Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.711.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sabah aracı çalıştırdığımda motor bölümünden takur tukur acayip sesler geldi.Bir de baktım alttan kedi fırladı.Neyse tek parça halinde kaçıyordu.Kontağı kapatıp indim motoru kaputunu açtım,bir hasar göremedim,motorun en üstünde ayak izleri vardı. Öyle çıktım geldim işe.Arabaya bindiğimde hemen çalıştırmamıştım aslında, biraz oyalanmama rağmen kedi kaçmamıştı.Bu oldukça sıkıntılı bir durum.Burada daha önce de konusu olduğunda kedi kovucularla ilgili internette bir araştırma yapmıştım.Arabalar için özel üretilmiş bir model bulamadım.Ya 9 volt pille ve basınca çalışan ya da elektrikli modelleri var.Apartmanda elektrikli olanı uygulamak için ortak karar vermek gerekir onun için bekleyeceğim mecburen.Bundan sonra sabahları kaputu açmadan arabayı çalıştıramayacağım sanırım. En azından lastikleri bir kaç kez tekmelerim herhalde.Sizler de dikkatli olun derim,kötü sonuçlarla karşılaşabiliriz...Herkese iyi bir hafta diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SemihYurtbaşı

Merhabalar,
    Bu sabah aracı çalıştırdığımda motor bölümünden takur tukur acayip sesler geldi.Bir de baktım alttan kedi fırladı.Neyse tek parça halinde kaçıyordu.Kontağı kapatıp indim motoru kaputunu açtım,bir hasar göremedim,motorun en üstünde ayak izleri vardı. Öyle çıktım geldim işe.Arabaya bindiğimde hemen çalıştırmamıştım aslında, biraz oyalanmama rağmen kedi kaçmamıştı.Bu oldukça sıkıntılı bir durum.Burada daha önce de konusu olduğunda kedi kovucularla ilgili internette bir araştırma yapmıştım.Arabalar için özel üretilmiş bir model bulamadım.Ya 9 volt pille ve basınca çalışan ya da elektrikli modelleri var.Apartmanda elektrikli olanı uygulamak için ortak karar vermek gerekir onun için bekleyeceğim mecburen.Bundan sonra sabahları kaputu açmadan arabayı çalıştıramayacağım sanırım. En azından lastikleri bir kaç kez tekmelerim herhalde.Sizler de dikkatli olun derim,kötü sonuçlarla karşılaşabiliriz...Herkese iyi bir hafta diliyorum.

Belki kedi de spoyu beğenmiştir de inceliyodur, motorla ilgili şüphesi varsa söyleseydiniz iyi çektiğini

• quote:

Orijinalden alıntı: maminci

quote:

Merhabalar,

Belki kedi de spoyu beğenmiştir de inceliyodur, motorla ilgili şüphesi varsa söyleseydiniz iyi çektiğini

Keyifli ve rahat bir araç olduğu konusunda kediyle hemfikiriz...Ancak bu keyif ya onun ya da benim başıma bir iş açacak gibi görünüyor.

• kia ankaradan 12:30 itibariyle aldıgım bilgiye göre sportage 1.6 135 HP aracın fiyatı 52.700TL sırada 150 kişi bekliyor her bayiye 20 araba vermişler ve aylık kota TR için 800 sportage saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: imamgiller

kia ankaradan 12:30 itibariyle aldıgım bilgiye göre sportage 1.6 135 HP aracın fiyatı 52.700TL sırada 150 kişi bekliyor her bayiye 20 araba vermişler ve aylık kota TR için 800 sportage saygılar..

fiyat konusunda insaflı davranmışlar..

• quote:

Merhabalar,

Arkadaşım kedi olayından bende şikayetçiyim ama geçenlerde bir formda okudum ve denedim şimdilik işe yarıyor gözüküyor naftalin ve psuvar kokuları uzaklaştırıyormuş bende naftalini motor blokunun üstüne serptim garanti olsun diye psuvar kokusundan astım motorun içine şimdilik kedi girmiyor gibi dene istersen

• merhaba
    Bir satır arası bilgide bugünkü Radikal gazetesinden 2000cc sportageların ocak sonuna doğru satış listesinie gireceğini yazmışlar bakalım kaç paradan giriş yapacak. vergisi dert ama farklı versiyonların bulunmasıda tabi gelirse güzel olur. selamlar...
  • 1.000 tl ye razıyım sorunsuz ama 3 5 gelirse aşar beni...

kedi konusunuda altına muhafaza takılamıyomu araştıranınız oldumu...

