Şimdi Ara

Gitar ve Aksesuarları ile ilgili her türlü Soru, Bilgi, Öneri, Tavsiye, [ANA KONU] (643. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.674
Cevap
55
Favori
493.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben hep daddario alıyorum. Daha güzel var mı tel. 0.9
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

ben hep daddario alıyorum. Daha güzel var mı tel. 0.9

daddario çok çabuk paslanıyor bitiyor. elixir telleri dayanıklıdır ama biraz serttir. ernie ballda iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

quote:

ben hep daddario alıyorum. Daha güzel var mı tel. 0.9

daddario çok çabuk paslanıyor bitiyor. elixir telleri dayanıklıdır ama biraz serttir. ernie ballda iyidir.

Elixir pahalı ya. Ernie Ball falan alayım en iyisi.
  • arkadaşlar yeni bir squier strat aldım pc ye bağladım asio4all ıda ayarladım ancak ne guitar rig den nede amplitube den efekt ekliyemiyorum sadece dip gürültüsü çoğalıyo efekt vermiyo aynı zamanda guitar rigde yukarıdaki IN ibareside hareket etmiyor gitar sürekli clean tonda (allaha şükür clean tonları güzel :D)

Edit --- Guitar rige önce kendi ses kartımı daha sonra asio4all ı gösterince düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trancesergen -- 24 Ağustos 2012; 0:55:19 >
  • İMZAMDAKİ GİTARLAR SATILIKTIR FENDER AMERİKAN MALI
  • gitar kursu veren milyon tane adam var. İlla elektrodan öğrnmeye gerek yok klasik çalan elektroda çalar.
  • arkadaşlar elimde ibanez grg270 var resimdede gördüğünüz gibi floyd rosun bir bölümü kırıldı ince mi telini değistiremiyorum bu sorun halledilebilirmi yoksa gitar gittimi acil cevap

Gitar ve Aksesuarları ile ilgili her türlü Soru, Bilgi, Öneri, Tavsiye, [ANA KONU]
  • değişir hocam canını sıkma
  • Arkadaslar yaklasik 9 aydir gitar caliyorum,nisanda line 6 4 30 watt amfi aldim.
    Gitar olarak ise kore yapimi ibanez rg370dx var.Prosessor veya pedal almayi dusunuyorum ama kararsizim ve prosessor amfiye baglanir mi bir bilgim yok.Line 6 Pod 2.0 dusunuyorum ve sinir 420 TL.Amfiye uygun bir prosessor tavsiye eder misiniz veya Line 6 POD 2.0 nasildir ?
    Ve bir diger sorum ise gitarin tellerinin degisme vakti geldi.Ancak olculer hakkinda bir bilgim yok,bu olculer ne ise yarar ? Ve akort cok kacar mi deistirirsem telleri ? ( 420 TL ye tel dahil degil )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amfin zaten processör yutmuş yeterince ton sunuyor. bendede var aynısı alma processör filan gerek yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencrock

Merhabalar arkadaşlar sizce Roland XL 15 mi almalıyım yoksa Boss ME-25 ya da Zoom G3 gibi prosesörler mi almalıyım?Hangisi daha çok işime yarar?.Şimdiden teşekkürler.Bu arada prosesörü 2.1 ses sisteminde kullanacağım.

Roland al
  • Merhabalar,

4 Telli Cort C4H model BAS GİTARım var. Uzun zamandır beklediğim bir markanın yeni tellerinden buldum ancak 4 telli serisinden değil 5 tellisinden gelmiş Türkiyeye.

040-060-080-100-115

Boyutlar böyle yazıyor. GDAE tellerini kullanıp 5. teli ayırma şansım varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şanssız Adam

quote:

quote:

quote:

izmir karşıyakada 1 e 1 elektro gitar dersi veren var mı tanıdığınız felan ?

yukarı

up

yok mu tanıdığınız gitar elektro gitar dersi veren 1 e 1

savaş oğuz vardı ama karşıyakamıydı tam emınde olamıyorum

• Şimdi Hayat'da "şimdi hayat" diye bağırılan kısımda arkada bir distortion'lu gitar fark ettim. 2 tane mi gitar var, anlamak çok zor. Fark ettiğime bile şaşıyorum, derinlerden geliyor ve seçilmesi çok zor; bas görevi görüyor.

Yardım edecek eleman varsa hemen gp'yi atayım mail yoluyla, çıkarmaya çalışalım.
  • Beyler ben de elektro gitar alacağım. 550 TL'ye 2. el Ibanez RG370DX mi alayım yoksa 620 TL'ye 0 Cort X5 mi alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Beyler ben de elektro gitar alacağım. 550 TL'ye 2. el Ibanez RG370DX mi alayım yoksa 620 TL'ye 0 Cort X5 mi alayım?

LTD MH-50
    Ibanez RG350M Limited Edition
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Şimdi Hayat'da "şimdi hayat" diye bağırılan kısımda arkada bir distortion'lu gitar fark ettim. 2 tane mi gitar var, anlamak çok zor. Fark ettiğime bile şaşıyorum, derinlerden geliyor ve seçilmesi çok zor; bas görevi görüyor.

Yardım edecek eleman varsa hemen gp'yi atayım mail yoluyla, çıkarmaya çalışalım.

Allah aşkına yok mu yardım edecek? En kötü çıkarabildiğiniz kadarının tabını buraya koyun.
  • quote:

quote:

Beyler ben de elektro gitar alacağım. 550 TL'ye 2. el Ibanez RG370DX mi alayım yoksa 620 TL'ye 0 Cort X5 mi alayım?

LTD MH-50

Yok ben belirttiğim iki tanesinden birisini alacağım zaten dediklerin biraz daha pahalı
  • quote:

quote:

quote:

LTD MH-50

Yok ben belirttiğim iki tanesinden birisini alacağım zaten dediklerin biraz daha pahalı

2. elleri 500-550 daha fazla değil. Benimde bütçem o kadar, bu gitarları araştırdım da.
  • 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.