Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
44
Favori
272.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamün aleyküm arkadaşlar sistemim aşşağıdaki gibidir oyun önerirmisiniz her türlü oyun oynarım yeter ki kasmadan rahat bir şekilde oynayabileyim yarış fps silahlı falan o tarz oyunlar oynuyorum genelde...
    Bu işlerden pek anlamam eksik yazdığım bir şeyler varsa söylerseniz sevinirim...

İşlemci: İntel Core 2 Duo E7400 @ 2.80 GHz 2.27 Ghz
    RAM: 4 GB (Kullanılabilir miktar:3 GB)
    Sistem türü: 32 bit işletim sistemi
    Ekran kartı:ATI Radeon HD 4600 SERİES
  • Online bir oyun tavsiye eder misiniz ? Çok vakit harcayamam malum iş güç. Uzun yıllar KO harici oyun oynamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynamalık oyun önerin beyler

adventure, izometrik rpg, moba oyunlarını sevmem. strateji severim ama bu aralar strateji oynamak istemiyorum. bunlar dışındaki türlere açığım

oyun dünyasını takip ederim. Çıkan oyunlardan falan haberim olur. O yüzden far cry, fall out, gta, mad max falan popüler oyunlardan önermeyin. Onlardan haberim olmuştur zaten. beğenmediğim için oynamamışımdır az duyulmuş ama sağlam oyunlar arıyorum. eski oyunlar da olabilir. zaten bu aralar eski oyunlara bir dönüş yaptım. ama çok da eski olmasın eline yüzüne bakılsın 2006 ya kadar dönebilirim

beğendiğim oyunlardan bir kaç örnek vereyim aklınızda fikir oluşsun.
    tek kişi olarak; stalker, mass effect, bioşok, deus ex, splinter cell(ilk 3 oyun), witcher, skyrim, hitman, total war, civilization, company of heroes, starcraft, dead space, fear, riddick...
    multiplayer olarak; tribes ascend, natural selection, red orchestra, insurgency...

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Tek ve Net QUAKE 4.

• onu oynadım
    Oynamış olabilirsin ama GRAW serisi 1-2 .

• onu da oynadım pek beğenmediydim. rainbow 6 vegası beğendiydim ama
    Shellschok var en sevdiğim MGS var.

• Infamous second son/2 tarzı pc oyunu önerebilecek olan var mı? Ana karakterin doğa üstü fantastik güçleri olan bi oyun.(prototype gibi)
    Sistemim güçlü her türlü oyun önerebilirsiniz

• Ben strateji sever bir insanım.Ünlü olan ve benimde savaş sistemi ideoloji sistemi falan hoşuma giden bir oyun olan Europa Unıversalis 4 e bir alternatif önerebilir misiniz? Bunun dışında şu oyunlara benzeyen önerilerinizde hoşuma gidebilir.Şimdiden teşekkürler.
    -Total War serisi(Napoleon a kadar açıyo sistemim)
    -Crusader Kings II
    -Age of Empires
    -Sim City
    -Hearts of Iron III (ancak bu oyunda bence güçsüz devletlerle oynamak için bilgili olmanız gerekiyor bunun daha kolayı olursa güzel olabilir)

Yinede güzel olduğunu düşündüğünüz oyunları önerirseniz sevinirim.Yukardaki oyunları bilgisayarım açmaktadır.Savaş sistemi kolay diplomasisi zorlayan tarz oyunlar güzel olabilir.
  • shellshock worms tarzı bir şey heralde. worms u bi ara oynardım bıraktım sonra.
    mgs pc ye geldi biliyorum ama oynayasım yok. silahlı açık dünya oyunları hoşuma gitmiyor. far cry 3-4, fall out 4 sıkıcı geldi bana. mgs de öyle mi bilmiyorum ama bir yere git adamları vur çık tarzındaysa bu da sarmaz.

@ÇölYolcusu12
    civilization serisine bakın. en son 5. oyun çıktı. mutlaka ek paketleriyle birlikte edinin.
    Civilization V e sahibim ve 100 saat üstü de oyun sürem var.Civ gibi ama dediğim gibi görünüş ve oyun sistemi olarak Eu 4 ve Crusader Kings 2 tarzı oyunlar arıyorum Ck2 nin asker üretim sistemini sevmiyorum sadece.
    Bence sen bu oyun işlerini bırak oynamadığın oyun kalmamış ;)

• ÇölYolcusu12 Ç kullanıcısına yanıt
    dediğin tarzda pek oyun bilmiyorum. ck2, eu4 falan paradox un oyunlarıydı heralde. paradoxun diğer oyunlarına bak. yine paradoxtan Victoria serisi vardı ama onu da biliyorsundur büyük ihtimal.

eu4, ck2 ile alakası yok ama gerçek zamanlı strateji seviyorsan starcraft2 ve company of heroes 2 ye bakabilirsin
    Açıkçası hepsini denedim. Ama yinede saol.
  • önceden çıkan her oyunu oynardım. son 4-5 yıldır biraz seçici davranıyorum. son 1-2 yıldır da oyun beğenmiyorum. son 1-2 yılımı mass effect, stalker, witcher, bioşok, splinter cell (ilk 3 oyun), deus ex gibi serileri tekrar bitirerek geçirdim
    son çıkanlardan soma güzeldi. şu sıralar tek kişilik olarak dirt rally oynuyorum. çok oyunculu olarak natural selection ve tribes ascend oynuyorum.

squad ve elite dangerous ilgimi çekiyor. indirime girmelerini bekliyorum
  • ÇölYolcusu12 Ç kullanıcısına yanıt
    şu oyuna bir bakınhttp://store.steampowered.com/app/279140/?snr=1_5_9__300
    Aradığım tarzda bir oyun gibi duruyo teşekkür ederim
    Eski oyunların özgünlüğü,havası yok artık.

• hala oyun arıyorrum. 2-3 aydır multiplayer oyunlarda takılıyorum
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.