Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (639. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: konur26

Arkadaslar dun ilk yikama yapildi bugunde benim ilk yikama gunumdu sabah 35 dakka kremmle durdum daha sonra ilik soguk arasi suyla krem cikincaya kadar ugrasiyim dedim yaklasik 20 25 dakka suyla hafifce ovdum ama bazi bolgelerdde bariz krem kaldi artik sampuanla cikaram dedim onlada ugrastim kaldi yer yer sampuanla sonra sanki kokler yumusadi gibi hissettim hafif disari disari sari sari kokleer cikinti gibi geldi daha once nasildi gatrlamiyorm ama diktoru aradim tmm kurula dedi yarin gelirsn burda yikariz dedi yikamada benzer problem yasiyan varmi naptiniz

fazla suda bekletip kabukların erken dökülmesini sağlama 10 gün boyunca kabuklara zarar vermemeye çalış zaten 10günden sonra kendiliğinden yumuşayıp dökülcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

Ekimden sonraki 13. gündeyim.
    Saçımı yıkarken toplamda 10 tane falan saç gördüm elimde.
    2..3 gün önce1 tane bile saç düşmüyordu.

Sanırım beklenen son yaklaşıyor.

jaguar19, kanallar tek tek mi açıldı yoksa toplu açıldıktan sonra mı kökler yerleştirildi? yeni resimlerini ne zaman ekleyeceksin.
  • Arkadaşlar ekim yaptıralı 2,5 ay oldu, şuan seyrek saçlar sarı sarı geliyo bazı yerlerden süreç normalmi sizce daha beklemek mi lazım? birde 2 hafta önce minoxil ve günde bir HP biotin 2 mg tablet ayrıyeten şampuan olarakta biotin katkılı şampuan kullanıyorum bunlara eklemem gereken başka birşey varmı cvp veren arkadaşlara şimdiden tşk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 392869

arkadaşlar 26 mayıs 2012 de Ankara Konhairde ektirdim.2930 greft
    9 ay oldu.
    saçlarım gayet güzel.
    resim eklemek istiyorum beceremiyorum.
    nasıl eklendiğini bilen bir arkadaş varsa açıklasında bende resim atayım...

Cevap yazdığın yerde aşağı da sol tarafta resim yükle yazıyo ordan yükleyebilirsiniz
  • Cevaplarıyla yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim. İnternet bilgi kirliliği ve platformları reklam amaçlı kullanan insanlarla dolu maalesef. Sanırım çok kafa karıştırmadan biraz araştırmayla Transmed ve Plusmed arasında bir tercih yapacağım. Buralarla ilgili kötü deneyimleri olanlar bana yazabilirse sevinirim. Mayıs gibi fotolarımı paylaşırım sanıyorum. Saygılar.
  • quote:

9 ay oldu.
    saçlarım gayet güzel.

Cevap yazdığın yerde aşağı da sol tarafta resim yükle yazıyo ordan yükleyebilirsiniz
  • quote:

9 ay oldu.
    saçlarım gayet güzel.

• Arkadaslar benim saclarimin tepe noktasinda cok ufak bi seyrelme var 8 aydir minoxil kullnaiyorum gurlestirmedi bi kac sac ekim merkezine gttim senin saclarda bisey yok ekim yapilmaz dediler. Sizce napabilirim gurlestirmek icin spectral dnc die bi urun varmis onu kullansam minoxilden etkilimidir lutfennn bu sac ilaclarindan anlaynalr yorum yapsin en iyi ne gelir bide bolgesel olarak kellik yok belli bolgede seyrelme var biraz gercektende ekim yapilmazmi aralara lutfen yardimmmmmm ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutasbody

Arkadaslar benim saclarimin tepe noktasinda cok ufak bi seyrelme var 8 aydir minoxil kullnaiyorum gurlestirmedi bi kac sac ekim merkezine gttim senin saclarda bisey yok ekim yapilmaz dediler. Sizce napabilirim gurlestirmek icin spectral dnc die bi urun varmis onu kullansam minoxilden etkilimidir lutfennn bu sac ilaclarindan anlaynalr yorum yapsin en iyi ne gelir bide bolgesel olarak kellik yok belli bolgede seyrelme var biraz gercektende ekim yapilmazmi aralara lutfen yardimmmmmm ???

merhaba krdesim, önclike resim olsaydi ekilip ekilmiyecegegine daha iyi karar verilebilirdi sanirim, tabi bazi merkezler az ekim oldugundan dolayi ugrasmak istemeyip ekim yapilmaz diyorlar... spectral dnc ye gelince minoxilden daha etkili, Nanoxidil iceriyor bunun dahada etkili oldugu söyleniyor, faydalanirisin? deneyip görnem lazim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanusunprensi

s.a bnde geçen ay saç ektirdim şakak bölgesine sağ ve sola 500 saç teli toplam 1000

alımı saçtan değilde sakalı tercih ettim inanın çok araştırdım sakalın daha iyi olacağını umdum istediğim gibide oldu
    1 ay olmasına rağmen ekim olduğu anlaşılmadı sakallar çok iyi duruyo şok dökülme oldu 15.günden sonra. ekim 32 gün oldu arada tek tük dökülmeler devam ediyo
    2.aya kadar devam edecekmiş 4aysonra dökülenler tekrar çıkacak

fiyatı saç 1.5 tl sakal 2tl reklam olsun diye firma ismi yazmıyorum amacım sadece sakaldanda ekim yapıldığını göstermek

bu arada kendimden bahsedeyim biraz yaşım 26 saç dokulmem 20 yaşında başladı ve 2 sene sürdü daha sonra tek tük dökülmeler oldu
    yaklaşık 2 senedir hiç dökülme olmadı dökülmesinin nedeni saçımın uzun olmasıydı diye düşünüorum saçlarımı kısaltığımda hiçbir dökülme olmuyor
    hiçbir şekilde şampuan ilaç vs. kullanmadım doktor biotin önerdi onu kullanıyorum.

