Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.043
Cevap
709
Favori
915.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün başlıyorum uygulamaya.
  • Güzel dersler, teşekkürler verdiğin onca emek için.
  • Hocam Öncelikle ellerine sağlık. Benim sorum şu olacaktı.
    Başlangıç testini yaptım fakat göğsümle koltuk altım arasının birazcık yukarısı çok ağrıyor.bastırınca acıyor. 2 tarafta da böyle. bir de kollarımda ağrı var. ne yapmam lazım. sürekli olur mu?

Şimdiden teşekkürler
  • 4everethernet arkadaşım yeni başladıysan şınava o tür ağrılar olacaktır. normal ağrılardır bunlar. yeni başlamamış olsan bile yine yüksek sayılara çıktığın zaman ağrıyacaktır. senin dikkat etmen gereken şu. o ağrılar acıya dönüştüğünde dikkat edeceksin. yani nasıl anlatsam... mesela biri geldi omzuna vurdu bir ağrı hissedersin. ama biri geldi bıçak sapladı bir acı hissedersin. yırtılmış gibi olacak kasların. o raddeye getirmemeye dikkat et tendonlarını yırtarsan 3-5 gün acır orası zamanında çok olmuştu.

bayağı zamandır biliyordum bu siteyi de hiç uygulamak aklıma gelmedi. halbuki şınav en sevdiğim harekettir. ben de bu sene 50-60 şıanvdan 25 lere düşünce uygulamaya kara verdim. 4. haftadayım ama bir artışl varmış gibi hissetmiyorum nedense :D
  • öncelikle teşekkür ederim, anladım. ağrılar baya azaldı. şu an 2.haftaya başlayacam.

benim için yararı oldu, 5 şınavla başlamıştım. 1.haftanın son gününde max 8 şınav çektim, üstelik diğerlerini de yapmışken. inşallah böyle gider

yalnız benim anlamadığım, bu programın vaat ettiği 5 şınavla da başlasan 6 hafta sonunda 100 şınava ulaşacaksın, 20 şınavla da başlasan. burası biraz saçma geldi ama neyse, önemli olan 50-60 yapabilmek
  • Taaa yazın başında bu programa başlamak için söz vermiştim ama araya tatil girince vazgeçmiştim .

Bugün 1. günden başladım ve Max. 9 şınav çektim

Ek olarak 30 DK. koştum , 1 Barfiks ve 20 Mekik Çektim ..

Spor yapmaya başladım diyebilirim , yehhuu
  • İptal .....................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhuntergs -- 5 Eylül 2010; 13:15:29 >
  • Madonnanın günde 1500 mekik çektiğini düyünca saçlarımı yola yola spora başladım:)))
  • Bu programı önceden görüp birkaç gün denemiştim. O zamanlar 10-15 arası şınav çekmiştim.
    Daha sonraları ise programı bırakıp hergün nizamı 40 şınava başladım.Genelde 28-30 tane nizami olarak çekiyordum

Ancak 3 Aydan beri 1 kere bile şınav çekmedim.Bugun tekrar başlamaya karar verdim.

Hazırlık testinde 26 Tane şınav çektim. İyiki önceden bu programı görüp denemişim

Şimdi tekrar başlayacağım herkese kolay gelsin
  • İptal .....................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhuntergs -- 5 Eylül 2010; 13:15:14 >
  • Mekik programını verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everethernet

öncelikle teşekkür ederim, anladım. ağrılar baya azaldı. şu an 2.haftaya başlayacam.

benim için yararı oldu, 5 şınavla başlamıştım. 1.haftanın son gününde max 8 şınav çektim, üstelik diğerlerini de yapmışken. inşallah böyle gider

yalnız benim anlamadığım, bu programın vaat ettiği 5 şınavla da başlasan 6 hafta sonunda 100 şınava ulaşacaksın, 20 şınavla da başlasan. burası biraz saçma geldi ama neyse, önemli olan 50-60 yapabilmek

mümkün değil 6 haftada 100 şınav gerçekten mümkün değil ama düzenli uygularsanız 5-6 ay sonunda çok güzel bir üst vücut yapısına ve ortalama 75 şınav kapasitesine ulaşabilirsiniz 6 hafta da 100 gördüm diyen ya çok sağlam vücuda sahiptir ya da ......

• çok sağol inşallah başlayacağım bu hafta
  • Yarın başlıyorum.
  • faydalı konu teşekkürler.
  • Başlamış bulunmaktayım
  • Mesajım burda olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: |_-0zZie-_|

quote:

Orijinalden alıntı: 4everethernet

öncelikle teşekkür ederim, anladım. ağrılar baya azaldı. şu an 2.haftaya başlayacam.

mümkün değil 6 haftada 100 şınav gerçekten mümkün değil ama düzenli uygularsanız 5-6 ay sonunda çok güzel bir üst vücut yapısına ve ortalama 75 şınav kapasitesine ulaşabilirsiniz 6 hafta da 100 gördüm diyen ya çok sağlam vücuda sahiptir ya da ......

4everethernet arkadaşım ben 45 şınavla başladım 3. haftadan başlıyorum. sen 5 şınavla başlarsan 1. haftadan başlarsın.

ozzie arkadaşım şınavın çok sağlam bir vücutla ilgisi yok. 75 şınav çeken çok sağlam vücuda sahiptir diye bir şey yoktur. gel ben sana 75 şınav çekeyim. hem de 100 kiloyum. ama vücut nasıl dersen hiç bir şey yok

• darkness barfiks te -2. hafta ve -1. hafta da negative yazıyor yani çekmeye mi çalışıcaz barfiksi nasıl olacak 0 negative ne yapıcaz?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.