Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.651
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23182319232023212322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Normalde yok hocam 2 yıllık. 1 yıllıkta yok diye max. 6 aylık diye biliyorum. Turistik olarak başvurmadık biz.

İki yıllık nasıl yok?ben italyadan 2 arkadasım Fransa'dan 3 yıllık aldı.

Olabilir hocam ama ben hiç görmemiştim. Evvelden konsolosluktada sorduğumda eğer turistik olarak başvuruyorsanız maksimum 6 ay oluyor denmişti o yüzden dedim.
    Bu arada vize yunanistandan. Diğer ülkelere girişte sorun çıkmasın diye yinede yılbaşından sonra bi Aleksandropoli yapıcaz. Neolur neolmaZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avedist -- 18 Aralık 2013; 13:50:05 >
  • Erdem Dengel kullanıcısına yanıt
    beyler benim üçüncü Schengen başvurum ve 2 yıllık aldım. Ticari vize fakat.
    ilk Schengen Italya'dan 6 aylık
    ikinci Schengen Finlandiya 1 yıllık
    üçüncü Schengen Finlandiya 2 yıllık
    Allah nasip ederse önümüzdeki Schengen'e çolugu cocugu toplayıp buraya yerleşmeyi düşünüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 18 Aralık 2013; 14:02:55 >
  • kimse bahsetmemiş sanırım, teknosa kampanyasının puanları yatmış, bilgilerinize.
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben geçenlerde 6. Schengen'imi aldım
    6 farklı ülke
    Yine de 6 ay verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem Dengel -- 18 Aralık 2013; 14:51:04 >
  • Aralikta iyi calistim:
    100tl otomatik ödeme
    50tl gitti gidiyor
    126tl N11
    75tl Hepsiburada
    60tl Harcama hedefi
    Ocakta 411tl puan bekliyorum, inşallah çamur yapmaz adios.

330tl de vardi,741tl tlye yaz tatilini bedavaya getirebiliriz sanirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

kimse bahsetmemiş sanırım, teknosa kampanyasının puanları yatmış, bilgilerinize.

Evet yatmış. Bakalım silecekler mi? Adios sayfasından silinmeyeceği ibaresi kalkmış durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Almanya'dan 3 yıllık vizem var.
    İş arkadaşlarım Hollanda ve Fransa'dan 5 er yıllık aldılar :)
  • kendimiz yurt dışına çıkarsak (dubai) yurtdışı harç bedeli zorunlu mu?

turla gidince ödüyoruz da kendimiz gidersek de ödeyecek miyiz?

ve nereye ödeyeceğiz?
  • yakuperd Y kullanıcısına yanıt
    aralık ekstresinde kasım ayında yatan kampanya puanlarının yanında son kullanım tarihi yok ancak aralık ayında yatanlarda mevcut. bakalım kısa zamanda öğrenceğiz neler olup bittiğini.
  • Malesef zorunlu, havaalanında gişesi var 15 TL karşılığında pul alıyorsunuz.
  • lacinalper L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle fotoğrafı incelerseniz menünün çok sade olduğunu göreceksiniz.
    Soldaki benim kullandığım menü. Sağdaki ise sizin.

Kredi kartı inceleme işlemleri için zaten telefon uygulaması gayet yeterli. İnternetteki uygulama ile neredeyse birebir diyebilirim.
    Kredi kartı ile giriş yerine internet bankacılığına girerek fazladan yapabildiklerim menü kalabalığını bir yana bırakırsak, kart üzerinden eft havale yapabiliyorum, şu an benim yok ama, kullandığınız kredi var ise görüntüleyebilirsiniz. Benim için önemli olan BES ve sigorta poliçelerimi kontrol edebiliyorum ayrıca ödemeler menüsü ikisinde de var ancak otomatik ödemeleri sizin kullandığınız ekrandan takip edemiyorsunuz.

• Adios iyi güzel de setur yerine ets ile anlaşmalı olsalar ne olurdu sanki. Bir cornelia bir voyage olmadıktan sonra otel avantajları pek de cazip gelmiyor bana nedense.

• graphys G kullanıcısına yanıt
    dostum bütün olay, kampanyalar, puanlar, katsayılar, tatiller vs.. hepsinin altında tek bir gerçek yatıyor.
    Koç Holding.

