Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (637. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vallahi kardes morelini bozmak istemem ama cok seyrek olmus bende 45 gün önce ektim bakalim insallah herkesinki güzel cikar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_06

Evett 10. Gun saclar uzamis gb 2 tel geldi elime sok dukulmeye hazirlan dio sanirim:)

Jakabo moralini bozma şok dökülme olsa bile iyi bir bakimla o sacların hepsi daha güçlü bir sekilde gelecektir inşallah.
    Bu arada verdigin linke tıkladım ama adresini göremedim :) yakinlardaysan birgün ziyaretine gelebilirim kabul edersen.

Hurruyet cad. 2/7 beklerim ne demk hbrlesip gel ama pek ofsde durmuyirum
    Ins. Guzel bir sekilde cikar da su cileden kurtulurum bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep8706

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parcelius

TEKRARDAN YAZIYORUM BİLGİ VERİRSENİZ EĞER SEVİNİRİM

herkese merhabalar konuya ilk msjım bende sizlerdenim :) uzun süredir bende saç ekim konusunda araştırma yapıyordum ankarada oturmaktayım.Forumu basından sonuna kadar okumak gerçekten günler alır gibi :) belli sayfalara baktıgımda ha şu doktor iyi diyip başka sayfaya geçtiğimde o doktor kötüymüş diyorum :) sorum şu olcak ankarada şu doktor gerçekten iyi dediğiniz yer var mı ? Birde Ankarada DR.GÖKAY GÖĞEN duydunuz mu ekimleri nasıl ? TEŞEKKÜRLER

Bende Ank deyim..Aynen dedigin gibi biri icin begenilen,digeri icin begenilmiyor.Bu da pek anormal bir durum sayilmaz acikcasi...Herkesde tek tip sac dokulmesi yok.Bahsettigin doktor ismini duymadim gormedim..

Serdar gorkem oneririm ektirmesenizde randevu akin gidip gorusun
    Yer hastane alim yapan doktor konuyla ilgili makaleleri cevirileri yani ben anlatmayim ektirin demiyorum gorusun sagdece yarin 4 de gidin yada cumartesi
    Adim ismail beni de soyleyin bak ekim oncesi resmim de var di gostersin ben son halimi yukluyorum 8. Gunum

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Serdar hocaya bende gitmeyi çok düşündümde vazgeçtim...yarın bi gaz gelirse bana randevu için ararım...zaten müsait olduğum zaman haftasonları oluyor...senin kafa iyi gözüküyor

Ekim oncesi

aga senin ekim süper gözüküyo ekim yapildigi bile belli degil... ben istanbul hair centerde ektirdim hic memnun degilim cok seyrek duruyo ve alinan bölgeler sacin uzamasina ragmen hala belli, bin pisman oldum ansini satiyim :D
    bu siteyi ekimden sonra gördüm yoksa bende kesin ankarada yaptirirdim yani serdar görkemde...
    sonuclarini merakla bekliyorum, insallah ilerleyen zamanlarda resim paylasirsin...
    duruma göre bidaha ektirmek istiyorum ama busefer serdar beyde yapmayi düsünüyorum tabi bakalim zaman neyi gösterecek...

Allah bereket versin :D

Allah razi olsun seninkide iyidir ya mennuniyetlik kisinin beklentilerine gore degisiyor bakalim benim uzadiginda nasil duracak
    Senin ekim ne kdr zaman oldu bildigim kadariyla 2. Kez ekim icin gelen cok musterisi var

