Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.222
Cevap
14
Favori
493.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkıstan hocam benım soruna baktınmı yardımcı olabılırmısın saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin sak

turkıstan hocam benım soruna baktınmı yardımcı olabılırmısın saygılar

CSC_i8320I3XV5.tar bu csc yi indir..
    http://www.rayfile.com/zh-cn/files/69e557d1-8e8d-11df-92ad-0015c55db73d/
    pda olarak i8320BUJC1-1-fus bunu
    phone olarak PROTECTOR_Real_BUJA2_Rev08-11.bin bunu kullan...

• quote:

Orijinalden alıntı: turkistan

quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

ya biri msn kurmak icin bir link verse cok makbule geccek.

http://get.ebuddy.com buraya git SAMSUNG i900 icin olanı indir ve telefona kur

ilginiz icin cok tesekkür ederim fakat dosya gecersiz diyor ne yapmalıyım
  • quote:

quote:

quote:

Samsung s8000 icin olanı indir o zaman ve telefonda jar. uzantılı dosyayı kur ornek:s8000.jar

• hocam dedıgınız cscyı ındırmek ıstıyorum ama cınce bır sıte cıkıyor orda ne yapacam dovnload lınkı yok bırde protector dosyası sureklı hata veruyor phone aktıve edılmedı dıyor saygılar
  • modemime bağlanıyorum ama internete girmiyor bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Samsung s8000 icin olanı indir o zaman ve telefonda jar. uzantılı dosyayı kur ornek:s8000.jar

cok oldum ama samsung s8000 listede yok birde indirdigim dosyalar jad. uzantılı nasıl cevircem jar a ?

• Arkadaşlar merhaba ben bu üründen almak istiyorum ancak forum biraz karışmış okudukça kafam karıştı bu yüzden sorularımı kullanan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim.
    Ben cihazdan internete felan girmem,günlük kullanım için alıcam tipi ve özellikleri hoşuma gitti.
    Batarya ömrü günde 40 dakka konuşma ve 1 saat mp3 ve biraz kurcalama ile ne kadar gider?
    Cihazla ilgili mesaj almama veya gönderememe sorunu var bazı arkadaşların bunda son durum nedir?
    Daha önce iphone kullanıyodum okey ve batak oynuyordum :) bu oyunlar mevcut mu bi de sağlamlık açısından değerlendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt82 -- 19 Eylül 2010; 18:57:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt82

Arkadaşlar merhaba ben bu üründen almak istiyorum ancak forum biraz karışmış okudukça kafam karıştı bu yüzden sorularımı kullanan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim.
    Ben cihazdan internete felan girmem,günlük kullanım için alıcam tipi ve özellikleri hoşuma gitti.
    Batarya ömrü günde 40 dakka konuşma ve 1 saat mp3 ve biraz kurcalama ile ne kadar gider?
    Cihazla ilgili mesaj almama veya gönderememe sorunu var bazı arkadaşların bunda son durum nedir?
    Daha önce iphone kullanıyodum okey ve batak oynuyordum :) bu oyunlar mevcut mu bi de sağlamlık açısından değerlendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

değişikliği seviyorsanız ve program olarak çok beklentiniz yok ise harika cihaz gerek görünüm gerek kasa kalitesi gerek özellikleriyle harika cihaz .

• Arkadaşlar USB ile deniyorum cihaz şarj oluyor soruyoda pc studio mu , media oynatıcımı vs. seçiyorum telefonda bağlantı kuruldu gibi görünüyor ama bilgisayar tarafından hiçbir tepkime yok bu neden olabilir ? USB orjinal değil fakat blackberry bold 9700 usbsi ile denedim onlada aynı . *#7284# den pda chip' ide seçtim ama bir türlü göremiyorum :S ..

