Şimdi Ara

Peugeot 5008 (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun arayışlar sonucunda büyük ihtimalle 5008 almaya karar verdik.

İzmir'de, premium pack modeline +video pack+VIB USD connect+park pack+alarm pack için 62.500 TL fiyat aldım.
    Sizce daha uygununu bulabilir miyim?
    Satıcı, bundan da daha aşağıya hiç bir şekilde inemeyeceğini söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seratn

selamlar,
    Uzun arayışlar sonucunda büyük ihtimalle 5008 almaya karar verdik.

İzmir'de, premium pack modeline +video pack+VIB USD connect+park pack+alarm pack için 62.500 TL fiyat aldım.
    Sizce daha uygununu bulabilir miyim?
    Satıcı, bundan da daha aşağıya hiç bir şekilde inemeyeceğini söylüyor.

Fiyat güzel, ben zamlardan önce alarm paketsiz park paketli araca 61000 fiyat almıştım. (gaziemir arkas)

"Premium Pack, Video Pack, Ön Park Sensörü, Bluetooth Pack, Cam Tavan, Metalik Siyah"

1000 tl gelen zammı hesap edersek fiyat hemen hemen aynı
    Fiyetı nerden aldınız. ?
  • Slm,

Ailem için 5008 i tavsiyeleriniz sayesinde düşünüyorum. Forumda bahsedilen ufak tefek sıkıntılar var. Bunlardan bazıları şikayetlerden dolayı 2012 modellerde çözülmüş olabilir. acelem olmadığı için 2012 modelin çıkmasını bekleyeyim diyorum.Temmuz'da çıkacağını duydum. 2012 modeldeki farklılıklarla ilgili bilgisi olan var mı, beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisngn

Merhabalar,
    benim peugeot bayii'sinden aldigim " 5008 icin peugeot'nun kendi navigasyonu gelecek" bilgisi yanlis cikti arkadaslar. evet artik peuogeot servisinde navigasyon taktirilabilecek ama bahsi gecen urun yine flyaudio. Peugeot-TR ile Flyaudio birlikte bir katalog hazirlamislar, urunun detaylarini anlatmasi nedeniyle almayi dusunenler icin yararli bir dokuman ama benim beklentim peuogeot'nun kendi cihazi ve paneliydi.... neyse

ben htc ile navigasyonu, wdtv mini ile de video olayini hallettigim icin Flyaudio icin 2000~2200 TL vermek biraz fuzuli bir harcama olacak ... o yuzden simdilik dusunmuyorum.

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Kendi sitesinde böyle bir katalog ve bilgiye rastlayamadım...207 ve 307 için diyor o kodlu cihaz için.....??

• mrh bende 5008 ailesine katılıyorum crosover lara baktım araçiçleri çok dar 5008 in içi çok geniş ve ferah 2 çocuk olunca tamam dedim premium pack modeli için +video pack+VIB USD connect+park pack +sedefli beyaz + trafik sigortası+full kasko anahtar teslim 62.500 TL ye anlaştım aracı haftaya teslim alacağım. alarm pack hariç sizce fiyat nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerka48 -- 18 Nisan 2011; 19:18:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerka48

mrh bende 5008 ailesine katılıyorum crosover lara baktım araçiçleri çok dar 5008 in içi çok geniş ve ferah 2 çocuk olunca tamam dedim premium pack modeli için +video pack+VIB USD connect+park pack +sedefli beyaz + trafik sigortası+full kasko anahtar teslim 62.500 TL ye anlaştım aracı haftaya teslim alacağım. alarm pack hariç sizce fiyat nasıl

Fiyat güzel hocam, Bayi neresidir.

İyi çalışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot 5008

quote:

Merhabalar,
    benim peugeot bayii'sinden aldigim " 5008 icin peugeot'nun kendi navigasyonu gelecek" bilgisi yanlis cikti arkadaslar. evet artik peuogeot servisinde navigasyon taktirilabilecek ama bahsi gecen urun yine flyaudio. Peugeot-TR ile Flyaudio birlikte bir katalog hazirlamislar, urunun detaylarini anlatmasi nedeniyle almayi dusunenler icin yararli bir dokuman ama benim beklentim peuogeot'nun kendi cihazi ve paneliydi.... neyse

ben htc ile navigasyonu, wdtv mini ile de video olayini hallettigim icin Flyaudio icin 2000~2200 TL vermek biraz fuzuli bir harcama olacak ... o yuzden simdilik dusunmuyorum.

