Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.857
Cevap
44
Favori
272.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo İdeaPad Z580 adlı laptopu kullanıyorum. Kolay ve boyutu az bir Moba oyunu aramaktayım. Shards Of War'ı indirdim fakat daha ana ekranda hata vermeye başladı .Shards Of War gibi farklı ve boyutu o kadar da büyük olmayan bir moba oyunu öneriniz varsa sevinirim.
  • Merhaba
    İntel i5 4200H işlemcim var
    Ekran kartım GTX 950 M
    12 GB RAM var

Online oyun arıyorum daha önceden shaiya,knight,cabal,rift,vindictus,PB,lol,dota2,C9, vb. bir çok oyunu oynadım.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum .
  • Arkadaşlar Merhaba....Knight Online Bagımlısı Olarak KO Ya son verdim ARtık Güzel Oyun Arıyorum Macera* GÖrevler Falan Önerebilceginiz Oyun Varmı sistem budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4RedSea -- 5 Ekim 2015; 10:03:01 >
  • I7 3630qm
    8 gb ram
    Gt 650m ddr3
    Yaris spor haric oyun onerilerinizi bekliyorum. Cod bf assasins serilerini gecelim lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aradığım tarzda oyun pek yok yada ben bulamıyorum. Şöyle anlatayım;

-Hikaye nin çok ön planda olmasına gerek yok hatta oynanış ara sahnelerle kesilmezse daha iyi olur
    -Özgür bir oynanış sunacak fps kamera bakışı olursa daha güzel olur
    -Silah kullanımı cod serisi gibi aşırı kolay olmayacak. BF serisi bu konuda ideal olabilr
    -Takım halinde değil tek başımıza oynamak istiyorum yada takım halinde olan bölümler çok az olsun

Operation Flashpoint oynadım ama orda hep takım halindeyiz. Atma oynayım dedim ordada öyleyiz. Arma 2nin tek başımıza oldugumuz bölümleride var sanırım biz oluşturuyoruz ama tam anlayamadıgım için oynayamadım. Ayrıntılı bir rehberde bulamadım

Aradığım tarza en yakın oyunları belirteyim : Delta Force seirisi, Project I.G.I. serisi, İlk Far Cry oyununun ilk 3-4 bölümü (sonradan yaratıklar giriyor ve oyunun içine ediyordu) vs.. Varmıdır bu tarzda grafikleri çok kötü olmayan oyun ?

• Selamlar Arkadaşlar !!!!
    Benim laptop aşağıdaki gibi.Bu sisteme göre oyun önerilerinizi bekliyorum
    İntel İ5 3230M 2,6 ghz
    Windows 10 (bir hevesle yükledim keşke yüklemeseydim) 64x
    Nvidia Geforce 710M Ekran kartı 2gb 64 bit :(
    Ram 8gb ddr3

ekran kartı biraz sıkıntılı ama yine de oynadıklarım
    Crysis 2 ve 3, NFS Run ve Rivals, Assasin's Creed Brotherhood ve Revelations, James Bond Blood stone,CoD BO serisi,Advanced Warfare,Modern Warfare serisi, Ghost,Masss Effect,Prototype 2 bunlar gibi birkaç oyun daha oynadım.
    Sizlerden oyun tavsiyeleri bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıbrıstan -- 22 Ekim 2015; 7:34:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyunmanyağı31

arkdaşlar benim sistem şöyle samsung laptop 8 gb ram ekran kartı Intel (R) HD Graphics 4000-NVIDIA GeForce 710M sizce yeni oyunlardan hangisini en düşük ayarda bile oynayabilirim ben çok bişey beklemiyorum kascak ama çok kasmadan hangilerini oynarım mesela gta 4 ü yüksek çözünürlükte olmadan oynayabiiyorum arada takılıyo ama önemli değil mesela call of duty advanced warfareyi en düşükte bile kasmadan açarmı yada crysis 3 lütfen cevap verin ben çok kalite istemiyorum çok kasmasın yeter

call of duty advanced warfareyi rahat oynarsın çünki aynı ekran kartı bende de var ve oynadım crysis 3'Ü de oynadım rahat oynanıyor sıkıntı yaratan bir kasma olmuyor.Sadece NFS Rivals oynarken dikkatimi çeken gündüz havalarında oynanan oyun çok rahat oynanırken, eğer oyunda hava gece,karanlık ise ve oyun için sokak lambaları şehir lambaları yanıyorsa oyun orda kasıyordu aynısı NFS Run için de geçerli. oynadım oradan biliyorum.

ayrıca Assasin's Creed Brotherhood ve Revelations oyunlarını da çok rahat oynarsın.

