Şimdi Ara

ilk 15 bin için yorumlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
9.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sizce MF puan türlerinde ilk 15 bin nasıl şekillenir?

435 puan civarı ilk 15 bine girebilir mi ? herkes kendi görüşünü nedeniyle yazarsa aklımızda net de olmasa birşeyler oluşabilir. Yorumları bekliyorum.

Teşekkürler...

• çok ama çok rahat girilir çünkü ygsde 450 alan biri ygs 2 puan türünde 6000. oluyor lysde 435 alan ilk 10000. zorlar bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apca[tr] -- 22 Haziran 2010; 18:41:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apca[tr]

çok ama çok rahat girilir çünkü ygsde 450 alan biri ygs 2 puan türünde 6000. oluyor lysde 435 alan ilk 10000. zorlar bence
    410-420 arası kaç olur ki?
  • quote:

çok ama çok rahat girilir çünkü ygsde 450 alan biri ygs 2 puan türünde 6000. oluyor lysde 435 alan ilk 10000. zorlar bence
    Arkadaşlar lys'den 410-415(ham) alan birisi 12-15 bin arasında bir sıralamayı tutturur mu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Arkadaşlar lys'den 410-415(ham) alan birisi 12-15 bin arasında bir sıralamayı tutturur mu peki?

Alıntıları Göster
    bende birşey sorcam
    tm olarak ham 360-380 arası puan alırsak kaç bininci olabiliriz tahmini olarak ?
  • quote:

peki ilk 12 13 bine kesin diyebilir misin kardes ? :)
  • 435 puan civarı tahminimce 9000-11500 arasında bi yerde olur .
  • quote:

eğer 435 ,ilk 10 bini zorlar diyosa arkadaslar 415 de 15 bini zorlayablır. ama 435 ve 410 a kadar olan bolumde ben cok yıgılma olcagını dusunuorm o yuzden burada 1 2 puan bıle bınlerce kısı oynatbılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebuchaddy

quote:

eğer 435 ,ilk 10 bini zorlar diyosa arkadaslar 415 de 15 bini zorlayablır. ama 435 ve 410 a kadar olan bolumde ben cok yıgılma olcagını dusunuorm o yuzden burada 1 2 puan bıle bınlerce kısı oynatbılır

Alıntıları Göster
    400 puan kaçıncı olur sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OzaN

41000-44000 arası diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **engineer09**

quote:

Alıntıları Göster
    415 ilk 15 k ise 400 40k nın çok daha altına iner bence 25 30k arası
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bunlar ham olarak mı okul puanı dahil tahminler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piranhax

ham olarak tahminler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: piranhax

ham olarak tahminler

Alıntıları Göster
    375 kaç olur peki? bence 50k civarı ama sizin görüşlerinizi merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: baph1

Alıntıları Göster
    Bence bunları tartışmak için henüz erken. Önce bir fen sınavını görmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: baph1

Alıntıları Göster
    435 çok rahat ilk 15bin girer

ygs de 420+ yapıp
    lys1 70+ net

yapanlar büyük ihtimal ilk 15 bine girer gibi geliyor bana sizce haksızmıyım ?
    (not: bende bu aralıktayım merak ettim :D )
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mac

ygs de 420+ yapıp
    lys1 70+ net

fende cok önemli tabiiki örnegin adam mf3 ten girecektir. MAT VE GEO TOPLAM %18 etkiliyo ama FEN bölümü %40a yakın etkiliyo matematikten istersen full yap ordan batırırsan sonuc kötü olabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mac

ygs de 420+ yapıp
    lys1 70+ net

fende cok önemli tabiiki örnegin adam mf3 ten girecektir. MAT VE GEO TOPLAM %18 etkiliyo ama FEN bölümü %40a yakın etkiliyo matematikten istersen full yap ordan batırırsan sonuc kötü olabilir

Alıntıları Göster
    arkadaslar benım merak ettıgım bı konuda su. Cogu ogretmen sayısalcılar sıralamasının 5 te 1 ini düşsün o kadar sözelci ve ea cı var onunde dıyo aynı seyı sözelciler içinde 5 te 4 ünü düşsün diye söylüyolar. ama nette doğru tercih diye bi sitenin hazırladıgı broşür dolanıyo. orda ilk 20 binde sadece 500 tane ea ve sözelci var. szce nedir durum???

• quote:

Orijinalden alıntı: nebuchaddy

arkadaslar benım merak ettıgım bı konuda su. Cogu ogretmen sayısalcılar sıralamasının 5 te 1 ini düşsün o kadar sözelci ve ea cı var onunde dıyo aynı seyı sözelciler içinde 5 te 4 ünü düşsün diye söylüyolar. ama nette doğru tercih diye bi sitenin hazırladıgı broşür dolanıyo. orda ilk 20 binde sadece 500 tane ea ve sözelci var. szce nedir durum???

Alıntıları Göster
    aynen öyle hocam fem dersanesinde konuşulan konuda bu 100 bindeki adama 70 ila 80 bin arasındasın normalde deniyor ve çok emin konuşuluyor hayırlısı diyelim...

• quote:

quote:

komiksin hocam 400 puanla ygsde 44 binnci oldum ben onu lysden alıcam 40 bin olucam he he he
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.