Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (430. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deathulazam

quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

Zafer!
    Savaş: Karelia 21 Aralık 2011 Çarşamba 23:03:35
    Tank: Type 59
    Kazanılan tecrübe: 10.437
    Credits hesaba geçti: 614.715 (Müttefiklere verilen hasar yüzünden kesilen ceza: 200)
    Savaş Başarıları: Keskin Nişancı
    süper maçti be hepsi böyle olsa

oha 614k mı test serverı di mi?

tabi ki ya değilse mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: antısekurıt

quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

quote:

quote:

Arkadaşlar oyun çok geç açıldığı için herşeyi sildim ve yeniden indirip kurdum fakat sorun var nedir bu napmalıyım.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

RİCA EDİYORUM ARKADAŞLAR Bİ YARDIM...

Komple versiyon indir kur.

İndirdiğim zaten 2,4gb dahasıdamı var bunun.
    Bu arada oyunu games klasörü yerine pragram filesin içine attım ondan olabilirmi.

bendede oluyordu ve ben kapatıp devam ediyordum sende devam etmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerkavaV

EE 100 dediğiniz de DANK MI YAW? Yeni gun tasarımı ile PAÇALI ŞİŞMAN MİDİLLİ ATINA BENZEMİŞ

2 gün önce ts de sturmpanzer e benzemiş beğendim demedin mi :D ben mi yanılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihat034

quote:

EE 100 dediğiniz de DANK MI YAW? Yeni gun tasarımı ile PAÇALI ŞİŞMAN MİDİLLİ ATINA BENZEMİŞ

2 gün önce ts de sturmpanzer e benzemiş beğendim demedin mi :D ben mi yanılıyorum

Evet dedüm, ama zamanla popülaritesini yitirdi.. (Fransız dank-u muhteşemlerini gördükten sonra)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar oyun çok geç açıldığı için herşeyi sildim ve yeniden indirip kurdum fakat sorun var nedir bu napmalıyım.

Bu arada oyunu games klasörü yerine pragram filesin içine attım ondan olabilirmi.

kapat onu devam et oyuna anlık uptade yapmıyor ok de başla oyuna
  • dostum aynı sorun bende de vardı ben oyunu tekrar indirdim.kurdum fakat bende de oyunu kurmadı bende eskisini buldum idm sayfassında sonra oyunu kurdum eski versiyonu şimdi kendi güncelleme yapıyor. ayrıca ben türkiyede değilim brezilya dayım ama wof eu kullanıyorum .wof sayfasında bana amerikayı kurman daha iyi dedi. çünkü eu indirmek istemiştim kabul etmedi.neyse şu anda eu güncelliyorum.bakalım ne olacak.
    admine iki kelime cümle sarfetmek istiyorum.beni 4 gün boyunca engellediniz. türkçe harf kurallarına göre engelleseydiniz içim gam yemeyecekti.türkçede q harfi yoktur. ve iki harf yüzünden beni engellemeniz beni şaşırttı. ya türkçeyi bilmiyorsunuz ya da türkçe de hangi harflerin bulunduğunu bilmiyorsunuz. türkçede küfür kısaltması nasıl olur biliyorum . ama ben türkçe küfür kullanmadım.başka dilde de kullanmadım.böyle saçma bir kural görmedim.türkçe küfür yazmıyorum çünkü türkçede q harfi yok.hangi mantığa göre engellediniz bilmiyorum.neyse
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nihat034

quote:

Evet dedüm, ama zamanla popülaritesini yitirdi.. (Fransız dank-u muhteşemlerini gördükten sonra)

:) Peki Sevgili özgür, zırhlarındanda bahsedermisin bize Fransızların, örnek tier 10 top haricinde, BL9 yada 10,5cm Kwk lar yanlardan rahatça delemezmi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: flak88

dostum aynı sorun bende de vardı ben oyunu tekrar indirdim.kurdum fakat bende de oyunu kurmadı bende eskisini buldum idm sayfassında sonra oyunu kurdum eski versiyonu şimdi kendi güncelleme yapıyor. ayrıca ben türkiyede değilim brezilya dayım ama wof eu kullanıyorum .wof sayfasında bana amerikayı kurman daha iyi dedi. çünkü eu indirmek istemiştim kabul etmedi.neyse şu anda eu güncelliyorum.bakalım ne olacak.
    admine iki kelime cümle sarfetmek istiyorum.beni 4 gün boyunca engellediniz. türkçe harf kurallarına göre engelleseydiniz içim gam yemeyecekti.türkçede q harfi yoktur. ve iki harf yüzünden beni engellemeniz beni şaşırttı. ya türkçeyi bilmiyorsunuz ya da türkçe de hangi harflerin bulunduğunu bilmiyorsunuz. türkçede küfür kısaltması nasıl olur biliyorum . ama ben türkçe küfür kullanmadım.başka dilde de kullanmadım.böyle saçma bir kural görmedim.türkçe küfür yazmıyorum çünkü türkçede q harfi yok.hangi mantığa göre engellediniz bilmiyorum.neyse

usa da oynasan bizim gibi ping sorunun olmaz usa sunucusunda 180 ve üstü ping alıyorum
  • Yaw zaten sen kalkıp saatte 65 km hız yapan 280 penetrasyon ile arka arkaya 4 atıp toplamda 1600 demage vuran bir tankın toplam zırh kapasitesini de sağlam yaparsan herkes tek ırk tek tank tipi oynar oyunda :)