• bilgisayara indirmeli online strateji oyunu istiyorum bıldınız varmı veya ordu yonetıp savastıgın bir oyun web tabanlı olmasın :)
  • Arkadaşlar cs de ki gibi mikrofon kullanabileceğim online oyun arıyorum.Japon serveri varsa kullanabileceğim çok iyi olur.Şimdiden teşekkürler
  • Herkese merhabalar.Arkadaşlarımla birlikte oynayabileceğimiz oyunlara göz gezdiriyoruz ne zamandır fakat bulamadık istediğimiz birşey 4-5 kişi oynayabileceğimiz co-op,mmo,rpg oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. cs:go payday 2 , ets2,the crew,dayz the forest tera aion ve rift bu oyunları oynadık fakat sıkıldık oyun süremiz gerçekten çok uzun haftada 70 saat falan oynuyoruz sıkılmayacağımız mümkünse ücretli yada ücretsiz farketmez. bir oyun arıyoruz yardımcı olurmusunuz ?
    Wow'a başlamayı düşündük fakat ne kadar öderiz kestiremedik yakın zamanda başlayan birileri varsa o konudada yardıma ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.Sistemim çok iyi değil fakat güncel oyunların büyük çoğunluğunu çalıştırıyor.
  • Selam beyler,
    Strateji oyunu ariyorum ama oyun savas agirlikli degil de diplomasi-ekonomi-teknoloji yani planlama agirlikli kafa yorulan birsey olsun istiyorum.
    Savas hic olmasa da olur veya olsa da otomatik savas yapilabilsin, yani savasa cok kafa yormak istemiyorum yok bazilarini savunma pozisyonuna sok da onde tut, okcular arkada dursun, suvariler gizlenerek aniden hucum etsin falan gibi cok aksiyon istemiyorum. Onerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar TPS kamerası olan ne varsa önerin. Bir de sağlam hikayeli oyunlar da önerebilirsiniz
  • asus i5 5200u 4gb ram 4gb ram - 2gb ekran kartı gt940m

şuan inen oyun CoD MW2 indiriyorum bunu oynayacağım bana bu tarz savaş oyunu tavsiye edebilirmisiniz 5.gb geçmez ise çok iyi olur.
    araba yarışı olarkada most wanted indirdim kontrolleri çok kötü idi hemen sildim oyunu karbon çok iyi idi.
    genel güncel çok oynanan oyunlar olabilir pek takip etmedim.
  • ben oyunumu biliyorum da sistem tavsiyesi istiyorum.

civilization 5: gods and kings oyununu rahatça oynayabileceğim laptop önerisi lütfen. çok önemli.
  • galiba samsung np550 kullanıyosun :)

dying light göz at derim
  • Arkadaşlar Fallout tarzı fakat fazla diyalog bulunmayan bir oyun arıyorum. Yine ilerledikçe farklı düşmanlar ve lvl sistemi mevcut olsun. Hatta mümkünse açık dünya olsun. Var mı bu tarz oyun bilen ?
  • RAM:4 Gb
    İşlemci: İntel pentium cpu g860 3.0 ghz
    Ekran kartı: ATI Radeon HD 7350

Kasmadan oynayabileceğim her türlü her türden sıkılmayacağım güzel oyun tavsiyeleri istiyorum

Oynamış/Bitirmiş olduğum oyunlar/seriler
    Assasin's Creed Serisi
    Lol
    Crysis
    Left4Dead2
    Mafia
    Cs:Go
    Total War Serisi
    Payday2
  • xsaimx X kullanıcısına yanıt
    biraz geç olmuş olabilir ama aradığın oyun Total war serisi
  • İntel Core 2 Duo 2.7 ghz
    2GB Ram
    HD7700 1GB GDDR5 DX11 Ekran Kartı

Multiplayeri sağlam olan oyun öneriniz var mı cs go hariç ?
  • eyvallah dostum Attila aldım arkadaşla oynarız diye arkadaşın bilgisayar bozuldu tek başıma oynuyorum şimdi :(
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.