Msj degistiriyim defim yeni yikadim saclari dokulneler basladi bu gun 11. Gun ben halen daha bur tarafin seyrek ekildigini dusunuyorum yada acimi farkli bilemedim ams sag tarafim biraz seyrek gb yeni resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakabo_06 -- 24 Şubat 2013; 11:06:17 >
  • recep8706 tsk ederim arkadasim, benimde 26. günüm, 29 aralikta ektirdim, etilerde bir yerde sen ? sende dökülme basladi mi ? bende cok yavas dökülüyor, günde bir kac tel, normal mi sence, ? yoksa daha dökülür mü ?
  • jakobo_06 saclarin cok güzel gözüküyor, masallah, ilk ektirdiginde o sürdükleri ilac yüzünden insan ürküyordu, sag taraf seyrek diyorsun, ama yeniden cikinca seyreklik kalmaz, cünkü ektikleri greftler cogu 2 li, yada 3lü sac telleri oluyor, bence seyreklik kalmaz, güzel bir ekim olmus bence , alin cizginden cok süper olmus,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 24 Şubat 2013; 13:13:35 >
  • Herkese selamlar. Ben de en kısa zamanda saç ektirmeyi düşünüyorum. 3-4 senedir minox-proscar ikilisini kullanıyorum en son hali böyle. Merkezler konusunda çok farklı görüşler var doğal olarak. Genelde saçım için 3000 greftin yeterli olacağını düşünüyor doktorlar fakat nerede yaptıracağıma bir türlü karar veremedim. Çok farklı fiyatlar var. Ekim yoğunlukla tepe bölgesine yapılcak. Mevcut saçlara zarar vermeden bu ekimi en sağlıklı yapacak merkez/doktor nerdedir? Şehir farketmez. Motorlu ekim mi yoksa manuel mi daha doğru? Bu işin muhtemelen bir kere yapılacağını düşünürsek en doğru kararı vermek lazım örneklere bakarak. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkymus -- 24 Şubat 2013; 16:20:43 >
  • bu da tepeden görünüm:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkymus -- 24 Şubat 2013; 16:18:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkymus

Herkese selamlar. Ben de en kısa zamanda saç ektirmeyi düşünüyorum. 3-4 senedir minox-proscar ikilisini kullanıyorum en son hali böyle. Merkezler konusunda çok farklı görüşler var doğal olarak. Genelde saçım için 3000 greftin yeterli olacağını düşünüyor doktorlar fakat nerede yaptıracağıma bir türlü karar veremedim. Çok farklı fiyatlar var. Ekim yoğunlukla tepe bölgesine yapılcak. Mevcut saçlara zarar vermeden bu ekimi en sağlıklı yapacak merkez/doktor nerdedir? Şehir farketmez. Motorlu ekim mi yoksa manuel mi daha doğru? Bu işin muhtemelen bir kere yapılacağını düşünürsek en doğru kararı vermek lazım örneklere bakarak. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden sağolun.

Manuel yaptir abi sonucta el emegi iscilik daha dikkat gerektiriyor mikromotor doktorun isini kolaylastiriyor sagdece sana bir yarari yok manuel daha iyi greftler daha az zarar goruyor
  • quote:

Herkese selamlar. Ben de en kısa zamanda saç ektirmeyi düşünüyorum. 3-4 senedir minox-proscar ikilisini kullanıyorum en son hali böyle. Merkezler konusunda çok farklı görüşler var doğal olarak. Genelde saçım için 3000 greftin yeterli olacağını düşünüyor doktorlar fakat nerede yaptıracağıma bir türlü karar veremedim. Çok farklı fiyatlar var. Ekim yoğunlukla tepe bölgesine yapılcak. Mevcut saçlara zarar vermeden bu ekimi en sağlıklı yapacak merkez/doktor nerdedir? Şehir farketmez. Motorlu ekim mi yoksa manuel mi daha doğru? Bu işin muhtemelen bir kere yapılacağını düşünürsek en doğru kararı vermek lazım örneklere bakarak. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden sağolun.

