Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ghenghis , ghenghis Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
84.753
Cevap
1.076
Favori
5.538.794
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sularslan

ininal kart ile nasıl puan kazanılır? Bu karta para yükletince yüklettiğimiz miktarı kredi kartı ile ödeyebiliyor muyuz?
    Bu kart ile wp kazanımını anlatabilir misiniz?

6 defa farklı migroslardan 100tl yüklersen kazanabilirsin. Ya da 6 farklı günde aynı migrostan yüklemen gerek. migrosa gidin kartı almak istiyorum deyin.Toplam maliyeti 5tl kart parası +1 lira aylık bedel ve her 100 yüklemeye 2 tl komisyon 16tl kayıp olur.Kartla ilgili bilgi almak istiyorsanız google kullanıp arama yaptırın , her detay mevcut.
  • OPET online işlemlerden alınan yakıt ve işlem kapanyaya dail olmuyor
    tamam ykb posu dıye gözüküyor ama puan kanpanyalarında geçmiyor.
    her ay 500 tl lık yakıt alırım hıç dail olmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemre81

Ben de gecen gun ininal kart aldim Migros'tan. Bugun de karti Lcwaikiki vs'de kullandim. Kredi karti oldugu icin heryerde geciyor. 5 kere daha 100 TL yukleyip kullanacagim. Cok avantajli olacak bu sayede, her alisverise puan gelmis olacak :)

Yükleyebileceğiniz miktar eninde sonunda kısa vadede harcayacağınız miktar kadar olacak, ayrıca ininal kartla ödeme yaptığınız yerde mevcut kredi kartı kampanyasından da yararlanamayacaksınız. Yinede kötünün iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

OPET online işlemlerden alınan yakıt ve işlem kapanyaya dail olmuyor

Bende her ay alirim daha dahil oldugunu gormedim ama dahil diye yazanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

OPET online işlemlerden alınan yakıt ve işlem kapanyaya dail olmuyor

hayır dahil kim dedi dahil değil die. hem ykb posundan çekiyorsunuz hemde netten yapılan alışverişler dahil. aylık 500 tl lik limitiniz var. her gün ayrı ayrı 100 tl lik alsanız sırf ordan 40 lira alırsınız.
  • Arkadaşlar 12 ekimdeki D&R 25 tl wp yatmayan var mı? ya da yatan var mı? Benim yatmamış görünüyor hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisagor17

Arkadaşlar 12 ekimdeki D&R 25 tl wp yatmayan var mı? ya da yatan var mı? Benim yatmamış görünüyor hala.

benim yattı ama aynı anda aynı yerde aldığımız arkadaşımınki yatmadı. tek fark benimki premium onunki normal. az önce itiraz etmek için aradığında bayramdan sonra arayın dediler

• Bilkom puani 12 ekimde yatmasi gerekiyordu ama yatmamis.yatan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

ininal kart ile nasıl puan kazanılır? Bu karta para yükletince yüklettiğimiz miktarı kredi kartı ile ödeyebiliyor muyuz?
    Bu kart ile wp kazanımını anlatabilir misiniz?

6 defa farklı migroslardan 100tl yüklersen kazanabilirsin. Ya da 6 farklı günde aynı migrostan yüklemen gerek. migrosa gidin kartı almak istiyorum deyin.Toplam maliyeti 5tl kart parası +1 lira aylık bedel ve her 100 yüklemeye 2 tl komisyon 16tl kayıp olur.Kartla ilgili bilgi almak istiyorsanız google kullanıp arama yaptırın , her detay mevcut.

diyelim bu kartı aldık.. nasıl wp kazanılıyor bu kartla? İzleyeceğimiz yöntem nedir? ininal ın sitesinde çok aydınlatıcı bilgi yok bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sularslan -- 14 Ekim 2013; 11:52:30 >

• Arkadaslar coklu ucus alinabiliyor degil mi seyehat hattindan? Soyle bi program var kafamda

26 kasim istanbul-male
    1 aralik male-dubai
    4 aralik dubai-istanbul

Bir de emirates ile alirsam bileti vize islemleri nasil oluyor fiyatlar vs yardimci olursaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaslar coklu ucus alinabiliyor degil mi seyehat hattindan? Soyle bi program var kafamda

26 kasim istanbul-male
    1 aralik male-dubai
    4 aralik dubai-istanbul

Bir de emirates ile alirsam bileti vize islemleri nasil oluyor fiyatlar vs yardimci olursaniz sevinirim.

Merhaba,

Eğer havalimanından çıkmayacaksanız vizeye gerek yok. Çıkacaksanız bir otel rezervasyonu ile halloluyor diye biliyorum.

Fakat sizi program 1 günü geçtiğinden direkt online vize almanız gerekiyor. Emirates ile görüşün online vize kolaydır.
  • Adios Premium kartım var yaklaşık 10 yıldır kullandığım worldcardtan çok memnunum. Fakat geçtiğimiz 2 ay içerisinde çok büyük 2 saçmalığa imza atarık kendinden soğutmuştur beni ve 1 haftadan beri de işlem yapmama kararı aldım bu kartla.

