Şimdi Ara

Geely Emgrand EC7 (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.252
Cevap
19
Favori
686.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında VOLVO markası ile 65 bine satarlar kapışılır hemen, her yerdede kalitesini öve öve bitiremez kimse ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nogretse -- 17 Ağustos 2011; 23:19:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emgrand

quote:

Orijinalden alıntı: Nashquil

Bayağıdır girmiyodum başlığa ne kadar eğlenceli hale gelmiş. Yalnız her Çin aracı konusunda böyle oluyor, önce ufak ufak övmeye başlıyorlar, baktılar gelen giden yok iyice uçuyorlar 110km ile bir araca giriyor önde ufak hasar oluşuyor, ambulans sirenini bile duymayacak kadar yalıtımlı oluyor, gerçekten eğlenceli insanlarsınız valla.

Liseliler siz forumu vs... bırakıp önce öss ye hazırlanın...Ödevlerinizi bitirin sonra doğru düzgün inceleme yapıp öyle gelin yorum yapmaya! Sokakta doğanla şahinle gezip gelipde burada binmediğiniz görmediğiniz bir araca yorum yapmayın!

Sen rahat ol benim arabam senin o Geely'nin fabrika kurulum yatırımı parası, sen daha o aracı bilmezken ben o aracı Çin'de fabrikasında inceledim. Gelip buraya ambulans sirenini bile duymadım diye açıktan yalan söylersen seninle bende açıktan dalga geçerim, akıl ve mantığını foruma girerken yanına almıyorsan bu benim suçum veya sorunum değil.

Utanmasan sadece nefes alıp verdiğimi duyuyorum, deep space modunda araba diyeceksin ve ne yazık ki utanmıyorsun, yakında onu bekliyorum senden.

• 35bine sıfır araç istiyorsanız opel astra alın en azından arabaya binmiş olursunuz...
  • quote:

quote:

Bayağıdır girmiyodum başlığa ne kadar eğlenceli hale gelmiş. Yalnız her Çin aracı konusunda böyle oluyor, önce ufak ufak övmeye başlıyorlar, baktılar gelen giden yok iyice uçuyorlar 110km ile bir araca giriyor önde ufak hasar oluşuyor, ambulans sirenini bile duymayacak kadar yalıtımlı oluyor, gerçekten eğlenceli insanlarsınız valla.

Liseliler siz forumu vs... bırakıp önce öss ye hazırlanın...Ödevlerinizi bitirin sonra doğru düzgün inceleme yapıp öyle gelin yorum yapmaya! Sokakta doğanla şahinle gezip gelipde burada binmediğiniz görmediğiniz bir araca yorum yapmayın!

Yani şimdi sen, kullandığın otomobilin

2008 Mercedes E200 den

2010 CLC 160 dan

ve 2010 Mazda 3 den daha , hatta çok daha iyi bir yalıtımı olduğunu mu iddia ediyorsun.

Neden bu otomobilleri örnek verdiğimi sorarsan, bunlar sahip olduğumuz, bir fiil kullandığım araçlar. Yani bindiğim ve binmekte olduğum araçlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toorop

quote:

quote:

Yani şimdi sen, kullandığın otomobilin

2008 Mercedes E200 den

2010 CLC 160 dan

ve 2010 Mazda 3 den daha , hatta çok daha iyi bir yalıtımı olduğunu mu iddia ediyorsun.

Neden bu otomobilleri örnek verdiğimi sorarsan, bunlar sahip olduğumuz, bir fiil kullandığım araçlar. Yani bindiğim ve binmekte olduğum araçlar.

Öyle deme hocam...

Bu araç ile yine bu topicde bulunan bir üye 240 Km hıza çıktığını 3 kasa Bmw leri tokatladığını felan anlatıyordu.... Hatta kendisi galericiymiş , 20 senedir böyle bir araba görmemişmiş.... Reklam yapıyo işte kendi aklınca...

Daha sonra 110 km ile araca göbekten dalıp , sadece tamponu yamulan bir Emgrand sahibi arkadaşımız çıktı ortaya...
    Şimdi de ambulans sirenini bile duyamayacak şekilde izolasyona sahip bir araca sahip olan ( babasının sahip olduğu ) bir kullanıcımız var...

Vayyy beeee demekten başka diyecek bi şeyimiz yok...

• Bence ambulansın sireni kapalıydı...
  • Bir Ambulans sireni ortalama 120 Db gücünde ses verir etrafa... Örnek vermek gerekiyorsa gök gürültüsüne eşit bir ses diyebiliriz. Orta şiddette bir gök gürültüsü sesinin de 120-140 db arasında olduğu bildiriliyor...

