Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (429. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: a4technic

Zafer!
    Savaş: Karelia 21 Aralık 2011 Çarşamba 23:03:35
    Tank: Type 59
    Kazanılan tecrübe: 10.437
    Credits hesaba geçti: 614.715 (Müttefiklere verilen hasar yüzünden kesilen ceza: 200)
    Savaş Başarıları: Keskin Nişancı
    süper maçti be hepsi böyle olsa

oha 614k mı test serverı di mi?
  • Arkadaşlar oyun çok geç açıldığı için herşeyi sildim ve yeniden indirip kurdum fakat sorun var nedir bu napmalıyım.

• ya arkadaş bakıyorum herkez yok bunu oynamışlar yok şunu oynamışlar nekadar değişiklik varsa v7'de hepsi update release'de yazıyo,
    her delemediğniz tanka ahanda bunuda oynamışlar şeklinde yorum yapmaktan vazgeçin,
    damage yerleri değişen tanklar bunlar:
    # IS-3: new armour system (16 groups+spaced armour). Added suspension armour plates.
    # IS-4: new armour system (16 groups+spaced armour).
    # IS-7: new armour system (16 groups+spaced armour). Improved front turret armour, re-enforced hull stem, added suspension armour plates.
    # T30: new armor system (16 groups + spaced armor)
    # T32: new armor system (16 groups + spaced armor)
    # T34: new armor system (16 groups + spaced armor)

e-100'ün ve maus'un zırhlarında bi değişiklik yok eskiden nerden deliyosanız gene ordan deliniyo, is-7'ye yaptıklarınada hey maşallah diyorum yani.
    ayrıca bu kamuflajlarda camo rating'e bi + saglamıyo, sadece görüntü.
  • Alıştınız tabi IS7yi kütür kütür yemeye. Biraz da IS7 kullananlar kastıkları tankın keyfini sürsün.
  • Yılbaşı kartı yarışması için desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar :)
    winterdemon nikim
    http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/69179-holiday-season-greeting-cards/page__st__520#entry1184509
  • Kv de yeni rekor kırdım

e-75 bukadar getirmiyo valla

edit : 2341 exp ediyor tam olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exxcrea -- 22 Aralık 2011; 3:03:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

Kv de yeni rekor kırdım

e-75 bukadar getirmiyo valla

rusların alayı torpilli votka içip içip rus tanklarının statlarını arttırıyolar
  • Arkadaşlar E100 ve IS7 karşı karşıya gelince, 235 penetrasyonlu E100 Is7 delemiyor, hele IS7 dans ederse imkansız, fakat 260 penetrasyonlu Is7 E100 önden çok rahat deliyor. Var mı aksini iddia eden? Sizce dengeli bir durum mu? Arkadaşlar benim E100 istatistiklerim ortada, 800 civarı maçta 1200'den fazla leşim var, bu yama ile random maçlarda benim için durum değişmez E100'le yine kral olurum, alayını dağıtırım. Fakat teke tek iken Is7'yi E100 hatta Maus'a karşı kuvvetli yapmışlar, training'de denemelerim sonucu bu durumu gördüm, fakat kısıtlı bir süreydi. Bir IS7' e100'ü alttan, kulesinden ve diğer zayıf noktalarından önden "çatur çutur" deler. E100 ise IS7'yi önden neresinden ve nasıl, hangi mesafeden delebilir? E100 235 penetrasyonlu ve 0.37 nişan kabiliyetine sahip bir tanktır. Ya penetrasyonu en az Maus ile aynı yapacaklar o da 245, yada accuracy en az 0.33 yada daha düşük olacak. Bu hali ile E100 klan savaşlarında dengesiz şekilde avantaj kaybetti, IS7 eskiden olduğu gibi klan savaşlarını domine eder, adamların ellerinin ayarı yok, çok beceriksizler. HE mermi yeni hali ile pek çok düşük tier tankları etkisiz hale getirdi, üst tierler ise oyunun tanrısı oldu. Yaptıkları ankette He değişikliklerini istiyormusunuz diye sormuşlar, 500 kişiden 400'ü değişmesin demiş, peki şimdiye kadar hiç HE sistemi ile ilgili bir şikayet varmıydı? Peki nereden çıktı bu HE olayı, çözülmeyi bekleyen bir çok sorun varken başımıza bunu çıkarttılar. WOT forumu şu an yıkılıyor.

