Şimdi Ara

Predators (2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
6.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alien vs Predator ilk filmi kötü değildi bence, en azından yaratıkların savaş sahneleri güzeldi. Keşke onlara daha fazla zaman verilseymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Kısır döngüye dönmüş bu olay. Döndüler dolaştılar yine başa geldiler

Fragman fazla tatmin edici değil. Bence vasat bir yapım olacak.

Kategorisindeki çoğu film gibi,hikayeden ziyade görsel efektleriyle dikkat çeken bir yapım.
  •  Predators (2010)

Konusu

A group of elite warriors are hunted by members of a merciless alien race known as Predators.

PREDATORS FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 09 TEMMUZ 2010

• Bayılıyorum şu avcılara, çok karizmatikler, hem çok gelişmiş silahları var, hem de ilkel. Gerçi Arnold'ın oynadığı birinci filmi tutmadı sonrakiler, ama yine de izlemek lazım.

Düşsün de izleyelim
  • Kadro gayet güzel. The Pianist'ten Oscar'ı alan Adrien Brody de var. Kaliteli bir film olacağa benziyor.
  • Çok başarılı değildi alien vs. predator serisi zira bu filmden de çok bişey beklememek lazım ama predator hastası olarak izlerim yine de.Sadece poredatoru izlemek daha güzel olucak.Gerçi temmuza da çok var daha ama..
  • predator hayranlarını mutlu edecek bır fılm
    sahsen bende sevıyorum ve zevkle ızleyecegım
  • Zamanı gelmişti, süper haber
  • Alien içinde yeni bir film çıksın ya.Neyse buda harika.
  • Gayet güzel haber , kadroda çok iyi fragman hiç değilse 720p olsaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 15 Mart 2010; 22:17:31 >
  • Umarım senaryo güzeldir, ilk filim gibi birşey beklemiyorum ama en azından izlenebilir bir senaryosu olur. Merakla bekliyorum.
  • Arnold'un oynadığı fena değildi ancak konusunun ne olduğu belli değildi. Predator ormana gelmiş ama nasıl gelmiş neden gelmiş belli değil. Sonunda Son of a ... diyerek bitti.

İkinci film D.Glover oynadığı zaten 5 para etmez bir yapımdı. Amerikayı biraz karıştırdı o kadar. Terminatör gibi etki veremedi maalesef.

AvP serisi biraz daha anlaşılır türdendi. 2.ci film çok iyi değil deniyor. Yeni indirdim az sonra izlemeyi düşünüyorum. Bakalım. Yeni predator nasıl olacak.
  • İkinci filmide izledim az önce. İlkine göre biraz daha dolu ancak alienların dünyaya yayılmasını ve insanlarla kaynaşma safhası 3. sınıf korku filmlerine benzemiş biraz.
  • seviyoruz predators u...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caution

seviyoruz predators u...

+1903

En sevdiğim insan dışı varlık...
    Aslında yeni bir Alien de iyi olur
  • seri devamı güzel haber
  • Gelsin gelsin...
  • Aman yaza güzel bir filim daha sevindim bu habere.Hem artık kadro olsun yapım olsun seriyi tekrar diriltip hak ettiği yere taşıyacak gibi görünüyor

Darısı Alien'in başına.
  • Bakalım bu nasıl olucak.. Yukarda themanyax arkadaşım doğru demiş, umarım senaryo izlemeye değer olur..
  • predator
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.