Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1663. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16611662166316641665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lazımsa bir güzellik yaparız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

Orijinalden alinti: karacac

Merhaba arkadaslar kisa far lambasinin degisimini gösteren bir video yada resimli anlatim var mi? Paylasabilir msnz. Tesekkürler.

kaputu açın, ampülün tam arkasına denk gelen yerde plastik siyah kapak var, onu çıkarın , sonra patlak ampülü çekip çıkartacaksınız. sağa veya sola çevirince çıkıyordu galiba

Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhabalar. 2010 model sedefli beyaz bi aracimiz var:) 139.000 km de su anda.ve bakimi 4 bin km kadar gecikti.kendi servisi uçuk fiyatlar verdigi icin özel servise gitmek istiyorum fakat bu km de ne kadar ucret cikar bilmiyorum.en son kendi servisinde 119000 km de degisenleri eke koydum.ne kadarlik bi masraf cikar tahmini nelerin degismesi gerekiyor yardimci olursaniz memnun olurum ustadlar. birde araç gebze de.pendik kartal civarinda nereler var guvenilir tanidik .sevgilerle
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay ticarq

herkese merhabalar. 2010 model sedefli beyaz bi aracimiz var:) 139.000 km de su anda.ve bakimi 4 bin km kadar gecikti.kendi servisi uçuk fiyatlar verdigi icin özel servise gitmek istiyorum fakat bu km de ne kadar ucret cikar bilmiyorum.en son kendi servisinde 119000 km de degisenleri eke koydum.ne kadarlik bi masraf cikar tahmini nelerin degismesi gerekiyor yardimci olursaniz memnun olurum ustadlar. birde araç gebze de.pendik kartal civarinda nereler var guvenilir tanidik .sevgilerle

60 bin için mazot filtresi ve fren hidroliği dahil 400tl (5*30 mobil1 esp) fiyat aldım geçen hafta. Peugeot yetkili serviste de bu ayın 24 üne kadar fix menü de %15 indirimli olarak 550 tl fiyat vermişlerdi.

Geçen yıl özel serviste triger devirdaim balata ve periyodik bakım için 850 tl gibi bir rakam vermiştim diye hatırlıyorum.

• Ankara'da 5008 ustası önerecek olan arkadaşlardan bilgi rica edeceğim. Kime bakım için götrüebiliriz? Göral çok fahiş...

Bir de araç içi DVD multimedya sistemi taktıranlar varsa marka önerileri ne olur. Newfron diyen var Cyclone diyem var. BU sistemi arakada oturan çocuklar için ön koltuk kafalarındaki monitörle entegre edilebiliniyor mu?
    2011 model aracım.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CxOm

quote:

Orijinalden alıntı: berkay ticarq

herkese merhabalar. 2010 model sedefli beyaz bi aracimiz var:) 139.000 km de su anda.ve bakimi 4 bin km kadar gecikti.kendi servisi uçuk fiyatlar verdigi icin özel servise gitmek istiyorum fakat bu km de ne kadar ucret cikar bilmiyorum.en son kendi servisinde 119000 km de degisenleri eke koydum.ne kadarlik bi masraf cikar tahmini nelerin degismesi gerekiyor yardimci olursaniz memnun olurum ustadlar. birde araç gebze de.pendik kartal civarinda nereler var guvenilir tanidik .sevgilerle

60 bin için mazot filtresi ve fren hidroliği dahil 400tl (5*30 mobil1 esp) fiyat aldım geçen hafta. Peugeot yetkili serviste de bu ayın 24 üne kadar fix menü de %15 indirimli olarak 550 tl fiyat vermişlerdi.

Geçen yıl özel serviste triger devirdaim balata ve periyodik bakım için 850 tl gibi bir rakam vermiştim diye hatırlıyorum.

hocam tesekkurler acaba 130.000 km bakimi ne cikar neler degismeli bilgisi olan var mi

• Arkadaşlar,

Aracımı keşfetmeye devam ediyorum. Yeni bir sorum var, arabadaki USB girişi ne işe yarıyor?

***Telefonumu bağladığımda telefonda şarz seçeneğini seçiyorum ama telefonum şarz olmuyor.

***Telefonumda media oynatıcıyı seçtiğimde ise telefon kapanıp açılıyor ,yani telefondan yayın yapamıyorum USB üzerinden.

