Şimdi Ara

Tomtom Navigasyon Cihazları (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
10
Favori
157.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yer burası mı bilmiyorum ama tomtom go 50 heryerde 549 tl iken Ankara Optimum Mediamarkt Mağazasında 449 tl.
    Ben aldım 10 gün kadar oldu.Ankara'dan almak isteyen olursa bir baksın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tomtom Vıa 135 sorularım var

1. Pili ne kadar süre dayanıyor?
    2. Ses komutu Türkçe değil mi?
    3. Kulaklık girişi var mı?
  • Harika !!!

Dün gece TomTom Turkey navigasyon uygulamasının iOS versiyonunu güncelledim iPad cihazımda. Yani bu kadar olur; mükemmel olmuş...

Yaşadığım şehirde kaybolmak için her zaman kullanmalıyım. Olmayan yerlerde olmayan hastaneler, olmayan yerde olmayan köyler, ana yollar dururken 30km/h hız yapabileceğiniz -ancak- olan mahalle araları... daha neler neler.

Mevcut yazılım ve harita daha güzeldi.

Aradığınız yeri bulamamak için Foursquare ve Facebook tabanını kullanın.

Nasıl bu kadar kötü bir iş çıkarılmış; şoklardayım.

Ne yapıyorsun, nereye gidiyorsun TomTom Türkiye?
  • TomTom - 2015 - YAZ Haritaları yayınlandı arkadaşlar.

Hayırlı olsun kullanıcılarına

Tomtom Navigasyon Cihazları
  • erdemkurt E kullanıcısına yanıt
    Bende bugün go60 aldım. Bluetooth ile sesli arama yok. Ben 6gb bir guncellemeyi yaklasik 3.5saatte yaptım. Sonucta icinde komple avrupa haritası var, ama 3mb kamera güncelleme sini 20dk yaptı, cihaz guzel ama biraz büyük bakalım nasil olcak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

TomTom Truck 6000 Seri (TIR & Kamyon) Navigasyon Cihazlarını Duyurdu.

Şimdilik Avrupa'da geçerli olan cihazlar için ilk duyuru geçtiğimiz hafta yapıldı.
    Ayrıntılı bilgi için BURAYI okuyabilirsiniz.

TomTom Truck 6000

Tomtom Navigasyon Cihazları Tomtom Navigasyon Cihazları

• selam arkadaşlar bugun go1005 die bisey iteledi medyamarktaki eleman bana cok iydiir soledir boledir falan dedi . bende adini duyduğumdan tom tom iyidir falan die aldim . 1 ay sonrasinda araçla bir Yunanistan turu yapmayi planlıyorum . sonradan internette inceledim bu urun baya bi eski model . Avrupa haritasi falan var die aldim ama . yorumlarin cogunu okudum sayilirim sanirim tom tom turkiyede pek pasarili bir marka değil . bu urun uyarin gidip degistiricem bana doğru duzgun kullanimi kolay bir model onerebilirmisiniz acaba . yurt ici ve yurt dişi rahat kullanabilicegim anlaşılabilir bir model . ayrica birsey sormak istiyorum urunu actim güncelleme vs yaptım 1 saat kadar oldu gps e bağlanmıyor bu alet . telefon ile etkileşime sokmadim . aralarinda bir ilişki yaratmak istemedim :) . urunun bağlanmıyor olusununun nedenini telefona bağlamamam olabirmi , yok hani telefona bağlamam gerekiyorsa illa urunu yandex yada Google map tan ne farki kaliyo bu navigasyonun :) . simdiden tesekur ederim

• kabuto kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

GO1005 yeni TomTom Serisinden önceki seri cihazdır. TomTom'lar çok sık cihaz ve Yazılım değiştirmezler. Aynı cihaz bende var ve kullanıyorum. iPhone telefonumla sorunsuz çalışıyor.
    Telefonunuzun Cihazınızla uyumlu olup olmadığını BURADAN kontrol edebilirsiniz.

Avrupa Haritalarında TomTom iyidir; size doğru bir ürün önerilmiş.

