Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Martin cacares hocam. Serbest sakatlıktan dönüyor 3-4 haftaya tam formuna kavuşur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

Hocam normal ile touch arasında ne fark var

touch hocam taktigini belirleyip sahaya cikiyorsun. antrenor, antreman vs seylerle ilgilenmiyorsun.

normalde ise istersen herseyle sen ilgileniyorsun istrsende baskalarina sorumluluk veriyorsun.

ama normal cok daha fazla detayli.

touch modunu bende bir ara oynamıştım fm 14'te o zamanki adıyla klasik mod.Bu modda taktik yatkınlığı çubuğu yok , bu talimatlara , dizilişe hemen uyum sağladığı anlamına mı geliyor yani kendiliğinden yüzde 100 hazır oluyorlar taktiğe? Fakat hatırladığım kadarıyla klasik modda antrenman bölümünde maç antrenmanlarında maç taktikleride seçilebiliyor taktiğe uyum sağlaması için?

• Sene başında alınabilecek serbest oyuncularhttp://www.fm-base.co.uk/forum/football-manager-2017-players/360903-best-free-players.html

• Playstore ile olan sorunu hallettim. Oyunu başka siteden alacağım. Hangi site daha güvenilir ve hızlı öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramozal

Playstore ile olan sorunu hallettim. Oyunu başka siteden alacağım. Hangi site daha güvenilir ve hızlı öneriniz var mı?

Droyun'dan almayın. 17 saattir bekliyorum. Tedarikçi tedarikçi diye yedirdiler bitirdiler. 24 saat içerisinde göndereceklerini söylemişlerdi, tam 23.59 da göndereceklerini tahmin ediyorum. Bu kadar gevşeklik olamaz. Voidu'ya bir bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: algorithmaser

quote:

Orijinalden alıntı: bayramozal

Playstore ile olan sorunu hallettim. Oyunu başka siteden alacağım. Hangi site daha güvenilir ve hızlı öneriniz var mı?

Droyun'dan almayın. 17 saattir bekliyorum. Tedarikçi tedarikçi diye yedirdiler bitirdiler. 24 saat içerisinde göndereceklerini söylemişlerdi, tam 23.59 da göndereceklerini tahmin ediyorum. Bu kadar gevşeklik olamaz. Voidu'ya bir bakın derim.

Voidu'dan indirim kodu ile birlikte 67,5 TL'ye sipariş verdim. Taksitli işlemlere vade farkı uyguluyorlar bu arada. Şu an kodu bekliyorum.

Edit: 1 dakika içerisinde kod geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramozal -- 20 Ekim 2016; 13:15:09 >
  • Oyunu en uyguna nereden alabiliriz beyler? 75 Lira civarını gözden çıkardım.
  • Bana da 24 saat dediler ama 8. saatte gönderdiler. Ellerine ulaşmasıyla alakalı,çok bekleyen de var az bekleyen de.

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Bana 1 saatten daha kısa bir sürede gönderdiler..
  • Beta ne zaman çıkar acaba
  • Kesinlikle Voidu'yu tavsiye ederim alırken VOIDU10 yazarsanız indirim kuponu kısmına 67,50 TL ye denk geliyor ve 1 dakika içinde Steam Key'i yolladılar. Playstore'dan olabildiğince uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurul

Beta ne zaman çıkar acaba

Çıktı bile. Ben şahsen şu an 2. sezonumdayım Bursaspor ile.
  • Zaten adamlar alırken 24 saat diye belirtiyorlar neden hemen kötülüyorsunuz adamlar önce veririm dese veremese daha mı iyi? bende gece 00:30 gibi aldım dr oyudan sabah 11:30 gibi gönderdiler.
  • DF11 in eylül güncellemesini indirdim emre mor pulisic in yüzleri eklenmemiş nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Zaten adamlar alırken 24 saat diye belirtiyorlar neden hemen kötülüyorsunuz adamlar önce veririm dese veremese daha mı iyi? bende gece 00:30 gibi aldım dr oyudan sabah 11:30 gibi gönderdiler.

Hocam şu anda 22. saatin içindeyim. Gelen giden yok. Dün 19.12'de almıştım oyunu. Hala bekliyorum. Yalan söyleseler daha iyi değil tabiki de geç yolladıkları da aşikar. Siz kendi yaşadığınıza göre, ben kendi yaşadığıma göre yorum yapıyorum. Yani bir taraftan hoşnut olmak var bir tarafta hoşnutsuzluk.
  • Arkadaşlar oyun nasıl..Asıl öğrenmek istediğim şey maç motoru taktik ekranı gelişmiş mi bunlar ?
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    taktiğe ekstra birkaç rol eklenmiş onun dışında aynı, maç motorunda da ben bir farklılık göremedim
  • Julian Draxler kullanıcısına yanıt
    Gökhan gönüle`de Gökhan Töre yüzü eklenmis
  • Arkadaslar ben bu satin alma olayina cok yabanciyim playstoremus vodiuyuymus hic anlamam ama fm i cok severim.. bana bu oyunu nadil alabilecegimi anlatabilecek olan var mi ? Sifre falan gonderiyorlar diyorsunuz pek anlamadim

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Ben 2016 ya kadar orj fm alıyordum fm 2016 dan sonra almadım ve 2016 yıda maximum 1 ay oynadım bıraktım.Her sene aynı şeyi yapıyorlar taktik ekranı görünüşünü değiştiriyorlar o kadar işleyiş aynı piyasaya sunuyorlar ne olsa keriz var rakip firmam yok mecbur alacaklar.Baktım incelemeye bu sene de aynıymış büyük ihtimalle yine almayacağım
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.