Şimdi Ara

Fetih 1453 (2012) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
2
Favori
77.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sahnelere alışık değiliz.Türk sineması adına güzel bir örnek olmasını dilerim.
  • fragman iyi güzelde bakalım konusu nasıl? nasıl aktarmışlar. görsellik her zaman ikinci plandır.
  • Süper olur inşallah, gerçekten türk sinemasının çıta yükseltmeye ihtiyacı vardı , bu filmle bu çıtayı yakalıyabiliceğiz galiba.
  • Fragman güzel , inşallah güzel bir yapım olur
  • Beklemediğim kadar müthiş bir fragman.Savaş sahneler çok çok iyi gözüküyor.Açıkcası şaşırdım yani bu kadar iyi olmaz diyordum.Yapmak isteyince yapılıyormuş demek ki.
  • Efektler iyi fragman için oyuncular 3.sınıf
  • Bir an önce izlemek istiyorum. Böyle filmlerin çoğalması lazım. hep destek tam destek
  • Fragmanı izlediğimde oyunculukları bende beğenmedim başrol oyuncusu hiç iyi değil gibi duruyor.Umarım sadece fragmanda böyledir ve bu kadar emek verilmiş yapımda oyunculuklar 2.planda kalmamıştır.
  • fragman çok güzel, merakla bekliyoruz, inşallah beklentileri karşılar....
  • Fena durmuyor beklentimin üzerinde. Film de böyle olur umarım hadi bakalım.
  • valla bende sasırdım lotr gibi olmuş .. :))
  • dün sinemada film öncesi fragmanı gördüm baya etkilendim güzel olacak gibi, umarım dünya tarihinin en önemli bikaç olayından biri olan 1453 hakettiği gibi gösterilir
  • bu arada film 2 seri olarak çekilebilirdi mesela ilki Fatih Sultan Mehmet in doğumu küçüklüğü aldığı eğitim tabi o esnadaki savaşlar, ikinci seride tahta çıkışı ve istanbulu alışı
  • Trailer'da gördüğüm Görsel Efektler olmuş gibime geliyor umarım gerek senaryo olarakta gerek teknik anlamda hakkını verirlerde iyi bir şey izleriz.
  • uuuvvvvv çok güzel ya inşallah senaryoyu batırmazlar
  • merakla mekliyorum
  • Fragmanı güzel umarım film de öyle olur. nitekim bizim bu tarz başarılı yapımlarla adımızı duyurmamız lazım.
  • Güzel film olacağa benziyor,

Tanıtım maili yapımcı şirketten 3 yıl önce gelmişti,

2009 Mart gibi vizyona gireceği söyleniyordu Ama çok uzadı.

İyi Film yapmasına yaparız da Pazarlayamadıktan ve Dünyanın önemli bir kısmına izletemedikten sonra çok sevinemiyorum...

Aslında Amerikan sinema endüstrisinden bir partner alınsaydı işte o zaman muhteşem olacaktı.

En azından Milyonlarca insana ulaşacaktı film.
  • İyi bir başlangıç.Beğenmeme gibi bir lüksüm olduğunu sanmıyorum.Çünkü böyle filmlere seyirci gerçekten farklı olduğunu anlayıp giderlerse eminim Türk sinemasını daha iyi yerlerde görebiliriz.
  • Şaşırdım güzel çok güzel olmuş fragman
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.