Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (235. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LionMurat

quote:

Orijinalden alıntı: jiyan_21

merhaba arkadaşlar benim bugün itibariyle 4ay 8 gün oldu kararsız kalmıştım yayınlasammı diye arkadaşlar ısrar edince ayrıca özelden
    çok mesajlar gelince yayınlama gereği duydum

http://i52.tinypic.com/28rl7h3.jpg
    http://i56.tinypic.com/11bhvo4.jpg
    http://i56.tinypic.com/2mpls9v.jpg
    umarım allah herkesin gönlüne göre verir ve herkes istediği sıklıkta saçlara kavuşur

Abi saçlar harika duruyor...2-3 ay sonra daha mükemmel olacağından şüphem yok...Allah nazardan korusun...

sağol kardeşim güzel dileklerin için darısı seninde başına inşallah..
    arkadaşlar bu tartışmayı sonlandıralım insanlar rahatsız oluyor sadece ve sadece bilgi paylaşımı olsun mümkünse
    elimizde bir ıspat olmadığı sürece ne ekim yapan yerleri nede burdaki insanları karalayıp zor durumda bırakmıyalım
    inanın bu bir kaç gün tiksindim burdan hatta hiç bir şekilde paylaşım yapmıyacaktım.ama burdaki arkadaşlar gerek genel gerekse özelden mesajlar atarak beni ikna etmişlerdir
    burdaki amaç insanların aklını çelmek olmasın çünkü burdaki herkes aklı başında insanlar ben ilk bu formu okuduğum zamanlarda bu kadar paylaşım yoktu
    genelde yeni ekim yapanlar vardı nedense onlarda çoğu kayboldu eğer onlarda buralarda bir yerlerdelerse uzun zaman oldu saç ektireli lütfen paylaşım yapsınlar daha ucuz daha kaliteli bir yeri kim istemez
    alternatifler ne kadar çok olursa o kadar iyi olur

allah herkesin gönlüne göre versin saç ektirenlere hayırlı olsun saç ektirmek istiyenlerede en iyi yeri nasip etsin inşallah...
  • herkes saç ektirdiği yeri övüyor bundan doğal ne var bu forumda ne desin adam hlc de ektirdim kötümü oldu desin sonuç neyse onu yazıyor kötü olsa kötü oldu der salak değilya
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafka

İZZET (jiyan)kardeşim seni bu konudan muaf tuttuğumu bilmeni isterim.tertemiz yorumlarda bulunan kimseye salça olmayan birisinkendini hiç sözümün içine katma kardeş.zaten forumda iyice b.ka sardı.gelen giden birbirine sarıyor.artık buraya yazmanın bir alemide kalmadı..
    yalansa yalan desin biriside..bende atıp tutuyorum farzet.ne diyeyim..?
    işte forumun son hali..

sağol zafer abi açıkçası biraz üzerime alınmıştım ama inan senin bana böyle bir şey diyeceğinide kesinlikle inanmak istemedim çünkü uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz az çok birbirimizi biliyoruz bizi bilen biliyor sende aynen öylesin hep saygı duymuşumdur sana ve kesinlikle hiç bir yeri kötülememişimdir ve hiç bir yerede insanları ikna etmeye çalışmamışımdır allah herkesin gönlüne göre versin
  • jiyan_21 bence 4 aylık bir sonuç için saçların hoş.... istediğin sonucu alacağına inanıyorum. hayırlısı olsun senin için. paylaşımlarının devamını beklerim. 6a y 8 ay 1 yıl vs..... teşkkürler resimlerin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

jiyan_21 bence 4 aylık bir sonuç için saçların hoş.... istediğin sonucu alacağına inanıyorum. hayırlısı olsun senin için. paylaşımlarının devamını beklerim. 6a y 8 ay 1 yıl vs..... teşkkürler resimlerin için

sağol kardeşim allah kaza bella vermesi burdayız
  • quote:

tabiki bu böyle uzayıp gidiyor.şimdi bende bi b.k attım hadi buyursun temizlesinmi diyeceğim bu arkadaşa..?gerek yok.bırakın göstere göstere bir merkezi övmeyi.bize resim gösterin resim.ayrıca hiç iddia etmeden tesadüfen gözüme çarpan bir şeyi söylüyorum.bir vatandaş başka bir sitede bu foruma yazan poleriserol arkadaşımızın nicki üzerinden hlc yi öven yazılar yazıyor.kendisidir demiyorum ama birkaç siteye yazmak reklama girermi bilemem.ben olsam bir araştırırdım.rumuzunuz başkaları tarafından kullanılıyor olabilir.
    fikir sahibi olmanız açısından bir örnekte vereyim.