Tavsiyem; cihazınızı iyice inceleyip öğrenmeye çalışın. Bir övgü söyleyebilirim TomTom'lar hakkında Neredeyse Hatasız Rotalama yapar; bunu kabul etmeliyiz.

kararsız olduğunuzu görüyorum ama yine de hayırlı olsun demeliyim.

Saygılar.

• Yaz güncellemesi gelmiş, güncelleyeyim yahu... 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, carminat tomtom live dahili araç navigasyonum var. birkaç gün önce güncelleme satın aldım.

önceden ankara şehir içi yollarda ki ve şehirler arası yollarda ki hız uyarıları yerine göre 70-110 idi ve eski haritada ankara bulvarı-çiftlik istanbul yolundan girişinden yeni açılıp cumhurbaşkanlığına giden yol vs. yoktu.
    güncelleme satın aldım. eski harita 9.20 idi bana satın alınan da 9.51 var diye güncelledim.

1-yeni hız uyarı sistemi sanırım 1 yıl önce değişti yani kameralı olan bazı yerlerde 70 olan hızlar 82 ye çıkarıldı şimdi bunu igo vb. diğer navilerde güncellenmiş olarak görüyorum ama benim reno dahili tomtom carminat live de eskisinde bu yerler 70 di şimdi de 70 ,
    2- ankara çiftlik ten giren yeni yol dan geçince ikon tarlada geziyor yani güncelleme de var denildi ama haritamda ikonum da reno arac seçili ve tarlada geziyor

şimdi bu tür tomtom navileri kullanan ve ankara da olan arkadaşlardan yukarıda ki sorunlarla ilgili bir yardım bekliyorum.
    acaba 82-120 hız uyarıları kendi kullandıkları tomtom larda var mı
    ben bunları günlerdir tom tom la yazışıyorum. bıktırdılar kaçamak cevapları ile
    bir türlü istediğim cevapları vermiyorlar
    diyorum ki: %87 den %90 a çıkardık diyorsunuz, yapılan yeni güncellemeler ne ise türkiye de alfabetik sırada yayınlayın bilelim
    para verip alıyoruz hiç bir açıklama ve neler değişti bilmiyoruz. güncellememiz için pazarlıyorsunuz iyi oldu şöyle oldu böyle oldu diye

cevap üzgünüz bazı eksikliklerimiz olabilir harita üzerinde işaretleyin gidip bakalım düzeltelim.
    ben de yazdım 1 yıl önce değişen hız uyarı sınırlarını siz igo-navigon vb. hemen yapmışken hala yapamamışsanız neyin özürü

bilgi olan paylaşırsa ben de tomtom illetiyle yeniden yazışma yapayım.

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

TomTom'un kurumsal yapısı farklı biraz; güncelleme bildirimlerinizi kendi web sayfaları üzerinden yaparsanız daha hızlı sonuca varırsınız. Benim önerim bu olur.

Bildirimlerinizi TomTom Mapshare üzerinden yapabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve şidrenizle giriş yapabilirsiniz.

Kısa zamanda haitalara işlenecek ve siz bilgilendirileceksiniz.

Saygılar.
  • TomTom Go 600 nagivasyon almak istiyorum.

Önerileriniz nelerdir ?

Şu anki piyasa fiyatı normalmidir ? yoksa beklemelimiyim ?

Bu ürünü kullanan ve tecrübeki arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • arkadaşlar cumartesi sabah yola çıkacağım. tomtom start25 verdiler aracın yanında.
    cihazı bilg.a bağladım ve tomtom my drive programını kurarak haritayı güncelledim.
    deneyimli arkadaşlar lütfen bi yardım etsin şu sorularıma:

- bir forumdan güncel poi dosyalarını indirdim. haritalar klasörüne atın ve tanıtın diyor.
    fakat cihazı bilg.a bağladığımda flash disk gibi görmüyor. cihazın içindeki klasörlere ulaşamıyorum.

-ayrıca poi tanıtma gibi menüsü de yok cihazın kendi içinde. hız kameraları için bir bölümü var. orada etkinleştir sekmesi pasif durumda.