***Bluetooth üzerinden telefonumdan müzik dinleyebiliyorum ama. (Bluetooth üzerinden video oynatmak mümkünmü arka kafalardaki ekranlar için). Sanırım telefondan AV girişlerine giren ara kablo almak gerekiyor. Forumda İphone için bir arkadaş detaylı anlatmış, Android telefonlarda mümkünmü aynı bağlantı. Telefonum Z3 compact.
  • Alesis A kullanıcısına yanıt
    Cyclone 2 tv ve dvd yi arka ekranlara bagimsiz bir sekilde aktarabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alesis

Ankara'da 5008 ustası önerecek olan arkadaşlardan bilgi rica edeceğim. Kime bakım için götrüebiliriz? Göral çok fahiş...

Bir de araç içi DVD multimedya sistemi taktıranlar varsa marka önerileri ne olur. Newfron diyen var Cyclone diyem var. BU sistemi arakada oturan çocuklar için ön koltuk kafalarındaki monitörle entegre edilebiliniyor mu?
    2011 model aracım.

Teşekkürler

Cyclone2 en güzel çözümdür.

Tv ve Dvd görüntüsünü arka ekranlara aktarmanız mümkündür.

Usb den izlenen filmler ise arka ekranlara aktarılamaz.

Fakat bu eksikliği orijinal üniteyi aratmayan ses kalitesi ve arac donanımına tam uyumluluk sebebi ile görmezden gelinebilir.

Iyi forumlar...

Detay bilgi için youtube de cyclone2 videolarımı izlemenizi öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Alesis A kullanıcısına yanıt
    geçenlerde şanzıman için bahsedilmişti.. hah buldum.

doğanlar citroen servis,istanbul yolunda şaşmaza gelmeden volvonun arka tarafındaki sokakta.
    1740.Sokak No: 29

Birol DOĞAN
    0 532 464 28 76 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprakates

Arkadaşlar,

Aracımı keşfetmeye devam ediyorum. Yeni bir sorum var, arabadaki USB girişi ne işe yarıyor?

***Telefonumu bağladığımda telefonda şarz seçeneğini seçiyorum ama telefonum şarz olmuyor.

***Telefonumda media oynatıcıyı seçtiğimde ise telefon kapanıp açılıyor ,yani telefondan yayın yapamıyorum USB üzerinden.

***Bluetooth üzerinden telefonumdan müzik dinleyebiliyorum ama. (Bluetooth üzerinden video oynatmak mümkünmü arka kafalardaki ekranlar için). Sanırım telefondan AV girişlerine giren ara kablo almak gerekiyor. Forumda İphone için bir arkadaş detaylı anlatmış, Android telefonlarda mümkünmü aynı bağlantı. Telefonum Z3 compact.

Bluetooth sadece ses aktarımı yapabilir.

İyi forumlar...

• Nerede bu millet.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Nerede bu millet.

İyi forumlar...

Buralarda dinlemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Nerede bu millet.

İyi forumlar...

havalar güzel artık..a piknik, gezi, denizzzz.. canım deniz gülüm deniz..
  • Merhabalar arkadaşlar
    Bugün aracım uyarı verdi,partikül filtresi ile alakalı. Önlem alın gibi bir uyarı verdi.
    Servise sordum; 10 litrelik bir partikül sıvısı var 550 tl ye doldururuz diyor.
    Anlamadığım için soruyorum;var mı önerisi olan. Önemli midir?dışarıda ne kadar?
    şimdiden teşekkürler

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    Hocam denedim şık olmadı. Birde bayramda çalışacaklar için motive edici birşeyler söyleseniz

• Baybars Alp kullanıcısına yanıt
    Hocam partikür sıvısı yada filtresi ile ilgili bir şey yaşamadım ama düşük devirde yada kısa mesafede kullanıyorsan sorun yaşayabilirsin..yüksek devirde en az 20 dk kadar kullanın..sorun devam ederse partikür sıvısı ilave edersiniz..yalnız servis çok uçmuş..bildiğim kadarıyla dışarıda çok daha ucuza satılıyor..

• reisbay R kullanıcısına yanıt
    neyi denediniz? bir şey mi tavsiye etmiştimdiydi?
  • Cümleten merhabalar. Bu arada hemen yazayım, Partikül filtresi ve sıvısı çok önemlidir. İhmal etmeyin.

Nasılsınız forumdaşlar
  • Km güncellemesi yapayım.

89.000 km 5,5 yaş oldu.
  • 
Sayfa: önceki 16611662166316641665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.