Beklentiye göre değişir fakat 3000 greftin yeterli olacağını düşünmüyorum.Saçlara sekil vermek istiyorsan minimum 4000 greft ekim yaptırabilirsin.Bu işlemi 1 kere yaptıracaksan greft sayısını yüksek tutmanda fayda var.Malum mevcut saçların hem zamanla hemde ekim esnasında kayba uğrayabileceğini ele alırsan 4000 asagısına inme.Ekim işini çok iyi yapan ülkemizde bir çok doktor var.Forumda doktor tavsiyesi alman yanıltıcı olabilir.MEvcut doktorlarla yüz yüze görüşmeni tavsiye ederim.
  • mikromotor koklere daha cok zarar veriyor anladigim kadariyla. 4000 greft tavsiyesi icin de tesekkurler. Manuel ekimi diger koklere zarar vermeden guzel yapabilecek birkac kisi tavsiye eder misiniz bana lutfen. Burdan yazmanizda sakinca olmaz sanirim birbirimize yardim edebilmek icin buradayiz sonucta. Ozelden atmak isteyen varsa o da olabilir. Tesekkurler.
  • wolkymus arkadasim, eger istanbuldaysan etilerde ünlü bir sac hastahanesi var, isim yazmiyorum reklama giriyormus diyor cogu arkadas, ben 3 hafta önce orta ektirdim, ben bu froumda cok arastirdim, bir türlü karar veremedim bir yere, en son aralik ayinda mahmut tuncerde orda ektirdigini gördüm tv den, bence iyi yerki mahmut tuncerde ektirdi dedim, karar verip , randevusuz direk almanyadan oraya gittim, bir gün bekledim ertesi gün ekim yaptilar, ben cok memnunum, bu isin uzmani bir yer, avrupa standartlarinin üzerinde bir yer, gelen hastalar cogu alman, hollandali, dubaiden gelen gördüm, ve bir kac ünlü kiside orda yaptirmis, fiyti sabit 3000 euro, greft pazarligina girmiyorlar, maxumim greft aliyorlar, benden 3000 greft aldilar, yanimda birinden ayni paraya 3500 greft aldilar, birde greftleri mikromotorla aliyorlar, greft almalari sadece kesintisiz 2.5 saat sürdü, manuel 3000 grefti bilmiyorum ama 5-6 saate alirlar, ben cok memnun kaldim, istersen orayla bir görüs, bir kac yerle görüs karar vermende kolay olur
  • Ekimden sonraki 13. gündeyim.
    Saçımı yıkarken toplamda 10 tane falan saç gördüm elimde.
    2..3 gün önce1 tane bile saç düşmüyordu.

Sanırım beklenen son yaklaşıyor.
  • quote:

mikromotor koklere daha cok zarar veriyor anladigim kadariyla. 4000 greft tavsiyesi icin de tesekkurler. Manuel ekimi diger koklere zarar vermeden guzel yapabilecek birkac kisi tavsiye eder misiniz bana lutfen. Burdan yazmanizda sakinca olmaz sanirim birbirimize yardim edebilmek icin buradayiz sonucta. Ozelden atmak isteyen varsa o da olabilir. Tesekkurler.