Yapmaya çalıştıkları şey, daha çok mermi sıkılmasını sağlamak ve altın mermiyi teşvik etmek, maç sonu masraflarını arttırmak ve oyunun ekonomi sistemine gizli bir nerf (kırpma yapmak) başka bir açıklaması yok bunların. "Pay to win" sisteminden "pay more to win" sistemine geçiş bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Arkadaşlar E100 ve IS7 karşı karşıya gelince, 235 penetrasyonlu E100 Is7 delemiyor, hele IS7 dans ederse imkansız, fakat 260 penetrasyonlu Is7 E100 önden çok rahat deliyor. Var mı aksini iddia eden? Sizce dengeli bir durum mu? Arkadaşlar benim E100 istatistiklerim ortada, 800 civarı maçta 1200'den fazla leşim var, bu yama ile random maçlarda benim için durum değişmez E100'le yine kral olurum, alayını dağıtırım. Fakat teke tek iken Is7'yi E100 hatta Maus'a karşı kuvvetli yapmışlar, training'de denemelerim sonucu bu durumu gördüm, fakat kısıtlı bir süreydi. Bir IS7' e100'ü alttan, kulesinden ve diğer zayıf noktalarından önden "çatur çutur" deler. E100 ise IS7'yi önden neresinden ve nasıl, hangi mesafeden delebilir? E100 235 penetrasyonlu ve 0.37 nişan kabiliyetine sahip bir tanktır. Ya penetrasyonu en az Maus ile aynı yapacaklar o da 245, yada accuracy en az 0.33 yada daha düşük olacak. Bu hali ile E100 klan savaşlarında dengesiz şekilde avantaj kaybetti, IS7 eskiden olduğu gibi klan savaşlarını domine eder, adamların ellerinin ayarı yok, çok beceriksizler. HE mermi yeni hali ile pek çok düşük tier tankları etkisiz hale getirdi, üst tierler ise oyunun tanrısı oldu. Yaptıkları ankette He değişikliklerini istiyormusunuz diye sormuşlar, 500 kişiden 400'ü değişmesin demiş, peki şimdiye kadar hiç HE sistemi ile ilgili bir şikayet varmıydı? Peki nereden çıktı bu HE olayı, çözülmeyi bekleyen bir çok sorun varken başımıza bunu çıkarttılar. WOT forumu şu an yıkılıyor.

Yapmaya çalıştıkları şey, daha çok mermi sıkılmasını sağlamak ve altın mermiyi teşvik etmek, maç sonu masraflarını arttırmak ve oyunun ekonomi sistemine gizli bir nerf (kırpma yapmak) başka bir açıklaması yok bunların. "Pay to win" sisteminden "pay more to win" sistemine geçiş bu

