Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
73.085
Cevap
377
Favori
3.636.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32753276327732783279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Yakında gelir son yayınlanan (beta aşamasındaki) güncelleme dlc'nin ön hazırlığı diye belirtilmiş,betayı denemek isterseniz steam'den aktif edebilirsiniz,ancak mp oynayamazsınız mp oynayabilmek için scs güncellemeyi herkese açık duruma çevirdikten 1 hafta 10 gün arası mp çıkabilir.beta sürümü deneyenlerin save dosyalarını yedeklemelerini öneririm.

Betaya nasıl çevireceğiz, güncel sürümü nasıl yükleyeceğiz ? Bana herhangi bir güncelleme gelmedi. Şuan ki sürümüme de bakamıyorum. Nereden yükseltiriz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyariz93

Son durum nedir?
    Ben Windows 10 kullanıcısıyım, oyun için Windows 8 uyumluluk modu ile açmaya çalıştım
    Daha sonra NVIDIA sitesinden ekran kartını güncelledim. Yine aynı sorun devam etti ama

yine aynısı oldu steam'dan satın aldım oynuyorum
  • ofyariz93 kullanıcısına yanıt
    Oynanmis bir save dosyasiyla deneyin internetten bulup ben orjinal almadan once oyle halletmistim profil ekraninda pc yi kitliyordu cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapoera889 kullanıcısına yanıt
    Son betayı yüklemek istiyorsanız steam kütüphanede oyunua sağ tıklayıp özellikler seçin.betalar sekmesinden resimde 1,26 public betayı seçip tamam dedikten sonra steam yükleme yapacaktır,geri almak için ise yine betalar sekmesine gelecek oradan o gün için hangi sürüm geçerliyse onu seçeceksiniz.(bugün için güncel sürüm 1.25.3s)

Resim yükleyemedim forum sorun çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapoera889

quote:

Yakında gelir son yayınlanan (beta aşamasındaki) güncelleme dlc'nin ön hazırlığı diye belirtilmiş,betayı denemek isterseniz steam'den aktif edebilirsiniz,ancak mp oynayamazsınız mp oynayabilmek için scs güncellemeyi herkese açık duruma çevirdikten 1 hafta 10 gün arası mp çıkabilir.beta sürümü deneyenlerin save dosyalarını yedeklemelerini öneririm.

Betaya nasıl çevireceğiz, güncel sürümü nasıl yükleyeceğiz ? Bana herhangi bir güncelleme gelmedi. Şuan ki sürümüme de bakamıyorum. Nereden yükseltiriz acaba ?

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

• Beyler ets2 de world of truck teslimatı aldım ama tır 90km yi geçmiyor normal teslimatta geçiyor bunun bir yolu yok mudur ustalardan cevap bekliyorum kazasız sürüşler.
  • benhalil B kullanıcısına yanıt
    WoT teslimatlarının özelliği odur. 90 km/s ile gitmek zorundasınız.
  • Ban sürem doldu ama hala açılmadı teşekkürler ETS2:MP.
  • ETS MP sunuculari Son bakim yapildiği günden beri sorunlu ve ya farketmediler yada umurlarinda değil, Çünkü sunucu sorunlu şuan.. 5 dk'da bir sunucudaki Herkesin ''ayni anda'' pingleri firliyo sonra düzeliyo.. Aslinda yolda olan biri bazen ne navigasyonda nede tab ekraninda görünmüyo bi anda beliriyo.. Son sunucu bakimi yapilmadan önce böyle saçma salak bişiy yoktu...

Dün başimdan bi olay geçti onuda anlatayim.. Beni bilen bilir sürüş esnasinda çevremde olan en ufak bi hareketliliği kaçirmamak için hem navigasyon hemde Tab Sürekli açik oynarim.. Dün oyuncunun biri benim yüzünden şarampole yuvarlandi, Allahtan Türktü ve anlayişli çiktida raporlamadi beni, Raporlasa uğur bana ilk ban'imi atmiş olacakti belkide çünkü videoya çekse ''bu keko napiyo lan böyle '' der her izleyen.. Calias dönemecine geldim sola dönmeden önce hem tab'a hem navigasyona bakarak sola sinyali verdim dönücem ana yoldan bi tane arkadaş bi anda hem navigasyonda, ve yolda belirdi, Vee Belli ki mouse ile oynuyodu oyunu (yoksa o kadar net bi manevra yapamazdi) beni görür görmez Öyle bi keskin şekilde direksiyonu yol dişina kirdi ki, adamin tiri bildiğin topaç gibi yuvarlana yuvarlana yol dişina uçtu ya bildiğin uçtu yani... İlk beni yabanci sandi tabi ki idiot falan filan başladi saydirmaya, dedim kardeşim böyle böyle görmedim etmedim kii gerçekten yoktu yani ne yolda ne navigasyonda yoktu.. İşte dedi videoya çektim banlaninca görürsün falan, dedim böyle böyle Gerçekten görmedim dedim özür dilerim, samimiyetime inandi galiba Tamam dedi önemli değil dedi ve servise işinlandi ve gitti..

Bu olayi bende bi kaç kez yaşadim bazi oyuncularinda yaşadiğini görüyorum.. Son sunucu bakimindan sonra Eu2 sunucusu 1800 1900 kişiyi geçtiği anda Hem pingler inanilmaz yükseliyo hemde hayalet sürücü moduna geçiyo..

Neyse arkadaşlar, herkese keyifli trolsuz oyunlar diliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 16 Kasım 2016; 23:34:54 >

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    o belirme bence şundan oluyor son 2 güncellemeden sonra mp ye giriş yapınca 400 yada250 den geri sayım başlıyor o sayım bitmeden yola çıkarsan yola ofline olarak devam ediyorsun geri sayım sıfırlanıp online olunca da yolda neredeysen orada beliriyorsun ben bunu çok denedim tabi geri sayım son bulmadan 5 yada 10 saniye kala kenara geçip duruyorum ki online olunca kimseyle tokuşmayayım diye bence bunu takmayıp yola devam ediyorlar sonrada tantana yapıyorlar ayrıca sayaç çok saçma olmuş bazen 400 saniyeden geri sayınca insana daral geliyor daha önce bu yoktu ne diye bu saçma işi yaptılar çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 17 Kasım 2016; 1:8:2 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    O şayactaki rakamlar saniye değil oyuna girmeyi bekleyen kişi sayısı. Eskiden ne zaman online olacağın belli olmuyordu şimdi daha iyi oldu.

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    her ne haltsa işte o sıfırlanmadan girilmiyor nesi iyi oldu anlamadım önceden pat diye girerdik oyuna
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Pat diye girmiyorduk ki yine bekliyorduk belli bir süre sonra birden online oluyorduk. Şimdi tek farki ne zaman online olacağımızı biliyoruz :)

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    ben şimdiki kadar beklediğimi hatırlamıyorum
  • Aynen eskiden goremiyorduk ama 1-2 dk da giriyordu simdi 6-7dk kadar uzadi bu sure

• sadelik asalettir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shellder25 -- 18 Kasım 2016; 20:59:3 >

• beyler gelinde acık bi konvoy neyim yapak

ekleyin yetersiz bakiye
  • Yorum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: kapoera889

quote:

Teşekkürler.

• Hayirli yolculuklar

• 
Sayfa: önceki 32753276327732783279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.