Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim oyun hala tedarik sürecinde yazıyor deli olacağım birde tüm oyunları gönderdik yazıyor şrfsizler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

MP ne zaman gelir?

yarın bu saatlerde gelmiş olur

Mp derken multi falan mi geliyor oyuna ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayali34

En iyisi En hızlısı

bende yeni aldım aynı tırı , daha da heyecanlı olsun diye scania tırları için 1010 hp mod ekledim 25. seviyede daha hızlısını alıcam inş. :) oyunda hedef olması daha keyifli hale getiriyor oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: nıcolahı

Oyun cok güzel yanlız takıldığım bi konu var garaj satın aldım tır satın aldım sürücü aldım ama o sürücüye nasıl yük alaçağım bir türlü cözemedim işi sürücü yattığı halde parası benden kesiliyor zaten bu aralar dar boğazdayım 500.000 euro kredi cekmişim ödemesi ayrı bi dert

sürücü kendi buluyor yükünü.
  • Debyaj olayı iyi olmuş bide zaten saran bir oyundu dahada sarıyor o konuda eleştiriyorum başından kalkılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

MP ne zaman gelir?

yarın bu saatlerde gelmiş olur

Yarın bu saatlerde mi ?
  • Cam taşıma ve çift römork dorseleri, resmi blog sitesinde verilmişti diye hatırlıyorum ama oyunda yok, ek paketle mi eklenecek acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suleymankahveci -- 21 Kasım 2012; 2:56:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 tane garajım var, garajın birine gittiğimde garaj yönetiminden diğer garajı seçip 'hemen git' e tıklayıp diğer garaja gittiğimde param artıyor. Bunu sürekli tekrarladığımda paramda sürekli artıyor. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymankahveci

Cam taşıma ve çift römork dorseleri, resmi blog sitesinde verilmişti diye hatırlıyorum ama oyunda yok, ek paketle mi eklenecek acaba?

cam taşıma dorsesi var oyunda hocam ama pek banada denk gelmedi :) çift dorse DLC ile gelicektir tahminim

quote:

Orijinalden alıntı: YnR39

Arkadaşlar 2 tane garajım var, garajın birine gittiğimde garaj yönetiminden diğer garajı seçip 'hemen git' e tıklayıp diğer garaja gittiğimde param artıyor. Bunu sürekli tekrarladığımda paramda sürekli artıyor. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Hocam o olay diger garaja giderken geçen zamanda işçilerden para geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 21 Kasım 2012; 11:17:50 >

• arkadaşlar oyuna multiplayer mı gelcek

• mng kargoyu aradım şimdi paket daha yeni gelmiş kız bugün ulaştırıcam size dedi :) hele şükür lütfedip yolladı aral efendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

arkadaşlar oyuna multiplayer mı gelcek

Büyük ihitmal gelicek gibi hocam ama bir açıklama yok sadece SCS yakın sitelerden bir haber

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

mng kargoyu aradım şimdi paket daha yeni gelmiş kız bugün ulaştırıcam size dedi :) hele şükür lütfedip yolladı aral efendi

Hocam neden bu kadar sorun haline getirdiniz oyunun kutusunu v.s anlamadım. sonuçta keyinizle girip oynicaksınız kutulu versiyonda extra bir özellik yok Bende isterim kutulu oyunda sonuçta oyun oynayabilyorsam kutu 3 sene sonra elime geçse sorun degil sıkıntı yapmayın bence kendinize oyunun keyfini çıkarın. elbet gelir bugun olmasa yarın yada 1 hafta sonra

• Yamayla ilgili sitedeki yaziyi Turkceye cevirdim. Hizli bir ceviri oldu devrik cumlelere aldirmayin ama genel olarak dogru bir ceviri sanirim.
    http://trucksimulators.nl/index.php/en/nieuws/euro-truck-simulator-2/multiplayer/702-euro-truck-simulator-2-multiplayer
    quote:

Euro Truck Simulator 2 ile ilgili forumlarda cikan multiplayer destegi soylentisi kisa zamanda sona erdi. Ama ileride oyunda multiplayer olacagini dusunenler bulunmaktaydi ki Euro Truck Simulator 2'nin Multiplayer yamasinin yapim asamasinda oldugu internete sizdi.
    SCS Software oyuna Multiplayer ekleyemiyor cunku yeterli paralari yok. Bu nedenle ETS2'ye Multiplayer ozelligi kazandirma isi baskalarina dusuyordu.
    Asagida da gordugunuz uzere bu girisim basariyla sonuclandi:
    [resim]
    Yukaridaki ekran goruntuleri elbette cogu kisinin anlayamayacagi terimler iceriyor. Ama acikca gorulmekte ki Euro Truck Simulator 2 Multiplayer icin uzerinde calisiyorlar. Gecen hafta oyuna yeni yama yayinlandi ve, Multiplayer yamasini gelistirenler icin varolan yamayi yeni versiyonla(1.2.5) calisacak hale getirebilmek gibi baska bir zorlu gorev ortaya cikti. Ve sonunda yamayi yeni versiyonda calistirmayi basarabildiler:
    [resim]
    ETS2 Multiplayer icin afis de cikti. Sizden istedigimiz bu afisi mumkun olabildigince yaymaniz, boylece herkese dogru bilgi saglanmis olur.

