Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eBebek yatmış olmalı, N11 im yok çünkü :)
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, hepsini kapattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efilefil

Agustos genel kampanyası cuzdan için verilen 10 tl puan halen gelmemiş.

geldi hocam onlar. mh arayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Bankanın, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında "Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından, yürürlükteki 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilen denetim sonucunda bankamıza, yargı yolu açık olmak üzere 116 milyon 254 bin 138 lira idari para cezası tebliğ edilmiştir.

YKB bunu bizden çıkartmasın..

Nasıl çıkaracak?

Kampanyaları azaltarak olabilir mi? Para isteyecek değil herhalde..

kampanya azaltarak zarar karsılanma mantıgı yanlıs bir mantık. kampanya harcamaya teşvik ediyor. öyle yada böyle harcama yapılıyor. kampanyaları azaltırsa harcamalarda azalır.

kısaca ; olamaz.

• rapajc07 kullanıcısına yanıt
    tabii kredi kartından çekilecek miktarda normal şartlarda kaç liraysa o kat sayı yok
  • Tiésto kullanıcısına yanıt
    Evet aynen
  • Kredi Kartı limitimi artırmak istiyorum gelir belgenizle başvurun diyor. E-devlet üzerinden aldığım maaş bordromu(memurum) mail ile göndersem kabul ediyorlar mı?
  • ana18 kullanıcısına yanıt
    Ben 1 ay kadar önce müşteri hizmetlerini aradım. Aynı gün arttırımı yaptılar ve belge falan hiçbirşey istemediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtsızpistole

Ben 1 ay kadar önce müşteri hizmetlerini aradım. Aynı gün arttırımı yaptılar ve belge falan hiçbirşey istemediler.

Teşekkürler bi arıyım o zaman
  • Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

böyle bir seyahat planım var. Fakat İstanbul'dan 07:40 THY nın uçuşu var. ben thy ile uçup airserbia ile geri dönmek istiyorum. Böyle bir şansım olur mu ?
  • Limitim 8800 TL+ olduğu için premium'a geçme hakkım var ama İstanbul havaalanındaki lounge'ları kullanma durumum olmadığı için 100 TL'lik yıllık kart ücretinin 160 TL'ye yükselmesini istemedim.
    Anladığım kadarıyla bunun dışında premium'un avantajı kullanırken katsayı avantajı.
    Bu mantıkta puanları kullanmadan hemen önce premium'a geçeyim diyorum.
    Doğru mu düşünmüşüm?
  • 26 Eylül'de yatması gereken geçen ayın 6*100e 60wp kampanyasının puanları hala yatmadı değil mi? 2 gün önce 40wp yatınca MH'ni arayıp sordum yurtdışı kampanyasının puanı dedi.

• Tiésto kullanıcısına yanıt
    öyle şansı seyahat hattından bulamıyorsunuz sanırım. bookinturkey'den bakabilirsiniz bilet için.

bulsanız da fiyatı avantajını kaybedersiniz.

ayrıca,seyahat rotası 4 gün için çok yorucu gibi geldi bana.

Direkt THY ile Podgorica'ya neden uçmuyorsunuz?

ya da illa Belgrad'a gidicem diyorsanız

THY

IST-Belgrade
    Podgorica-IST

ayrıca da belgrade tivat ucak bileti alırsanız 150-200 lira gibi fark oluşur.

Tivat-Podgorica arası da otobüsle falan 2 saat civarı olsa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -engin- -- 29 Eylül 2016; 22:51:06 >
  • sevgili forumdaşlar son zamanlarda memur olup yurtdısına cıkan arkadaş varmı pasaport kontrolunde polıs yurtdışı kurum izin yazısı istiyormu uygulama kalktımı
  • yurt disi cikis izin belgesi isteniyor.
    bagli bulundugun kurumdan alabilirsin.
    ben 1 gunde aldim kurumdan

• boran729 B kullanıcısına yanıt
    Hayır kalkmadı fakat bazen isteyip bazen istemiyorlar.

Benim eşim öğretmen dilekçe yazarak istiyorsunuz. Bağlı olduğu kurumda olur veriyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiésto

Hayır kalkmadı fakat bazen isteyip bazen istemiyorlar.

Benim eşim öğretmen dilekçe yazarak istiyorsunuz. Bağlı olduğu kurumda olur veriyor. :)

Öğretmen için ilçe milli eğitimden mi aldınız yoksa okuldan mı? Biz geçen çıktığımızda kaymakam imzalı olacak dediler, o nedenle kaymakamla falan görüşmek zorunda kaldık eşim için, zor da olsa aldık. Şimdi Aralık'ta yine çıkmayı düşünüyoruz tekrar bu işlemler gözümüzü korkutuyor açıkçası. Okuldan müdürün yazdığı yazı yetmez mi acaba :)

Bu arada yeşil pasaport varsa, vize ihlal bölümüne gidip illa ki bu evrağı göstermek gerekiyor. Bordo pasaportlulardan rastgele isteniyormuş
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    İlçe Milli Eğitimden aldık (Ufak bir ilçede yaşadığımız için problem olmuyor herkes birbirini tanıdığından dolayı)

Kaymakam'ın önüne gidiyor zaten Milli Eğitim'den alındığı için.

Bordo da çok problem olmuyor ama Yeşil pasaport denetlemeleri çok sıkı olduğunu söylüyorlar.

OHAL devam ettiğinden dolayı siz gene eşeğinizi sağlam kazığa bağlayın. :)
  • Bayramdan sonra Ataturk Havaalanindan ciktim, yillik izni Daire Baskanindan aliyoruz, kendisinden bir de yurtdisina cikmasinda sakinca yoktur yazisi alip, islak imzalattim, garanti olsun diye muhur de bastim. Cikmasinda sakinca yoktur yazisinin asli ile pasaport fotokopisi aldilar, yaziya bakip bunj yapmalari 2 dk anca suruyor ve ciktim.
    Nelere dikkat edilmesi gerektigi ile ilgili Icisleri Bakanliginin yazisi var, kurumlarinizin bunu size teblig etmis olmasi gerekir.

• 1 – 18 Eylül 2016 tarihleri arasındaki 150TL'lik ebebek alışverişi karşılığı 50 TL puan 29 Eylül 2016 tarihinde yüklenecekti.
    Bana yatmamış görünüyor aynı durumda olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.