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Kendi sitesinde böyle bir katalog ve bilgiye rastlayamadım...207 ve 307 için diyor o kodlu cihaz için.....??

cihazın soketleri uyduğu için 207, 307 gibi 3008 ve 5008e de takılıyor ancak araç parametrelerinin ayar menüsü yok, güncelleyecekler. Aracın bluetoothu iptal oluyor, cihazınki kullanılıyor. Park sensörlerinin görseli iptal oluyor, sesli uyarı veriyor. Cihazın artıları düşünülünce bu tarz eksikler göze alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanyagci01
    Slm,

Ailem için 5008 i tavsiyeleriniz sayesinde düşünüyorum. Forumda bahsedilen ufak tefek sıkıntılar var. Bunlardan bazıları şikayetlerden dolayı 2012 modellerde çözülmüş olabilir. acelem olmadığı için 2012 modelin çıkmasını bekleyeyim diyorum.Temmuz'da çıkacağını duydum. 2012 modeldeki farklılıklarla ilgili bilgisi olan var mı, beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler

temmuzda çıkan araçlar 2012 olmayabilir. yeni yasayla yıl ortasında model yükseltilmesi engellenecekti.
  • artık yeni yasaya göre araç üretim tarihi 1 agustos ve üzeri bir sonraki yılın modeli yazmasını uyguluyor. bu da şu demek araç ithal ise üretimi 1 agustos olsun araç fabrikadan türkiye ye sevk olup bayiye inmesi en erken 45 gün ortlama 60 gun hesaplanınca bu yıl 2012 modelleri ekim başı alırsınız
    her türlü peugeot araç alımında beni araya bilirsiniz peugeot efe den telim 05073027152
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

quote:

quote:

Merhabalar,

....

cihazın soketleri uyduğu için 207, 307 gibi 3008 ve 5008e de takılıyor ancak araç parametrelerinin ayar menüsü yok, güncelleyecekler. Aracın bluetoothu iptal oluyor, cihazınki kullanılıyor. Park sensörlerinin görseli iptal oluyor, sesli uyarı veriyor. Cihazın artıları düşünülünce bu tarz eksikler göze alınabilir.

ben size bu konuda katilmiyorum, oncelikle verdiginiz bilgiler icin tesekkurler. onceki mesajimda da belirttigim gibi araci alirken daha navigasyon opsiyonunu sormustum ve bana 12sinde gelecegi soylenmisti ve 12sinde gelen flyaudio oldu, epey bir hevesliydim, peugeot olsaydi bu bahsettiginiz *sorun*larin hicbiri olmazdi cunku zorlama bir cozum olmazdi.

- arac parametreleri dediginiz bluetooth ve diger ses ayarlarinin yapildigi menu tusu ile girilen menu mu? yenisinde olmayabilir cunku bu orijinal ses sisteminin ayarlarini barindiriyor. fly'in bluetooth'u daha iyi ise fark etmez eski bluetoothun iptal olmasi

park sensoru kotu olmus ozellikle diger araclarda da sensorler benimki kadar hassas ise, "yine ne oldu onden mi biri geciyor aracin arkasindan mi" diye bakilacak bir yer olmali,bu ozelligin olmamasi aslinda yazilimin *henuz* peugeot icin ozellestirilmedigi gosteriyor bence. tabi igo kullanmasi, arka ekranlara video yollayabilmesi ( ayni zamanda 3. ekran olarak kendi ekraninda da gosterilen video yu surucu gorebiliyor mu) artilari.

