Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (638. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haymanali06

vallahi kardes morelini bozmak istemem ama cok seyrek olmus bende 45 gün önce ektim bakalim insallah herkesinki güzel cikar

ooo kanka :D nlsin ... birine cevap vermek istedinmi alintiya bas, kime yazdigin anlasilir... ha bu arada a everdeme ve ya
  • evet arkadaslar ekimin 1. ayi, sonuc ortada ve hic umut vermiyor :(

• RECEP EKIM ONCESI FOTOLARI DA KOYARMISIN VE KAC GREFT BU ARADA SONUC BENCE GUZEL OLACAK SUANDA SONUC ICIN ERKEN BEKLE BI 4 5 AYI ECINCE ANLAYACAKSIN UMARIM HEPMIZ ICIN EN GUZELI VE EN MUTLU EDICI SONUCLARI ALIRIZ
  • kardes sen nerde ektin güzel görünüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep8706

evet arkadaslar ekimin 1. ayi, sonuc ortada ve hic umut vermiyor :(

kardeş eminim ki güzel durur nie zaten yoktu olunca da tabiki güzel durur ama biraz da simetrik olsun dimi :D
    senin şu an şok dökülmeden oldugu için seyrek duruyor olabilir
    1. hafta sonraki resim falan varsa ordan daha net anlasılır aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: okyanusunprensi

s.a bnde geçen ay saç ektirdim şakak bölgesine sağ ve sola 500 saç teli toplam 1000

alımı saçtan değilde sakalı tercih ettim inanın çok araştırdım sakalın daha iyi olacağını umdum istediğim gibide oldu
    1 ay olmasına rağmen ekim olduğu anlaşılmadı sakallar çok iyi duruyo şok dökülme oldu 15.günden sonra. ekim 32 gün oldu arada tek tük dökülmeler devam ediyo
    2.aya kadar devam edecekmiş 4aysonra dökülenler tekrar çıkacak

fiyatı saç 1.5 tl sakal 2tl reklam olsun diye firma ismi yazmıyorum amacım sadece sakaldanda ekim yapıldığını göstermek

bu arada kendimden bahsedeyim biraz yaşım 26 saç dokulmem 20 yaşında başladı ve 2 sene sürdü daha sonra tek tük dökülmeler oldu
    yaklaşık 2 senedir hiç dökülme olmadı dökülmesinin nedeni saçımın uzun olmasıydı diye düşünüorum saçlarımı kısaltığımda hiçbir dökülme olmuyor
    hiçbir şekilde şampuan ilaç vs. kullanmadım doktor biotin önerdi onu kullanıyorum.

ekim sonrası 2.gün
    ekim sonrası 15. gün
    ekim sonrası 15.gün
    ekim sonrası 15.gün
    30.gün
    30.gün
    sakal

Hocam birde yaptirdigin yeri yada en azindan Sehri yazsan derdime derman olacan sakaldan ekim konusunda...bence sakalin kalinligindan dolayi gayet te ho$ olmu$...cevap yazarsan sevinirim tesekurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konur26

RECEP EKIM ONCESI FOTOLARI DA KOYARMISIN VE KAC GREFT BU ARADA SONUC BENCE GUZEL OLACAK SUANDA SONUC ICIN ERKEN BEKLE BI 4 5 AYI ECINCE ANLAYACAKSIN UMARIM HEPMIZ ICIN EN GUZELI VE EN MUTLU EDICI SONUCLARI ALIRIZ

abicim hayirlisi olsun artik baklicez görecez...5200greftekildigini söylediler

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali06

kardes sen nerde ektin güzel görünüyo

aga istanbulda yaptim :D
  • İYİ GÜNLER 3 GÜNDÜR TAKİP EDİYORUM MART AYINDA SAÇ EKTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. SİZCE NEREDE EKTİRMELİYİM HANGİ MERKEZDE DAHA İYİ İLGİLENİYOLAR . ÖNEREBİLECEĞİNİZ Bİ YER VAR MI. BEN " ESTEMYLİFE İLE ENSAR HASTANESİNİ " DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM
  • SİZDE NERELERDE SAÇ EKTİRDİNİZ MEMNUN MUSUNUZ BİRAZ BİLGİ VERİR MİSİNİZ. YAŞIM 24 AMA ÖNLERDE AÇILMA VAR PSİKOLOJİMİ BOZUYO BU DURUM . İSTANBULDA EKTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMA ÇOK SAÇ EKİM MERKEZİ VAR KARAR VEREMEDİM :(
  • recep8706 arkadasim, o kadar karamsar olma, cok erken bence, yeni saclar cikinca belli olur, aslinda seninki tahmin edilen zamanda dökülmüs, benimde dökülüyor ama cok yavas, ve az, hayirlisi
    bende almanyadan, krefeld
  • Merhaba Arkadaşlar.