wolkymus aslında mikromotorun söylendiği gibi dağlar kadar dezavantajı yok.Olay mikromotoru kullanan doktor yada uzmanın elinde.Ekim öncesi ve sonrasında şunu gördüm birçok ekim yeri farklılık adına bilimsel olarak kanıtlanmayan tekniklerden bahsederek müşteri kapma peşinde.Dünyada uygulanmayan birçok teknik ülkemizde yeni buluş gibi pazarlanmaya calısıyor.Görüşmeye gittiğindede firmaları bırak doktorların bile meslekdaşlarını şikayet ettiğine şahit olacaksın.Bence yasadıgın yere en yakın ekim merkezlerinden baslayarak en az 8 yerle görüş.Sana en mantıklı beklentine en uygun olana yaptır.Tavsiye olarakta aynı gün 1 den fazla ekim yapan yerlere hiç uğrama.Ekim işi minimum 8-10 saat arası sürer.Baska birini ekim yapmak için sana harcanması gereken mesaiyi çaldırtma.Yada aynı yerde 3kişiye ekim yapılacaksa aynı gün 3 farklı ekip çalışacaktır.Sana tecrübe edinen ekip denk gelebilir.KEndini deneme tahtasıda yaptırma.Bu işte doktor önemli tabiki fakat çogu yerde doktor sadece 1 saat ilgileniyor daha soraki aşamalara yardımcıları dahil olacaktır.Doktorun ekimin hangi aşamalarında olacak bunu sor.Kimi ekim yeri müşteriyi çekmek içn 4000-5000 greft ekeriz gel hallederiz cümleleriyle ikna etmek isteyecektir. Formaliteden de olsa Garantisi iste fakat bunun da garantisi yok.Ekim işi biraz insiyatif işidir uzun ve meşakatlidir varsa çevrende doktor yada ekim yaptıran onların referansıyla git.Daha özen kazandırabilir.Mevcut şaçlarına ne oranda zarar vericek onu sor.Benim de senin tazındaydı saçlarım sadece yanlarda açılma vardı ortalar seyrekti.Küçük kanallar açılarak mevcut saçlarına zararı minimuma indirirler.Elindeki bulgurdan da olma.İlk aşama da ilk irtibaya fazla önem verme tamamen ticari bir iş oldugu için pazarlama faliyetlerine gelebilirsin.Varsa saç yıkatmaya yada prp yaptırmaya gelen onlara sor.Olumlu yada olumsuz referans alailirsin.Yapılan ekimlerde 1 yıl sonraki fotoları baz al.Yeni yapılan ekimleri baz alma.Zaten arastırdıkça bir sürü doneye sahip olacaksındır.Daha sonra en yiyi kararı kendin verirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orleans

quote:

Orijinalden alıntı: SLINE

quote:

Orijinalden alıntı: Orleans

6.ay

Orleans moralini bozmak istemem ama benim için de çok seyrek duruyor, istersen Unmercy arkadasin resmiyle kiyasla onun 131ci gunu ve iyi hatirlarsam açikligi senden fazla idi, senin uste yine saçin vardi. Istersen ekim yaptirdigin yerle irtibata geç ve onlara sor normal bir durum mu diye ama tahmin ediyorum ki 12 ayini doldurmani soylerler, belki o zamana kadar bir gelisme olabilir. Hakkinda en iyisi olur Insallah.

Bunan 2ay öncede aynıydı son 2aydır sürekli dökülüyor ve aşırı yaglanma var engel olamıyorum doktorumla konuştum sürecin normal olmadıgını gerekli düzeltmenin ypılacagını söyledi inşallah hayırlısı olur hakkımızda bundan sonraki süreçte gelişmeleri sürekli sizlerle paylışıcam..

Orleans saçlarin neden dokuldugunu soyledilermi? ve gerekli duzeltme derken neyi kast ediyorlar?
  • s.a bnde geçen ay saç ektirdim şakak bölgesine sağ ve sola 500 saç teli toplam 1000

alımı saçtan değilde sakalı tercih ettim inanın çok araştırdım sakalın daha iyi olacağını umdum istediğim gibide oldu
    1 ay olmasına rağmen ekim olduğu anlaşılmadı sakallar çok iyi duruyo şok dökülme oldu 15.günden sonra. ekim 32 gün oldu arada tek tük dökülmeler devam ediyo
    2.aya kadar devam edecekmiş 4aysonra dökülenler tekrar çıkacak

fiyatı saç 1.5 tl sakal 2tl reklam olsun diye firma ismi yazmıyorum amacım sadece sakaldanda ekim yapıldığını göstermek

bu arada kendimden bahsedeyim biraz yaşım 26 saç dokulmem 20 yaşında başladı ve 2 sene sürdü daha sonra tek tük dökülmeler oldu
    yaklaşık 2 senedir hiç dökülme olmadı dökülmesinin nedeni saçımın uzun olmasıydı diye düşünüorum saçlarımı kısaltığımda hiçbir dökülme olmuyor
    hiçbir şekilde şampuan ilaç vs. kullanmadım doktor biotin önerdi onu kullanıyorum.