• Fly audio görsel olarak çok hoş bence. Ancak ben 2200 lira yerine 300 vererek Navitech navigasyon+WD TV sistemi ile konuyu çözdüm. O kadar para vermek istemedim açıkçası. Ama yaptıranlar olurda resim paylaşırsa seviniriz.
  • flyaudio montaj yaptıran arkadaşlar, arka video ekranlarındaki performansından bahsedebilirler mi acaba?
    Özellikle
    1. Kablo vs. birşey görünüyor mu?
    2. Motor çalışmazken de arka video çalışıyor hale geldi mi? Bir umut işte :)
    3. Arkaya verilen videonun sesi araç hoparlöründen net bir şekilde duyuluyor mu?
    Teşekkürler,
  • Cihazınızı güle güle kullanın, eminim çok şık olmuştur. Fotoğraflarını merakla bekliyorum.
    Fly Audio da yazılım güncellemesi yapıldıktan sonra ekranda park sensörleri ikaz işaretleri görünecek mi?
  • Cihazınızı güle güle kullanın. Güncelleme yapıldıktan sonra umarım aracın ayar menusunu ve park sensörlerinin görsellerini de kullanabilirsiniz.
    Bu cihazlarda geri vites kamerası da takılabiliyordu, acaba böyle bir opsiyon 5008 için de varmı?
    Muzik sisteminin direksiyon kumandalarını da kullanabiliyormusunuz?
    Bluetooth u neden iptal etmeleri gerekiyormuş, navigasyon sistemindeki mevcut bluetooth ile çakışma mı oluyordu?
    Kafalık monitörlerini nasıl kullanıyorsunuz, sesleraracın hoparlörlerinden alınabiliyormu? Navigasyon çalışırken ya da radyo dinlerken aynı anda kafalık monitörlerinden video seyredilebiliyormu?
    Resimleri bekliyoruz...
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • Fotograf eklemeye ancak fırsatım oldu.

Sistemde dvd, cd, divx, mp3 vs player, radyo, navigasyon, geri görüş kamerası, bluetooth telefon, iPod bağlantı kablosu mevcut. geri görüş kamerası için bir miktar fark verdim. toplamda 2000 TL 5 taksit oldu. Ön ve yan park sensörlerini algılayan bir aparat eklendi. Aracın teybi ve üzerindeki telematik ekranı çıkarılarak onlara uyan aynı soketlere takılıyor. kablo kesme vs olmadı. Torpidoya ilave usb giriş kablosu ve ipod kablosu çektiler.

ön ve yan park sensörlerinin görseli yok ancak uyarının olduğu taraftaki hoparlörden ses verdiği için ekrana bakmadan hangi taraftan yaklaşıldığı sesten anlaşılıyor, ben 2 günde alıştım buna.

Arka sisteme fotografta görüldüğü gibi dışarıdan giriş gibi bağlattım dolayısıyla arka ekranlar aynen eskisi gibi kullanılıyor, Kabloları çekerek playstation bağlamak vs mümkün. öndeki ekrandan da isterseniz izleyebiliyorsunuz. sesi normal ses sisteminden veriyor ve kalitesini beğendim. radyonun çekim kalitesi öncekinden de iyi. alışveriş merkezinin alt katında önceden çekmezken şimdi net çekiyor. Direksiyondaki kumandalar çalışıyor.

arka monitörde dvd izlenirken önde de izlemek ya da navigasyonu açmak mümkün. geri vitese geçince kamera otomatik açılıyor. bunların hiçbiri arkadaki filmi etkilemiyor.

kontak anahtarı 1. konumda iken sistem açılıyor. arka sistem yine araç çalışırken devrede.

Peugeot bu sistemi veya orjinal bir başka sistemi üzerinde satsaydı 1900 tl monitör parasını hediye etmez opsiyon parası olarak alırdı. bu nedenle verilen 2000 tl bence opsiyonun değeri sayılır. ben kabloydu dvd playerdi vs uğraşmak istemediğim için sistemi taktırdım, oğlanın cd sini değiştireceğim diye aracı durdurmak durumunda kalmıyorum artık.

Bence sistemin asıl sıkıntısı araç ayarlarını yaptığımız menü yok. Servisten pc ile değiştirilebiliyor şimdilik. güncelleyerek ücretsiz yükleyeceklerini söylediler.