http://www.sacekimiforum.com/sac-ekimi/

Yorum # 10925 polariserol 01-09-2011 12:45 am

hamit kardeşim yahu, sen de cımbızla laf çekiyorsun. ben diyorum ki, aynı yerde neden iki kişiden birisi daha çok fazla ücretle ekim yaptırsın. yoksa ensar hastanesi ya da başka yerlerde de çok daha ucuza ekterebilirsiniz. buna diyeceğim yok.
    ne alaka kuyruk acısı felan. git yaptırabiliyorsan aynı yere 1 tl ye yaptır.
    ayrıca tam hamitlik yapmışsın. poyrazın ne demek istediğini anlayamışsın.
    iyi oku. foruma yeni girdiğin belli ve nedenin de belli oluyor zaten…

gün gelecek bana hak vereceksiniz fakat iş işçen geçmiş olacak!! benim şu anda ekilen saçlarımın yarısından biraz daha fazlası döküldü. fakat kalan saçlarım 1 cm uzunluğunda şu anda. hep söylüyorum. ekiminizi doktor yapsın ve binlerce grefti bir günde ektirmeyin. o zaman nereye isterseniz gidin ektirin. fakat usulüne gre olsun.

neyse arkadaşlar lütfen tartışma yapmayalım, beni de bir başka kliniğin, doktorun adamı olarak göstermeyin. size göre başka bir yer daha kaliteli olabilir, benim için de saç ekimi yapılacak bir kaç yer var tr de. herkesin düşüncesine saygım var.

özgür beyin soyismi öztan, ÖZGÜR ÖZTAN…

serkan egemen, ben sadece hlc demiyorum, dikkat et lütfen, hlc,keser ve bir kaç doktor daha iyi diyorum, ve her zaman lafımın arkasındayım. ayrıca ben bu forumda 2 senedir yazıyorum kardeşim. fakat sana da saygım var. çok fazla baskı yapmamak gerek, zaten dediğim gibi artık fazla yazmayacağım kardeşim…

poyraz, hlc nin ekim ücreti çok fazla, çok haklısın fakat. ben 3000 kökü 4 günde ektirdim. merdiven altı fabrikasyon yapan yerler de 3000 grefti ortalama 3000 tl ye yaptırıyorlar. ve bir günde işi bitiriyorlar. 4 günde 4 kişiye ekim yapıyorlar. ne yapar 12000 tl yapar. şayet dikkatli düşünürsen aynı kapıya çıkar. hatta benimki daha ucuz:)))
    ayrıca hlc ye ben ekim yaptırdığım tarih. 23 temmuz. fakat ben mayıs ayının başlarında gün almıştım zaten. o zamanlar dr özgür alımı yaparsa 2 euro, dr gökhan alımı yaparsa 1,5 euro idi. yani bak dikkatli okursan adamlar için ekim değil alım önemli. ekimi ise 4 doktor karışık yapıyorlar. fiyat olarak soruyorsan dediğim gibi fazla bir ücret, ben kredi çektim daha ödemeye bile başlamadım. fakat adamlar paranın karşılığını çok iyi veriyorlar günde ortalama 1000 tane ekiyorlar. ve canları çıktı 1000 taneyi ekene kadar. yani benim şaşırdığım diğer yerler 3000 taneyi akşama kadar nasıl yapıyorlar. tabiki yapıyorlardır fakat usulüne uygun yapmadıklarını biliyorum. kredi çekip yaptırdım ekimi, inşallah istediğim gibi bir ekim olur. hepimizin öyle olur umarım. dediğim gibi kimse üzerinde baskı yaptığım yok. hiçbir yeri övmüyorum. benim için dr kul, vs.. hepsi iyi. fakat ben orada yaptırdım
    3 senedir araştırıyordum, iyi olacağını bilsem neden 3000 tl ye tek günde yaptırmayayım ki.

ayrıca serhat bir defa, ensar hastanesi, alpaslan ile dr kul u aynı kefeye koyma. dr kul hepsinden farklı, bu üçünden birine yaptıracaksan kesinlikle dr kul derim. ensar hastanesinin zaten ne olduğu belli. biraz daha araştırın arkadaşlar. ayrıca dr alp aslana 3250 greft ekim yapılmış bir arkadaşa. alım 3 saat, ekim de 3 saat toplamda 6 saat sürmüş. böyle ekimler yaptıracağınıza hiç yaptırmayın derim, yine de siz bilirsiniz. görseniz 1500 greft gibi duruyor.

dikkat ediyorum forumda bir kaç arkadaş var. yıllardan beri araştırıyorlar. bu kişileri herkes çok iyi biliyor. nedense ekimi doktorlara yaptırın ya da usulüne uygun yaptırın dediğimizde, suçlanıyoruz. mustafa şentürkü dr kulu övüyor diye suçluyorsunuz.

iyilik yaramıyor kimseye.

o kadar yazışıyoruz, bir gün birisi çıkıyor. forumda hiç ismini duymadığımız birisi.
    sen öylesin sen böylesin diyor. ayıptır yahu. yardım etmek için yorum yapıyoruz burada. fakat çoğu anlayamıyor nedense.

haydi kolay gelsin. gittim ben.

