Şimdi Ara

Subaru forester kullananlar.. (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.716
Cevap
67
Favori
415.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar linkini verdiğim araç nasıldır bu fiyat uygun mudur ? Bu arada aracın fiyatını satıcı 48.000 tl den 53.000 tl ye çıkarmış. Satılmıyo diye kızdı herhalde.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-siir-gibi-subaru-m-fiyat-dustu-48.000-tl-225499247/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayancıklı -- 9 Kasım 2015; 14:57:13 >
  • Annemin Forester'ı satıyourz.

2.0 XT - 250 HP - 30.000'de Beyaz 2014 model

110.000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the wade -- 9 Kasım 2015; 22:03:17 >
  • Aracı bilmemde , satıcının sıradışı olduğu aşikar :))
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-umit-auto-dan-2011-subaru-50-binde-full-plusfull-anahtarsiz-calisti-241655282/detay Bu araç alınır mı?Fiyat nasıl, lpg ile nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç çok temiz ve diri görünüyor. bu fiyata böyle bir araç tam anlamıyla bedava reno clio fiyatına taş gibi forester
  • ayancıklı A kullanıcısına yanıt
    fiyat çok anlamlı değil.zaten çok uzun zamandırda satılmıyor.aracın alınabilecek rakamları 40-43000 tl arasındadır.yoğun araç satışlarının olduğu zamanlarda dahi bu beyefendi satamadı bu aracı.birisi atlarsa diye bekliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: falconnt

fiyat çok anlamlı değil.zaten çok uzun zamandırda satılmıyor.aracın alınabilecek rakamları 40-43000 tl arasındadır.yoğun araç satışlarının olduğu zamanlarda dahi bu beyefendi satamadı bu aracı.birisi atlarsa diye bekliyor...

Beni ikilem içinde bırakan da zaten bu , araç uzun süredir satılmadı.
  • Arkadaşlar uzun süredir 250-260 tane araç var malum sitede, genelde aynı araçlar sürekli ilandalar. Bende takip ediyorum. İyi az kilometrede olanlar ise neredeyse o günkü aldığı fiyattan fazlasını istiyor. Örnek olarak 2010 yılında 73.500 TL'ye satılan bir araca bugün 75.000 Tl isteniyor. Mazda cx5 içinde yaklaşık 1 yıldır neredeyse aynı 16-18 araç ilanda duruyor sürekli. Yeni araç fiyatları arttığı için araç sahipleride yenisi 120-150 bin diye düşünüyorlar ve ona göre göreceli olarak yüksek bir fiyat istiyorlar. Telefon ile görüşmelerimden elde ettiğim intiba bu yönde.

• Arkadaşlar aklımdan geçen subaru xv ama benim için önemli olan servis, Servis haricinde Subaruların tamiri nasıl oluyor, parça sıkıntırı oluyor mu , Subaru Servisleri hakkında fazla bilgi bulamadım özellikle Ankara servisi nasıl müşteri anlayışları hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: remziadnan

Arkadaşlar uzun süredir 250-260 tane araç var malum sitede, genelde aynı araçlar sürekli ilandalar. Bende takip ediyorum. İyi az kilometrede olanlar ise neredeyse o günkü aldığı fiyattan fazlasını istiyor. Örnek olarak 2010 yılında 73.500 TL'ye satılan bir araca bugün 75.000 Tl isteniyor. Mazda cx5 içinde yaklaşık 1 yıldır neredeyse aynı 16-18 araç ilanda duruyor sürekli. Yeni araç fiyatları arttığı için araç sahipleride yenisi 120-150 bin diye düşünüyorlar ve ona göre göreceli olarak yüksek bir fiyat istiyorlar. Telefon ile görüşmelerimden elde ettiğim intiba bu yönde.

2009 model bir araç takip ediyordum satıcıya indirim yapmasını rica ettim, bunun sıfırı 120binlira dedi. Arkadaş kasa değişti arada 7 yıl var farkındamısın dedim Can'ın isterse dedi. Yav he he dedim kapattım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sunball S kullanıcısına yanıt
    sen sen ol galericiden alma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falconnt

sen sen ol galericiden alma.

Galerici degilim ancak merak ettim neden uzak durulmasi gerekiyor , hepside mi uckagitci bunlarin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayancıklı

Arkadaşlar linkini verdiğim araç nasıldır bu fiyat uygun mudur ? Bu arada aracın fiyatını satıcı 48.000 tl den 53.000 tl ye çıkarmış. Satılmıyo diye kızdı herhalde.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-siir-gibi-subaru-m-fiyat-dustu-48.000-tl-225499247/detay/

Araba gerçekten çok temiz görünüyor ama satıcı vitesten atmış fiyat makul değil bence

• uzun süreli kullanmayı düşünüyoruz benzinli 2007 veya 2009 hangisi ideal olur, 2011 model dizeller 60 bin tl ye satılıyor piyasada az olduğu için güvenemiyorum
  • 2014 Foresterimin daylight ledini upgrade etmek istiyorum. Gunduz cok yeterli gelmiyor yaydigi isik.. Benden baska var mi acaba buna takan?

Asagida normal gozukuyor ama gunduz pek secilemiyor..

• Yander kullanıcısına yanıt
    Gündüz yanıyor mu ki o ışık. Otomatikte bende sadece sisler yanıyor.

• Gündüz sis farı yanıyor sadece otomatik aydınlatmada.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Gündüz yanıyor mu ki o ışık. Otomatikte bende sadece sisler yanıyor.

Otomatik kullanmazsaniz kullanabilirsiniz ancak..Sis fari sevmedigimden bu sekilde kullaniyorum..Fakat su ledlerin siddetini artiracak bir yontem bilen varsa paylasir ise sevinirim.
  • mavifatih M kullanıcısına yanıt
    Hocam sen aynı forum sitesinin subaru xv kullananlar kulübü bölümüne bir bak istediğin her türlü bilgi var kolay gelsin

• Forester kullanıcısı arkadaşların yardımına ihtiyacım var. 2008 model bakıyorum fiyat ne olmalı, nelere dikkat etmeliyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.