Şimdi Ara

Mitsubishi Electric ile Mitsubishi Heavy arasındaki fark???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
64.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Klima bayine gittiğimde ben Mitsubishi Heavy nin 9000 lik serisini almak istediğimi söyledim.. Adam bana onların Çin malı olduğunu Mitsubishi Electric lerin Taiwan malı olduğunu ve sorunsuz olduğunu söyledi.. Arasında baya bi kalite farkı var dedi.. Acaba bu söyledikleri doğru mu .. Yoksa salladı mı biras..:)

• Raqnar R kullanıcısına yanıt
    R Raqnar demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Raqnar

Her MITSUBISHI Klima, MITSUBISHI ELECTRICK klima değildir.

Dünyada klima üretimi Mitsubishi ana markası ile birbirinden bağımsız, 2 adet firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Mitsubishi markasıyla ilk klima üretimimi Mitsubishi Electric gerçekleştirmiştir. İlk Split klima 1950' li yıllarda Mitsubishi Electric tarafından üretilmiştir. İki markanın tek ortak noktası "logo" ve "mitsubishi" isimleridir. Bunun dışında hiç bir organik bağları bulunmamaktadır. JAPONYA'DA MITSUBISHI MARKASI İLE KLİMA SATIŞ HAKKI SADECE "mitsubishi electric" e AİTTİR. Mitsubishi heavy, Japonya'da Beavers - Seasons markalarıyla ürün satmaktadır. Cihaz verimliliği açısından M.Electric yüksek performansa sahiptir. Klima, Mitsubishi Electric'in ana faaliyet konularından birisi olup, gelecekte bu alanda yatırım yapan (ar-ge yatırımı cironun yaklaşık %4-%5) bir firmadır. M.Electric'in üretimi kendi bünyesindeki fabrikalarda yapılmaktadır. M.Heavy ise bazı ürünlerinin üretimini Haier firmasına ÇİN'de fason olarak üretim yaptırmaktadır.

Mitsubishi Electrik Yetkili Bayi

ee satıcı ne zaman yoğurdum ekşi derki

eğer ilerde MH satarsanız bunu aynen yazarmısınız, ME daha iyi dermisiniz Allah için.

Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.