ekim sonrası 2.gün
    ekim sonrası 15. gün
    ekim sonrası 15.gün
    ekim sonrası 15.gün
    30.gün
    30.gün
    sakal

aga merhaba, resimlerine bakdimda dikkatimi ceken birsey oldu, ekilen sakal dökülmeden uzuyomu benmi yanlis görüyorum :D
    hayirli olsun Allah bereket versin
  • Serdar Gökrem e ekim yaptıran arkadaşlar lütfen yanıtlarmısınız saçlar enseden alındıktan sonra ekip tarafından ekiliyor.
    Peki bu ekim esnasında kanallar iğneyle mi(Zekeriya Kul gibi) yoksa başka bir aletle mi açılıyor. Başka bir alt ise bu alet nasıl birşey.

Cevaplarsanız çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

quote:

jaguar19, kanallar tek tek mi açıldı yoksa toplu açıldıktan sonra mı kökler yerleştirildi? yeni resimlerini ne zaman ekleyeceksin.

Kökler kanalların tamamı açıldıktan sonra yerleştirildi.
    Bu 15. gün resimi.

Resimde bazı saç telleri kalın çıkıyor nedense diğerleri tüy gibi görünüyor:d
    Normalde eşit görünüyorlar bi de saçların döküleceği daha şimdiden belli çoğu çok ince
    ve bazıları kırık.Yani kök üstteki saçı bırakmış deri tutuyor.

Keşke hiç dökülmese bu bile bana yeter.eski saçların çıkmasına da gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 26 Şubat 2013; 12:29:08 >
  • arkadaşlar ekimden kaç gün yada kaç ay sonra BİOTİN tablete başlamanın sakıncası olmaz.Birde bioton tablet kaç MG olması gerekiyor.Birde benimde ikime ihtiyacım var aslına ama allaha şükür kafada saç var oda seyrk onları güçlendirmek için prp denilen olay işe yarar mı.SAÇ MEZOTERAPİSİ ile PRP aynı şeymi dir ?
  • benim bugün 26.ncı gün acaba ne zaman kask takabilirim birde şok dökülme 10 gün önceden başladı acaba daha ne kadar sürer ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevfik07 -- 26 Şubat 2013; 13:06:11 >
  • iğne ile değil slit dedikleri küçük çaplı neşterle açılıyor
  • Tecrübeli arkadaslar bir sorum var. Sok dokulme nedir eski sacmi dokuluyor ekilen sacmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memzy

Tecrübeli arkadaslar bir sorum var. Sok dokulme nedir eski sacmi dokuluyor ekilen sacmi

Ekilen yeni saçların çoğunluğu dökülüyor.Şok dökülme bu.
    Yalnız ekim sırasında mevcut saçların belli bir bölümü de zarar görüyormuş tabiki kalıcı değil.
    Oluşan ödem yüzünden ayrıca kanal açma sırasında kökü besleyen damarlara ufak çaplı zarar verilmesinden dolayı
    eski saçlarda geçici bir travma tarzı bişey oluyomuş.

Bu zarar gören kökler de ekilen yeni saçlarla birlikte ya da daha önce çıkmaya başlıyorlar.
    Bu süreçte minoxidil içeren ilaçları kullanmak da çok faydalı diyolar deri altında damarlanmayı arttırdığı için.
    Sonuçta saç kökü ne kadar beslenirse saçlar o kadar hızlı ve sağlam çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 26 Şubat 2013; 15:20:12 >
  • şok dökülmenin psikolojisi çok kötü sizler ne yaptınız bu konuda
  • arkadaşlar estemylife ( hisar hastanesi ) da saç ektiren var mı. yada ensar hastanesinde saç ektirmeyi düşünüyorum.sizce iyiler mi. yada ektireebileceğim hastane konusunda yardımcı olur musunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

quote:

Kökler kanalların tamamı açıldıktan sonra yerleştirildi.
    Bu 15. gün resimi.

Resimde bazı saç telleri kalın çıkıyor nedense diğerleri tüy gibi görünüyor:d
    Normalde eşit görünüyorlar bi de saçların döküleceği daha şimdiden belli çoğu çok ince
    ve bazıları kırık.Yani kök üstteki saçı bırakmış deri tutuyor.

Keşke hiç dökülmese bu bile bana yeter.eski saçların çıkmasına da gerek yok.

doktor hangi ilacları önerdi. ekimden sonra minoxil kullanacakmısın?
    dönor bölgede iz ve kızarıklık varmı? dönor bölgenin resmini ekleyebilirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetarda34 -- 26 Şubat 2013; 17:27:44 >
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.