BUNLAR ÖRNEKLERİM.ÜSTÜNE ALAN BANA SALDIRSIN BEN BURDAYIM.

sevgili zafka,
    söylediklerinin altına imzamı atarım. ağzına sağlık
    sen ben hlc, keser vb yerlerde ektirmeyince merdiven altı olmuş oluyor. mikromotorlu ekim merdiven altı olmuş oluyor. düşünsene manuel veya mikromotor arasındaki tek fark hızdır, bunu plastik cerrahlar söylüyor, diyorum ve kimseye çamur da atmıyorum. ama californiadream vb adamlar özelden ve buradan hırçın bir şekilde saldırıya geçiyorlar. forumun ortalarından sonra resmen jandarma kesilmişler. ayrıca senin dediğin gibi ne resim ne de başka bişey, hiçbir delilleri yok. ne yapacaz bunlarla bilmem.....
  • quote:

İZZET (jiyan)kardeşim seni bu konudan muaf tuttuğumu bilmeni isterim.tertemiz yorumlarda bulunan kimseye salça olmayan birisinkendini hiç sözümün içine katma kardeş.zaten forumda iyice b.ka sardı.gelen giden birbirine sarıyor.artık buraya yazmanın bir alemide kalmadı..
    yalansa yalan desin biriside..bende atıp tutuyorum farzet.ne diyeyim..?
    işte forumun son hali..

sevgili abim
    gsm doğrulatmam gerekiyormuş ama telefonuma kod gelmedi bir türlü. özelden mesaj yazmak için ne yapayım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

herkes saç ektirdiği yeri övüyor bundan doğal ne var bu forumda ne desin adam hlc de ektirdim kötümü oldu desin sonuç neyse onu yazıyor kötü olsa kötü oldu der salak değilya

bizimde zaten bahsettigimiz şey budur. övgüyü bizler yapmalıyız. düşünceleri bizler söylemeliyiz. ben ektirdim süper oldu bu adam şu şekilde yapıyor başkası yapmıyor şeklinde degil yahu..kaçıncı sayfadayıoz baktınızmı hiç ??

80. sayfa ve toplasan bilgi foto paylaşımına sadece 10 sayfa eder digerleri hep fasa fiso nedenmi saçma sapan şeyler yüzünden.

İNANIYORUMKİ MERDİVEN ALTI DENİLEN BİRÇOK YER VAR VE ÇOK GÜZEL İŞLER ÇIKARMAKTA SONUÇA BU KABULİYET İŞİ VE HİÇ KİMSE KORKUSUNDAN PAYLAŞIM DAHİ YAPAMIYOR....

SİZE NE KARDEŞİM NEREDE YAPTIRDIGI YAHUUUUUU BIRAKIN ADAM PAYLAŞSIN ŞURADA EKTİRDİM DESİN... HEMEN ADAMA SALDIRMAYIN ŞURASI SEYREK OLMUŞ BURASI AÇIK KALMIŞ YOK SANA YALAN SÖYLEMİŞLER FALAN FİLAN.... BAKALIM NEDİR NASILDIR BİZ KARAR VERELİM... KAÇ DEFA BAZI ARKADAŞLAR MİNİ EEKLİ BAYANLAR FALAN FİLAN YAZDILAR BU NASIL BİR KENDİNİ BİLMEZLİKTİR BÖYLE KARIŞMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTMUŞTUM. KARDEŞİM İŞİNİ YAPIYORSA VE SONUÇLARIDA GÜZELSE SANA SADECE B.K YEMEK DÜŞER AMA VARSA ELİNDE YAPTIKLARININ KÖTÜ OLDUGUNA DAİR BİR FOTOGRAF YADA NE BİLEYİM BAŞKA BİRŞEY SENİNLE BİRLİKTE YÜRÜMEYEN SAÇSIZ KALSIZ KENDİ ADIMA. MESELA KONHAİR VAR ANKARADA DOKTOR KENDİSİ EKİM YAPMAKTA AYRICA HASTAHANE ORTAMINDA KENDİSİYLE AYNEN BU ŞEKİLDE ANLAŞTIM. FİYATI DA GAYET UYGUN GEL GELELİM FACİALARINI BİLİYORSUNUZ. VEYA ATİLLA KAYA NELER YAPTI YA. HA BU ARADA ÖNLÜKLERİ FARKLIDIR , MERCEK GÖZLÜK KULLANIRLAR , HASTAHANEDE YAPARLAR , KENDİLERİDE DOKTORDUR. SIRF BU YÜZDEN BU KİŞİLERİN SONUÇLARI İLLA Kİ İYİ OLMASI GEREKMEZ. BU İŞ BECERİ İŞİ KİM DAHA FAZLA YAPTIYSA DAHA TECRÜBE KAZANIR, KİM DAHA BECERİKLİYSE O YOL ALIR.

