Şimdi Ara

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.194
Cevap
10
Favori
130.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: archieduke

5100 2 tane saturne gerisi mediamarkta geldi. saturnun getirdiği 2 adeti nuribaras ve ben aldıkç.teknikanın onceki dediğine gore mediamarkta 3 adet kalmıs distrubutorde kalmamıs 5100.

teşekkürler dostum. ,imdirimde ama hala çok pahallı gibi. hts1000'i bakayım bari.
  • Arkadaşlar bugün elektrikler 50 kere piklenme yaptı. Heralde HTS 1000 ve HTS 5100 Signuture'si olanlar kendilerini çok güvende ve rahat hissediyorlardır.

Ayrıca bu topic'e HTS kullanıcıları liste oluştursunlar.
  • valla bizdde 50 kere gitti geldi bişiler oldu monster sag olsun bı sıkıntı yok
  • Dünyadan HTS 5100 Signuture kullanımı fotoları.

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Arkadaşlar bugün elektrikler 50 kere piklenme yaptı. Heralde HTS 1000 ve HTS 5100 Signuture'si olanlar kendilerini çok güvende ve rahat hissediyorlardır.

Ayrıca bu topic'e HTS kullanıcıları liste oluştursunlar.

aslında iyi fikir teknika herkes cihazının modelini belirtsin liste yapalım
  • Monster hts5100 signature (especial de compra) .
  • Sim. VERDADEIRO!

quote:

Orijinalden alıntı: väliaikaista

Monster hts5100 signature (especial de compra) .
  • Monster hts5100 signature
  • bildiğim kullanıcıları listeye ekledim.
  • HT kullanıcılarını niye dışlıyorsunuz ki

Hem ben daha teknika ilk başlığı açmadan almıştım benim HT800 ü

HT800 ile HTS800 aynı cihaz aslında bir önceki teknika'nın başlığında karşılaştırmaları vardı. S olan modelde işte o telefon vs. girişleri de var ki ben kullanmayacağım için HT800 almıştım.
    HT800 ile HTS1000 arasında da sadece filtreleme birisi level 1 diğeri level2
  • niye dışlayalım ki, sizide ekledim
  • Liste sıralamanız hatalı!
    +
    Alım sırası veya Alfabetik yapabilirsiniz.
    +
    Ben altlarda kalmaktan hoşlanmam.
    +
    alfabetik olursa 1.
    alımsırasına göre 2. olmalıyım.
    +
    Olmuyorsa beni listeden silebilirsiniz
  • sıralamayı verin ona göre yapayım uğraştırman beni
  • Biliyormuşsunuz işte
  • by@li
    Beni unutmuşsun

HTS 1000 (mö den önce alındı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

Biliyormuşsunuz işte

• quote:

Orijinalden alıntı: rgokdemir

by@li
    Beni unutmuşsun

HTS 1000 (mö den önce alındı)

unuturmuyum hiiiç, sadece sende olduğunu bilmiyordum
  • hts 5100 için benide listeye ekleyebilirsiniz dostlar..çok kararsız kaldım fiyatı yüzünden ama aldık bakalım hayırlısı. hts 1000 için gittim ama beylikdüzün'de değil hiç biyerde yok. hts1000 için hatta aztek'i aradım müşteri hizmetlerindeki bayan tekrar gelmeyeceğini söyledi. nekadar doğru bilmiyorum ama bayan, o departmandaki arkadaşının kendisine bu şekilde bilgi verdiğini yurtdışından bir daha gelmeyeceğini bilgi verdi.
    neyse dostlar bugün aldım nöbetteyim şu anda yarın kurulumunu yapar ne iş yapıyor ne yapmıyor görürüm. yanlız 5100'ün referans ve signature olarak 2 çeşidi olduğunu gördüm daha yeni farkına vardım. beylik düzündeki signature modeliydi dimi. kutu yanımda olmadığından bakamıyorum. referans modelini almış olmayalım kafamı kurcaladı şimdi bu..

birde teknika usta; yazında her çıkışın ayrı koruma sağladığını ses sistemlerinde fazla filtrelemenin ses'i olumsuz etkileyebileceğini yazmışsın. şimdi avr'yi tv'yi falan yerine takarız ama subwofeer veya popcorn a-110 nereye takmalıyız. sanırım uydu içinde üzerinde yazıyor. oda ok...yada bende bide xbox360 var o nereye takılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mokur

dün akşam media markt mersin şubesinden yoğun uğraşlar sonucu bende bir adet aldım 3-4 gün sonra teslim ederiz dediler. Gerçi 1 adet kaldı istiyormusunuz tutamıyoruz elimizde dediler ama son anda yetiştim.

beni unutmuşsunuz. nihayet bu gün elime geçti ve yarın bilgi veririm.
  • yaw bu 5100'ün kaç çeşidi var arkadaşlar. biyerde MKII diye bi modelinide gördüm.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.