Şimdi Ara

Prostatit belası (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
835
Cevap
26
Favori
302.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sahin17100

BİLGİSAYAR RADNUMARANI YOLLARMISIN MERAK ETTİM BELKİ BİZEDE İYİ GELİR
    sahin kardeşim ben kas gevşetici derken doktora sorarak yada gerekliyse demek istedim tavsiye üzerine ilaç kullanmamak lazım sıkıntı varsa her zaman hekim doktor işin ehli yani ona danışmak lazım. sende öyle yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: radbilgisayar

sahin kardeşim ben kas gevşetici derken doktora sorarak yada gerekliyse demek istedim tavsiye üzerine ilaç kullanmamak lazım sıkıntı varsa her zaman hekim doktor işin ehli yani ona danışmak lazım. sende öyle yap

radbilgisayar zaten ona şüphem yok hem fikiriz işin ehli herzaman doktorlar. Burada zaten hastaların tecrubelerinden faydalanarak prostatit tedavisi için yeni metotlar yeni tedavi yöntemleri ve bu hastalığı yenenler var mı diye fikir alış verişi yapıyoruz.
  • quote:

S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 17 Ekim 2017; 0:39:39 >
  • 2013 yılının ilk altı ayının 3 ayını hastanede yatarak tedavi olmak suretiyle tedavi ile geçirdim. Bunun için de iki aylık Çapa hastanesi de vardı. Yaklaşık 100 iğne 10 kutu antibiyotik kullandım. Maalesef netice alamadım. Son olarak 2013 Ağustos ayında Düzce Üniveristesi hastanesinde 15 gün yattım. Enfeksiyon Bölüm Başkanı Prof. Dr.Faruk Geyik in kontrolünde tedavimi tamamladım. Aradan yaklaşık 6 ay geçti. Kış Mevsimi olmasına rağmen (bilenler bilir) Şimdilik sıkıntı olmadı. Korkumdan ayda bir tetkik yapıyorum. Allaha Şükür sorun gözükmüyor. Dilerim böyle devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansahun

2013 yılının ilk altı ayının 3 ayını hastanede yatarak tedavi olmak suretiyle tedavi ile geçirdim. Bunun için de iki aylık Çapa hastanesi de vardı. Yaklaşık 100 iğne 10 kutu antibiyotik kullandım. Maalesef netice alamadım. Son olarak 2013 Ağustos ayında Düzce Üniveristesi hastanesinde 15 gün yattım. Enfeksiyon Bölüm Başkanı Prof. Dr.Faruk Geyik in kontrolünde tedavimi tamamladım. Aradan yaklaşık 6 ay geçti. Kış Mevsimi olmasına rağmen (bilenler bilir) Şimdilik sıkıntı olmadı. Korkumdan ayda bir tetkik yapıyorum. Allaha Şükür sorun gözükmüyor. Dilerim böyle devam eder.
    Büyük geçmiş olsun kardeşim.Bende bu hastalıktan muzdaribim.En son etkili olan tedavide,nasıl bir tedavi uygulandı ?
    Şuan hiç ağrın yok mu ? Ve ne tarz bir tetkik uygulatıyorsun ?

Umarım Allah bize de nasip eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurTaa -- 8 Mart 2014; 20:06:07 >

• Ben de idrar yolları enfeksiyonu cıktı yarın urolog a gidicem
  • quote:

S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 17 Ekim 2017; 0:42:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyager1960

S

Alıntıları Göster
    K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 20 Eylül 2016; 12:14:11 >
  • TurTaa T kullanıcısına yanıt
    Normal idrar tahlili yapıyorum. Bugüne kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Yanlız suna dikkat edin. Üroloji ye değil enfeksiyon bölümüne gidin.
  • musteser M kullanıcısına yanıt
    http://www.tkrcd.org.tr/icerik.php?id=124
  • quote:

Orijinalden alıntı: afarof35

http://www.tkrcd.org.tr/icerik.php?id=124
    arkadaşlar prostatit den kurtuldunuz mu bende de başladı :( yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky43

arkadaşlar prostatit den kurtuldunuz mu bende de başladı :( yardımlarınızı bekliyorum

doktora gittin mi gitmeden teşhis koyma bence kendine bi ürologa git.eğer prostat iltihabıysa kronikleşmeden halletmeye çalış yarın sabah kalk git hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanıyom

quote:

Orijinalden alıntı: sky43

doktora gittin mi gitmeden teşhis koyma bence kendine bi ürologa git.eğer prostat iltihabıysa kronikleşmeden halletmeye çalış yarın sabah kalk git hemen

Alıntıları Göster
    selam arkdaşlar prostatit için enjeksiyon tedavisi var.ben nette araştırdım.aynı konuhttp://www.kronikprostatit.net/index.php özel olarak kurulmuş sitede mevcut.önerilerinizde nelerdir.ben bu foruma üyeyim.bilgi aktarımımı yapıyoruz sürekli.sizide bekleriz.hiçbir çıkar amacımız yoktur.bu iillet hastalığı dayanışma içinde olarak yenebiliriz ancak.

