DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Google Yerine Başka Bir Site Açılıyor!
15
Cevap
0
Favori
45.079
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Diğer Konular ve Sağlayıcılar >> Google Yerine Başka Bir Site Açılıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1183 Mesaj
      18 Nisan 2010 12:44:12
      Arkadaşlar google.com yazınca google açılmıyor uzunca bir bekleyişten sonra viralvideos.com açılıyor bende. Ama şu linkten girebiliyorum; http://www.google.com/webhp?hl=tr&tab=iw

HiJackThis ile tarattım ve about:configden baktım hiçbirşekilde bir kayıt felan bulunmuyor. Benimle aynı sorunu yaşayan var mı? Birkaç kişiye sordum girebildiklerini söylediler...

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      19 Nisan 2010 23:58:32
      hotspot shield kurdun mu? bu programdan oldugunu dusunuyorum.

• Çavuş
      65 Mesaj
      20 Nisan 2010 15:39:50
      Seninki Biraz Karmaşık bir Durum.

Çalıştıra ' Regedit yaz oradan arama ya gir.
      google ye girince hangi sayfaya giriyorsa onu aramada arat ve çıkanları www.google.com die değiştir.
      Teker teker arıyacaksın çıkanı değiştirceksin ve tekrar aratacaksın taki aramada bulamayana dek. ßen bu şekilde yapmıştır..

kly gele

• Er
      6 Mesaj
      06 Şubat 2011 11:24:00

Aynı sorun bende de oldu. Sorun bilgisayarda bir yerde host dosyası oluşturuyor ve google un hangi sitesine girersen gir seni oraya yönlendiriyor.
      http://hotfile.com/dl/1...8f56/HiJackThis.zip.html
      bu linkteki programı indir.
      resimdeki yere tıkla google falan yazan sitelerin hepsine tıkla ardından fix chech e tıkla. Bu düzeltmede yeterli olacaktır.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_88441839/tm.htm][color=
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      16 Nisan 2012 22:46:50
      Arkadaşlar google ana sayfam olarak ayarlıydı yalnız sanırım virüs girmiş.
      Adres çubuğunda google.com.tr yazıyor fakat başka dandik bir arama motoru açılıyor.
      siliyorum ama yine de düzeltemiyorum. Nasıl kaldırırım bu abuk sabuk sayfayı ?

• Er
      1 Mesaj
      25 Mayıs 2012 22:14:02
      mikail_han kardeşim Allah razı olsun sırf sana teşkkür etmek ve rep vermek için üye oldum. Vallahi çok saol ya

• Binbaşı
      1168 Mesaj
      26 Mayıs 2012 00:27:49
      rep nasıl veriyoz. hiç vermedim

• Yüzbaşı
      327 Mesaj
      26 Mayıs 2012 01:31:44
      quote:

Orijinalden alıntı: dBZerodealer-

rep nasıl veriyoz. hiç vermedim

verdim repini hocam

Beşiktaş Olmak Böyle Bir Şey!
    • Çavuş
      57 Mesaj
      31 Mayıs 2012 13:31:21
      teşekkürler valla link kırıktı ama zaten free bir yazılım kesinlikle tavsiye ediyorum.

i7 4700HQ 2.4 / 3.4 Turbo GHz | 16GB DDR3 RAM | 256 GB Sandisk Ultra 2 SSD | 15.6'' Full HD IPS | Nvidia GeForce GTX850M 4GB Harici | Windows 8.1 | Blu-ray Sürücü
    • Er
      1 Mesaj
      21 Şubat 2013 00:45:13
      Arkadaşlar bi ara sorun bendede oldu Regedit net ayarları virüs taraması Vs Vs hiç biri fayda etmedi. İşlem çok basit. Altta resimde tarif ettiğim gibi sorunu basit bir adımla halledebilirsiniz.

....:::[ D ve S ]:::....
    • Binbaşı
      1202 Mesaj
      21 Şubat 2013 11:57:25
      o da olmadı. google açılmıyor. google gibi başka birşey geliyor! bir tür engelleme veyahutta yönlendirme war sanırım

• Er
      1 Mesaj
      24 Mart 2013 18:37:00
      mikail_han Çok teşekkür ediyorum çok yararlı oldu.ßende aynı şekilde sana teşekkür etmek için üye oldum.Gerçekten çok saol.!!!

• Yüzbaşı
      500 Mesaj
      27 Mart 2013 15:53:58
      quote:

Orijinalden alıntı: DveS

Arkadaşlar bi ara sorun bendede oldu Regedit net ayarları virüs taraması Vs Vs hiç biri fayda etmedi. İşlem çok basit. Altta resimde tarif ettiğim gibi sorunu basit bir adımla halledebilirsiniz.

Yeappp oldu kafayı yemiştimm regeditte bakmadığım yer kalmamıştı :( ama arkadaşın anlattığı gibi bende de aynı durum oldu ve anlatılanla halloldu :D

Şenel AKSOY - 0 535 470 37 74 - senelaksoy@senelaksoy.com - www.senelaksoy.com
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Mart 2013 18:27:23
      Bana da 22apple diye bi site dadandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Osmanlıyız Pek Şanlıyız
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Nisan 2013 22:04:00
      Host dosyasını silin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Malının esiri olanlara üzülüyorum.
    • Binbaşı
      1202 Mesaj
      15 Mayıs 2013 17:04:07
      zaten goguluda oldu olası hiç beyendiydim. eskiden altavista vardı şimdi yetersiz kalıyor. şerleokholmsda baya kullanışlıydı 90larda, şimdi olsaydı gogula taş çıkarırdı

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Diğer Konular ve Sağlayıcılar >> Google Yerine Başka Bir Site Açılıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.