ZAFKA GİBİ BAZI ARKADAŞLARIMIZ FOTOGRAF EKLEMİŞ VE EKİMLERİNİ BİZE SUNMUŞLAR. SONUÇLAR GÜZEL VARSA CESARETİ OLAN BU KİŞİLERİN EKİM YAPTIRDIGI YERLE İLGİLİ KÖTÜ FOTOLARI DEŞİFRE EDER VE BİZLERDE HAA HAKLILARMIŞ DERİZ. BİRTEK MEMNUN DEGİLİM DİYEN YSEG VARDI AMA ODA KAYBOLDU FOTO FİLANDA EKLEMEDİ..

ZAFKA BEY SADECE ÖRNEK Tİ YANİ EKİM YAPTIRDIGI YER BUNUN GİBİ BİRÇOK YER VAR VE BİZ TEKNİKLERİ VS YÜZÜNDEN ELEŞTİRİ YAGMURUNA TUTULDUKLARI İÇİN BU KİŞİLERİ ÖGRENEMİYORUZ BİLE...BENİM CEBİMDE 20BİN DEGİL 100 BİN OLSA SADECE ELLE KENDİSİ EKTİGİ VE DOKTOR OLDUGU İÇİN HLC YE EKTİRMEK ZORUNDA DEGİLİM YA BEN.. BAŞKA YERLERDE GÖRMEK İSTİYORUM VE PAYLAŞIMDA BULUNAN KARDEŞLERİM SAYESİNDE OLUR BU. GEZİP GÖRDÜK ÇOGU YERİ AMA YA GÖREMEDİKLERİMİZ NE OLCAK!!!

ELLE EKİMİ ÖVEN ARKADAŞLARA BU SÖZÜM ŞİMDİ DİKKAT EDİN...
    ELLE YAPAN BİR HEKİM SIRF KÖKÜ YERLEŞTİRMEK İÇİN DİYELİMKİ ''O'' ŞEKLİNDE BİR YER AÇTI VE SAÇ KÖKÜNÜ KOYDU. KÖKÜN SAGA SOLA DÖNMEYECEGİ VEYA NE BİLİM HAREKET ETMEYECEGİ NE MALUM?
    DİYELİMKİ ETMEMESİ İÇİN AÇTIGI YERİ KISTI VE SIK EKİM İÇİN DAHADA KÜÇÜK ''0'' YER AÇTI ŞİMDİ KÖKÜ YERLEŞTİRİRKEN ZARAR VERMİCEKMİ? SİZE KALSA VERMEZ AMA GEL GELELİM VERDİGİ İSPATLANMIŞ...

MİKROMOTORLA ALIMA GELİNCE ESKİDEN FUT VARDI ŞİMDİ FUE VAR. ESKİDEN ELLE EKİM VS VARDI ŞİMDİ MİKROMOTOR VAR. BU DEMEK DEGİLKİ KÖTÜ OLSUN GELİŞTİRİLİYOR BENCE... BU TAMAMEN KİŞİSEL FİKRİM...

ADAMIN BİRİSİ YALAN SÖYLERSEDE TMM BUNU ORTAYA ÇIKARMAK BOYNUMUZUN BORCU OLSUN..
    AMA ARTIK LÜTFEN PAYLAŞIM YAPIP HERKEZE YARDIMCI OLALIM KURU KURUYA ÖVGÜ NEDİR Kİ ?

UZUN OLDU BELKİ BİRAZ AMA KUSRUMA BAKMAYIN BUDA SONDU BU SAATTEN SONRA ŞAHSIMLA İLGİSİ OLMAYAN KONULARA YAZMICAM....
  • Zafer Abi tekrar hoşgeldin. İnşallah saçların performansını sürdürüyordur.
    Son bıraktığında gayet iyi görünüyordu.
    californiadream arkadaşımızın imza kısmında eski kullanıcı adı yazıyor zaten.
    Rumuz değişikliği yaparken bir süre imzada eski rumuzun kalması kuralı vardır.
    Yani bu açıdan işin içinde bir şey arayamayız.
    Ancak eski mesajlarını editleme konusunda birşey diyemem.

Bazı kişilere reklamcı, karalayıcı gibi yaftaları çok kolay vuruyoruz.
    polariserol ve jiyan arkadaşlarımız için bile reklamcı dendi.
    Bu konuyu uzun süre takip eden biri zaten tanır buradakileri.
    HLC zaten yurt dışı hastaları sayesinde iyi kazanıyor. Fiyatları da yüksek olmasına rağmen 1-2 ay sonrasına randevu alınabiliyor.
    Forumlarda o şekilde reklam kampanyası yapma ihtiyacı duyacaklarını hiç sanmıyorum.

