DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Samsung S5233 Star Wifi Gelen Arama ve Mesaj Engelleme
4
Cevap
0
Favori
36.590
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Samsung >> Samsung S5233 Star Wifi Gelen Arama ve Mesaj Engelleme
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1 Mesaj
      01 Eylül 2010 02:58:56
      Merhaba arkadaşlar.Ben Samsung S5233 Star Wifi telefonumdan 1 kişinin bana ne mesaj atmasını nede beni aramasını istiyorum.Beni aramasını ve mesaj atmasını nasıl engelleyebilirim ?Yardımcı olursanız sevinirim .. Şimdiden çok teşekkürler..

• Er
      4 Mesaj
      02 Eylül 2010 00:44:43
      engellemeyi bilmiyorum ancak arayan bir kişinin otomatik meşgule aldırabilirsin. Ekranda cevapsız arama olarak gözükür. Karşı taraf aradığı anda sanki no ya basmışın gibi...
      Nasıl yapılıyor dersen anlatıyım
      Ayarlar >> Uygulama Ayarları >> Arama >> Tüm Aramalar >> Otomatik reddet

umarım işini görür. Direk engellemeyi görürsen bende öğrenmek isterim ;)

• Er
      1 Mesaj
      13 Haziran 2011 15:20:23
      arkadaşlar star2 kullanıyorum ve buldum engellemeyi.sırf yardımcı olmak için hemen üye oldum :)
      engellemek istediğiniz numarayı ekrana yazın arama tuşuna basın daha calmadan kapatın.kayıtlara girip onu numaranın üstünde seceneklere gelin.temizle-kişi ayrıntılarını görüntüle-kişiyi engelle-arama ekranına kopyala çıkıyor star2de.kişiyi engelle dediğiniz zaman ekrana arama ve mesaj diye iki secenek çıkıyor:)umarım yardımcı olur

• Çavuş
      45 Mesaj
      30 Kasım 2011 00:33:29
      Sırf sana teşekkür edebilmek için üye oldum çok çok saol başımı beladan kurtardın :D eyw hocam :D

• Teğmen
      152 Mesaj
      22 Mart 2012 23:08:07
      quote:

Orijinalden alıntı: xxshe

arkadaşlar star2 kullanıyorum ve buldum engellemeyi.sırf yardımcı olmak için hemen üye oldum :)
      engellemek istediğiniz numarayı ekrana yazın arama tuşuna basın daha calmadan kapatın.kayıtlara girip onu numaranın üstünde seceneklere gelin.temizle-kişi ayrıntılarını görüntüle-kişiyi engelle-arama ekranına kopyala çıkıyor star2de.kişiyi engelle dediğiniz zaman ekrana arama ve mesaj diye iki secenek çıkıyor:)umarım yardımcı olur

bu bende işe yaramadı başka bir önerisi olan var mı?

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Samsung >> Samsung S5233 Star Wifi Gelen Arama ve Mesaj Engelleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.