önceki aracım golf 5 ti ve karter muhafazası taktırmıştım. hiç bi sorun yaşamadım..

yüksek araç ( suv ) ilk aracım olcak kısmetse sıradayım acaba bu tip araçlara taktıran yada bilgi sahibi olan varmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BHR66

quote:

Arkadaşım kedi olayından bende şikayetçiyim ama geçenlerde bir formda okudum ve denedim şimdilik işe yarıyor gözüküyor naftalin ve psuvar kokuları uzaklaştırıyormuş bende naftalini motor blokunun üstüne serptim garanti olsun diye psuvar kokusundan astım motorun içine şimdilik kedi girmiyor gibi dene istersen

Teşekkür ederim,deneyeceğim.
  • ben biraz uzunda olsa beklemeye karar verdim haziranda zaten 2012 model gelecek büyük ihtimal piyasa doyduktan sonra fiyatta 49.000TL ye gerileyecektir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BHR66

quote:

Teşekkür ederim,deneyeceğim.

naftalinin yanıcı bir madde olduğunu biliyorsunuzdur umarım...kaş yaparken göz çıkarmayın derim ben...

keyifli sürüşler....

• quote:

kia ankaradan 12:30 itibariyle aldıgım bilgiye göre sportage 1.6 135 HP aracın fiyatı 52.700TL sırada 150 kişi bekliyor her bayiye 20 araba vermişler ve aylık kota TR için 800 sportage saygılar..

150 araç sadece 1 bayi için mi? öyleyse o sıra bitmez. türkiye çapındaysa da o sıra hemen biter. ankara bayisinde bakabileceğimiz bir araç var mı? önceki gittiğimizde yoktu. merak da ediyorum.

• quote:

ben biraz uzunda olsa beklemeye karar verdim haziranda zaten 2012 model gelecek büyük ihtimal piyasa doyduktan sonra fiyatta 49.000TL ye gerileyecektir

Sanmıyorum, bu talep devam ettiği sürece ucuzlamaz aksine pahalanır.
  • quote:

ben biraz uzunda olsa beklemeye karar verdim haziranda zaten 2012 model gelecek büyük ihtimal piyasa doyduktan sonra fiyatta 49.000TL ye gerileyecektir

Yeni modeller her Ağustos başı çıkar ...
  • quote:

hiç sanmıyorum belki 2012 de bayiler üzerinden pazarlık olabilir. tek fabrikayla bu araca kia yetişemediği için araç sıkıntısı hep olacak gibi.
  • sadece ankara bayii için 150 araç bunlardan tahminen 50 kadarı kapora veren öncelikli olanlar görebileceğimiz bir araç maalesef yok (test aracı bile) ayrıca sorentolarda 1 ay sıra var bilgi için duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espanyolo

1.000 tl ye razıyım sorunsuz ama 3 5 gelirse aşar beni...

kedi konusunuda altına muhafaza takılamıyomu araştıranınız oldumu...

önceki aracım golf 5 ti ve karter muhafazası taktırmıştım. hiç bi sorun yaşamadım..

yüksek araç ( suv ) ilk aracım olcak kısmetse sıradayım acaba bu tip araçlara taktıran yada bilgi sahibi olan varmı...

Arkadaşlar kedi olayı başıma geldiginde ilk önce servise gittim altına muhafaza takılırmı diye ama sorentonon var sportagenin yok dediler bir arkadaşımda tıgun bir arkadaşımda qq var ikisinede baktım aynı açıklık onlardada var motorda eksoz çıkışında bayagı bir açıklık var bu sorun sadece sportagenin değil genel yani tiguanı olan arkadaş biraz dalga geçer gibi oldu ama onun tiguanasının motor kaputunu açtıgımızda yüzü asıldı her taraf kedi tüyü ile kaplanmıştışimdi yana yana internette çare arıyor

• Arkadaşlar Avusturalya Açık Tenis Turnuvası'nın ana sponsoru Kia'ymış, sizce reklamdaki araç hangisi? tabiki turuncu spo................
  • quote:

Orijinalden alıntı: maminci

Arkadaşlar Avusturalya Açık Tenis Turnuvası'nın ana sponsoru Kia'ymış, sizce reklamdaki araç hangisi? tabiki turuncu spo................

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.