Ben 4 ay önce Serdar Gökrem Hoca'ya saç ektirdim.Şimdi 4 ay oldu ve çok memnunum. Jakabo-06 arkadaşı ile birlikte gelmişti benim 3. ayımda formun geçmiş sayfalarında bahsediyor,bende arkadaşım ile mezoterapi için gelmiştim,Jakabo_06 nın bahsettiği ekimi hiç belli olmayan arkadaşının yanında gelmiş sandık dediği kişi benim.Zaten şimdi herkes böyle dediği için iyice alıştım :) kimse saç ektirdiğimin farkına varamıyor,berber bile farkedemedi. Ancak nazar değecek diye korkuyorum. Serdar Hacaya mezoterapiye gittiğimde saç ektirmeye gelen arkadaşlarla sohbet ediyoruz beni gördüklerinde şaşırıyorlar.Serdar Hoca kişiliğiyle de iyi bir insandır.Arkadaş gibidir.Benim onu tercih etmemdeki ilk neden buydu.Saç ektirmeye karar veren arkadaşlar Serdar Gökrem hoca ile görüşmeden karar vermesinler derim.Mail adresim volkankoc@hotmail.com ibilgi almak isteyen arkadaşlar ekleyebilir.Bu arada yakında fotoğraf ekleyecem. Saygılarımla,
  • Arkadaslar dun ilk yikama yapildi bugunde benim ilk yikama gunumdu sabah 35 dakka kremmle durdum daha sonra ilik soguk arasi suyla krem cikincaya kadar ugrasiyim dedim yaklasik 20 25 dakka suyla hafifce ovdum ama bazi bolgelerdde bariz krem kaldi artik sampuanla cikaram dedim onlada ugrastim kaldi yer yer sampuanla sonra sanki kokler yumusadi gibi hissettim hafif disari disari sari sari kokleer cikinti gibi geldi daha once nasildi gatrlamiyorm ama diktoru aradim tmm kurula dedi yarin gelirsn burda yikariz dedi yikamada benzer problem yasiyan varmi naptiniz

• bir şey söylemek çok erken önler sık arkalar seyrek ekilmiş bence bu daha ideal çünki insanın yüz görünümünü öndeki saçlar değiştiriyor bende bir kere ektirdim sayfa 209 da dır. ama benimki arkaya daha yoğun olarak ekildi asıl öenmli olan ne kadar ekildiği değil nasıl alındığı ve ne kadarının çıktığıdır şimdilik güzel gözüküyor ortalama 3000 inin üstünde ekim yaptırmışsın gibi ama öenmli olan çıkan kısmı nerede ve kaç liraya yaptırdın doktorun kimdi ve ekime çıacak saçlara garanti verdilermi ne kadar süre onların kontrollerine gideceksin biliyorsun ilk yıkamayı onlar yapıyor birde sonuncu yıkamayı tabibilgilendiriseniz bizleri memnun olurum bol şaçlı günler size
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep8706

evet arkadaslar ekimin 1. ayi, sonuc ortada ve hic umut vermiyor :(

merhaba saçınız için 1 ay çok erken bir tarih şu anda ekilenler dökülüyor zaten 4-5-6 aydan sonra yavaş yavaş çıkıyor saçlar ve emin ol 10 aya kadarda devam ediyor ekimin güzel olmuş homojen en azından iz gibi sıkıntılar yok.kafanızın arka tarafı nasıl izlerin durumu ve bu ekimi nerede kime kaç liraya kaç greft ektirdinizi yazarsanız memnun olrum
  • Arkadaşalar ANKARA'DAN Engin CİVAŞ beyi Gaziospanpaşada kliniği var BİLENİNİZ SAÇ EKTİRENİNİZ varmı Amerikada tanınmış saç konusunda etkin bir dernekten sertefikalıymış bu sertefika Türkiyede çok az doktorda varmış; memnuniyeti yüksek olunan ve belli sayıda ekim yapmış ve başarılı olmuş doktorlara veriliyormuş bu doktorumuzu tanıyan varmı arkadaşalar yada ekim yaptıran sonuçları nasıldır bilmek isterim cevaplarınızı buradan yada özelden bekliyorum TEŞEKKÜRLER.....
  • Buarada ovdum dedigimw bakmayin 2parmakla tampon yaptim
    quote:

• arkadaşlar 26 mayıs 2012 de Ankara Konhairde ektirdim.2930 greft
    9 ay oldu.
    saçlarım gayet güzel.
    resim eklemek istiyorum beceremiyorum.
    nasıl eklendiğini bilen bir arkadaş varsa açıklasında bende resim atayım...
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.