Ayrıca şöyle bir durum da söz konusu, fransız tier 10'unda ön zırh 230 mm, yan ve arka zırh kağıt gibi, ama hafif td tarzında ve daima önün düşmana dönük olarak oynarsan eğimli 230 mm ön zırhtan diğer tier 10'ların delmeleri çok zor. Test serverde AMX50B'de bunu defalarca gördüm...
  • Örneğin gelecek olan fransız tankları klan savaşlarındaki mevcut klasik taktikleri sil baştan değişterecek. Random oyunda plat atan 3 tane AMX50B'yi tutamayan 3 tane tier 10'un ilk 2 dakikada eriyip kül olduğunu gözlerimle gördüm. Bir de 7-8 AMX50B'yi 65 km gibi muazzam bir hızla bi araya getirip haritanın bir yerinden bir yerine katiller sürüsü gibi yolladığında mevcut bütün taktikler dumura uğrar...
  • quote:

Yaw zaten sen kalkıp saatte 65 km hız yapan 280 penetrasyon ile arka arkaya 4 atıp toplamda 1600 demage vuran bir tankın toplam zırh kapasitesini de sağlam yaparsan herkes tek ırk tek tank tipi oynar oyunda :)

Ayrıca şöyle bir durum da söz konusu, fransız tier 10'unda ön zırh 230 mm, yan ve arka zırh kağıt gibi, ama hafif td tarzında ve daima önün düşmana dönük olarak oynarsan eğimli 230 mm ön zırhtan diğer tier 10'ların delmeleri çok zor. Test serverde AMX50B'de bunu defalarca gördüm...

Sinirli gördüm seni :), Teşekkür ederim bilgiler için..
  • quote:

Yaw zaten sen kalkıp saatte 65 km hız yapan 280 penetrasyon ile arka arkaya 4 atıp toplamda 1600 demage vuran bir tankın toplam zırh kapasitesini de sağlam yaparsan herkes tek ırk tek tank tipi oynar oyunda :)

Merkava birşeyi unuttun ama,Taretin ön zırhı 100mm bu çok büyük bir dezavantaj bence..Millet direk tarete atar artık :)
  • Merkava Wot sana paramı verdi reklam yap diye, kaç paraysa banada versinler, 5000 altına her yerde promosyon bile yaparım.

Sanal kart yaptım 50 liralık fırsat bulursam deneyecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkentt

quote:

Sinirli gördüm seni :), Teşekkür ederim bilgiler için..

Yok sinirli değilim :) Tarzım öyle gözüküyordur..
  • quote:

Merkava Wot sana paramı verdi reklam yap diye, kaç paraysa banada versinler, 5000 altına her yerde promosyon bile yaparım.

Sanal kart yaptım 50 liralık fırsat bulursam deneyecem.

Hah aynen dediğin gibi gardaş, indiriyom cebe altınları onlar da haftalık propoganda listesini bana yolluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: faysan

quote:

Merkava birşeyi unuttun ama,Taretin ön zırhı 100mm bu çok büyük bir dezavantaj bence..Millet direk tarete atar artık :)

Ben zırha takılmıyorum pek, aracın hızı ve gun özelliği ilgimi çekiyor çok..
  • Bende bi hevesle E100 kasıyodum, tam e75'i açmak üzereyken bu 7.0 geldi tabi, tankların zırh kapasiteleri daha fazla güçlendi. He mermi etkisi de yarı yarıya düştüğü için E75'i açıp Tiger2'yi satacağım... E75'i satın almayabilirim yüksek bir ihtimalle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kapat onu devam et oyuna anlık uptade yapmıyor ok de başla oyuna

Peki hiçmi update yapmıycak.
  • ben de tek alman tankları var jgpz,tiger(tiger 2 ye geçmeyeceğim),hummel,pz111 .sovyet ve amerikan tanklarını sevmiyorum.tiger efsanesine saygı duymak lazım.bu oyundan öncede company of heroes oynuyordum hala da oynuyorum. ama bu oyunda tek vuruşta bir tiger ın bir sherman aldığını görmedim. motoru alev alsa bile. ayrıca tiger in t-34 tankı nı da tek vuruşta berlin savaşında aldığını okumuştum ama oyunda yok öyle bir şey.2. dünya savaşında kursk tank muharebe savaşını bu oyunda yaşamak isterdim ama o da yok. elimizdekiler ile yetiniyoruz
  • e100'e bl9 ile önden He mermi ile dmg veremedim, He dmg sistemi yüksek tier tankları ölümsüz yapmış iyice.
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.