Şimdi Ara

Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
226.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

ilk oluştururken bluethoot modem diye gözkecek onu seç... gerisi kolay...

yok usta valla saolasın cok ugrastın yardım etmek ıcın ama benım makınede sıkıntı var sanırım. olmuyor virüs falan bulaştı tahminimce. bilgisayarcıya götürcem artık başka çare kalmadı. ama teşekkürler yardımların için.
  • telefonu Bluethoot ile tanıt bluethoot modem yüklendi dediğinde tekrar çevirmeli bağlantı kur...
  • quote:

telefonu Bluethoot ile tanıt bluethoot modem yüklendi dediğinde tekrar çevirmeli bağlantı kur...

yok maalesef oyle denedım zaten butun suruculerı yuklendı ama ters gıden herneyse anlamadım baglanmıyor yanı. buna vırus programımda engel olabılır baska bıseyde tek cozum bılgısayarcı kafayı yoramıcam daha fazla:)
  • bazı yeni modellerde bt dan çevirmeli oluşturamazsınız. özellikle androidler de boşuna denemeyin. çünkü yeni nesil telefonlarda pan(personal area network) yok. bu nedenle bt modem kurulamıyor.
  • usb kablo yokmu? onunla bağlan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confickerbelasi -- 22 Eylül 2011; 0:09:47 >
  • bunu öğrendiğimiz iyi oldu :)
  • Arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar..Avea'dan 1 gb internet hakkım var.Fakat D900i kullandığım için cepten internete girmek pek iyi olmuyo..Telefonumu leptop'a bağlayıp 1 gb lık internet paketini pc aracılığıyla kullanabilir miyim? bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihhh86

Arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar..Avea'dan 1 gb internet hakkım var.Fakat D900i kullandığım için cepten internete girmek pek iyi olmuyo..Telefonumu leptop'a bağlayıp 1 gb lık internet paketini pc aracılığıyla kullanabilir miyim? bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum..

SAMSUNG sitesinden PC Suiti indir kur onunla internete bağlanabilirsin... tabi USB yada BLUETHOOT ile...
  • samsung stardan internet kurmaya çalışan kardeş hala yapamadı isen google a telefonun modelini yaz sonuna da wifi tether yaz yalnız uyarayım. telefonda samsungun kendi ürettiği dandik işletim sistemlerinden biri var ki bu sistemde telefonun kendi içindekilerden başka uygulama atmak kullanmak baya sıkıntı. hem baktım starda 3g yok diyor. internet için kullanacaksan onu sat u8230 al ikinci el temiz. çok daha rahat etmiş olursun alırsan çok raha etmiş olursun
    d900 için soru soran arkadaş da bilgisayarında avast varsa kaldır yoksa giremezsin nedense avast samsungun driverlerine engel koyuyor. onun haricinde bir de resmi sitesinden indir gezginlerden falan indirme yanlış pc suite programı gelir. oradan programı kur gereken ayarları kendi otomatik yapmazsa zaten tek ayar çevirmeli numara onu da bul gir. girmezse internet ayarlarını yeniden düzenle telefondan. haa bir de uyarı hangi hat olursa olsun eğer faturalı isen o internet pakedini iptal ettir.. faturasız al çünkü telefonu pcye bağlayıp internete girnce ek fatura biniyor. arkadaşlara 50 lira fatura geldi haberin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi7406 -- 7 Kasım 2011; 22:46:05 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar..Avea'dan 1 gb internet hakkım var.Fakat D900i kullandığım için cepten internete girmek pek iyi olmuyo..Telefonumu leptop'a bağlayıp 1 gb lık internet paketini pc aracılığıyla kullanabilir miyim? bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum..

SAMSUNG sitesinden PC Suiti indir kur onunla internete bağlanabilirsin... tabi USB yada BLUETHOOT ile...

Evet kardeş dediğini yaptım ve 1 gb internet hakkımı pc aracılığıla kullanabiliyorum..fakat internet biraz yavaş çalışıyo..artık avea dan mı yoksa kullandığım telefon modelinden mi bilmiyorum
  • quote:

quote:

quote:

Evet kardeş dediğini yaptım ve 1 gb internet hakkımı pc aracılığıla kullanabiliyorum..fakat internet biraz yavaş çalışıyo..artık avea dan mı yoksa kullandığım telefon modelinden mi bilmiyorum

öncelikle suçlu AVEA sonra baz istasyonu zararlı diye yaygara kopartan cahil sürüsü en son telefon sorumlu... EDGE hızı ile en iyi tarayıcı Google Chrome yada OPERA tabi TURBO etkinken...

Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak?

telefon Sony Ericsson Z520i telefonda sadece GPRS var...

• quote:

quote:

quote:

kardeşim sanırım d900 de 3g yok ayrıca 3g nin çalışması için hattınızın sitesine girip 3g yi aktifleştirmelisiniz.hala yavaşsa o zaman 3g baz istasyonu yok demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

quote:

quote:

quote:

kardeşim sanırım d900 de 3g yok ayrıca 3g nin çalışması için hattınızın sitesine girip 3g yi aktifleştirmelisiniz.hala yavaşsa o zaman 3g baz istasyonu yok demektir.

3G yok tek numarası döküman görüntüleme ve mega piksel görüntüleri açma... detaylar linkte tıkla... EDGE hızı olarak 380Kb/s civarı olması gerekiyor...

NOKIA 6125 USB kablosu ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 9 Kasım 2011; 15:55:18 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

quote:

quote:

quote:

3G yok tek numarası döküman görüntüleme ve mega piksel görüntüleri açma... detaylar linkte tıkla... EDGE hızı olarak 380Kb/s civarı olması gerekiyor...

NOKIA 6125 USB kablosu ile...

380 kbit/ saniye ise 8e bölerseniz 44-55 kb saniye gibi bir hız alırsınız. sen cihazı değiştir kardeş

• slm arkadaşlar bende telefonu modem olarak nete giriyorum sorun yok ama. bende nokia N8 var daha önce sorun olmuyordu pc güncelleme yaptı şimdi java destekli hiç bir yere giremiyorum mynetin oyun odaları gibi yardım edebilirseniz şimdiden çok tşk ederim
  • d900 edge d900i 3G 7,2Mbps olabilir ve avea okadar iyi değil turkcell edge daha iyi ip adreslerini sil nevrotikstar cık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: confickerbelasi

d900 edge d900i 3G 7,2Mbps olabilir ve avea okadar iyi değil turkcell edge daha iyi ip adreslerini sil nevrotikstar cık.

d900i nin 3g olduğunu ilk defa duydum nedense resmi telpada 2g olarak gözüküyor ayrıca avea da 3g hiç de yavaş değil yanlış söyleişler size saniyede 800 kb ile indirme yapıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkann35

slm arkadaşlar bende telefonu modem olarak nete giriyorum sorun yok ama. bende nokia N8 var daha önce sorun olmuyordu pc güncelleme yaptı şimdi java destekli hiç bir yere giremiyorum mynetin oyun odaları gibi yardım edebilirseniz şimdiden çok tşk ederim

javayı güncellemeyi deneyin derim. başka bir şey aklıma gelmiyor. olmazsa el ile çevirmeli bağlantı kurun ya da telefonu wi fi hot spot programı ile sanal wifi modemeçevirip öyle deneyin
  • Arkadaşlar benim sorunum şu:

Ben cep telefonumu modem yaparak bluettot yoluyla internete giriyordum aylık cepnet kullanıcısıyım. Kulandığım laptopta kendisinde blutthvardı ve bir sorun oluştu. İki gün önce telefonu bağlamaya açlışırken bilgisayardaki bluettth gitti. Yandı mı bilmiyorum ama aygıt yöneticisinden baktım daha önce donanımlar arasında görünen bluetth yok oldu ve bir daha bilgisayara bağlayamadım. Harici bluetth aldım ve taktım donanıma geri geldi bluetth. Acaba sorunum ne? Bilen var mı? laptopun bluetthu yanmış olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelikuputis

Arkadaşlar benim sorunum şu:

Ben cep telefonumu modem yaparak bluettot yoluyla internete giriyordum aylık cepnet kullanıcısıyım. Kulandığım laptopta kendisinde blutthvardı ve bir sorun oluştu. İki gün önce telefonu bağlamaya açlışırken bilgisayardaki bluettth gitti. Yandı mı bilmiyorum ama aygıt yöneticisinden baktım daha önce donanımlar arasında görünen bluetth yok oldu ve bir daha bilgisayara bağlayamadım. Harici bluetth aldım ve taktım donanıma geri geldi bluetth. Acaba sorunum ne? Bilen var mı? laptopun bluetthu yanmış olabilir mi?

marka model yaz bataryayı çıkarttıysan kapanmıştır... yanması olasılığı çok düşük... bataryasız kullanma...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.