1. saçmalığı; yurddışına okul gezisi yapacak öğretmen arkadaşların(11 kişi) seyahat sigortalarını çektirirken 5'ten sonrasını yaptıramadım bir türlü(telefon trafiği sinir-stres..), sonrasında ne deseler iyi bankadan, sistem güvenlik nedeniyle 5'ten fazla sanalpos işlemine izin vermiyormuş!! İyi de, kart sahibi olarak telefonda konuşuyoruz şu an ve tüm güvenlik aşamalarını geçiyorum, işlemin yapılması için onay veriyorum diyorum, Yok, sistem böyle birşey yapamıyoruz diyor... Çatt kapatıyorum ve işbank kartıntan takır takır çektiriyorum sorunsuz..

2. saçmalık daha akıllara zarar; geçen hafta sanal kartımı MH'den iptl ettirdim(siz iptal edemiyorsunuz, bankayı arayıp iptal ettirebiliyorsunuz-İşbankta müşteri iptal edebiliyor-). Sonrasında yeni sanal kart tanımlayım dedim yok olmuyor, sürekli hata veriyor sistem. Daha önce yaptığım bir işlem, neden olmadı acaba diyerek MH'ni arıyorum. Uzatmayım, ancak 4. telefon görüşmesinde(öncekiler neden olmadığını bilemediler çünkü..), sanal kart en fazla 5 kez oluşturulabilirmiş, 5. yi iptal ettirdiğinizde "sistem" başka oluşturmanıza "güvenlik" sebebiyle izin vermiyormuş!!! Yahu siz ne saçmalıyorsunuz dedim, istediğim gibi yeni numara oluştururum size ne! Ne güvenliği! Hadi diyelim siz haklısınız, 5 olsun hakkım.. Ben 5. iptal ettirdikten sonra hakkınız 5'di, artık oluşturamazsınız ne demek? Müneccim miyim ben nereden bilecem sen baştan söylemezsen 5 hakkım olduğunu.. Bağırdım, çağırdım, master yapalım tekrar 5 hakkınız olur felan dedi, yok dedim kalsın..

Benim gibi benzer işlem yapacak arkadaşlar olursa diye yazdım, aman dikkat edin kanser olmayın sonra..

• quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

quote:

Arkadaslar coklu ucus alinabiliyor degil mi seyehat hattindan? Soyle bi program var kafamda

26 kasim istanbul-male
    1 aralik male-dubai
    4 aralik dubai-istanbul

Merhaba,

Eğer havalimanından çıkmayacaksanız vizeye gerek yok. Çıkacaksanız bir otel rezervasyonu ile halloluyor diye biliyorum.

Fakat sizi program 1 günü geçtiğinden direkt online vize almanız gerekiyor. Emirates ile görüşün online vize kolaydır.

Teşekkür ederim hocam emirates ile görüştüm ama ordan oraya yönlendiriyorlar. Setura sorayım ptesi artık. Bu hafta yurtdışı seyahat birimi kapalıymış

• Adiosçulara selam, bir şey danışmak istiyorum izninizle.

Öğrenci Playcard'ım var. Öğrenci olduğu için Adios'a ancak şubeye başvurarak, gelir belgesi vs. göstererek çevirebiliyormuşuz. Onda da ama şöyle bir sıkıntı var, yeni gelecek Adios kullanıma açılana kadar elimizdeki kartı Adios gibi kullanamıyoruz. Benim de aksi gibi 200 TL puan yüklendi Bilkom kampanyasından ama kart Kasım'da kullanıma açılacak gibi duruyor. Bu puanın silinmemesi için ne yapabilirim? Benim ailede Adios'u olan yok ama dışarıdan ya da forumdan benimle aynı soyadı olan birini bulup Kasım'a kadar puanları onun kartına transfer edip benim kart gelince ondan geri almam mumkun olur mu?
  • CHeLeP C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öğrenci play kart olunca ancak şubeden yeni karta başvurur gibi değiştiriyorlar maalesef. Normal play kart olsa ama kolay olurdu.
  • Merhaba
    Acaba fethiyede otel tavsiye edecek olan var mı?
    Tercihen ölüdeniz veya hisarönü mevkiinde...

Tşk

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

quote:

26 kasim istanbul-male
    1 aralik male-dubai
    4 aralik dubai-istanbul

Merhaba,

Teşekkür ederim hocam emirates ile görüştüm ama ordan oraya yönlendiriyorlar. Setura sorayım ptesi artık. Bu hafta yurtdışı seyahat birimi kapalıymış

Siz alın bileti çekinmeden online vize çok basit. Sadece evrak vs muhabbeti var rahatça çıkıyor.

• cinematic kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam haftaya halledeyim o zaman. Bu soyadi degisme muhabbeti sikinti olur mu acaba dugunden hemen sonra gidecez ya evlilik cuzdani ve eski kimlikle problem cikmaz insallah. Biletleri falan kizlik soyadina gore almak lazim degil mi

• Seyahat Hattı bayram boyunca açık arkadaşlar (yurtdışı hattı hariç) hizmet veriyorlar, şehiriçi otelleri için max 13:00 yurtiçi otelleri için max 16:30 a kadar aranmasını rica ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 14 Ekim 2013; 15:09:49 >
  • quote:

Tamam hocam haftaya halledeyim o zaman. Bu soyadi degisme muhabbeti sikinti olur mu acaba dugunden hemen sonra gidecez ya evlilik cuzdani ve eski kimlikle problem cikmaz insallah. Biletleri falan kizlik soyadina gore almak lazim degil mi

onu inan hiç bilmiyorum bir arayıp sor derim.
  • 
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.