Yani 120 Db lik sesi Emgrand içeriye iletmiyorsa yok artık Le Bron James demek lazım...
  • o araba volvo
  • arkadaş duyma engelliydi. ambulans arkadaykende işitme cihazları kapalı durumdaydı.. :D cama tıklatan amcanında şansa cam dayanamayıp kırıldığı için; parçalardan bazıları arkadaşa gelmesi üzerine, hissetti ve bakmaya gerek duydu :D

düzeltme: bu mesajda tamamen satış politikasında olan kişinin abartmasından dolayı işitme engeline ve cihazına değinilmiştir. İŞİTME ENGELLİ ARKADAŞLARIMA KARDEŞLERİME BÜYÜKLERİME SAYGISIZLIK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi db1903 -- 18 Ağustos 2011; 16:56:12 >
  • herşeyi taklitte güvenliğini ve kalitesinide taklit etselerdi keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citroxsara

herşeyi taklitte güvenliğini ve kalitesinide taklit etselerdi keşke

VOLVO yu aldılarya karma yaparlar biraz çinden biraz isveçten
  • quote:

Orijinalden alıntı: nogretse

quote:

o öyle bir markayı alınca iş bitmez ne volvoyu çinliler aldı diye volvo adileşir nede gelly kalitelileşir herşey para senin bineceğin aracın sağlamlığı değildir onlar açısından. patenti var bişeyi var bunların. Bu arada yorumlarına çok gülüyorum. (emgrand isimli üye sizin bayi nerde test sürüşüne oraya gelebilirim, aracı video kaydıyla test etmeyi düşündüm bi an)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirDream -- 18 Ağustos 2011; 20:13:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nogretse

quote:

o öyle bir markayı alınca iş bitmez ne volvoyu çinliler aldı diye volvo adileşir nede gelly kalitelileşir herşey para senin bineceğin aracın sağlamlığı değildir onlar açısından. patenti var bişeyi var bunların. Bu arada yorumlarına çok gülüyorum. (emgrand isimli üye sizin bayi nerde test sürüşüne oraya gelebilirim, aracı video kaydıyla test etmeyi düşündüm bi an)

Birde sitemi ziyaret et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nogretse -- 18 Ağustos 2011; 22:39:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EL_MARIACHI

sabahleyin zeytin yerine haşlanmış karafatma, fabrikada öğle arasında kızarmış sokak köpeği, akşam evde hanımın geçen mart damda gezen kedilerden yaptığı kurutulmuş kedi kebabı yedikten sonra bu adamlardan normal bir şey yapmalarını beklemek de çok zor oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Bir Ambulans sireni ortalama 120 Db gücünde ses verir etrafa... Örnek vermek gerekiyorsa gök gürültüsüne eşit bir ses diyebiliriz. Orta şiddette bir gök gürültüsü sesinin de 120-140 db arasında olduğu bildiriliyor...

Yani 120 Db lik sesi Emgrand içeriye iletmiyorsa yok artık Le Bron James demek lazım...

Öyle demeyin, bu çin malı araçlarda NANO YALITIM SİSTEMİ (tamamen uydurdum) kullanılıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: FT2008

quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Bir Ambulans sireni ortalama 120 Db gücünde ses verir etrafa... Örnek vermek gerekiyorsa gök gürültüsüne eşit bir ses diyebiliriz. Orta şiddette bir gök gürültüsü sesinin de 120-140 db arasında olduğu bildiriliyor...

Öyle demeyin, bu çin malı araçlarda NANO YALITIM SİSTEMİ (tamamen uydurdum) kullanılıyormuş.

Öyleymiş özelliklede VOLVO larda varmış.

• vay beeeee... adam ambulansın sesini duymuyor heheeyyyttt...

kıyamet koparken emegrandın içine girenler ölmüyormuş beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotational intertia

vay beeeee... adam ambulansın sesini duymuyor heheeyyyttt...

ceed'den sonra emgrand alsan demek forum yıkılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotational intertia

vay beeeee... adam ambulansın sesini duymuyor heheeyyyttt...

ben bi emgrand almaya gidi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirDream -- 21 Ağustos 2011; 18:31:39 >
  • huyum değildir normalde forumlarda yazı yazmak düzceliyim ibrahim tunç bir lisede öğretmenim galerici değil yalancı diyen kocaeli esotoda araç parça beklediği için dokunulmamış aynı şekilde duruyor (kazayı yaptığım şekilde)yalancı demek insanlara bu kadar kolay olmamalı
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.