Burada samimiyetiyle tecrübelerini ve fotoğraflarını paylaşan kişilerin haksız mesajlarla küstürüldüğünü görmek üzücü gerçekten.
    Ayrıca sansürleyerek küfür yazan arkadaşları itinayla şikayet ediyorum. Sansürlü de olsa küfür yazamazsınız.

Burada saç ekimi başarısız olmuş bazı kişilerin eleştirileri çok kaba saba oluyor.
    Düzgün bir üslupla yaz abicim. Ne diye öfkelenmiş liseli gibi tavır takınıyorsun :)
    Seviyeyi yerlere koydu bazı abilerimiz. Sağolsunlar.
  • zafka (zafer) abi hatırlatma yapıyım resim yükleme yapacaktın iyi bir kameraylan üstten sıklık derecesine bakacaktık uygun bir zamnda paylaşırsan memnun olurum sağlıcakla

paylaşımlarının destekcisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2134

zafka (zafer) abi hatırlatma yapıyım resim yükleme yapacaktın iyi bir kameraylan üstten sıklık derecesine bakacaktık uygun bir zamnda paylaşırsan memnun olurum sağlıcakla

paylaşımlarının destekcisiyim

sözüm söz kardeşim..kafamda hiç saç yokken bu geldiğim konum inan bana yetti.hiçbir zaman fazlası olacak hayallerinede kapılmadım..çok resim ekledim,evde bahçede işyerinde,sokakta..
    yine eklerim.yanlız makinam arkadaşta.tatilden dönsün alıp söz ekliyeceğim..
  • @kafadarr kardeşimin sözleri

ELLE YAPAN BİR HEKİM SIRF KÖKÜ YERLEŞTİRMEK İÇİN DİYELİMKİ ''O'' ŞEKLİNDE BİR YER AÇTI VE SAÇ KÖKÜNÜ KOYDU. KÖKÜN SAGA SOLA DÖNMEYECEGİ VEYA NE BİLİM HAREKET ETMEYECEGİ NE MALUM?
    DİYELİMKİ ETMEMESİ İÇİN AÇTIGI YERİ KISTI VE SIK EKİM İÇİN DAHADA KÜÇÜK ''0'' YER AÇTI ŞİMDİ KÖKÜ YERLEŞTİRİRKEN ZARAR VERMİCEKMİ? SİZE KALSA VERMEZ AMA GEL GELELİM VERDİGİ İSPATLANMIŞ..

aynen katılıyorum..hiçbirşeyin garantisi yok.risk risktir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafadarr

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

herkes saç ektirdiği yeri övüyor bundan doğal ne var bu forumda ne desin adam hlc de ektirdim kötümü oldu desin sonuç neyse onu yazıyor kötü olsa kötü oldu der salak değilya

bizimde zaten bahsettigimiz şey budur. övgüyü bizler yapmalıyız. düşünceleri bizler söylemeliyiz. ben ektirdim süper oldu bu adam şu şekilde yapıyor başkası yapmıyor şeklinde degil yahu..kaçıncı sayfadayıoz baktınızmı hiç ??

80. sayfa ve toplasan bilgi foto paylaşımına sadece 10 sayfa eder digerleri hep fasa fiso nedenmi saçma sapan şeyler yüzünden.

İNANIYORUMKİ MERDİVEN ALTI DENİLEN BİRÇOK YER VAR VE ÇOK GÜZEL İŞLER ÇIKARMAKTA SONUÇA BU KABULİYET İŞİ VE HİÇ KİMSE KORKUSUNDAN PAYLAŞIM DAHİ YAPAMIYOR....