Duzenleme: Birkac imla hatasi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfaunl -- 21 Kasım 2012; 11:28:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayali34

En iyisi En hızlısı

save dosyasini paylasirmisin

• şu multiplayer olayı ciddi ciddi gerçekse çok fena olur yavss
  • hala "tedarik sürecinde"
  • Ben yandım siz yanmayın;

Arkadaşlar MAN 'ımla 30.000 km 'yi devirdim ve yollarda geçiyor ömrüm. Aracım tam donanımlı ve yüklü iken keçi gibi tırmanıyor tepeleri. Şirketimde 1 arkadaş çalıştırıyordum, çok fazla kazandırmasada kendi yağında kavruluyor ve kazandığı paralar anca benim trafik cezalarıma yetiyordu. Derken bir kişiyi daha işe almak istedim ve 500.000 kredi çektim, garajı güzelleştirdim iş ilanlarını gezerken bir şöför gördüm. ALLAH 'ın yarattığına birşey diyemeyiz ama kadın tam bir ayaklı fıçı, embesil gibi. Kimse işe almıyor ve aylardır aç kamyoncular derneğinde takılıyormuş. Ben buna ivedo aldım 6x2-4 tarzında birşey yaptım, motoru güçlendirdim ve saldım yollara. Şimdilik çok güzel kazanç getirmeye başladı. İlk şöförümden daha iyi bence. Bu arada 500.000 borcum varken 2 kerede 100.000 kredisinden kullandım.

Borçlarımı günlük ödüyorum ( ortalama günlük 11.000 euro ) ve bu arada 80.000 veya 90.000 'lik uzun yol işleri alıyorum. Bir şehirden geçerken servise uğrayıp bi bakım yaptırayım dedim, işim bitti tam çıkıyorum, işçi kurumuna uğradım bakıyım kim var diye VE orada bir hatun gördüm ALLAH 'ım bayıldım kıza, adı da yvoung gibi acayip birşey. Dedim seni işe alırım ben sen hiç merak etme hatunu işe aldım ama altına araba veremedim. Şirkette takılıyo şimdilik, ALLAH nasip ederse 2-3 uzun yol kazancımla pembe bir tır yapacağım ilerde şirketi üstüne yaparım

• Hocam ne gibi yandınız ben pek anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Hocam ne gibi yandınız ben pek anlayamadım

Aşık olmuş oyüzden yanmış arkadaşımız

• quote:

Orijinalden alıntı: hie

Ben yandım siz yanmayın;

Arkadaşlar MAN 'ımla 30.000 km 'yi devirdim ve yollarda geçiyor ömrüm. Aracım tam donanımlı ve yüklü iken keçi gibi tırmanıyor tepeleri. Şirketimde 1 arkadaş çalıştırıyordum, çok fazla kazandırmasada kendi yağında kavruluyor ve kazandığı paralar anca benim trafik cezalarıma yetiyordu. Derken bir kişiyi daha işe almak istedim ve 500.000 kredi çektim, garajı güzelleştirdim iş ilanlarını gezerken bir şöför gördüm. ALLAH 'ın yarattığına birşey diyemeyiz ama kadın tam bir ayaklı fıçı, embesil gibi. Kimse işe almıyor ve aylardır aç kamyoncular derneğinde takılıyormuş. Ben buna ivedo aldım 6x2-4 tarzında birşey yaptım, motoru güçlendirdim ve saldım yollara. Şimdilik çok güzel kazanç getirmeye başladı. İlk şöförümden daha iyi bence. Bu arada 500.000 borcum varken 2 kerede 100.000 kredisinden kullandım.

Borçlarımı günlük ödüyorum ( ortalama günlük 11.000 euro ) ve bu arada 80.000 veya 90.000 'lik uzun yol işleri alıyorum. Bir şehirden geçerken servise uğrayıp bi bakım yaptırayım dedim, işim bitti tam çıkıyorum, işçi kurumuna uğradım bakıyım kim var diye VE orada bir hatun gördüm ALLAH 'ım bayıldım kıza, adı da yvoung gibi acayip birşey. Dedim seni işe alırım ben sen hiç merak etme hatunu işe aldım ama altına araba veremedim. Şirkette takılıyo şimdilik, ALLAH nasip ederse 2-3 uzun yol kazancımla pembe bir tır yapacağım ilerde şirketi üstüne yaparım

Allah mesut etsin hocam. Benimde Tina'm var. Hayatımın aşkı kırmızı mersosuyla içimi yakan bir ateş bir kor parçası. Yollarda yeşeren aşkımız dorsede doruk yaptı öhümm EEE hayat nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 21 Kasım 2012; 13:58:30 >

• 
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.