ekim sonrası 2.gün
    ekim sonrası 15. gün
    ekim sonrası 15.gün
    ekim sonrası 15.gün
    30.gün
    30.gün
    sakal
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

herkese merhabalar konuya ilk msjım bende sizlerdenim :) uzun süredir bende saç ekim konusunda araştırma yapıyordum ankarada oturmaktayım.Forumu basından sonuna kadar okumak gerçekten günler alır gibi :) belli sayfalara baktıgımda ha şu doktor iyi diyip başka sayfaya geçtiğimde o doktor kötüymüş diyorum :) sorum şu olcak ankarada şu doktor gerçekten iyi dediğiniz yer var mı ? Birde Ankarada DR.GÖKAY GÖĞEN duydunuz mu ekimleri nasıl ? TEŞEKKÜRLER

Bende Ank deyim..Aynen dedigin gibi biri icin begenilen,digeri icin begenilmiyor.Bu da pek anormal bir durum sayilmaz acikcasi...Herkesde tek tip sac dokulmesi yok.Bahsettigin doktor ismini duymadim gormedim..

Yer hastane alim yapan doktor konuyla ilgili makaleleri cevirileri yani ben anlatmayim ektirin demiyorum gorusun sagdece yarin 4 de gidin yada cumartesi
    Adim ismail beni de soyleyin bak ekim oncesi resmim de var di gostersin ben son halimi yukluyorum 8. Gunum

Serdar hocaya bende gitmeyi çok düşündümde vazgeçtim...yarın bi gaz gelirse bana randevu için ararım...zaten müsait olduğum zaman haftasonları oluyor...senin kafa iyi gözüküyor

Ekim oncesi

aga senin ekim süper gözüküyo ekim yapildigi bile belli degil... ben istanbul hair centerde ektirdim hic memnun degilim cok seyrek duruyo ve alinan bölgeler sacin uzamasina ragmen hala belli, bin pisman oldum ansini satiyim :D
    bu siteyi ekimden sonra gördüm yoksa bende kesin ankarada yaptirirdim yani serdar görkemde...
    sonuclarini merakla bekliyorum, insallah ilerleyen zamanlarda resim paylasirsin...
    duruma göre bidaha ektirmek istiyorum ama busefer serdar beyde yapmayi düsünüyorum tabi bakalim zaman neyi gösterecek...

Allah razi olsun seninkide iyidir ya mennuniyetlik kisinin beklentilerine gore degisiyor bakalim benim uzadiginda nasil duracak
    Senin ekim ne kdr zaman oldu bildigim kadariyla 2. Kez ekim icin gelen cok musterisi var

Msj degistiriyim defim yeni yikadim saclari dokulneler basladi bu gun 11. Gun ben halen daha bur tarafin seyrek ekildigini dusunuyorum yada acimi farkli bilemedim ams sag tarafim biraz seyrek gb yeni resimler