SİZE NE KARDEŞİM NEREDE YAPTIRDIGI YAHUUUUUU BIRAKIN ADAM PAYLAŞSIN ŞURADA EKTİRDİM DESİN... HEMEN ADAMA SALDIRMAYIN ŞURASI SEYREK OLMUŞ BURASI AÇIK KALMIŞ YOK SANA YALAN SÖYLEMİŞLER FALAN FİLAN.... BAKALIM NEDİR NASILDIR BİZ KARAR VERELİM... KAÇ DEFA BAZI ARKADAŞLAR MİNİ EEKLİ BAYANLAR FALAN FİLAN YAZDILAR BU NASIL BİR KENDİNİ BİLMEZLİKTİR BÖYLE KARIŞMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTMUŞTUM. KARDEŞİM İŞİNİ YAPIYORSA VE SONUÇLARIDA GÜZELSE SANA SADECE B.K YEMEK DÜŞER AMA VARSA ELİNDE YAPTIKLARININ KÖTÜ OLDUGUNA DAİR BİR FOTOGRAF YADA NE BİLEYİM BAŞKA BİRŞEY SENİNLE BİRLİKTE YÜRÜMEYEN SAÇSIZ KALSIZ KENDİ ADIMA. MESELA KONHAİR VAR ANKARADA DOKTOR KENDİSİ EKİM YAPMAKTA AYRICA HASTAHANE ORTAMINDA KENDİSİYLE AYNEN BU ŞEKİLDE ANLAŞTIM. FİYATI DA GAYET UYGUN GEL GELELİM FACİALARINI BİLİYORSUNUZ. VEYA ATİLLA KAYA NELER YAPTI YA. HA BU ARADA ÖNLÜKLERİ FARKLIDIR , MERCEK GÖZLÜK KULLANIRLAR , HASTAHANEDE YAPARLAR , KENDİLERİDE DOKTORDUR. SIRF BU YÜZDEN BU KİŞİLERİN SONUÇLARI İLLA Kİ İYİ OLMASI GEREKMEZ. BU İŞ BECERİ İŞİ KİM DAHA FAZLA YAPTIYSA DAHA TECRÜBE KAZANIR, KİM DAHA BECERİKLİYSE O YOL ALIR.

ZAFKA GİBİ BAZI ARKADAŞLARIMIZ FOTOGRAF EKLEMİŞ VE EKİMLERİNİ BİZE SUNMUŞLAR. SONUÇLAR GÜZEL VARSA CESARETİ OLAN BU KİŞİLERİN EKİM YAPTIRDIGI YERLE İLGİLİ KÖTÜ FOTOLARI DEŞİFRE EDER VE BİZLERDE HAA HAKLILARMIŞ DERİZ. BİRTEK MEMNUN DEGİLİM DİYEN YSEG VARDI AMA ODA KAYBOLDU FOTO FİLANDA EKLEMEDİ..

ZAFKA BEY SADECE ÖRNEK Tİ YANİ EKİM YAPTIRDIGI YER BUNUN GİBİ BİRÇOK YER VAR VE BİZ TEKNİKLERİ VS YÜZÜNDEN ELEŞTİRİ YAGMURUNA TUTULDUKLARI İÇİN BU KİŞİLERİ ÖGRENEMİYORUZ BİLE...BENİM CEBİMDE 20BİN DEGİL 100 BİN OLSA SADECE ELLE KENDİSİ EKTİGİ VE DOKTOR OLDUGU İÇİN HLC YE EKTİRMEK ZORUNDA DEGİLİM YA BEN.. BAŞKA YERLERDE GÖRMEK İSTİYORUM VE PAYLAŞIMDA BULUNAN KARDEŞLERİM SAYESİNDE OLUR BU. GEZİP GÖRDÜK ÇOGU YERİ AMA YA GÖREMEDİKLERİMİZ NE OLCAK!!!

DİYELİMKİ ETMEMESİ İÇİN AÇTIGI YERİ KISTI VE SIK EKİM İÇİN DAHADA KÜÇÜK ''0'' YER AÇTI ŞİMDİ KÖKÜ YERLEŞTİRİRKEN ZARAR VERMİCEKMİ? SİZE KALSA VERMEZ AMA GEL GELELİM VERDİGİ İSPATLANMIŞ...

MİKROMOTORLA ALIMA GELİNCE ESKİDEN FUT VARDI ŞİMDİ FUE VAR. ESKİDEN ELLE EKİM VS VARDI ŞİMDİ MİKROMOTOR VAR. BU DEMEK DEGİLKİ KÖTÜ OLSUN GELİŞTİRİLİYOR BENCE... BU TAMAMEN KİŞİSEL FİKRİM...

ADAMIN BİRİSİ YALAN SÖYLERSEDE TMM BUNU ORTAYA ÇIKARMAK BOYNUMUZUN BORCU OLSUN..
    AMA ARTIK LÜTFEN PAYLAŞIM YAPIP HERKEZE YARDIMCI OLALIM KURU KURUYA ÖVGÜ NEDİR Kİ ?