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

Peugeot 5008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsnrky -- 23 Nisan 2011; 12:53:00 >

• Güle güle kullanın. Aklıma takılan bir kaç husus var;

Kafalık ekranlarına bağlantı şayet içeriden yapılsaydı RCA girişleri devre dışı mı kalıyordu, yani hiç kullanılamaz hale mi geliyordu? Bu durumda bluetooth kulaklıklarda mı devre dışı kalacaktı?

Tuşların ışıklandırması aracın ışıklandırmasıyla uyumlu mu?

Cihazın uzaktan kumandası var mı?

Navigasyon hangi haritayı kullanıyor ve güncelleme nasıl yapılacak?

Geri görüş kamerasını plakalık üst kısmına mı tampona mı taktılar?

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cipiares

Güle güle kullanın. Aklıma takılan bir kaç husus var;

Kafalık ekranlarına bağlantı şayet içeriden yapılsaydı RCA girişleri devre dışı mı kalıyordu, yani hiç kullanılamaz hale mi geliyordu? Bu durumda bluetooth kulaklıklarda mı devre dışı kalacaktı?

Tuşların ışıklandırması aracın ışıklandırmasıyla uyumlu mu?

Cihazın uzaktan kumandası var mı?

Navigasyon hangi haritayı kullanıyor ve güncelleme nasıl yapılacak?

Geri görüş kamerasını plakalık üst kısmına mı tampona mı taktılar?

Teşekkürler...

Teşekkürler. RCA girişindeki kabloları görünmeden takmak mümkündü ama orta konsolun da sökülmesi gerekiyordu, o nedenle yaptırmadım. Muhtemelen girişlerden biri iptal olacaktı. tuşların rengi turuncu ve klima ile uyumlu. uzaktan kumanda yok. harita başarsoftun haritası, oldukça iyi. 1 yıl sonra ücretsiz güncellenecek dediler. kamerayı tampona takmak da mümkündü ama otoparkta arabaları tampona vurup kırabilirler ve çamurlanma riski fazla diye taktırmadım. plakalığa taktırdım, çok da belli olmuyor.

Plakalıktaki kameranın resmini sonradan ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsnrky -- 23 Nisan 2011; 12:55:58 >

• drsnrky çok güzel duruyor......Güle güle kullan bayıldım gerçekten.....Bence de abidik gubidik şeylerle uğraşıcağıma bundan uygularım tam olur....

1. tv tuner mevcut mu
    2. si hangi serviste yaptırdın garanti bozuluyo mu

Teşekkürler
  • quote:

drsnrky çok güzel duruyor......Güle güle kullan bayıldım gerçekten.....Bence de abidik gubidik şeylerle uğraşıcağıma bundan uygularım tam olur....

1. tv tuner mevcut mu
    2. si hangi serviste yaptırdın garanti bozuluyo mu

Teşekkürler

teşekkürler. Analog tv tuner bağlanabiliyormuş ama yetkilisinin söylediğine göre yakın zamanda digital tuner gelecekmiş, cihazın arkasında bağlanabileceği bir soket de varmış. onu beklemek mantıklı bence.

Bursa Nilkar Peugeot yetkili servisinde taktırdım. Cihaz garantili, ayrıca arabanın garantisi de bozulmuyor.
  • öncelikle hayırlı olsun arkadaşlar.şahsen ben 2000 lira bu sisteme vermem . nedeni ben kendim navigasyon satıyorum . bu teybin yurtdışından geliş fiatı sadece 700 lira . ben garanti bitsin takacağım .ama 150-250 arası 6" ve 7" navigasyonlar bu işi çözüyor.kamera derseniz 70 lira ve kablosuz kamera . toplam işçilik dahil 300 lirayı bulur . düşünen varsa bana pm den ulaşabilirler.
    benim sormak istediğim bu 2500 bakımına bizi neden çağırıyorlar.ben arabaya hiç birşey yapıldığını görmedim.bilgisayarada bağlanmadı.yapılan tek şey diğer galeri adını taşıyan plakalıkların değiştirilmesi.bu konuda bilgisi olan varmı.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.