Kardeş, aynı şüphe bende de var. Farklı duruyor bende de sag taraf. Ki sacların dökülme sekli de benziyor!
    Merak ettigim şu: o toparlak hemşire mı sağ da duruyordu? Nedense hiç kanım ısınmadı ona. Neyse...
    Gecmis olsun tekrardan!...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2009 yılından bu yana forumda çok güzel paylaşımlar yapılıyor. Ulusal bazda en güzel kaynaklardan birisi oldu. Ancak forumun yapısı gereği bilgiler yeni gelenin altında kayboluyor. sorulan bir soru defalarca soruluyor. Bir hafta girmeseniz bile epey gerilerde kalıyor. Böyle durumlarda forumda ilk mesaj düzenlenir ve soru sormadan önce orası okunur. Kaybolmaması istenilen bilgiler oraya eklenir. Ancak konuyu açan arkadaş bir yıldır foruma uğramamaktadır. Şimdi yöneticilere bu durumu belirttim. İlk mesajı düzenlemek için istekte bulundum. Tabi konuyu açan arkadaş olmadığı için ondan izin alamıyoruz. Ancak dilediği anda konunun ilk mesajı tekrar kendisine verilir. Aramızda bu göreve talip biri varsa lütfen söylesin. Tabi bizden biri olacak, ekimci doktor hemşire nakilci sağlıkçı teknisyen reklamcı olmayacak, burasıyla ilgilenecek ve en önemlisi objektif birisi olacak. Eğer bu işin içinden çıkamazsa buranın özetini alıp burayı kapatmamız ve ilk mesajın düzenlenebileceği başka bir konu açmamız gerekebilir.
    Fikirlerinizi bekliyorum. Lütfen olumlu, olumsuz veya çekimser alıntı yapıp görüşlerinizi belirtiniz. Eğer bu süreçtente bir sonuç alamazsam bu işin peşini bırakacağım. Gelen kim olursa okusun artık bütün sayfaları diyeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem212121

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ekim oncesi

Kardeş, aynı şüphe bende de var. Farklı duruyor bende de sag taraf. Ki sacların dökülme sekli de benziyor!
    Merak ettigim şu: o toparlak hemşire mı sağ da duruyordu? Nedense hiç kanım ısınmadı ona. Neyse...

Yok kardes o solumdaydi ayseguku diosun
    Benim sag taraf seyrek bide sag tarafin kavisiyle solun kavisi bir degil gb gelio ben ruh hastasiyim kabul ediyorum cok inceliyorum da kavisler farkli sanki bide siklik orani farkli gelio bana sol taraf mukemmel duruyor saga gore belki acisi bile farkli sol taraf geriye dogru kavis aliyo sag taraf biraz daha assadan duz gidip inio yan tarafa yani ben ole goruyom yakindan resimler flasli belki tam belli olmuyodur
    Baksana resimleri ii incele iki taraf birbirinden farkli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakabo_06 -- 25 Şubat 2013; 1:59:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

recep8706 tsk ederim arkadasim, benimde 26. günüm, 29 aralikta ektirdim, etilerde bir yerde sen ? sende dökülme basladi mi ? bende cok yavas dökülüyor, günde bir kac tel, normal mi sence, ? yoksa daha dökülür mü ?

slm kardesim bende 28 aralikda ektirdim :D ... bende dökülme basladi, asiri bi sekilde dökülmeye basladi, böyle dökülmesi normalmidir... bende bunu merak ediyorum :D ama dökülme konusunda merak etme, dökülür elbet...
    bu arada ben almanyada kaliyorum istanbulda ektirdim bende [istanbulHairCenter]de ektirdim....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem212121

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ekim oncesi

Yok kardes o solumdaydi ayseguku diosun
    Benim sag taraf seyrek bide sag tarafin kavisiyle solun kavisi bir degil gb gelio ben ruh hastasiyim kabul ediyorum cok inceliyorum da kavisler farkli sanki bide siklik orani farkli gelio bana sol taraf mukemmel duruyor saga gore belki acisi bile farkli sol taraf geriye dogru kavis aliyo sag taraf biraz daha assadan duz gidip inio yan tarafa yani ben ole goruyom yakindan resimler flasli belki tam belli olmuyodur
    Baksana resimleri ii incele iki taraf birbirinden farkli

abicim ben ekim yapali 29 gün olacak.. evet beklenti büyük ama beklentilerimin altinda bi sonuc cikacak galiba... benim sag taraf iyi kötü fena durmuyo ama sol taraf acayip seyrek ya...
    hayirlsi bakalim bir sene dolsun ya kaderimize razi oluruz yada gider bidaha ektiririz
  • 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.