DERİN DEVLET
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Arkadaşlar E100 ve IS7 karşı karşıya gelince, 235 penetrasyonlu E100 Is7 delemiyor, hele IS7 dans ederse imkansız, fakat 260 penetrasyonlu Is7 E100 önden çok rahat deliyor. Var mı aksini iddia eden? Sizce dengeli bir durum mu? Arkadaşlar benim E100 istatistiklerim ortada, 800 civarı maçta 1200'den fazla leşim var, bu yama ile random maçlarda benim için durum değişmez E100'le yine kral olurum, alayını dağıtırım. Fakat teke tek iken Is7'yi E100 hatta Maus'a karşı kuvvetli yapmışlar, training'de denemelerim sonucu bu durumu gördüm, fakat kısıtlı bir süreydi. Bir IS7' e100'ü alttan, kulesinden ve diğer zayıf noktalarından önden "çatur çutur" deler. E100 ise IS7'yi önden neresinden ve nasıl, hangi mesafeden delebilir? E100 235 penetrasyonlu ve 0.37 nişan kabiliyetine sahip bir tanktır. Ya penetrasyonu en az Maus ile aynı yapacaklar o da 245, yada accuracy en az 0.33 yada daha düşük olacak. Bu hali ile E100 klan savaşlarında dengesiz şekilde avantaj kaybetti, IS7 eskiden olduğu gibi klan savaşlarını domine eder, adamların ellerinin ayarı yok, çok beceriksizler. HE mermi yeni hali ile pek çok düşük tier tankları etkisiz hale getirdi, üst tierler ise oyunun tanrısı oldu. Yaptıkları ankette He değişikliklerini istiyormusunuz diye sormuşlar, 500 kişiden 400'ü değişmesin demiş, peki şimdiye kadar hiç HE sistemi ile ilgili bir şikayet varmıydı? Peki nereden çıktı bu HE olayı, çözülmeyi bekleyen bir çok sorun varken başımıza bunu çıkarttılar. WOT forumu şu an yıkılıyor.

ben beğendim 7.0 ı. noobların HE sine nerf gelmiş artık saf saf ordan oraya he atıp dururlar is7 nin bufflanmasıda hakediyordu araç çünkü uzunca süredir emsallerine oranla ezik kalmıştı. Yeniden randomda oynatmaya başladı kendni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antısekurıt

Arkadaşlar oyun çok geç açıldığı için herşeyi sildim ve yeniden indirip kurdum fakat sorun var nedir bu napmalıyım.

Yokmu bu işten anlayan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antısekurıt -- 22 Aralık 2011; 11:43:59 >
  • Ben e-100 ümn son haline bayıldım. he mermii nerfi benim çok işime geldi. İs7 buf görmesi artilerin nerf yemesinin yanında devede kulan gibi kaldı. Ne güzel 800 den yüksek vuran arty göremedim. Bir t92 yiyordum 1400 canım gidiyordu. Şimdi 200-500 ne kopartabilirlerse :) , Acayip arty sayısı azalmış. şu ana kadar kasmadan 2 tane is7 imha ettim. 235 penetration olsa bile ben yolumu buldum. Saygılar
  • Is 7 nin on farinda zayif noktasi var.
    6 arty li maclar da devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Is 7 nin on farinda zayif noktasi var.
    6 arty li maclar da devam ediyor.

Evet is7 göz korkutmasın e-100 de çok sektiriyor. Ayrıca mermi girsede damage almıyorsun zaman zaman. bl10 sekiyor 200 metreden . Her 10 maçta 1 tane 3 den fazla arty çıkıyor. zamanla onlarda kaybolur gider.
  • EE 100 dediğiniz de DANK MI YAW? Yeni gun tasarımı ile PAÇALI ŞİŞMAN MİDİLLİ ATINA BENZEMİŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASEINIAI -- 22 Aralık 2011; 11:23:04 >
  • Hem bir kerem IS7 EE100'ü döver..
  • quote:

Arkadaşlar oyun çok geç açıldığı için herşeyi sildim ve yeniden indirip kurdum fakat sorun var nedir bu napmalıyım.

RİCA EDİYORUM ARKADAŞLAR Bİ YARDIM...
  • quote:

quote:

Komple versiyon indir kur.
  • quote:

quote:

v 7.0 full clienti indir, kur öyle dene bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

quote:

quote:

Komple versiyon indir kur.

İndirdiğim zaten 2,4gb dahasıdamı var bunun.
    Bu arada oyunu games klasörü yerine pragram filesin içine attım ondan olabilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antısekurıt -- 22 Aralık 2011; 12:23:56 >
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.