UZUN OLDU BELKİ BİRAZ AMA KUSRUMA BAKMAYIN BUDA SONDU BU SAATTEN SONRA ŞAHSIMLA İLGİSİ OLMAYAN KONULARA YAZMICAM....

baştan sona haklısın. söylenebilecek herşeyi söylemişsin. foruma üye olduğum andan beri bunları söylüyorum ben de.
    KİMİN NE TEKNİK KULLANDIĞI, MİKROMOTOR KULLANIP KULLANMADIĞI DEĞİL; SONUÇ NE ONA BAKALIM. ektirdiğimiz yer kötü yapmışsa resim paylaşalım iyi yapmışsa yine paylaşalım ki insanlar fikir sahibi olsun.
  • lütfen EKİM YAPTIRMAYAN ARKADAŞLAR ŞURASI İYİ BURASI KÖTÜ,YOK ORASI MOTORLA ALIYO ŞURASI ELLE ALIYO MUHABBETİNİ BIRAKSINDA ekim yaptıran arkadaşlar resimlerle buradaki ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olsun...lütfen ektiren arkadaşlar şu fiyata şu kadar greft ve bunlarda önceki ve sonrası resimlerim diye paylaşım yaparlar isteyende istediği yere ektirir....
  • Selam arkadaslar,

Ben daha onceki bir kac sayfada ekim oncesi ve sonrasi resimlerimi yayinlamistim. Ekimimi doktor Erkan Demirsoy'a yaptirttim ve manual toplama fue sistemi ile 1700kok ektirttim. Suanda tam 14gun / 2hafta oldu. Bene 11.gunumde gunesin altinda 30dakika kadar yurumustum. Ertesi gunde doktor beye giderek kontrol ettirdim eger kokler gunesten zarar gordumu diye. Erkan bey bana iyi oldugunu soyledi.

Bende sok dokulme dun basladi 13.gunde. Azikcik soyle 30-40 kadar sac teli geldi. On cizgide sol tarafinda kucuk bir alanda dokulme oldu sanki. Sok dokulme benim okuduguma gore 3-4hafta sonra basliyor, ama neden bende 2 haftada basladi, acaba gunestenmi oturu diyede merak ediyorum. Sadece kucuk bir ic huzursuzlugu var. Bu arada sabah 5, aksam 5 minoksil fis fis kullanacagim doktorumun soyledigi gibi.

Minoxilin sprey kullandiktan sonra yikiyormuyuz saclari?

Birde sac derisinda sanki kucuk bir yanma var gibi hissediyorum? kucuk kucuk yerlerde. Bu sok dokulme olurken yada iyilesme surecinde yasanilan birsey me?

Benim ensede his kaybi, yada agri sizi olmadi. Bir kacgun arasira kasinma oldu. Oda genelde donor alanda oldu.

12.gun resimlerim doktor bey tarafindan yuksek cozunurluklu kamera ile cekilde ve flash bellege koyduk benim. Yarin o resimleride koyacagim. Su dukulme olmadan onca cok guzeldi ye, on sol cizgide kucuk bir acilma olunca moralim bozuldu.

Lutfen tecrubelerinizi paylasiniz sok dokulme ve kucuk deri yanmasi, kil cekilinceki sizi gibi bir his.

Doktor beyde heyecanlanma, yoksa daha cok sac haybi olur vucut adranelin salgiladigindan oturu strese ve endiseye girildiginde.

Tesekkurler bu formda emegi gecen tum arkadaslara.
  • EVET ARKADAŞLAR UZUN BİR ARADAN SONRA MERHABA. BEN 16 MARTTA SAÇ EKTİRDİM 4500 TL YE. REKLAM OLMASIN DİYE EKİM YAPAN MERKEZİN İSMİNİ YAZMIYORUM. 3200 GREFT EKTİRDİM. ŞU AN SONUÇ MÜKEMMEL KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM. BEKLEDİĞİMDEN DAHA İYİ OLDU SONUÇ ŞU AN 5 BUÇUK AY OLDU. DAHA ÖNÜMDE 3-4 AYLIK BİR ZAMAN VAR. O ZAMANA KADAR KALAN BÜTÜN KÖKLER ÇIKACAK. EKİM YAPAN YER BENİ SÜREKLİ ARIYOR BİR AKSİLİK VEYA BEKLEMEDİĞİNİZ BİR DURUM VAR MI DİYE İYİ İLGİLENİYORLAR. İSTANBULDA YAPTIRDIM ŞU AN GÖREVİM GEREĞİ MARDİNE GELDİM BUNU DA BİLİYORLAR 6 . AYDA GELİN KONTROL EDELİM DİYORLAR. YAPTIRACAK ARKADAŞLARA TAVSİYEM KENDİNİ BU KONUDA KANITLAMIŞ BİR YERE YAPTIRSINLAR. 1 DEFA YAPTIRILAN BİR ŞEY. MADDİYAT İKİNCİ PLANDA OLSUN. YAPTIRMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA DA SİR SÖZÜM VAR. YAŞAMAK İLE KALİTELİ YAŞAMAK ARASINDAKİ KARARI İYİ VERSİNLER :)))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: polariserol

quote:

