Şimdi Ara

SCANIA R730 V8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
78.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SCANIA R730 V8

SCANIA R730 V8

SCANIA R730 V8

SCANIA R730 V8

SCANIA R730 V8

SCANIA R730 V8

SCANIA R730 V8

• çok iy araba ama fiyatı :D
  • daha yenimi haberin oluyo nerdeyse 1.5 hafta oldu biz öğreneli
  • yav bu scania benim gözümde hep 1 numaraydı şu tipe bak mükemmel olmuş ayrıca konfor desen birde güç eklemişler ne denir artık alana hayırlı olsun
  • Ne yakar bea bu :D
  • süper bir şey olmuş ama scanıa yapar
  • Hiç yollarda göremiyoruz ayıp ayıp
  • R500'e benziyor ama iç donanım süper Yakıt konusuna gelince bu arabayı Alan Biri onu düşünmez...Çünkü insanLaR o kadar HayranLar ki bu tıra 1 tL de yaksa tınn diyorLar Babam gibi Fiyatı biraz tuzlu olacaktır elinizde tırınız fln varsa satıp biraz da borçlanarak alabilirsiniz...ama Tırınız yoksa yani en kötü ihtimaL KRedi Çekmek..Ama dehŞet Araba yhaw :D ne kadr basıyosa :D buna takacaksın 3 egsoz bas İstanbul Cankurtaran Rampasına nasıL da asıLır yavrum
  • Abi Araba Muhteşem mi desem dehşet mi desem bilemedim ama en iyisi paha biçilemez sakın ola ki bununLa ilgili kıyaslama yaparak konu açmayın yok ne bliyim mercedes in şu mu scania R730 mu vb.Araba paha biçilemez çünkü off yavrum beaa aLLah NazaRlaRdan SakLasın

SCANIA R730 V8

• @TuranmeRt038 şu son attığın mesajdaki interrior mu deniyor ona çok güzel yaa paran olacak alıcan kardeş ya üniversiteyi falan pas geçsem direk tırcı mı olsam naapsam ya
  • arkadaslar ben uluslar arassı tasımacılık yanı tır sektörüne girmek istiorum benı bılgılendıırısenızz cok tesekkur ederm saygılarımla
  • sertems123 hiç kamyon yada tır tecrüben varmı hiç bir yerde çalıştın mı vs gibi bilgileri verirsen daha rahat bilgilendirebilirz seni
  • hiç bır tecrubem yok aslında mühendisiim ama dedem bu işi yapıodu dedem vefat ettı ve ben bu işi devam ettırmek ıstıorum ama hıc bır bılgım yok elımde bıras nakıt param var ve tır alıcam ama hıc bır bılgım yok tır alırsam nereye verebılırım kıralayan sırketler varmıs nasıl verebılırım nasıl calıstıtırabılırım nasıl bı tır almaylım arkadaslar yardımcı olursanız cok sevınıcem cok mınnettar kalıcam tesekkurler saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut07

SCANIA R730 V8

SCANIA R730 V8

730 HP...bu millet cildirmis yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: sertems123

hiç bır tecrubem yok aslında mühendisiim ama dedem bu işi yapıodu dedem vefat ettı ve ben bu işi devam ettırmek ıstıorum ama hıc bır bılgım yok elımde bıras nakıt param var ve tır alıcam ama hıc bır bılgım yok tır alırsam nereye verebılırım kıralayan sırketler varmıs nasıl verebılırım nasıl calıstıtırabılırım nasıl bı tır almaylım arkadaslar yardımcı olursanız cok sevınıcem cok mınnettar kalıcam tesekkurler saygılarımla

Ben otobüs öneririm, al dingilli Travego; koy Pamukkale'ye para getirsin. Vadeli de alabilirsin Mercedes BusStore'dan 2. el falan.
    Veya Tır olarakta elindeki nakit'i bilmiyorum ama Scania R420 yurtdışı çalıştıracaksan, biraz daha ayrıntı olması gerekebiliyor sanırım, işte önler körüklü vs. gemiye rahat biner. Krone veya Freuhauf dorse takarsın. Yurtiçi çalışacaksan da Cangül'den takarsın bi 13.60m kral olur. Maltepe Çekicidünyasında falan şu an çok güzel Topline R420 R520 falan var. Vadeyle 100,000 e veriyor. Tavsiye ederim. Ayrıntılı da yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

@TuranmeRt038 şu son attığın mesajdaki interrior mu deniyor ona çok güzel yaa paran olacak alıcan kardeş ya üniversiteyi falan pas geçsem direk tırcı mı olsam naapsam ya

HehehHer tırcıya R730 verseler var ya :D Nakliyat transport sektöründe tırcı aranıyor ilanı bulamazsınız :D Mühendis bile tırcı olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertems123

arkadaslar ben uluslar arassı tasımacılık yanı tır sektörüne girmek istiorum benı bılgılendıırısenızz cok tesekkur ederm saygılarımla

Valla kardeş elindeki nakiti bilemem ama tır alıyım diyorsan yurtiçi çalışacaksan aylık ama çalışırsan 7 milyara yakın para gelir en kötü ihtimal 5 mlyar civarı yok transport çalışcam diosan ki o biraz uzun iş olur o ne kadar getirir bilemem ama acaip para getirir yurtiçi diosan al bi axor çek açık damperliyi git maden çek ne bliyim yük blursun yok kapalı olsun diosan o daha rahat olur...Sana tavsiyem vabis'den şaşma tabi cebin doluysa
  • şu kırmızı rengin asaletine bak be ferrariye yakışmaz mübarek
  • Ben önce V8 leriyle meşhur Mercedesin Actros'ta böyle bir motor kullanmasını beklerdim..

Scania çok güzel bir iş çıkarmış. 730 hp lik motor dehşet olmuş. Rampa filan tanımaz bu kedi gibi tırmanır. Dış tasarımını ve iç dizaynını da çok beğendim. Ama adamın gözünün içine sokar gibi aracın her tarafına V8 amblemi koyulmasının mantığını da çözemedim
  • 730 beygir haaa 100 km ye bi 100 litre mazot yakıyodur herhal
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.