-bir de blitzer gibi bişeylerden bahsediyorlar ki, onu hiç anlamadım.

nasıl yapacağım ben bu poi olayını?
  • Arkadaşlar merhaba gecen sene go600 almıştım Avrupa tatiline çıkmadan önce.italya ve Fransa'da çok işimi gördü.ozellıkle Hız kameralarını haber vermesi çok işime yaradı.cihaza Güncelleme Yaptım ama maalesef Hız kameraları güncellemesi Ömür boyu değilmiş.satın almak istediğimdede ülkenizde yasal olarak desteklenmemektedir diyor.avrupa için Hız kamera uyarısını tekrar nasıl alabilirim bilginiz varmı bu konuda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 1.5 yıl önce Almanya'dan almış olduğum tomtom xxl iq routes cihazım var fakat Türkiye haritası içinde yok. Kendi sayfasına girdiğimde 78 TL ücret istemekte. Bunun da olup olmayacağından emin olmamakla birlikte ücretsiz halletme yöntemi yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucandeve -- 20 Temmuz 2015; 15:10:06 >
  • cronos10 kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki 3. jenerasyon TomTom cihazı bilgisayara bağlanınca flash disk olarak görünmez.

www.tomtom.com/13899 linkinde detaylı açıklamalar var. ov2 dosyasını MyDrive Connect programı aracılığı ile cihaza aktarabilirsiniz..
  • ucandeve kullanıcısına yanıt
    https://www.tomtom.com/tr_tr/drive/maps-services/maps/selector/ linkinden harita güncelleme servisi satın alabilirsiniz. Şu anda Türkiye haritası 87 TL civarında. Buna 1 sene boyunca 4 harita indirimi de dahil.

0212 356 9707'den TomTom Müşteri Hizmetlerini arayarak, daha başka kampanya var mı, öğrenebilirsiniz.
  • blacklegend kullanıcısına yanıt
    TomTom Müşteri Hizmetleri ile kontağa geçin; 0212 356 9707

TomTom hesabınızı yurtdışında istediğiniz bir ülkeye çevirebilirler ve Speed Camera servisini böylece satın alabilirsiniz.
  • Avrupa haritası güncellemesi normalde 45-55 dakika arası sürer. Güncellemeyi mutlaka *kablolu* internet ile yapın, kablosuz internet ile bu süre uzayabilir. @erkan_apache @erdemkurt
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkurt

arkadaşlar go 60 aldım birkaç sorum olacak. yardımcı olursanız sevinirim
    ***bluetoothu nacigasyona tanıttım, no traffic modu ektinleşti. ancak telefon görüşmeleri bluetootth üzerinden gerçekleşmiyor mu
    ***navigasyonu usb ile bilgisayara bağladığımda şarj ederken navigasyon kendiliğinden açıldı ve şarj etmesi saatlerce takılı olmasına rağmen bir türlü tam olarak bitmedi. kapalı halde iken herhangi bir ışık veya şarj göstergesi çalışmıyor yani kapalıyken şarj etmiyor mu
    ***poi aratma olayı nasıl oluyor ya da olmuyor mu
    ***tomtom sitesine üye olduğumda tomtom my drive yükledim saatlerce bilgisayarınıza içerik indirliyor diye yükleme yapıyor???

1) GO 60 ile Bluetooth bağlantısı ile trafik bilgisi alınır ve bulut özelliği kullanılır. Telefon görüşmesi bu 4. jenerasyon cihazlarda olmuyor.
    2) Bilgisayar açıkken cihazı bağladığınızda, cihaz kapalıyken bile şarj olur.
    3) Ara'ya bastıktan sonra, arama yaptığınız yerleri/adresleri girerken ekran ikiye bölünür. Sol taraf adresleri, sağ taraf POI'leri karşınıza çıkarır.
    4) *Kablolu* internet ile güncelleme yapın; yani modemden bilgisayara ethernet kablosu bağlı olsun. Kablosu internet ile güncelleme yapılırken, 6 GB'dan büyük data yüklemesi kesintilere uğrayabiliyor ya da gereksiz bir şekilde uzuyor. Normal güncelleme süresi -internet hızınıza göre- 45-55 dakika arasında sürecektir.

http://download.tomtom.com/open/manuals/GO_60/index.htm linkinden kullanım kılavuzuna da ulaşabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.