Orijinalden alıntı: zeydan84

quote:

merhaba arkadaşlar benim bugün itibariyle 4ay 8 gün oldu kararsız kalmıştım yayınlasammı diye arkadaşlar ısrar edince ayrıca özelden
    çok mesajlar gelince yayınlama gereği duydum

http://i52.tinypic.com/28rl7h3.jpg
    http://i56.tinypic.com/11bhvo4.jpg
    http://i56.tinypic.com/2mpls9v.jpg
    umarım allah herkesin gönlüne göre verir ve herkes istediği sıklıkta saçlara kavuşur

kardeş inşallah sonunda memnun kalırsın; ancak resimleri gölgede çekmişsin ve bu nedenle ekimin doğallığı, sıklığı ve kalitesi hakkında yorum yapmak mümkün değil. mümkünse saçların diplerini, üstten görüntüsünü ve taranmış halini gölge olmayan ve aydınlık bir alanda çekseydin keşke...

sevgili zeydan84,

kime çalışıyorsan açıkça söyle kardeşim, seni bu forumda yeni görüyorum.
    son bir kaç gündür insanlara b.k atıyorsun.
    efendi gibi yorum yapanlar da artık, acaba diyor!
    fotoğraf yükleyecek arkadaşlar da tereddüt ediyor.

ben 15 gün sonra yüklemeyi düşünüyordum fakat bazıları yüzünden belki yüklemeyebilirim.

ekim yaptıracak arkadaşları anlıyorum, fakat hiç ekim yaptırmayan da ahkam kesiyor, anlamadım ki arkadaş.

açıkçası yüklemiyecektim son 10 gündür forum öyle bir kirlendiki....
    baksana dışarda çektiğim fotoğrafı bile beğenmiyor beyefendi daha ne yapayım bilmiyorumki mercekmi tutayım anlamadım
    ben bu formda daha hiç kimseye hlc ye gidin saç ektirin diye bir şey demedim dememde
    çünkü herkes aklı başında insanlar sadece ve sadece kafasına birşey takılan ekimle ilgili cevaplarda bulunuyorum
    ve bugüne kadar hiç bir yeride kötülemedim kötülememde elimden geldiğince fotoğraf yayınlıyorum çünkü gidişat hakında hakkaten merak eden ve fotoğraf yayınlamamı istiyen çok insan var.
    ama böyle devam ederse tamamıyla elimi ayağımı çekeçeğim bana sadece özelden gelen mesajları cevaplıyacağım ve onlara fotoğraflarımı göndereceğim..

Arkadasim kzmana gerek yok ekledigin resimlerinden, sac ekimi kalitesi hakkinda yorum yapabilmemiz cok zor, resimleri daha yakindan cekmen lazim inan hicbir detay gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: referee-34

EVET ARKADAŞLAR UZUN BİR ARADAN SONRA MERHABA. BEN 16 MARTTA SAÇ EKTİRDİM 4500 TL YE. REKLAM OLMASIN DİYE EKİM YAPAN MERKEZİN İSMİNİ YAZMIYORUM. 3200 GREFT EKTİRDİM. ŞU AN SONUÇ MÜKEMMEL KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM. BEKLEDİĞİMDEN DAHA İYİ OLDU SONUÇ ŞU AN 5 BUÇUK AY OLDU. DAHA ÖNÜMDE 3-4 AYLIK BİR ZAMAN VAR. O ZAMANA KADAR KALAN BÜTÜN KÖKLER ÇIKACAK. EKİM YAPAN YER BENİ SÜREKLİ ARIYOR BİR AKSİLİK VEYA BEKLEMEDİĞİNİZ BİR DURUM VAR MI DİYE İYİ İLGİLENİYORLAR. İSTANBULDA YAPTIRDIM ŞU AN GÖREVİM GEREĞİ MARDİNE GELDİM BUNU DA BİLİYORLAR 6 . AYDA GELİN KONTROL EDELİM DİYORLAR. YAPTIRACAK ARKADAŞLARA TAVSİYEM KENDİNİ BU KONUDA KANITLAMIŞ BİR YERE YAPTIRSINLAR. 1 DEFA YAPTIRILAN BİR ŞEY. MADDİYAT İKİNCİ PLANDA OLSUN. YAPTIRMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA DA SİR SÖZÜM VAR. YAŞAMAK İLE KALİTELİ YAŞAMAK ARASINDAKİ KARARI İYİ VERSİNLER :)))

sevgili referee-34,
    forumun adına dikkat edelim ''en iyi saç ekim merkezi NERESİDİR''
    dolayısıyla herkes gibi gönül rahatlığıyla ektirdiğin merkezin adını verebilirsin. forumun konusu itibariyle vermen gerekir de. ki bize de tavsiye olmuş olsun.
  • ekim tarihi 16 temmuz 2011 esteword -altunizade

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiiin -- 4 Eylül 2011; 21:08:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

ekim tarihi 16 temmuz 2011 esteword -altunizade

Devam son 2 foto 50. gün ensemi 4 numara kestirdim

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.