En basitinden, sen 500 TL wp biriktirdin, bunu gidersin sagda solda (koç bünyesinde olmayan bir yerde) ezersin yersin vs.. yapı krediyi bir manada zarara ugratmış olursun.
    ama setur ile bu tatil katsayıları ile aklına bal çalıyor ve o biriken worldpuan'larında Setur'da yani Koç grubu bünyesinde kalması sağlanıyor.
    yani parayı hiç dışarı çıkarmadan hep kendi bünyesinde döndürüyorlar.
    Koç grubunun günlük yemek kartlarına bakarsan, SETCARD'dır mesela, buda Koç grubunun bir şirketidir. Ticket vs değildir..
    Yani o yüzden Setur olmak zorunda, ETS veya başkası olamaz. işin sihri bu :)
    Setur'da bir uçak biletinden 50 EUR komisyonu'da alınca valla dünya onlara güzel diyorum ben.
    bi tatile gidicez diye zarar ederek, taklalar atarak kampanyalara katılıyoruz puan biriktiriyoruz, sonra bide Setur'a kişi başı 50 EUR bayılıyoruz.

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Elbette bütün prganizasyonu kendi şirket bünyelerinde yapmaları gerekiyor onlar açısından. Bende olsam aynını yapardım diyorum.

Ama işte gönül istiyor. Yani setur denen şirketin anlaşmalı olduğu oteller öyle ahım şahım yerler değil. Herkes bunu biliyor. Aralarında bir rixos belki bir de limak. Ama iş ets ye gelince durum değişiyor. O yüzden keşke adiosun bu durumu ets için de geçerli olsaydı.

Gerçi ben yakın bir tarihte bu adios olayınında biteceğini (maximilles, miles&smiles gibi) düşüyorum ya neyse. En azından inceldiği yere kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Arkadaşlar geçen hafta 2 yıllık shengen vizemizi aldık ve yaz için planları yapmaya başladım. 2 haftalık birkaç avrupa ülkesi gezmeyi düşünüyoruz. Amsterdam-Prag-Paris-Roma-Floransa düşünüyoruz şimdilik. Belki ileride bir iki destinasyon değişebilir tabi. Tecrübeli arkadaşlardan daha çok rotayı nasıl çizmeliyim ve hangi şehirlere kaç gün yeterlidir önerilerinizi bekliyorum. Tabi birde önemli olarak bu ara uçuşları ucuza almam lazım. Bunun için seyahat ayı kısıtlamam yok haziran-temmuz-ağustos her ay uyar. Temmuz ayına şimdiden baktığımda ara uçuşlar tek yön 50euro civarında easyjet, ryanair gibi havayollarında. Bu uçuşları daha uyguna getirmek için bi öneriniz varmıdır? Biraz çok isteğim oldu ama kusura bakmayın

Bildiğim kadarıyla rynair'da paraf küsüratları uçurma kampanyası işe yarıyordu. € kurunu doğru hesaplayıp kullanabilirsiniz. Enpara indirimiyle de airasia dan indirim alanlar vardı, belki avrupa firmalarında da geçerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rsk7

quote:

Orijinalden alıntı: esk80esk

Arkadaşlar bu arada bir kötü sayılabilecek haber de benden.Worldcard'ın Yurtdışı ve Duty Free alışverişlerinde uyguladığı 5 taksit olayı 3 taksite düştü...31 Aralığa kadar şuan Bonus 5 taksit yapıyor.Haberiniz ola!

31 Aralik tarihine kadar 5 taksit diyor

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yurt-disi-ve-duty-free-alisverislerinize-5-taksit-firsati/s-23/c-913.aspx

Haydaaa!!! Pazar akşamı 3 taksit görünüyordu Worldcard ın sitesinde.Hatta müşteri hizmetlerini aradım sordum ''Evet 3 taksit olarak görüyorum ekrandan'' dedi.Demek ki tekrar 5 taksit yapmışlar.İyi aman 5 taksit olsun :)

• ARKADAŞLAR ,ÖZÜR DİLEYEREK YARDIM TALEP EDİYORUM ...

Cep Telefonu alacağım geçen ay verilen kliksa note 3 ve ipad mini kampanya kodları var %10 indirim yapan bunlar elinde olan bir kenara not eden arkadaşlardan yardım talep ediyorum ... Lütfen yardımcı olun ....
  • Arkadaşlar, bu avantajix'i ilk kez kullanacam. Buradan markafoni'ye %8 iade var. 20 TL WP + 15 TL de BKMexpress, oldukça karlı bir alışveriş olacak. Ama avantajix üzerinden gidince, WP alamama gibi bir durum olabilir mi? Mantıklı değil de, yine de emin olayım istedim. Kusura bakmayın lütfen. Teşekkürler,
  • Paranya kullanıcısına yanıt
    söz konusu olamaz, içiniz rahat olsun.
  • Avantajix de sorun yok o kesin. Ama BKM üzerinden yapılınca 20 tl wp verecek mi

• 
Sayfa: önceki 23182319232023212322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.