Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ziplayankaplumbaga Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21772178217921802181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok acele değilse Migros Money kart ile 2 money veren bir ürün alırsanız belirli bir tarihte 50 mil olarak yüklenir. Bir de mil transferi yapabilir tanıdığınız birisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemre81

Arkadaşlar, yeri burası değil biliyorum ama konu seyahat oldu mu kesin Adios'cular çözüm üretir :) Thy Mil kartımda 9950 mil var. Yakında alacağım 10.000 millik uçuş için eksik 50 mili uçuş olmadan halledebilir miyim? THY'nin bonus mil satışı var ama sadece 50 mil için 20 eur ödemek istemiyorum :)

ben şöyle yapmıştım hocam bizim aile de daha önce thy ile yolculuk etmik çok kişi vardı.miles in yeni uygulaması arkadaşını davet et ilk uçuşunu yapsın 500 mil bonus veriyorlar.ben de davet ediyordum üyelik açıyordum bizim akrabalardan filan sonra geçmiş uçuşlardan birini işletiyordum 500 bonus mil yükleniyordu.siz de yapabilirsiniz
  • cengos07 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    İşin kolayı VIP Line' mış öğrenmiş oldum.
  • Merhaba arkadaslar. World adios kredi karti kullanicisiyim. İki hafta once yapi krediden arayip world gold karta yukseltmeyi teklif ettiler. Ben de o an adios kullaniyor oldugumu ayikamadim ve kabul ettim. Su an kart gelmis durumda. İnternetten arastirdigim kadariyla world gold kartin pek de avantaji var sayilmaz. Tavsiyeniz ne yonde olurdu? Adios kullanmaya devam etmeli miyim yoksa gold kart tercih edilesi mi?

• Özür dileyerek güncelliği devam ediyor mu diye soruyorum. ?

Play kartımla hepsiburada dan en son kampanyasında süreli 150 TL wp kazandım. kartımı şimdi internet şubesinden adios yaparsam. puanlarım sabitlecek mi.????

son gün 21 ekim

Eğer oluyorsa sistem hatası mı yoksa adios'a özel bir ayrıcalık mı
  • vovy kullanıcısına yanıt
    kesinlikle hemen adiosa çevirin

• gmazici G kullanıcısına yanıt
    Adiosa çevirirseniz puanlarınız silinmez
    adios karta özel bir uygulamadır

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Sanırım bu bayram nöbetçiyiz,

Başta Adios Ailesi olmak üzere tüm sıcak fırsatlar ahalisinin bayramını kutlarım

Üstat senin ve tüm Adioscuların bayramı kutlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

quote:

Orijinalden alıntı: onurfowler

merhaba, eylül ayındaki mobil şube giriş ve internet şube giriş sonucunda 25 tl'lik puanları yatmış olan var mı? benimki hala yatmadı da..

Herkese değil,çekilişle belli sayıda kişiye veriliyor.senede birkaç defa yaparlar bu kampanyayı.

yanlışın var dostum. çekilişle değil bu kampanya. kişiye özel, linki de burda bak..http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/15152.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

quote:

Orijinalden alıntı: yemre81

Arkadaşlar, yeri burası değil biliyorum ama konu seyahat oldu mu kesin Adios'cular çözüm üretir :) Thy Mil kartımda 9950 mil var. Yakında alacağım 10.000 millik uçuş için eksik 50 mili uçuş olmadan halledebilir miyim? THY'nin bonus mil satışı var ama sadece 50 mil için 20 eur ödemek istemiyorum :)

ben şöyle yapmıştım hocam bizim aile de daha önce thy ile yolculuk etmik çok kişi vardı.miles in yeni uygulaması arkadaşını davet et ilk uçuşunu yapsın 500 mil bonus veriyorlar.ben de davet ediyordum üyelik açıyordum bizim akrabalardan filan sonra geçmiş uçuşlardan birini işletiyordum 500 bonus mil yükleniyordu.siz de yapabilirsiniz

Eger milleri uvus mili olarak kullanacaksiniz arkafasin defigi gibi okur ama eger statu mili olarak kullanacaksiniz yani clasic plus olnak icin mutkaka icus mili sart.

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Seninde bayramın kutlu olsun üstad

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realgs

quote:

merhaba, eylül ayındaki mobil şube giriş ve internet şube giriş sonucunda 25 tl'lik puanları yatmış olan var mı? benimki hala yatmadı da..

Herkese değil,çekilişle belli sayıda kişiye veriliyor.senede birkaç defa yaparlar bu kampanyayı.

yanlışın var dostum. çekilişle değil bu kampanya. kişiye özel, linki de burda bak..http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/15152.aspx

Bana da gelmişti mesaj.Ne zaman yatacak diye 3 gün önce kayıt olusturdum.Sonuçlanir bayram bitişi büyük ihtimal.

• arkadaşlar iyi bayramlar
    ben kart ücretıne takıldım
    uzun sürelı kullanıpta kart ücretı ödeyen varmı?
    kart ücretını ödememk için ne yapmayalız
    asıl kart ve 2 ek kart almak istıyorumda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurfowler O kullanıcısına yanıt
    Doğrudur bu kampanyanın detayına bakmamıştım.bir öncekinde çekilişle 1000 mi 10.000 mi neydi veriyorlardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar teknosa comdan yatacak puanlar yatmamis. Neden Olabilir. 1-3ekim kampanyasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

arkadaşlar iyi bayramlar

Play ve adios kartım var adios a 135 kullanım ücreti gelmiş aradım direk iptal ettiler. Aklıma olay geldi bir baktım onu yansıtmadan iptal etmişler sağolsunlar

• alos2000 kullanıcısına yanıt
    benim de yatmamıştı
    kayıt açtırdım 2 gün sonra yattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

arkadaşlar iyi bayramlar

Yaklaşık 13 yıldır worldkart kullanıyorum(Adios,play vs.) ve bu zamana kadar kart ücreti ödemedim. Temmuz ayında kart ücreti kesiyorlardı ertesi gün tekrardan işlemin iptalini yapıyorlar. Kartı düzenli kullandığımdan dolayı işlemi iptal ettiklerini düşünüyorum.
  • banada yansıtmıslardı kart ucretını...ve mecbur odedım...gerı de ıade etmedıler...
  • adios ve 1 adet ek kart için 135 tl kart ücretri yansıtmışlar.aradım 3 ay boyunca toplamda 1950 tl alışveriş yaparsam iptal edileceğini söylediler mecburen kabul ettim.
  • 
Sayfa: önceki 21772178217921802181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.