Şimdi Ara

Pioneer 6850mp aux yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
18.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 6850 mp3 oynatıcıma sony mp3 playerimi bağlamak istiyorum devamlı cd çek v.b şeyler sıktı

bu kafanın altında bi giriş war ufak kulaklık girişinden ufak o nedir ?
    aux için illa arkadanmı bağlamak gerek aux 1 /aux 2 yazıyordu menüde bağlantıyı nasıl yapabilirim kafadan oluyormu ?

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 15 Şubat 2010; 17:42:12 >
  • aynı teypten bendede var artık cd yi çok zor okuyor error 17 hatası veriyor devamlı , aux menüsü olmadığından nasıl bağlanır çok merak ediyorum önde bi kulaklık girisi gibi bisey var ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkpls

aynı teypten bendede var artık cd yi çok zor okuyor error 17 hatası veriyor devamlı , aux menüsü olmadığından nasıl bağlanır çok merak ediyorum önde bi kulaklık girisi gibi bisey var ama ?

eror 17 sıcaklık hatası içini açıp temizleyebilirsin bendeki çizik cd leri bile rahat okuyor

ben vazgeçtim cd ye devam kurcalamaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzzy222 -- 16 Şubat 2010; 17:49:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

quote:

Orijinalden alıntı: brkpls

aynı teypten bendede var artık cd yi çok zor okuyor error 17 hatası veriyor devamlı , aux menüsü olmadığından nasıl bağlanır çok merak ediyorum önde bi kulaklık girisi gibi bisey var ama ?

eror 17 sıcaklık hatası içini açıp temizleyebilirsin bendeki çizik cd leri bile rahat okuyor

ben vazgeçtim cd ye devam kurcalamaya gerek yok

internette yabancı sitelerde arastırdım ve error 17 kirli disk hatasıymıs ama yeni çektiğim cd bile çoğu zaman okumuyor

• Dostum menüden aux1 çıkışını aktive et. mp3 playerin kulaklık çıkışından panelin altındaki bölüme giriş yap güzel güzel istediğin müziği dinle. hiç bir sorun yaşamazsın yanlızca ilk bağlantı yaptığında sesi dengeli aç kabloda şasi yapacak durum olursa hop.den gürültü alabilirsin.

İyi dinlemeler:):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

Arkadaşlar 6850 mp3 oynatıcıma sony mp3 playerimi bağlamak istiyorum devamlı cd çek v.b şeyler sıktı

bu kafanın altında bi giriş war ufak kulaklık girişinden ufak o nedir ?
    aux için illa arkadanmı bağlamak gerek aux 1 /aux 2 yazıyordu menüde bağlantıyı nasıl yapabilirim kafadan oluyormu ?

merhaba
    öndekı jak yerınden bağlantı yaparsan aux1 olur http://www.meka-shop.com/jack-kablosu-p-770.html
    arka cd soketınden bağlanıt yaparsan aux2 olur http://www.meka-shop.com/kablo-pioneer-p-280.html
    link deki soket lerden alman gerekiyor

iyi günler

• ARKADAŞLAR bende yapamadım bağlantıyı yokmu bi allahın kulu şunu iyi açıklıyacak
  • geldim beyler pioneer uzmanı öncelikle teyibinizi kapatın saat menüsünde dursun sonra kumandadan function tuşuna basılı tutun teyip setup menüsünü açıcaktır ordan auxları on yapın aux 1 ön panelin altındaki giriştir sonra bi tarafı 3.5 mm bu bölüm mp3 çalara gircek bir tarafıda 2.5 mm burasu kafanın altındaki girişe bağlayın işlem tamam iyi dinlemeler
  • kardeş çok tşrk ederim verdiğin bilgiler için
  • Kumanda yok ve aux a geçiş nerden ve nasıl yapılıyor?

Pioneer 6850mp aux yardım !!!yardımcı olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.