DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Arkadaşlar plesteyşın 2 veya 3 de 7-10 yaş arası oyunlar güzel oyunlar varmı kuzenim için
19
Cevap
0
Favori
4.331
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Arkadaşlar plesteyşın 2 veya 3 de 7-10 yaş arası oyunlar güzel oyunlar varmı kuzenim için
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      333 Mesaj
      06 Mart 2010 23:39:59
      zeka oynu gibi internet sayfalarındaki sacma sapan oyunlar gibi olmasın yanlız...

• Binbaşı
      1723 Mesaj
      07 Mart 2010 00:42:33
      Vallaha dostum yanlış yere açmışsın konuyu burası pc bölümü ama harry potter oyunlarından al.Çocuklar sever öyle sihirli büyülü şeyleri

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Mart 2010 03:39:30

• Yarbay
      12563 Mesaj
      07 Mart 2010 10:28:37
      Playstation 3 için Little Big Planet var. Gerçekten çok zevkli oyun. Videolarına bakmanı tavsiye ederim.

• Yüzbaşı
      341 Mesaj
      07 Mart 2010 12:33:49
      plesteyşın

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      07 Mart 2010 17:04:40

quote:

Orijinalden alıntı: crysisKİNG

plesteyşın

kendi için arıyor heralde bu 7-10 yaş arası oyunları

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Mart 2010 17:10:45

quote:

Orijinalden alıntı: oktay_reis

Alıntıları Göster

Bile bile yazmış, bunu anlayamayacak kadar acizsiniz.

• Yüzbaşı
      734 Mesaj
      07 Mart 2010 17:12:54
      Crash bash yardır gitsin bütün seriyi

"Ne güzeldir anarak Tunga Er efsanesini Yürümek… Ruh olup, ordu olup Tanrıdağ'ın çevresini Bürümek...''
    • Binbaşı
      1723 Mesaj
      07 Mart 2010 18:24:11
      Bu arada yeni farkettim 2 veya 3 diyo.Ulan milletteki paraya bak arkadaş.Serisini dizmiş playstationun.Ben babama küçükken bi micro genius aldıramamıştım.Galiba artık babamı sevmiyorum

• Yüzbaşı
      608 Mesaj
      07 Mart 2010 22:00:46

quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

Bu arada yeni farkettim 2 veya 3 diyo.Ulan milletteki paraya bak arkadaş.Serisini dizmiş playstationun.Ben babama küçükken bi micro genius aldıramamıştım.Galiba artık babamı sevmiyorum

Galatasaray / Miami Heat
      CHAMPION AGAİN
      Wesley Sneijder #10 LeBron James #6
    • Yarbay
      2530 Mesaj
      08 Mart 2010 00:15:07

quote:

Orijinalden alıntı: oktay_reis

Alıntıları Göster

Arkadasım, yabancı dılde bır kelımeyı arkadas dogru bır sekılde yazamamıs olabılır. Bununla dalga gecıp, eglenmeyı calısmanı kınıyorum.

B.E.Ş.İ.K.T.A.Ş
    • Yarbay
      2240 Mesaj
      08 Mart 2010 09:47:00

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Alıntıları Göster

Arkadasım, yabancı dılde bır kelımeyı arkadas dogru bır sekılde yazamamıs olabılır. Bununla dalga gecıp, eglenmeyı calısmanı kınıyorum.

ya ustam bu kadar büyütmeye gerek yok bi kere konuyu açan arkadaş bilerek yanlış yazmış :):) dalga geçilmesi biraz milleti eğlendirmesi için büyütmeyelim

Console:XboxOne Gamertag:BorgaXxX
    • Yarbay
      2975 Mesaj
      08 Mart 2010 10:03:56
      Benim önerim araba yarışları yada pes,fifa gibi futbol oyunları olacaktır.Bunun dışında spyro var,crash var,Jak and Daxter var.

Bize gelen ufaklıklar ps2'de pes,midnight club 3,tekken 5,WWF,nfs oynuyorlar.

Bunun dışında elimdeki oyunları çözebilen,oynayabilen ufaklık görmedim.(Persona,Final Fantasy vb. oyunlar.Alayı Japon RPG'si zaten.)

Hani ne kadar buraya tavsiye yazsakta ps2 olsun,ps3 olsun psp ve hatta xbox 360 olsun bunlar hep biraz daha olgun,yetişkin kişilere göre konsollar.Yani 18+ konsollar.

Bunlarda çocukların kavrayabileceği oyunlar bulmak çok zor bulsan da sıkılıyorlar.

En iyisi evde minik varsa bi wii almak.

Now Play'n: Witcher 3, MGS: PP, Mad Max
    • Yüzbaşı
      430 Mesaj
      08 Mart 2010 11:03:50

quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

Vallaha dostum yanlış yere açmışsın konuyu burası pc bölümü ama harry potter oyunlarından al.Çocuklar sever öyle sihirli büyülü şeyleri

+1

• Yüzbaşı
      920 Mesaj
      08 Mart 2010 23:19:08
      ps3 e eyepet ve little big planet

• Binbaşı
      1014 Mesaj
      08 Mart 2010 23:21:57
      arkadaşın dediğine katılıyorum eyepet tam aradığınız şey olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynekm -- 8 Mart 2010; 23:23:12 >

• Binbaşı
      1314 Mesaj
      09 Mart 2010 12:10:41
      little big planet fiyat ve oyun olarak güzeldir

• Teğmen
      222 Mesaj
      09 Mart 2010 18:53:33
      GOAL 3.Ben 6-7 yasımda cok oynardım.Atarinin efsanesi..Bence atari alın bir tane yanına goal3.Yağmurlu havalarda sahaya yıldırım düşerdi.Yıldırımın etkisiyle oyuncuların bazıları yere düşer 2-3 saniye yerde durduktan sonra kalkıp oyuna devam edecek kadar azimli futbolcuların olduğu bir oyun.Camurlu sahalarda oyuncular batardı.Her takımın kendine özgü bir özel vuruşu vardı.Oynamaya bir başlasın playstation2'yi playstation3'ü arayacağını pek sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem787 -- 9 Mart 2010; 19:19:31 >

• Yarbay
      4389 Mesaj
      09 Mart 2010 20:54:38
      Bilerek yanlış yazdıysa bunda konuyu açan arkadaşa söylüyorum; başka yere yaz yazım yanlışlarını, ona gülebilirsin. Senin yazım yanlışını okumak zorunda değiliz. 2.ise zaten Türkçesi'de böyle okunmaz, "pileysteyşın" yazsa hadi neyse.

• Yarbay
      2547 Mesaj
      09 Mart 2010 21:13:08

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Bilerek yanlış yazdıysa bunda konuyu açan arkadaşa söylüyorum; başka yere yaz yazım yanlışlarını, ona gülebilirsin. Senin yazım yanlışını okumak zorunda değiliz. 2.ise zaten Türkçesi'de böyle okunmaz, "pileysteyşın" yazsa hadi neyse.

genellikle playstation kafelere gittiğinizde arkadaşın dediği gibi tercüme ederler bunuda dip not olarak söyleme isteği duydum.

twitch - facebook - instagram - twitter

PSN : FTazex
      FIFA 16 - GTA IV - SW BATTLEFRONT
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Arkadaşlar plesteyşın 2 veya 3 de 7-10 yaş arası oyunlar güzel oyunlar varmı kuzenim için
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.