Yardım edebilirseniz çok sevinirim ...
  • cihazımı pc studio ya bağladığımda (forumdaki tüm açıklmalara göre bağladım) cihazımın şarjı ful olduğu halde cihazımı güncelleştiriken ^(lütfen chazını tam şarj ediniz öyle devam edin) diye bir ikazla karşılaşıyorum. pc ssudio güncelletirme menüsü adı altında yapıyorum bunu cihazımı görüyor her şey tmm yardımm lütfen
  • Selam arkadaşlar, bende yeni bir H1 kullanıcısıyım.
    Vodafone 360 oturumu açabiliyorum internete girebiliyorum. Wi-fi de de sorun yok.
    Benim merakım vodafone 360 oturumu açınca kullandığımız her uygulama gps, vs. internet kotası harcayacak mı.
    Hattım avea sadece yarım saat oturumu açınca 11mb data harcamış.
    Bu sürede genel olarak wifi den sörf yaptım? Bu 11 mb sadece vodafone oturumu için mi anlamadım.
    Vodafone 360 oturumu açmadan başka uygulama kullanamayacakmıyız. Telefondan bu oturumu tamamen iptal etmenin yolu yok mu.
    Android yerine win-mobil de desteklermi acaba?
    Birde limo destekli başka gps yazılımı mevcutmu ben aradım genelde win mobile symbian yada android çıkıyo ya da ben yanlış anladım.
    Yorumlarınızı bekliyorum.
    Saygılar...
  • quote:

"Now I'm focusing on WebOS, I have little time and only on weekends, anything, I'll let you know"

Arkadaslar samsung frimwarede yonetici olan "moisesfco" Web Os uzerinde calısıyor bu cok iyi bir haber insallah basarılı olur...

http://www.youtube.com/watch?v=vWBU9HjDklY&feature=related Web Os ornek.

Bu gerçekten çok iyi bir haber. Android beklemekten sıkılmıştım. Umarım WebOS kısa sürede hallolur. Çünkü gerçekten harika bir işletim sistemi. Sabırsızlıkla bekliyorum. Limo bunalttı artık.

• Arkadaşlar GG'den %10 günlük indirim fırsatını da kullanarak 405 TL'ye peşin fiyatına 3 taksitle sipariş vermiş bulunuyorum
  • soru soran çok ama cevap veren yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt82

Arkadaşlar merhaba ben bu üründen almak istiyorum ancak forum biraz karışmış okudukça kafam karıştı bu yüzden sorularımı kullanan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim.

3g kapalı olacak şekilde 2.günü görürsün
    mesaj sıkıntısı yok forumda sadece bir kişide bu sıkıntı vardı sanırsam
    java uzantılı birçok oyun ve uygulama mevcut tam ekran kodunuda daha önce vermiştim
    sağlamlık açısından ciddi anlamda iyi bir cihaz

• vodofone 360 devre dısı bırakamıyormuyuz bu telefonun ozellıklerı 10 numara lakın cok sıkıntılı gıbı geldı bana acıkcası gprs olsun uygulamalar olsun 400 lıraya uygunmudur s8003 flan mı yoksa bunumu almak mantıklı ?
  • Ürünü bende yeni alarak aranıza katıldım..Nete giriyorum ve 360 ağada bağlanıyorum ama harita vs çoğu şeye girmeden geri atıyor..Telefonu sadece telefon konuşmada kullanabiliyorum şu anda.#1234# yapıyorum servis kullanılamıyor diyor..Cihaz versiyonuna nasıl bakarım..Aslında bana yardımcı olun sıfırdan cihaza neler yapmam neler yüklemem lazım..Biri bana sırayla yükleyeceğim şeyler,updateler falan bilgi verirmi?
  • valla hocam bu telefon o kadarda populer degıl ozellıklerı f/p yonunden 100 alacak derecede lakın vodofone belası gelmıs basına en genıs ınceleme bu sıtede lakın burdada konu bıraz dagılmıs 1cı sayfadan tekrardan oku ıstersen belkı yardımı dokunur bu arada telefondan menmunmusun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

valla hocam bu telefon o kadarda populer degıl ozellıklerı f/p yonunden 100 alacak derecede lakın vodofone belası gelmıs basına en genıs ınceleme bu sıtede lakın burdada konu bıraz dagılmıs 1cı sayfadan tekrardan oku ıstersen belkı yardımı dokunur bu arada telefondan menmunmusun ?

Telefon çok güzel ama alışması zor..
    Birde tak 3 saatte şark,j bitti..Aldığım yeri aradım.İçindeki pil orjinal değilmiş.Orjinal almak gerekiyormuş..Acaba orjinal pil almadan orjinal şarj aleti alsam sonuç değişirmi..Yoksa her ikisinidemi değiştirmem lazım..Aldığım yerin verdiği Şarj cihazı kalite bişe benziyor ama..
    Sayın svideoz sanırım bu konuda çok bilgi sahibisizin yardımlarınızı ve yönlendirmelerinizi bekliyorum..Ürünleri güvenilir şekilde nereden temin ederim..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.