasını sağlaya bilisunuz. örenk bi araba yarışını oynadım zaman tur bittiğinde pist aynı olsun arabayı aynı şekilde kendisi kulanabiliyo (tabi oyunculuğuda öldürmemek lazım ama yapabiliyo xD ) veya şu yazıyı bile baştan kendisi yazıp sürekli yollata bilirim xD kesinlikle makro olayı fiyatına göre mükemel ötesi ve kalitesinde bi kötülük yok almak isteyen arkadaşlar kötüleyen veya öven arkadaşları dinlemek yerine.. İmkani varsa alırken incelemelerini tavisiye ederim ama kötü kulanılmadığı sürece pişman olmazsınız hele fiyatı düşünülürse....

• logitech g500 var acaba kablosuz diye bu mouse alsammı yoksa salaklık yapma logitech g500 gibi mouse var delimisn sen diyosunuz...

• kablosuz olması isin için gerekli bi durumsa almanızda sakınca yok ama elinizdeki fare zaten kıral! ama illa kablosuz olcak gibi bi durum varsa logitech kablosuz ve makro özelikli modeleri var ama yanlış hatırlamıyosam 180-190tl civarıydı ve bu farenin 3-4 katı pağalı demektir gerçi bunun fiyatınıda bilmiyoruz ama çok pağalı olucanı sanmam
  • bende microsoftun faresi ve klavyesi var.kaç senelik bilmiyorum ama 3 seneden fazladır belki. :D 2 metre kablosu ve kocaman bir alıcısı var.2 adet büyük kalem pil ile çalısıyor.tabi maşşlahıda var.10 numara çalısıyo.herhangi gibi soyulma renk atma yok.uzun lafın kısası microsoft tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonn123 -- 24 Aralık 2010; 1:12:09 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.