• quote:

Orijinalden alıntı: cells

selam arkdaşlar prostatit için enjeksiyon tedavisi var.ben nette araştırdım.aynı konuhttp://www.kronikprostatit.net/index.php özel olarak kurulmuş sitede mevcut.önerilerinizde nelerdir.ben bu foruma üyeyim.bilgi aktarımımı yapıyoruz sürekli.sizide bekleriz.hiçbir çıkar amacımız yoktur.bu iillet hastalığı dayanışma içinde olarak yenebiliriz ancak.

Alıntıları Göster
    S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 26 Ocak 2017; 19:44:39 >

• quote:

S

Alıntıları Göster
    S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 27 Şubat 2015; 12:58:22 >
  • quote:

S

Alıntıları Göster
    Prostat iltihabı gerçekten çok zor bir durum. Bütün medikal ve bitkisel tedavileri denedim ancak faydası olmadı. Lim Üroloji kliniğinde Levent TÜRK adında bir Üroloji doktoruna 4 seans prostat enjeksiyonu tedavisi olduktan sonra şikayetlerimin %95'lik kısmı bitti. Bende idrarda yanma, idrar tazyiğinde azalma, ağrılı boşalma, cinsel fonksiyon bozukluğu,apış arasında ağrı, kasıklarda şiddetli ağrı vb. problemler vardı. Saydıklarımdan sadece kasıklarda ağrı kaldı. Levent hoca kasıklardaki ağrının kasık fıtığından olabileceğini elle yapmış olduğu muayene sonucunda söyledi ve bir genel cerraha yönlendirdi.Eğer ağrı kasık fıtığındansa prostatitten tamamen iyileştim diyebilirim. Öyle beter bir hastalık ki insan %100 iyileştim demeye korkuyor. Ben de bu sıkıntıyı çeken kardeşlerime bilgi vermek için yazdım. Hepinize geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macarena -- 27 Kasım 2014; 11:53:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: macarena

Prostat iltihabı gerçekten çok zor bir durum. Bütün medikal ve bitkisel tedavileri denedim ancak faydası olmadı. Lim Üroloji kliniğinde Levent TÜRK adında bir Üroloji doktoruna 4 seans prostat enjeksiyonu tedavisi olduktan sonra şikayetlerimin %95'lik kısmı bitti. Bende idrarda yanma, idrar tazyiğinde azalma, ağrılı boşalma, cinsel fonksiyon bozukluğu,apış arasında ağrı, kasıklarda şiddetli ağrı vb. problemler vardı. Saydıklarımdan sadece kasıklarda ağrı kaldı. Levent hoca kasıklardaki ağrının kasık fıtığından olabileceğini elle yapmış olduğu muayene sonucunda söyledi ve bir genel cerraha yönlendirdi.Eğer ağrı kasık fıtığındansa prostatitten tamamen iyileştim diyebilirim. Öyle beter bir hastalık ki insan %100 iyileştim demeye korkuyor. Ben de bu sıkıntıyı çeken kardeşlerime bilgi vermek için yazdım. Hepinize geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar öncelikle bütün tahlilleri temiz çıkan arkadaşlara sesleniyorum tamamen kronik prostatit ile aynı belirtileri veren pundendal sinir sıkışması hastalığını mutlaka inceleyin. içtiğiniz prostatit antibiyotikleri bu yüzden işe yaramıyor olabilir. ya da sizlere önerilen çoğu şeyi yapmanıza rağmen iyileşme görmüyor olabilirsiniz. Dediğim hastalığı mutlaka inceleyin ve apış arası kalça kısmı gibi alanlarınızda bastıra bastıra parmaklarınızı gezdirin aşırı acı veren bir bölümün olup olmaığını inceleyin. Ben çoğu mikropsuz prostatit hastalığı var zanedenlerin bu hastalığı olduğuna inanıyorum.

• sportmn_ S kullanıcısına yanıt
    diyelimki var sonrası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

diyelimki var sonrası...
    hala çözüm bulunamıyor ya bu hastalığa.birde teknoloji ve tıpta ilerledik derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cells

hala çözüm bulunamıyor ya bu hastalığa.birde teknoloji ve tıpta ilerledik derler.

Alıntıları Göster
    S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyager1960 -- 17 Ekim 2017; 0:45:29 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.